Top: Entries for AFD Evening Open - August







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

160 online entries for this event
Zoe Allan (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13G_1500m
Daisy Allford (Basingstoke & Mid Hants AC): U15G_400m
Grace Andrews (Aldershot Farnham & District): U13G_1000mWalk
Zeb Baker (Guildford & Godalming AC): U17M_400m
Eva Bartlett (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_1500m, U17W_3000m
Charlie Batchelor (Aldershot Farnham & District): U11B_1000m
Craig Berryman (Havant AC): SM_1500m
Erik Bertheussen (Epsom & Ewell Harriers): U15B_1500m
Amy Bream (Havant AC): SW_1500m
Miles Brooks (Bracknell AC): U20M_3000m
William Campbell (City Of Portsmouth AC): U20M_1500m
Nathan Capindale (Woking AC): U13B_1500m
Eleanor Champion (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Archie Charles (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13B_1500m
Grace Colley (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_1500m
Samuel Colley (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17M_1500m
Simon Cooper (Aldershot Farnham & District): SM_1500m
Iain Cross (Southampton Athletic Club): SM_1500m
Felicity Croucher (Aldershot Farnham & District): U13G_1500m
Martha Cruikshanks (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Sophie Crumly (Reading AC): SW_3000m, SW_1500m
Sidney Delara (Southampton Athletic Club): SM_400m
Luka Discombe (Waverley Harriers): U17M_3000m
Uma Doublet (Basingstoke & Mid Hants AC): U15G_1500m
Lisa Duke (Aldershot Farnham & District): U17W_HJ
Katie Ealden (Guildford & Godalming AC): U15G_1500m
Freddie Eason (Basingstoke & Mid Hants AC): U15B_1500m
Freddie Eason (Basingstoke & Mid Hants AC): U15B_1500m
David Elderfield (Lonely Goat RC): SM_400m
Archie Ellis (Aldershot Farnham & District): U17M_400m
Oliver Emment (Aldershot Farnham & District): U20M_1500m
Kate Estlea (Aldershot Farnham & District): SW_3000m
Peter Evans (Woking AC): SM_DT
Matilda Farrar (Waverley Harriers): U15G_DT
Will Farrar (Waverley Harriers): U13G_DT
Dave Faulkner (Garden City Runners): SM_DT
Tara Ferguson (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13G_1500m
Marnie Fieldsend (Bracknell AC): U15G_3000m
Lois Finan (Gloucester AC): U17W_1500m
Harry Findlay (Camberley & District AC): U17M_150m, U17M_HJ
Nicholas Fleeman (Southern Counties Veterans AC): SM_1000mWalk
Penny Forse (Stubbington Green Runners): SW_1500m
Kirsten Fraser (Bracknell AC): U17W_1500m
Arun Ganta (Maidenhead AC): U13B_150m
Natalia Hackett (Reading AC): SW_1500m, SW_3000m
Scarlett Haine (Waverley Harriers): U13G_150m, U13G_HJ
Jon Hannan (Southampton Athletic Club): SM_1500m
Jessica Hayward (Aldershot Farnham & District): U20W_1500m
Elliot Heath (St Mary's Richmond AC): U17M_1500m
Jacqueline Heller (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_3000m
Rafferty Herd (Aldershot Farnham & District): U15B_1500m
Marcus Hibbins (Aldershot Farnham & District): U15B_1500m
Alex Hill (Blackheath & Bromley Harriers AC): SW_400m
George Hilliar (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13B_1500m
Andrew Hislop (Aldershot Farnham & District): SM_1500m
Nat Holden (Waverley Harriers): U13B_150m, U13B_DT
Geno Hounsham (City Of Portsmouth AC): U17M_400m
Emma Howsham (Reading AC): SW_3000m
Josh Jarvis (Aldershot Farnham & District): U15B_400m
Abigail Jennings (Aldershot Farnham & District): SW_1000mWalk
Mia Jessup (Holland Sports AC): U13G_DT
Chloe Johnson (New Forest Junior AC): U15G_3000m
Isaac Johnson (Camberley & District AC): U15B_1500m
Paul Johnson (Southampton Athletic Club): SM_1500m
Luc Jolly (Reading AC): SM_1500m
Betty Kellerman (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U11G_1000m
Lily Kendall (Camberley & District AC): U20W_DT
Amy Lamb (Fleet & Crookham AC): U11G_75m
Harry Lamb (Fleet & Crookham AC): U15B_3000m
Niamh Lesova (Crawley AC): U15G_1500m
Samuel Lindsey-Halls (Reading AC): U17M_1500m
Thomas Living (Young Athletes Club): U11B_1000m
Richard Lovejoy (Aldershot Farnham & District): SM_3000m
Ben Lucas (Bracknell AC): U13B_1500m
Raphael Lutier (Camberley & District AC): U17M_HJ
Hamish MacLean (Aldershot Farnham & District): SM_1500m
Orla Manchester (Camberley & District AC): U20W_DT
Richard Marland (Aldershot Farnham & District): SM_1500m
Stephanie Massie (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_3000m
Alex Matthews (Aldershot Farnham & District): SM_3000m
Ewan Mayes (Aldershot Farnham & District): U15B_1500m
Tessa McCormick (Vale Royal AC): SW_1500m, SW_3000m
Frank McGrath (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U20M_1500m
Colm McLoughlin (Aldershot Farnham & District): U17M_1500m
Niamh McLoughlin (Aldershot Farnham & District): U20W_1500m
Samuel McWilliam (Waverley Harriers): U15B_1500m
Thomas McWilliam (Waverley Harriers): U13B_1500m
Charlotte Mitchell (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Jessica Mitchell (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Koji Miyazaki (Aldershot Farnham & District): SM_1500m
Connor Morgan (Abingdon AC): U17M_3000m
George Morris (Aldershot Farnham & District): SM_3000m
Alfie Mumford (Aldershot Farnham & District): U20M_400m
Amelia Murphy (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_1500m
Russell Murphy (Aldershot Farnham & District): SM_3000m
Lucas Newton (Waverley Harriers): U13B_150m, U13B_HJ
Jacob Norcliffe (City Of Salisbury AC & RC): SM_150m
Tafara Nyoni (Aldershot Farnham & District): U13G_1000mWalk
Joseph O'Brien (Unattached): U17M_3000m
Daniel Orbell (Aldershot Farnham & District): U13B_1500m
Emmeline Orbell (Aldershot Farnham & District): U15G_3000m
Angela Owen (Aldershot Farnham & District): SW_150m, SW_400m
Cordelia Parker (Abingdon AC): SW_3000m
Ana Passos (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_1500m
Josephine Perrin (Kingston AC And Poly Harriers): U17W_400m
Lucas Pinto (Aldershot Farnham & District): U13B_1500m
Jacob Plummer (Guildford & Godalming AC): SM_3000m
Idan Polat (Aldershot Farnham & District): U15B_1500m
Rebecca Puxley (Fleet & Crookham AC): U15G_150m
Hannah Pye (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Katie Pye (Aldershot Farnham & District): U15G_3000m
Harry Quinn (Aldershot Farnham & District): U17M_400m
Lottie Quinn (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Blas Rivero-Stevenet (Aldershot Farnham & District): U13B_1500m
Steve Roberts (Handy Cross Runners): SM_1500m
Colm Robertson (New Forest Junior AC): U13B_1500m
Matilda Robinson (Bracknell AC): SW_150m, SW_HJ
Archie Rowan (Waverley Harriers): U15B_400m
Oliver Russell (Aldershot Farnham & District): U17M_3000m
Chris Scott (Orion Harriers): SM_400m
Kitty Scott (Aldershot Farnham & District): U13G_1500m
Poppy Scott (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Charles Scouller (City Of Portsmouth AC): SM_DT
Abigail Scragg (Camberley & District AC): U11G_75m, U11G_1000m
Oliver Shears (Reading AC): U15B_1500m
Florence Siderfin (New Forest Junior AC): U17W_400m
Rebecca Sleap (Basingstoke & Mid Hants AC): SW_1500m
Clover Smith (New Forest Junior AC): U13G_150m, U13G_HJ, U13G_DT
Joshua Smith (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U11B_1000m
Katherine Smith (Aldershot Farnham & District): SW_1000mWalk
Abigail Spencer (Basingstoke & Mid Hants AC): U13G_1500m
Ashley Spencer (Bracknell AC): SM_DT
Harrison Stachowiak (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U11B_1000m
Emma Stevens (Aldershot Farnham & District): SW_3000m
Onjoro Sumba (Havant AC): U17M_1500m
Koby Swales (Aldershot Farnham & District): U17M_150m, U17M_400m
Archie Taylor (Waverley Harriers): U13B_3000m
Jennifer Temple (Aldershot Farnham & District): SW_1500m
Amelia Travers (Basingstoke & Mid Hants AC): U17W_400m
Martin Turton (Reading AC): SM_1500m
Celeste Vickers (Basingstoke & Mid Hants AC): U13G_1500m
Charlotte Vickers (Basingstoke & Mid Hants AC): U17W_1500m
Mia Waldmann (Reading AC): U20W_3000m
Tori Waller (Aldershot Farnham & District): U15G_1500m
Charlie Watson (Aldershot Farnham & District): U11B_75m, U11B_1000m
Owen Watts (Winchester & District AC): SM_400m
Aaron Webb (Fleet & Crookham AC): U15B_1500m
Olly Webb (Fleet & Crookham AC): U17M_3000m
Adrian Weston (Aldershot Farnham & District): SM_400m
Amelia Whiteley (Bracknell AC): U17W_400m
Jasmine Williams (Aldershot Farnham & District): U15G_400m
Penny Worthy (Stubbington Green Runners): U15G_1500m
Sophie Yates (Basingstoke & Mid Hants AC): U17W_3000m
Tom Yates (Basingstoke & Mid Hants AC): U17M_1500m