Top: Entries for Cheltenham Midsummer Graded Meetings - Meeting 4







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

54 online entries for this event
Megan Amey (Cheltenham and County Harriers): U13G_SP
Charlotte Bell (Stroud & District AC): U15G_300m, U15G_SP
Ruth Bird (Cheltenham and County Harriers): SW_TJ, SW_SP
Nina Blackburn (Yate & District AC): U15G_300m
Connie Bradley (Newport Harriers): U15G_300m
Harry Bradley (Newport Harriers): U17M_400m, U17M_400mH
Sam Butler (Western Tempo): SM_Mile
Brett Davis (Newport Harriers): SM_400m
Luca De Freitas Pires (Stratford Upon Avon AC): U15B_300m
David Durden (Dursley Running Club): SM_Mile, SM_JT
Simeon Foreman (Malvern Buzzards Running Club): SM_Mile
Joel Freeland (Clc Striders): SM_Mile
Cassie Gay (Gloucester AC): U17W_300m
Emily Gittoes (Stratford Upon Avon AC): U20W_TJ
Annabel Gordon (Yate & District AC): U15G_300m
Caleb Green (Cheltenham and County Harriers): U13B_JT
Marie Hawker (Rhymney Valley AC): U15G_SP
Alana Hazell (Cheltenham and County Harriers): U17W_JT, U17W_SP
Flora Hopcraft (Cheltenham and County Harriers): U17W_TJ
Emma Jeffery (Gloucester AC): SW_Mile
Rhiannon Jenkins (Parc Bryn Bach Running Club): SW_400m
Owen Jones (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)): SM_Mile
Louise Kirby (Parc Bryn Bach Running Club): SW_400m
Arthur Mansbridge (Stratford Upon Avon AC): U13B_SP
Lily Marchant (Cheltenham and County Harriers): U17W_300m
Charlie Mason (Cheltenham and County Harriers): U15B_JT
Izzy Merriman (Stroud & District AC): U15G_Mile, U15G_JT
Daniel Minors (Cheltenham and County Harriers): SM_Mile
Annabel Moloney (Cheltenham and County Harriers): SW_SP
Connor Morgan (Abingdon AC): U17M_Mile
Chris Mulcahy (Radley Athletic Club): SM_Mile
Paul Northup (CLC Striders): SM_Mile
Gareth Picken (Cheltenham and County Harriers): SM_400m, SM_Mile
Phoebe Reuben (Worcester AC): U17W_300m
Luca Roberts (Witney Road Runners): U13B_JT
Esme Rolfe (Cheltenham and County Harriers): No Events
Katy Roy (Chepstow Harriers): SW_Mile
Charlotte Smith (Cheltenham and County Harriers): U15G_JT
Ava Stratford-Davies (Newport Harriers): U15G_300m, U15G_JT
Eleanor Thomson (Cheltenham and County Harriers): U13G_Mile
Maddie Thomson (Cheltenham and County Harriers): U15G_Mile
Bexley Turbard (Cheltenham and County Harriers): U17M_Mile
Emily Walker (Newport Harriers): U15G_Mile
Theo Wallcroft (Worcester AC): U17M_400m
Henry Watson (Westbury Harriers): U15B_JT
Jonathan White (Worcester AC): SM_400m
Richard White (Worcester AC): SM_300mH
Eleon Wightman (Cheltenham and County Harriers): U17W_Mile
Tom Wightman (Cheltenham and County Harriers): U15B_Mile
John Willson (Clc Striders): SM_Mile
Danielle Wilson (Forest of Dean AC): U13G_Mile
Oliver Wilson (Cheltenham and County Harriers): U13B_Mile
Sam Wilson (Cheltenham and County Harriers): U15B_Mile
Jacob Winter (Dudley and Stourbridge Harriers): U17M_400m