Top: Entries for Cheltenham Midsummer Graded Meetings - Meeting 3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

98 online entries for this event
Lydia Baldwin (Cheltenham and County Harriers): U17W_800m
Charlie Batts (Witney Road Runners): SM_DT, SM_SP
Oliver Belbeck (Cheltenham and County Harriers): U15B_800m, U15B_DT
Charlotte Bell (Stroud & District AC): U15G_SP
Nina Blackburn (Yate & District AC): U15G_800m
Maia Bliss (Cheltenham and County Harriers): U17W_DT
Harry Bradley (Newport Harriers): U17M_800m
Anya Brady (Newport Harriers): U15G_800m
Ella Burfitt (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Isobel Burfitt (Cheltenham and County Harriers): U17W_800m
Josh Burns (Swindon Harriers): U17M_800m
Billy Buxton (Cheltenham and County Harriers): U17M_DT
Will Chalk (Newport Harriers): U15B_800m
Sophia Charters (Coventry Godiva Harriers): SW_800m
Jack Choules (Swindon Harriers): U17M_800m
Theo Cinnamond (Swindon Harriers): U17M_800m
Lois Codling (Newport Harriers): U13G_800m
Rebecca Cornell (Swindon Harriers): U17W_800m
Lola Costa Jafrate (Swindon Harriers): U15G_800m
Naryani Costa Jafrate (Chippenham Harriers): U17W_800m
Georgina Crampton (Stroud & District AC): U15G_800m
Tirzah Crockatt (Swindon Harriers): U15G_800m
Beth Davidse (Swindon Harriers): U20W_800m
Ben Dunnett (Worcester AC): SM_5000m
Noah Dunnett (Worcester AC): U15B_800m
David Durden (Dursley Running Club): SM_800m
Scarlett Elizabeth Eagland (Cheltenham and County Harriers): U13G_800m, U13G_DT, U13G_SP
Harry Edwards (Swindon Harriers): U17M_800m
Marcus England (Western Tempo): SM_5000m
Dylan Evans (Newport Harriers): U15B_800m
Peter Evans (Woking AC): SM_DT, SM_SP
Simon Fortnam (Stroud & District AC): SM_5000m
Joel Freeland (Clc Striders): SM_5000m
Barry Gardner (Halesowen ACC): SM_5000m
Kieran Golding (Swindon Harriers): SM_800m, SM_DT, SM_SP
Sophie Gordon (Cheltenham and County Harriers): U15G_DT
Fletcher Hart (Swindon Harriers): U17M_800m
Marie Hawker (Rhymney Valley AC): U15G_DT, U15G_SP
Alana Hazell (Cheltenham and County Harriers): U17W_800m, U17W_SP
Isabella Heathcock (Dudley and Stourbridge Harriers): U11G_800m
Faith Herring (Swindon Harriers): U15G_800m
Josh Hill (Cheltenham and County Harriers): U15B_800m
Paul Hughes (Abingdon AC): SM_5000m
Kristan Humphreys (Newport Harriers): SM_5000m
Ava John (Cardiff Athletics): U13G_DT
Owen Jones (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)): SM_5000m
Michael Kallenberg (Abingdon AC): SM_5000m
Neil Kennedy (Bristol and West AC): SM_5000m
Helen Knight (CLC Striders): SW_800m
Carley Lainton (Swindon Harriers): U15G_800m
Clark Lawson (Western Tempo): SM_5000m
Arthur Mansbridge (Stratford Upon Avon AC): U13B_800m
Charlie Marshall (Western Tempo): SM_5000m
Dominic Martin (Cheltenham and County Harriers): U15B_800m
Holly Massey - Jones (Bristol and West AC): U15G_800m
Maisie McCalla (Swindon Harriers): U17W_800m
Izzy Merriman (Stroud & District AC): U15G_800m
Harrison Miles (Cheltenham and County Harriers): SM_800m
Anubis Molina-Vazquez (Swindon Harriers): U15B_800m
Annabel Moloney (Cheltenham and County Harriers): SW_SP
Connor Morgan (Abingdon AC): U17M_5000m
Katie New (Swindon Harriers): U17W_800m
Paul Northup (CLC Striders): SM_5000m
Poppy Oliver (Forest of Dean AC): U13G_800m
Frederick Parry (Cheltenham and County Harriers): U15B_DT
Amelie Paul (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m
Patrick Paul (Cheltenham and County Harriers): U13B_800m
William Pearce (CLC Striders): SM_5000m
Gareth Picken (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Samantha Rawlinson (Birchfield Harriers): SW_PV
Esme Rolfe (Cheltenham and County Harriers): U15G_SP
Bradley Rowley (Dudley and Stourbridge Harriers): SM_800m
Katy Roy (Chepstow Harriers): SW_800m
Bella Ryder (Swindon Harriers): U15G_800m
Wilfred Ryder (Swindon Harriers): U11B_800m
Noah Seabright (Cheltenham and County Harriers): U13B_800m
Michael Shelton (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Martha Simpson (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m
Charlotte Smith (Cheltenham and County Harriers): U15G_DT
Finley Smith (Worcester AC): SM_800m
Ella Spencer (Swindon Harriers): U15G_800m
Teddy Spurr (Cheltenham and County Harriers): U13B_800m
Bexley Turbard (Cheltenham and County Harriers): U17M_PV
Theo Wallcroft (Worcester AC): U17M_800m
Stewart Wareing (Bristol and West AC): SM_800m
Lucas West (Cheltenham and County Harriers): SM_800m
Arthur Widdows (Swindon Harriers): U15B_800m
Eleon Wightman (Cheltenham and County Harriers): U17W_800m
Ivy Wightman (Cheltenham and County Harriers): U11G_800m
Tom Wightman (Cheltenham and County Harriers): U15B_800m
Alex Williams (Swindon Harriers): U17M_800m
John Willson (Clc Striders): SM_800m
Danielle Wilson (Forest of Dean AC): U13G_800m
Oliver Wilson (Cheltenham and County Harriers): U13B_800m
Sam Wilson (Cheltenham and County Harriers): U15B_800m
Ellis Woolley (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m
Heidi Woolley (Cheltenham and County Harriers): U13G_800m