Top: Entries for Cheltenham Midsummer Graded Meetings - Meeting 1







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

164 online entries for this event
Poppy Abercrombie (Swindon Harriers): U15G_200m
Megan Amey (Cheltenham and County Harriers): U13G_200m, U13G_LJ
Niall Bagot (Swindon Harriers): U13B_200m, U13B_600m
Lydia Baldwin (Cheltenham and County Harriers): U17W_600m
Charlie Batts (Witney Road Runners): SM_JT
Samuel Baylis (Clc Striders): SM_1500m
Oliver Belbeck (Cheltenham and County Harriers): U15B_200m, U15B_LJ
Charlotte Bell (Stroud & District AC): U15G_200m, U15G_LJ
Sophia Bevan (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m
Ruth Bird (Cheltenham and County Harriers): SW_LJ, SW_JT
Joshua Blake (City Of Plymouth AC): SM_1500m
Owen Boon (Yate & District AC): U15B_LJ, U15B_JT
Bryony Boyce (Cardiff Athletics): U13G_1500m
Samuel Boyce (Cardiff Athletics): U15B_1500m
Isaac Boyd (Stroud & District AC): U17M_600m
Harry Bradley (Newport Harriers): U17M_LJ
Anya Brady (Newport Harriers): U15G_1500m
Bertie Brookes (Cheltenham and County Harriers): U11B_LJ
Lucy Bull (Swindon Harriers): U13G_JT
Ella Burfitt (Cheltenham and County Harriers): SW_1500m
Isobel Burfitt (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_LJ
Tilly Burton (Cheltenham and County Harriers): U13G_200m
Amari Cambridge (Gloucester AC): U13G_200m
Sam Cater (Bromsgrove and Redditch): SM_JT
Lois Codling (Newport Harriers): U13G_600m
Izzy Cook (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m
Lottie Cook (Cheltenham and County Harriers): U13G_200m
Helena Cooke (Hereford & County AC): U11G_600m
James Cooke (Hereford & County AC): U13B_1500m
Jason Copsey (Cardiff Athletics): SM_JT
Harry Cossins (Unattached): U11B_600m
Millie Cossins (Stroud & District AC): U15G_600m
Ella Davies (Swansea Harriers): U20W_1500m
Mai Davies (Swansea Harriers): U17W_1500m
Xanthe Davis (Oxford City AC): U13G_LJ
Monty Dors (Swindon Harriers): U15B_200m
Augustin Downing (Westbury Harriers): U15B_1500m
David Durden (Dursley Running Club): SM_JT
Martha Edwards (Stratford Upon Avon AC): U11G_LJ
Ruby Grace Edwards (Stratford Upon Avon AC): U15G_LJ
Dylan Evans (Newport Harriers): U15B_600m
Chloe Farmer (Cardiff Archers): U15G_200m
Lucas Farmer (Cardiff Archers): U13B_200m
George Fenton (Gloucester AC): U13B_200m
Sam Fortnam (Gloucester AC): U11B_LJ
Milly Foster (Cheltenham and County Harriers): U17W_1500m
Tom Gavin (Cheltenham and County Harriers): U17M_1500m
Cassie Gay (Gloucester AC): U17W_200m
Emily Gittoes (Stratford Upon Avon AC): U20W_LJ
Annabel Gordon (Yate & District AC): U15G_1500m, U15G_JT
Sophie Gordon (Cheltenham and County Harriers): U15G_LJ
Edward Grazier (Cheltenham and County Harriers): SM_SeatedDiscus
Caleb Green (Cheltenham and County Harriers): U13B_LJ
Bethan Griffiths (Cheltenham and County Harriers): SW_SeatedClub
Rebeca Harries (Cardiff Athletics): U15G_1500m
Jonathan Hayes (Dudley and Stourbridge Harriers): U15B_600m
Alana Hazell (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_JT
Isabella Heathcock (Dudley and Stourbridge Harriers): U11G_600m
Josh Hill (Cheltenham and County Harriers): U15B_600m
Rebecca Hoadley (Cheltenham and County Harriers): SW_200m
Flora Hopcraft (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_LJ
Georgia Howell (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m
Elasia Humphries-Cuff (Cardiff Archers): U13G_200m
Philip Hunt (Cheltenham and County Harriers): U20M_200m
Amelia Hunter (North Somerset AC): U13G_1500m
Rhiannon Jenkins (Parc Bryn Bach Running Club): SW_200m, SW_LJ
Jack Johnson (Cheltenham and County Harriers): U13B_200m
Luke Johnson (Cheltenham and County Harriers): U15B_LJ
Anna Jolliffe (Bicester AC): U17W_1500m
Edward Jolliffe (Bicester AC): U20M_1500m
Jaden Jones (Dudley and Stourbridge Harriers): U17M_600m
Ollie Keith (Cheltenham and County Harriers): U13B_200m, U13B_600m
Louise Kirby (Parc Bryn Bach Running Club): SW_200m, SW_LJ
Helen Knight (CLC Striders): SW_1500m
Alice Lazenbury (Worcester AC): U17W_600m
Edward Leech (Forest of Dean AC): U20M_1500m
Paul Lockyer (Clc Striders): SM_200m
Harry Lucker (Gloucester AC): U17M_600m
Arthur Mansbridge (Stratford Upon Avon AC): U13B_200m
Caitlyn Mapps (Cardiff Archers): SW_200m
Lily Marchant (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m
James Marshall (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)): SM_600m
Freya McFadden (Stroud & District AC): U17W_600m
Robert McGowan (Cheltenham and County Harriers): SM_200m
Alex McMillan (Stratford Upon Avon AC): U15B_JT
Izzy Merriman (Stroud & District AC): U15G_1500m
Lilia Mico (Worcester AC): U17W_1500m
Harrison Miles (Cheltenham and County Harriers): SM_1500m
Ally Mitchell (Kilmarnock Harriers & AC): U20M_200m, U20M_LJ
Logan Mitchell (Kilmarnock Harriers & AC): U17M_200m
Rhian Mitchell (Kilmarnock Harriers & AC): U15B_JT
Natasha Moyes (Yate & District AC): U15G_200m
Chris Mulcahy (Radley Athletic Club): SM_1500m
Amelia Mullins (CLC Striders): SW_600m
Caitlin Musgrove (Cirencester AC): U15G_200m
Jerry Musselwhite (Yate & District AC): SM_LJ, SM_PV
Jaclyn Narracott (Yate & District AC): SW_LJ
Jacob Neale (Dudley and Stourbridge Harriers): U15B_1500m
Sam Northen (Cheltenham and County Harriers): SM_JT
Paul Northup (CLC Striders): SM_1500m
Poppy Oliver (Forest of Dean AC): U13G_600m
Olivia Pachula (Gloucester AC): U13G_200m
Isla Pain (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m, U15G_LJ
Georgia Palmer (Cheltenham and County Harriers): SW_1500m
Benjamin Parker (Cheltenham and County Harriers): U15B_LJ
Frederick Parry (Cheltenham and County Harriers): U15B_JT
Amelie Paul (Cheltenham and County Harriers): U15G_600m
Patrick Paul (Cheltenham and County Harriers): U13B_1500m, U13B_LJ
William Pearce (CLC Striders): SM_200m
Chris Picken (Cheltenham And County Harriers): SM_JT
Gareth Picken (Cheltenham and County Harriers): SM_SeatedDiscus
Suzy Powell (Cheltenham and County Harriers): SW_SeatedDiscus
Tom Prince (Dudley and Stourbridge Harriers): U17M_1500m
Ella Purves (Worcester AC): U15G_1500m
Sophie Purves (Worcester AC): U13G_1500m
Celeste Redmond (Yate & District AC): U15G_200m
Alex Ridout (Cardiff Athletics): U17M_1500m
Oliver Risborough (Cheltenham and County Harriers): U20M_JT
Max Robbins (Dudley and Stourbridge Harriers): U15B_600m
Luca Roberts (Witney Road Runners): U13B_JT
Esme Rolfe (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m
Bradley Rowley (Dudley and Stourbridge Harriers): SM_600m
Katy Roy (Chepstow Harriers): SW_600m, SW_1500m
Dan Schofield (Western Tempo): SM_600m
Lily Scott (North Somerset AC): U17W_600m
Noah Seabright (Cheltenham and County Harriers): U13B_600m, U13B_LJ
Barnabas Shaw (Cheltenham and County Harriers): U17M_200m, U17M_LJ
Eleanor Sheffield (Stroud & District AC): U13G_600m
Charlotte Smith (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m
Ella Smith (Stratford Upon Avon AC): U15G_200m, U15G_LJ
Harriet Smith (Cheltenham and County Harriers): U15G_1500m
Oliver Spencer (Cheltenham and County Harriers): U20M_200m
Teddy Spurr (Cheltenham and County Harriers): U13B_600m
Thomas Stanton (Stratford Upon Avon AC): U15B_200m
Kipp Stevens (Stratford Upon Avon AC): U13B_1500m
Ava Stratford-Davies (Newport Harriers): U15G_200m, U15G_JT
Amber Tandy (Cheltenham and County Harriers): U13G_200m
Hollie Taylor (Newport Harriers): U13G_200m
Caspar Thomson (Cheltenham and County Harriers): U17M_LJ
Eleanor Thomson (Cheltenham and County Harriers): U13G_1500m
Maddie Thomson (Cheltenham and County Harriers): U15G_1500m
Wendy Thomson (Stroud & District AC): SW_JT
Emily Timbrell (White Horse Harriers): U17W_200m
Lottie Tomkins (Stroud & District AC): U15G_600m
Bexley Turbard (Cheltenham and County Harriers): U17M_PV
Emily Walker (Newport Harriers): U15G_1500m
Lauren Wall (Worcester AC): U17W_JT
Theo Wallcroft (Worcester AC): U17M_600m
Henry Watson (Westbury Harriers): U15B_JT
Lucas West (Cheltenham and County Harriers): SM_1500m
Jonathan White (Worcester AC): SM_200m
Eleon Wightman (Cheltenham and County Harriers): U17W_1500m
Ivy Wightman (Cheltenham and County Harriers): U11G_600m
Tom Wightman (Cheltenham and County Harriers): U15B_1500m
Millie Williams (Newport Harriers): U15G_200m, U15G_LJ
Danielle Wilson (Forest of Dean AC): U13G_1500m
Oliver Wilson (Cheltenham and County Harriers): U13B_1500m
Sam Wilson (Cheltenham and County Harriers): U15B_1500m
Cian Wood (Dudley and Stourbridge Harriers): U17M_1500m
Lexie Wood (Dudley and Stourbridge Harriers): U15G_1500m
Ellis Woolley (Cheltenham and County Harriers): U15G_LJ
Callum Yates (Gloucester AC): U13B_600m, U13B_LJ