Top: Entries for Manchester Indoor Open Meetings - Meeting 2







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

327 online entries for this event
Sasha Byrom (Sale Harriers Manchester): SW_60m, SW_300m
Ezekiel Addae-Kunda (Trafford Athletic Club): U15B_LJ
Isaiah Adekanmbi (Enfield and Haringey A C): SM_60m
Abigail Adeniji (Bolton United Harriers & AC): U20W_60m
Naana Adusei (Leeds City Athletic Club): SW_60m
Grace Aimiuwu (Trafford Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Emma Alderson (Liverpool Harriers & AC): SW_300m
Scott Alexander Hall (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_LJ
Fraser Allan (Billingham Marsh Hse H & AC): U17M_600m
Roman Allison (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U20M_60m
Valentine Analogbei (Liverpool Harriers & AC): U17M_300m
Kelly Aru (Liverpool Harriers & AC): U15B_60m
Scarlet Ashton (Wirral AC): U20W_60m, U20W_HJ
Zack Astbury (Wirral AC): U17M_LJ, U17M_HJ
Jessica Baxter (Leeds City Athletic Club): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Adam Bellis (Trafford Athletic Club): SM_60m, SM_300m
Jessica Betts (Scunthorpe Harriers Athletic Club): U15G_60m, U15G_600m
Katie Betts (Scunthorpe Harriers Athletic Club): U15G_60m, U15G_300m
Ella Bibby (Wirral AC): U15G_60m, U15G_300m
Luca Bigg (Brighton Phoenix): SM_600m
Nicholas Blore (Macclesfield Harriers & AC): SM_60m, SM_300m
Tom Bolan-Ashworth (Trafford Athletic Club): SM_300m
Emily Bond (Blyth Running Club): U15G_60mH, U15G_LJ
Graham Boreham (Southport Waterloo AC): SM_300m
Holly Bosworth (West Cheshire Athletic Club): U15G_HJ
Finley Boulton (Wrexham AC): SM_600m
Dominic Bradley (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_300m
Drew Bradley (Crewe and Nantwich AC): U20M_60m, U20M_60mH
Reece Bradley (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_60mH
Keira Brady-Jones (Wirral AC): U20W_300m, U20W_600m
Katie Brant (Burton AC): U17W_60m, U17W_60mH
Nathan Brassington (West Cheshire Athletic Club): U15B_60mH, U15B_LJ, U15B_SP
Lucy Brightwell (Crewe and Nantwich AC): U20W_60m, U20W_300m
Louis Briscall-Slack (Stockport Harriers & AC): U20M_600m, U20M_LJ
Eva Brooks (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
David Broomfield (Birchfield Harriers): SM_60m
Heidi Brownbill (St Helens Sutton AC): U15G_300m
Milana Bulgin (Spenborough & Dist AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Seren Bundy-Davies (Trafford Athletic Club): SW_600m
Isabelle Burke (Sale Harriers Manchester): U20W_600m
Christian Byron (Birchfield Harriers): SM_600m
Ta'Jon Calder (Birchfield Harriers): U17M_60m
Logan Campbell (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_LJ
Ruby Carlile (West Cheshire Athletic Club): U17W_60mH, U17W_HJ, U17W_SP
Dylan Carney (Vale Royal AC): SM_600m
Ella Chambers (Stockport Track & Field): U20W_60m, U20W_LJ
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_SP
Sandy Clarkson (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_HJ
Hannah Clemo (Newquay & Par AC): U17W_60m, U17W_SP
Steve Clemo (Newquay & Par AC): SM_60m, SM_LJ
Mike Coogan (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SM_300m
Jay Cook (Bury Athletic Club): U20M_60m, U20M_300m, U20M_60mH
Joseph Cooper (Kingston Upon Hull Ac): SM_60m
Aodhan Corr (Wirral AC): U17M_60mH, U17M_LJ
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U20W_60m
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U20M_LJ, U20M_HJ
Ella Rose Cowan (Wirral AC): U15G_600m, U15G_LJ, U15G_300m
Leon Creaney (Northern Masters AC): SM_300m
Rashaun Currie (Bury Athletic Club): U20M_60m
Harvey Darroch (Wirral AC): SM_60m, SM_LJ
Sam Davey (Worcester AC): U20M_600m
Emma Davies (Newcastle University AC): SW_60m
Isabella Davies (Birchfield Harriers): U15G_60m, U15G_300m
Nell Desir (Cardiff Archers): U15G_60m
Anna Dickson (Hartlepool Athletics Club): U17W_300m
Sacha Didcote (Colwyn Bay AC): U20W_60m, U20W_300m
Freya Dockerty (Stockport Track & Field): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Niamh Dolan (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH
Madeline Down (Halesowen ACC): U15G_60m
Sofija Dragisic Wood (Sale Harriers Manchester): U20W_60mH
Jamie Dumbarton (Wirral AC): U20M_300m, U20M_600m
Alani Dumbuya (Leigh Harriers & AC): U15G_SP
Rafferty Eastham (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_60m
Summer Eden (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m
Alexander Edey (Trafford Athletic Club): U15B_60m, U15B_HJ
Jacob Edghill (Colwyn Bay AC): U20M_60m, U20M_LJ
Marvin Edwards (Northern Masters AC): SM_60m
Evie Elliott (Bury Athletic Club): U15G_60mH, U15G_60m
Abbie Ely (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Chloe Esegbona (Trafford Athletic Club): SW_300m, SW_60mH
Bethany Falconer (Chesterfield & District AC): U20W_PV
Henry Fisher (Blackheath & Bromley Harriers AC): SM_600m
William Foot (Chesterfield & District AC): U20M_PV
Emily Ford (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_LJ
Sophie Forgrave (Wrexham AAC): U15G_60m, U15G_LJ
Neil Fowler (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_600m
Olivia Fowler (Crewe and Nantwich AC): U20W_60mH, U20W_LJ
Anna Fraser (Wirral AC): U17W_300m, U17W_600m, U17W_60mH
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U20W_60mH
Anneke Fung (University of Birmingham AC and Cross Country Club): U20W_60mH
Mae Gardner (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_SP
Fergus Garland (West Cheshire Athletic Club): U17M_60m, U17M_300m
Anna Gisbourne (Bury Athletic Club): U17W_300m, U17W_600m
Leeroy Golding (Pendle Athletic Club): SM_300m
Holly Graham (Tipton Harriers): U20W_600m
Daniela Graham Marti (Stockport Harriers & AC): U17W_600m, U17W_LJ
Finlay Gray (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_60m, U15B_300m
Emily Green (Wirral AC): U15G_60m, U15G_300m
Zoe Green (Burnley AC): U15G_60m, U15G_600m
Stewart Greenhalgh (Bromsgrove and Redditch): SM_60m, SM_300m
Lydia Griffin (Chesterfield & District AC): U15G_300m
Patrick Griffith (Vale Royal AC): U20M_600m
Elliott Griffiths (Liverpool Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Madison Hackett (Wirral AC): U17W_60m, U17W_300m, U17W_60mH
Ethan Hall (Halesowen ACC): U17M_60m, U17M_LJ, U17M_HJ
Lottie Hall (Chesterfield & District AC): U17W_PV
Matilda Hall (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Andrew Halliday (Harrogate Harriers & AC): SM_300m
Tegan Hamilton-Adams (Stockport Track & Field): U20W_300m, U20W_60mH
Rebecca Hardy (Warrington A C): SW_60mH
Natasha Harrison (Stockport Harriers & AC): SW_600m
Jake Harwood (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m, U17M_300m
Jacob Harwood-Bretnall (Stockport Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_HJ, U15B_SP
Sophie Haslam (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_600m, U15G_LJ
Ismail Hassan (Sale Harriers Manchester): U20M_600m
Colin Hayton (Leeds City Athletic Club): SM_PV
Derri Henderson (Kirkby Milers AC): U17M_600m
Sara Henderson (City Of Norwich AC): SW_60m, SW_LJ
Isla Herring (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m
Laila Herstell (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U15G_HJ, U15G_60m, U15G_LJ
Lauren Hewitt (Leigh Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Jack Hiatt (Nuneaton Harriers): U17M_600m
Rosie Hickling (City of York AC): U17W_60m, U17W_60mH
Emma Holmes (West Cheshire Athletic Club): U17W_60m, U17W_300m, U17W_LJ
Jack Oliver Holmes (Pontefract AC): U17M_HJ
Carol Holt (Preston Harriers): SW_300m
Jamie Hopkins (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_60mH, U20M_LJ
Alex Houchin (Worcester AC): U20M_60m, U20M_300m
Louis How (City of York AC): U17M_60m, U17M_600m
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20W_60mH, U20W_LJ, U20W_HJ
Matthew Hughes (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_600m
Esther Hulley (Stockport Harriers & AC): U20W_600m, U20W_60mH, U20W_HJ
Joel Hulley (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_600m
Andy Hunter (Northern Masters AC): SM_60m, SM_300m
Zoe Hunter (Leeds City Athletic Club): U20W_600m
Blessing Idoko (Bury Athletic Club): U15G_60m, U15G_300m, U15G_HJ
Peter Ilo (Royal Sutton Coldfield Athletics Club): SM_60m, SM_300m
Molly Irwin (Sale Harriers Manchester): U15G_600m
Olwen Isherwood (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_PV
Grace James (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_PV
Mark Johnson (Leeds City Athletic Club): SM_PV
Adam Jones (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SM_600m
Amelia Jones (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m, U15G_600m, U15G_SP
Daniel Jones (Southport Waterloo AC): U15B_600m
Lucy Jones (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Macey Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_300m
Olivia Jones (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m, U15G_600m, U15G_LJ
Ophelia Jones (Trafford Athletic Club): U15G_300m
Sienna Jones (Sale Harriers Manchester): U15G_600m
Stephanie Jones (Stockport Track & Field): U20W_60m, U20W_60mH, U20W_HJ
Joshua Kantor (Bury Athletic Club): U17M_60m, U17M_300m
Paris Kaur (Bradford Airedale AC): SM_60m, SM_300m
Jonothan Kay (Bolton United Harriers & AC): SM_600m
Hannah Kelly (Bolton United Harriers & AC): SW_300m
Olivia Kimbowa (Bolton United Harriers & AC): SW_300m
Abigail Kingston (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_60m, U15G_HJ
Rebecca Kingston (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_SP, U15G_600m
Jack Kinrade (Shrewsbury AC): U17M_600m
Gabriella Kirby Davies (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_HJ
Tom Kwissa (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_HJ
William Lacey (Bolton United Harriers & AC): U17M_SP
Alfie Lane (West Cheshire Athletic Club): U17M_60m, U17M_300m
William Lane (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20M_PV
Jessica Lark (West Cheshire Athletic Club): U17W_300m, U17W_600m
Amaha Lawrence (Sale Harriers Manchester): U20M_60m
Kennedy Lawson (Bolton United Harriers & AC): U17W_60m
Matthew Lawson (Gateshead Harriers & Ac): U20M_60m
Bayleigh Lawton (Spenborough & Dist AC): U20M_300m
Naimh Le Gall (Wirral AC): U17W_60m, U17W_300m
Aidan Leeson (Rugby & Northampton AC): SM_300m
Mark Lintott (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
Ian Liu (Stockport Harriers & AC): SM_60m
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH
Hannah Lownsbrough (Bromsgrove and Redditch): U20W_60m, U20W_300m
Zoe Lucas (Notts AC): SW_60mH
Samael Lunt (Wirral AC): U17M_300m, U17M_600m, U17M_60mH
Sadie Madigan (Liverpool Harriers & AC): U15G_300m, U15G_60mH, U15G_HJ
Quinton Mahoney (Liverpool Harriers & AC): U17M_60m
Ian Mahop (Leeds City Athletic Club): U20M_LJ
Poppy Malik (Notts AC): U20W_300m
Sarah Malone (Edinburgh AC): SW_60m
Jess Mann (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Sam Mann (Wirral AC): U15B_60m, U15B_300m
May Mannion (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_600m, U17W_LJ, U17W_SP
Chloe-leigh Mark (St Helens Sutton AC): U17W_300m, U17W_LJ
Emily Marshall (Kingston upon Hull AC): U15G_HJ
Chloe Mason (Crewe and Nantwich AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U20W_600m, U20W_60m
Kacper Matysiak (Tipton Harriers): U20M_60m, U20M_300m
Allyssia May (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_PV
Hollie Mayhew (Burnley AC): U15G_60m
Anna McBride (Notts AC): U20W_300m, U20W_600m
Ryan McCaffery (Horwich R M I Harriers): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_SP
Jayde McGregor (Halifax Harriers & AC): U17W_60m, U17W_600m, U17W_LJ
Ben McIntyre (Swindon Harriers): U20M_60m, U20M_300m
Becca McLynn (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_300m, U17W_60mH
Malcolm McPhail (Northern Masters AC): SM_300m
Saffron Meade (Stockport Harriers & Ac): U17W_600m, U17W_LJ
Michael Measter (Belgrave Harriers): SM_60m
Corey Middleton (Preston Harriers): U17M_60m, U17M_60mH, U17M_LJ
Lucy Milburn (Elswick Harriers): U17W_300m
Harry Miller-Reedman (Stockport Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_LJ
Hayley Mills (Tamworth AC): SW_60m
Molly Mills (Stockport Harriers & AC): U15G_600m, U15G_60mH, U15G_HJ
Caprice Miloro (Sutton in Ashfield Harriers & AC): SW_60m, SW_60mH, SW_LJ
Ally Mitchell (Kilmarnock Harriers & AC): U20M_60m, U20M_LJ
Logan Mitchell (Kilmarnock Harriers & AC): U17M_60m, U17M_SP
Rhian Mitchell (Kilmarnock Harriers & AC): U15B_60m, U15B_SP
Ula Mohammed (Gloucester AC): U15G_300m, U15G_LJ
Eoin Moore (Wirral AC): U17M_HJ
Louis Morrison (Trafford Athletic Club): U20M_60mH, U20M_PV, U20M_HJ
Freya Mutch (Liverpool Harriers & AC): U15G_300m, U15G_60mH, U15G_LJ
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U20M_60m, U20M_60mH, U20M_300m
Louisa Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17W_60m, U17W_60mH
Kyle Neal (Gloucester AC): U20M_300m, U20M_LJ
Queenivette Nguta (Preston Harriers): U17W_60m
Jason Nicholson (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_300m
Taf Nyakurerwa (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Grace Oates (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_300m
Jadyn Ogunsola (Bromsgrove and Redditch): U15G_60m
Dorcas Ojiakor (Harrogate Harriers & AC): U20W_60mH
Lilly-mai Oswald (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Emily Owen (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m
Isobel Oxley (Bolton United Harriers & AC): U15G_300m
Isaac Parker (Horwich R M I Harriers): SM_60m, SM_300m
Chloe Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20W_60m
Ben Pearson (City of York AC): U20M_300m, U20M_LJ
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U17M_60m, U17M_300m, U17M_LJ
Aimee Phillips (West Cheshire Athletic Club): U17W_300m, U17W_600m
Ruby Phillips (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_600m
Nancy Pickles (Sale Harriers Manchester): U17W_300m
Poppy Preece (Blackburn Harriers & AC): U20W_60m, U20W_60mH, U20W_HJ
Nicholas Pryce (Royal Sutton Coldfield Athletics Club): SM_60m, SM_300m
Kevin Pye (Midland Masters AC): SM_300m, SM_600m
Kaiden Ramsay (Burton AC): U17M_60m, U17M_LJ
Emily Rankin (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_60mH
Janaie Rankine (Hallamshire Harriers Sheffield): U20M_60m, U20M_300m
Bronwen Reed (Trafford Athletic Club): SW_600m
Niamh Ridler (Sale Harriers Manchester): U15G_60m
Ffion Roberts (Cardiff Athletics): SW_300m
Stephanie Robertson (Southport Waterloo AC): U20W_60m
Joseph Robin (Leeds City Athletic Club): U20M_60m, U20M_300m
Josh Robinson (Gloucester AC): U20M_300m, U20M_60mH, U20M_LJ
Louise Robinson (Birchfield Harriers): SW_300m
Lucy Salter (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
Evie Schofield (Trafford Athletic Club): U17W_60m, U17W_60mH
Darren Scott (St Helens Sutton AC): SM_60m, SM_300m
Ciaran Scroggie (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_300m
Natalie Seyler (Worcester AC): U15G_HJ
Lewis Shaw (Warrington A C): U15B_60m, U15B_60mH
Theo Shepherd (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_300m
Amelia Sherlock (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Amarisa Sibley (Blackheath & Bromley Harriers AC): U20W_600m
Scott Sinclair (Preston Harriers): U20M_60m, U20M_LJ
Kane Smart (Colwyn Bay AC): U17M_60m, U17M_300m
Freya Smith (University of Birmingham AC and Cross Country Club): U20W_60mH
Henry Smith (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_HJ, U15B_SP
Hollie Smith (Kingston upon Hull AC): SW_HJ
Matthew Smith (Blackburn Harriers & AC): U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Amy Starkey (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m, U17W_SP
Sam Stephens (Vale Royal AC): U20M_600m
Abigail Stewart (Wirral AC): U17W_300m
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH
Lyra Stretch (Preston Harriers): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Lexi Stritch (Trafford Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ
Adrian Sum (City of Sheffield and Dearne AC): SM_LJ
Jack Talbot (Wirral AC): U17M_600m
Ella Teasdale (City of Stoke AC): U17W_600m, U17W_LJ, U17W_HJ
Scott Temple (Hartlepool Athletics Club): U20M_600m
Stephen Terry-Short (Cannock & Stafford Ac): SM_60m
Amy Thompson (Challenge Disability Sports Club): U17W_SP
Oliver Thornhill (Stockport Harriers & AC): U17M_600m, U17M_LJ, U17M_HJ
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U20M_60m
Rosella Togo (Bury Athletic Club): U20W_60m, U20W_300m, U20W_60mH
Therese Tolan (Harrogate Harriers & AC): U20W_300m
Jayden Trubshaw (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20W_LJ
Jorja Turner (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Sam Tyers (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_300m
Cherie Ufuoma (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m
Charles Utomi (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m
Grace Vans Agnew (Crawley AC): SW_600m
Daniel Venables (Leigh Harriers & AC): U20M_60m, U20M_300m
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U20W_60m
Skye Verwey (Marshall Milton Keynes AC): U20W_60m
Callum Wain (Macclesfield Harriers & AC): U17M_LJ, U17M_300m
Daniel Walker (West Cheshire Athletic Club): U15B_600m
Dannish Walker-Khan (City of Sheffield and Dearne AC): SM_60m
Lauren Wall (Worcester AC): U17W_HJ
Aaron Warburton (Oswestry Olympians): U17M_600m
George Warburton (Stockport Harriers & AC): U17M_60m
Ashley Watson (Hartlepool Athletics Club): U20W_60mH, U20W_HJ
Neve Watson (Hartlepool Athletics Club): U15G_600m, U15G_60mH, U15G_LJ
Holly Webster (Wirral AC): U15G_600m
Georgia Wharton (Worcester AC): U17W_HJ
Megan White (West Cheshire Athletic Club): U17W_300m, U17W_600m
Morgan White (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_300m, U17M_60mH
Millie Wilkinson (Blyth Running Club): U15G_60m
Alice Wilson (Team Bath Athletic Club): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Charlie Wilson (Wirral AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U15G_60mH, U15G_HJ
Oscar Wilson (Gloucester AC): U15B_60m, U15B_300m, U15B_LJ
Katherine Winrow (Northern Masters AC): SW_300m
Ruby Wisbey (West Cheshire Athletic Club): U17W_60mH, U17W_LJ
Natan Witkowski (Bury Athletic Club): U20M_60mH, U20M_LJ, U20M_PV
Connor Wood (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Vincent Worthington (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
Katy Wyper (Blackpool Wyre & Fylde AC): SW_60m
Archie Yeo (Kingston upon Hull AC): U20M_LJ
Freddie Yeo (Kingston upon Hull AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Jessica Young-Rogers (Gateshead Harriers & AC): SW_60m