Top: Entries for NYSD Track & Throws Night







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

55 online entries for this event
Ian Bond (Quakers Running Club): SM_DT, SM_HT, SM_JT, SM_SP
Craig Charlton (North Shields Polytechnic Club): SM_SP
Ryan Cook (Gateshead Harriers & AC): U17M_DT, U17M_SP
Kaitlin Enderwick (New Marske Harriers Club): SW_SP
Fynn Errington (Gateshead Harriers & AC): U17M_JT, U17M_SP
William Firman (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_200m
Charlotte Gunn (New Marske Harriers Club): U20W_HT
Antje Hall (Gateshead Harriers & AC): U20W_JT
Phoebe Hall (Gateshead Harriers & AC): U15G_JT
Libby Hammond (Darlington H & AC): U15G_3000m
Stewart Hart (New Marske Harriers Club): SM_DT, SM_HT, SM_SP
Eddie Hinchliffe (Holmfirth Harriers AC): SM_JT
Gregory Jayasuriya (Middlesbrough & Cleveland Harriers): SM_3000m
Althea Johnson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_200m, U15G_SP
Charlie Kaye (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_200m
Macy Kelly (Darlington H & AC): U17W_800m
Niamh Kemp (Phoenix Flyers AC): U17W_JT
Ethan Marron (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_3000m
Cameron Marshall (Gateshead Harriers & AC): U17M_JT
Finley Maynard (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_200m
Tom Maynard (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_200m
Anna McBride (Notts AC): SW_800m
Philip McCluskey (Vegan Runners UK): SM_800m, SM_DT, SM_JT
Grace McDonald (Gateshead Harriers & AC): U17W_HT
Jason McGouran (Middlesbrough & Cleveland Harriers): SM_800m
Jayde McGregor (Halifax Harriers & AC): U15G_200m, U15G_800m, U15G_DT
Darcy Metcalf (Gateshead Harriers & AC): U15G_JT, U15G_DT
Nathan Mottram (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SM_200m
Paul Noble (Redcar Running Club): SM_800m
Christy O'Hare (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_3000m
Tom O'Mahoney (Richmond & Zetland Harriers): U17M_3000m
Tony Oliver (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_3000m
Benjamin Pearson (Birchfield Harriers): SM_JT
Ashley Pritchard (Macclesfield Harriers & AC): SM_DT, SM_SP
Hayley Richardson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SW_200m
Eve Robson (New Marske Harriers Club): U20W_HT, U20W_SP
Toby Rudge (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_200m
Daniel Seaman (New Marske Harriers Club): SM_DT, SM_HT, SM_JT
Emma Sedgwick (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_200m, U15G_JT, U15G_SP
Elizabeth Shaw (Darlington H & AC): SW_DT, SW_HT
Mick Skirving (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_3000m
Chris Snooklumb (Durham City Harriers & AC): SM_3000m, SM_HT
Patricia Speedie (New Marske Harriers Club): SW_3000m
Mark Standen (New Marske Harriers Club): SM_HT
Philip Teece (Darlington H & AC): SM_3000m
Brian Thompson (Darlington H & AC): SM_DT, SM_HT
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U15G_HT, U15G_JT, U15G_SP
Lily Thompson (Darlington H & AC): U17W_DT, U17W_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U17W_SP, U17W_HT
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_800m
Sam Tyers (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_200m
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U15B_200m
Lily Watson (Hartlepool Athletics Club): U15G_200m
Nick Wedderman (Liverpool Harriers & AC): SM_DT