Top: Entries for UK CAU Inter Counties Cross Country Championships - U20 Men







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

42 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Avon & SomersetAvon & Somerset
7 athletes, 1 team

William Cheek, Sam Gentry, Abdifataah Hasan, Greg Hayward, Matthew Howard, Alex Male, Jack Wilkinson.
1 team7 athletes
BedfordshireBedfordshire
8 athletes, 1 team

Ed Blythman, Harry Brodie, Cameron Gillies, Daniel Horner, Aiden Killeen, Jonathan Nash, Jed Noblett, Jamie Webster.
1 team8 athletes
BerkshireBerkshire
6 athletes, 1 team

Jake Brech, Matthew Clutterbuck, Thomas Nike, James Rennie, Ben Rollings, Eddie Steveni.
1 team6 athletes
BuckinghamshireBuckinghamshire
9 athletes, 1 team

Myles Caddell, Tommy Davies, Matthew Dicks, Findlay Dyer, Finlay Zak Lewis Gibbs, Peter Graham Hickman, Robert Paul Hickman, Marcus Lovell, Max Perry.
1 team9 athletes
CambridgeshireCambridgeshire
10 athletes, 1 team

Cameron Ackroyd, Sebastian Darnell, David Dow, Isaac Ellard, Nicolas Harhalakis, Casper Hiscock, Thomas Keen, Conall McGinness, Oliver Newman, James Orrell.
1 team10 athletes
CheshireCheshire
12 athletes, 1 team

Joseph Buckley, Aaron Doyle, Alexander Doyle, Peter Goodfellow, Jordan Jones, William Kesteven, Daniel Lloyd, Paul Morrison, Sion Roberts, Curtis Rodway, Jack Wadsworth, Benjamin Webb.
1 team12 athletes
CornwallCornwall
7 athletes, 1 team

Josh Franke, Samuel Goodchild, Abhik Gupta, Alexander McCartney, Harris Mier, Matthew Railton, William Wright.
1 team7 athletes
CumbriaCumbria
7 athletes, 1 team

Tom Colhoun, Tom Humphries, Percy Johnstone, Joshua Liddle, Jack  Rigal, James Salt, Harris Strickland.
1 team7 athletes
DerbyshireDerbyshire
4 athletes, 1 team

Alex Ediker, Ewan Spencer, William Tighe, Samuel West.
1 team4 athletes
DevonDevon
3 athletes, 1 team

James Alcock, Simon Davis, Hamish James.
1 team3 athletes
DorsetDorset
4 athletes, 1 team

Manny Cox, Zach Fenwick, Ben Lewis, Nathaniel Willmore.
1 team4 athletes
EssexEssex
9 athletes, 1 team

Thomas Adolphus, Zachariah Bridgeland, Isaac Brown, Taylor Newell, Ben Prior, Mungo Prior, Jamie Putt, Freddy Richardson, Leon Wheeler.
1 team9 athletes
GloucestershireGloucestershire
5 athletes, 1 team

David Bendle, Sebastian Clarke, Liam Dailey, George Hawthorne, Noah Lambert.
1 team5 athletes
Greater ManchesterGreater Manchester
12 athletes, 1 team

Adam Curtis, Najib Hassan, Samuel Heyworth, Xavier O'Hare, Lucas Parker, Harry Sinclair, Robert Smyk, Charlie Thomas, Flynn Alexander Walsh, Jack Wilkinson, Cynog Williams, Jacob Yates.
1 team12 athletes
HampshireHampshire
10 athletes, 1 team

Xavier Booth, Samuel Charig, Callum Crook, Adam Dart, Theo Doran, Henry McLuckie, Jacob O'Hara, Isaac Powers, Toby Woods, Edward Wright.
1 team10 athletes
HertfordshireHertfordshire
8 athletes, 1 team

Dylan Bentley, William Bowran, Joshua Edwards, Alexander Hughes, George Mangan, Alasdair Mitchell, Brett Rushman, Ben Winfield.
1 team8 athletes
HumbersideHumberside
2 athletes, 1 team

Benjamin Plumpton, Alex Wilson.
1 team2 athletes
KentKent
11 athletes, 1 team

Charlie Brisley, Charles Crick, Ted Higgins, James Kingston, William Knight, Cameron MacRae, Oliver Prior, Dan Schofield, Matthew Stonier, Harrison Tremain, Adam Van Der Plas.
1 team11 athletes
LancashireLancashire
10 athletes, 1 team

Kian Davis, Tom Dickinson, Matthew Fazakerley, Joe Gebbie, Ross Harrison, Adam  Jones, Matthew MacKay, Kurtis Mitton, Charlie Parkinson, Benjamin Preddy.
1 team10 athletes
Leicestershire & RutlandLeicestershire & Rutland
8 athletes, 1 team

Kieran Coleman-Smith, Jack Douglas, Joel Dungworth, Tom Hughes, Jack Hurst, Luke Nuttall, Ethan O'Shea, Zach Spence.
1 team8 athletes
LincolnshireLincolnshire
11 athletes, 1 team

Matthew Dowling, Alexander Ellis, Toby Everist, Jack Foot, Joseph Green, George Hatton, Aaron Hunt, Jacob Parkinson, Archie Rainbow, Thomas Saunders, Barney Stretton.
1 team11 athletes
MerseysideMerseyside
6 athletes, 1 team

Kearney Aaron , Max Brame, Mathew Dwerryhouse, Fernando Izquierdo-Bernard, Joseph Niven, Alex Norton.
1 team6 athletes
MiddlesexMiddlesex
11 athletes, 1 team

Elias Ahmed, Chauncey Edwards, Laurance Edwards, Liam Garrett, Daniel Greenstein, Kirk Lebdiri, Edward McArdle, Luca Minale, Christopher Morris, William Palmer, David Stone.
1 team11 athletes
NorfolkNorfolk
7 athletes, 1 team

Harry Allcock, Tyler Bilyard, William Mahoney, Tom Mead, Jacob Ocal, Cameron Raven, Will Simm.
1 team7 athletes
North EastNorth East
12 athletes, 1 team

Daniel Buffham, Ross Charlton, Sam Charlton, Josh Cowperthwaite, Jake Creasey, Daniel Currie, Daniel Dixon, Josh Fiddaman, James Martin, Charlie McMillan, Daniel Melling, Luke Pettit.
1 team12 athletes
North WalesNorth Wales
7 athletes, 1 team

Ethan Ackroyd, Isaac Ayres, Euan Coney, Euros Evans, Aled Jones, Carwyn Owen, Land Tomos.
1 team7 athletes
NorthamptonshireNorthamptonshire
5 athletes, 1 team

Fynn Batkin, Joshua Cannell, Josh Greenfield, Alfie Long, Jack Watson.
1 team5 athletes
Northern IrelandNorthern Ireland
4 athletes, 1 team

Conor  Maguire, Tony McCambridge, Conall McClean, Matthew Neill.
1 team4 athletes
NottinghamshireNottinghamshire
4 athletes, 1 team

Morgan Gallimore, Dylan George, Adam Knights, Toby Percival.
1 team4 athletes
OxfordshireOxfordshire
5 athletes, 1 team

Adam Ede, Luke Edwards, Jack Goodwin, Alexander Pennington, Charles Todd.
1 team5 athletes
Scotland EastScotland East
12 athletes, 1 team

Adam  Brown, Ryan Donald, Christian Graham, Kristof Hornyik, Sunny  McGrath, Ben McMillan, Iain McWhinnie, Thomas Ross, Cameron Sale, Aidan Shea, Magnus Tait, Lewis Tharme.
1 team12 athletes
Scotland WestScotland West
6 athletes, 1 team

Hamish Armitt, Jamie Burns, Duncan Robinson, Ben Shaw, Cameron Wright, Calum Young.
1 team6 athletes
ShropshireShropshire
12 athletes, 1 team

Paddy Barlow, Connor Bentley, Jack Cole, Matthew Collins, Max Green, James Ingram, Luke Moses, Cameron Muir, Jack Pickett, Adam Tatton, Samuel Western, Tom Wilde.
1 team12 athletes
South WalesSouth Wales
4 athletes, 1 team

Coombs Devin, Jacob Griffiths, Morgan James, Shaun Pinch.
1 team4 athletes
StaffordshireStaffordshire
9 athletes, 1 team

Matthew Bonney, Bill Chesters, Harry Dyall, Robert Gorman, Harrison Hardy-Smith, Max Kent, Joshua Lally, Alexander Mayne, Lewis Nagington.
1 team9 athletes
SuffolkSuffolk
9 athletes, 1 team

Conner Bilner, Oliver Bingham, Jack Chevin, Kyle Church, Morgan Moore, James Pettersson, Steven Quercia-Smale, Matthew Snowdon, Samuel Stevens.
1 team9 athletes
SurreySurrey
12 athletes, 1 team

Indy Barnes, Joe Blacknell, Harry Chappell, Oliver Coppellotti, Michael Cottrill, Ben Fitzpatrick, Jack Johnson, Ethan Kendall, Henry Silverstein, Joshua Taylor, Luke Van Oudtshoorn, James Walker.
1 team12 athletes
SussexSussex
11 athletes, 1 team

William Broom, Luke Burgess, Bradley Burke, Noah Canby, Joe Clayson, Hugo Hewitt, Samuel Leitch, Toby Nisbet, Ned Potter, Leo Stallard, Tomer Tarragano.
1 team11 athletes
WarwickshireWarwickshire
10 athletes, 1 team

Lucas Bennett, Oliver Flippance, Keelan Hopewell, Owain Jones, Adrian Kaczmarek, Thomas Keenan, Frazer Knowles, Prince Laryea, Oliver Lunn, Daniel Swain.
1 team10 athletes
West WalesWest Wales
3 athletes, 1 team

William Arnold, Callum Campion, Luke Evans.
1 team3 athletes
WorcestershireWorcestershire
8 athletes, 1 team

Pascal Bauer, George Beardmore, Peter Cotterell, James Dale, Dan Kimber, Lachlan MacPhail, Jason Smith, Matthew Wilkinson.
1 team8 athletes
YorkshireYorkshire
12 athletes, 1 team

Tom Barrett, Dominic Coy, Joshua Dickinson, Matthew Hill, Joe Hudson, Harry Johnson, Cormac Malone, Reuben Mantle, Joseph Jack Phillips, Cameron Reilly, Matthew Rochester, William Thompson.
1 team12 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 42
Total athletes: 332