Top: Entries for North of England Indoor Championships 2020 - U13 and U15







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

279 online entries for this event
Niamh Adams (Blyth Running Club): U13G_800m
Renee Adams (Southport Waterloo AC): U13G_60m, U13G_200m
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_SP
Cerys Allen (Preston Harriers): U15G_200m
Annabel Amadin (Sale Harriers Manchester): U15G_SP
Valentine Analogbei (Liverpool Harriers & AC): U15B_200m
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_200m, U13B_60m
Jensina Angelo (Leeds City Athletic Club): U13G_60m
Mehitabelle Angelo (Leeds City Athletic Club): U15G_60m
Royce Angelo (Leeds City Athletic Club): U15B_60m
Harry Appleton (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_200m, U15B_SP
Oliver Armitage (Bingley Harriers & AC): U15B_60m
Kelly Aru (Liverpool Harriers & AC): U13B_60m
Teresa Arvidsson (West Cheshire Athletic Club): U13G_60m, U13G_200m
Keijimi Ashaolu (Kingston upon Hull AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_800m
Lucy Aston (Durham City Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Fisayo Atere (Derby Athletic Club): U13B_60m, U13B_LJ
Minnie Axon (Harrogate Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Millie Baker (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_SP
Gordon Ballantyne (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13B_800m
Ellie Joanne Barnes (Doncaster Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Ava Barrett (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Erin Barwell (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_PV
Abbey Bate (Crewe and Nantwich AC): U15G_200m
Jessica Baxter (Leeds City Athletic Club): U13G_200m, U13G_800m, U13G_LJ
Millie Bayman (Salford Harriers & AC): U15G_200m
Corey Beechall (Stockport Track & Field): U15B_60mH, U15B_HJ
Katherine Bell (Tynedale Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Katie Betts (Scunthorpe & District AC): U13G_800m
Orla Betts (Leeds City Athletic Club): U15G_200m, U15G_60mH, U15G_HJ
Amelie Bodie (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m
Ethan Bond (Gosforth Harriers & AC): U15B_800m
Nicole Bonser (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Holly Bosworth (West Cheshire Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Josh Boyer (Doncaster Athletic Club): U15B_HJ
Christopher Bradley-Njai (Blyth Running Club): U15B_LJ
Darcy Breen (Stockport Harriers & AC): U15G_800m
Samuel Brooks (Liverpool Harriers & AC): U13B_60m, U13B_200m
Aurora Brown (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Gabriella Brown (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Thea Brown (Sale Harriers Manchester): U15G_HJ, U15G_60mH
Joel Brown-king (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Isabelle Bryan (Salford Harriers & AC): U15G_800m
Hannah Buckton (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Corey Burrett (Harrogate Harriers & AC): U13B_60m
Adam Byrne (Southport Waterloo AC): U15B_200m, U15B_SP, U15B_800m
Lauren Byrne (Southport Waterloo AC): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Tilly Cairns (Kingston upon Hull AC): U15G_60m
Mia Camara-Kearton (Leeds City Athletic Club): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Logan Campbell (Preston Harriers): U13B_60m, U13B_LJ
Imogen Carew (Wirral AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Alisha Carroll (Liverpool Harriers & AC): U15G_800m
Harrison Carter (Pontefract AC): U15B_SP
Molly Carvell (WESPA Fire Athletics): U13G_800m
Jac Chapman (WESPA Fire Athletics): U13B_800m
Luke Chipchase (City of Sheffield and Dearne AC): U15B_60m, U15B_200m
Joshua Chrisp (Blyth Running Club): U15B_60m, U15B_LJ
Alexander Clarke (Cleethorpes and District AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Grace Clarke (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Finlay Coakley-Harding (Wirral AC): U13B_60m, U13B_LJ
Matthew Cockings (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_60m, U15B_HJ
George Connelly (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_60m, U13B_LJ
Ryan Cook (Birtley AC): U15B_SP
Aodhan Corr (Wirral AC): U15B_60mH, U15B_LJ
Regan Corrin (Manx Harriers): U15B_200m, U15B_HJ
Ella Rose Cowan (Wirral AC): U13G_60m, U13G_800m, U13G_LJ
Ben Cronshaw (Wirral AC): U13B_200m, U13B_800m
Holly Cross (WESPA Fire Athletics): U13G_800m
Kai Daley (Halifax Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ
Isabel Dalton (City of York AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Thomas Danson (Macclesfield Harriers & Ac): U15B_LJ
Hattie Davies (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Geneve Di Pasquale (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_60m
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U15G_800m
Jo Dixon (Rotherham Harriers and AC): U13G_60m, U13G_200m
Freya Dockerty (Stockport Track & Field): U15G_60m, U15G_HJ
Trinity Dooley-Williams (Doncaster Athletic Club): U15G_60mH, U15G_SP
Olivia Doyle (Kingston upon Hull AC): U15G_60m, U15G_LJ
Poppy Dunne (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Summer Eden (Bolton United Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m
Lily Edson (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
Ebiosereme Ekhuemelo (Liverpool Harriers & AC): U15G_200m
Lexie Ellis (Gateshead Harriers & AC): U15G_SP
Diana Emehelu (Liverpool Harriers & AC): U15G_200m
Rachael Emehelu (Liverpool Harriers & AC): U13G_800m
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_SP
Millie Everett (Stockport Track & Field): U15G_60m, U15G_LJ
Zak Ferguson (Rotherham Harriers and AC): U15B_800m
Nathan Fitzgerald (Southport Waterloo AC): U15B_60m, U15B_200m
Emily Ford (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Alfie Forsyth-Wisbey (WESPA Fire Athletics): U15B_200m, U15B_LJ
Matthew France (Rotherham Harriers and AC): U15B_60m, U15B_200m
Anna Fraser (Wirral AC): U15G_800m
Grace Gannon (Leeds City Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ
Fergus Garland (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Eve Gibbins (Doncaster Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Ella Gillespie (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Miya Gladwin (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_60mH
Alexa Gordon (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ
Daniela Graham Marti (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_800m
Finlay Gray (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_60m, U13B_200m
Molly Gray (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13G_60m, U13G_200m
Emily Green (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m
Grace Green-Hemmings (City of York AC): U15G_800m, U15G_LJ, U15G_SP
Lewis Greenhalgh (Wirral AC): U15B_200m, U15B_60mH, U15B_HJ
Sophia Grey (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Abigail Grove (City of Sheffield and Dearne AC): U13G_60m, U13G_200m
Tia Grover (Sale Harriers Manchester): U15G_200m
Libby Hakney (Kingston upon Hull AC): U15G_60m
Isobel Hall (Bolton United Harriers & AC): U13G_LJ
Lottie Hall (Chesterfield & District AC): U15G_PV
Alexander Halliwell (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_SP
Daisy Hancock (City of York AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Millie Hardy (Wombwell Sporting AC): U15G_60mH, U15G_LJ
James Harney (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15B_800m, U15B_60mH, U15B_HJ
Eleanor Hartley (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_60mH
Sophie Haslam (West Cheshire Athletic Club): U13G_200m, U13G_800m
James Havard (Wigan & District H & AC): U15B_60m, U15B_60mH
Maisy Heggie (Rotherham Harriers and AC): U15G_200m
Isaac Henson (City of York AC): U15B_800m, U15B_SP, U15B_60mH
Laila Herstell (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ, U15G_SP
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U13G_HJ, U13G_60m, U13G_LJ
Rosie Hickling (City of York AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Macy Hillier (Manx Harriers): U15G_800m, U15G_HJ
Jack Hilton (Wigan & District H & AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Frances Hogg (City of York AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Jack Holmes (Pontefract AC): U15B_HJ
Kate Elizabeth Horobin (Stockport Track & Field): U15G_60m, U15G_LJ
Aiko Hoshiko (Wirral AC): U15G_SP
Megumi Hoshiko (Wirral AC): U13G_800m
Louis How (City of York AC): U15B_200m, U15B_800m
Amber Hughes (Southport Waterloo AC): U15G_60mH, U15G_SP
Charlotte Hughes (Southport Waterloo AC): U13G_200m, U13G_SP
Lilly Hughes (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_200m, U15G_LJ
Abigail Huntly (Blyth Running Club): U13G_200m, U13G_HJ
Padraig Ibrahim (Wirral AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
James Ince (Preston Harriers): U15B_200m, U15B_LJ
Matthew Inman (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Grace James (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_PV
Holly Jeffs (Crewe and Nantwich AC): U15G_LJ
Viktoria Jelonkiewicz (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_60mH, U15G_LJ
Lauren Jenkins (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
Cosmo Johnson (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_60mH, U15B_PV
Adam Jones (WESPA Fire Athletics): U13B_60m, U13B_200m
Ella Jones (Chester Le Street & Dist AC): U15G_800m, U15G_60mH
Amelia Jordan (Wirral AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Favour Joseph (Sale Harriers Manchester): U15G_200m
Katie Joslyn (North Shields Polytechnic Club): U15G_800m
Mark Janos Jozsa (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Nathan Kadejo (Doncaster Athletic Club): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Herbie Kay (Bolton United Harriers & AC): U13B_LJ
Oberon Kearney (Wirral AC): U13B_800m
Sophie Keenan (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Ameera-leigh Kelly (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_60m, U13G_200m
Emily Kelly (Pontefract AC): U13G_60m, U13G_200m
Katie Kelly (Pontefract AC): U15G_200m, U15G_800m
Isla Kerr (Rotherham Harriers and AC): U15G_SP
Evie Jayne Kett (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Abigail Kingston (Leeds City Athletic Club): U13G_800m, U13G_LJ, U13G_HJ
Alfie Lane (WESPA Fire Athletics): U15B_60m, U15B_200m
Imogen Laugharne (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Naimh Le Gall (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Oliver Lea (Wirral AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_800m
Alex Leadbeater (Leigh Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Madeleine Liddell (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
Tink Longworth (Sedbergh School Running Club): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_SP
Samael Lunt (Wirral AC): U15B_60m, U15B_200m
Thomas Mann (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Emily Marshall (Kingston upon Hull AC): U13G_HJ
Nancy Marshall (City of York AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Syd Marshall (City of York AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Aliyah Martin (Bolton United Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m
Emily Maude (City of York AC): U15G_60mH, U15G_LJ
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Caitlin McCloy (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Alfie McGowan (WESPA Fire Athletics): U13B_200m, U13B_LJ
James McGraw (Stockport Harriers & AC): U15B_800m
Saffron Meade (Stockport Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_LJ
Madelaine Mercer (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Corey Middleton (Preston Harriers): U15B_60mH
Samuel Molkenthin (Lincoln Wellington Athletic Club): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Reese Morrow (Liverpool Harriers & AC): U15G_200m
Ben Morton (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_LJ, U15B_60m
Rafi Munir (Doncaster Athletic Club): U15B_60m
Casey Musgrave (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Courtney Newsome (Wakefield District H & AC): U13G_200m
Evie Noblett (Preston Harriers): U15G_200m
Pip Nuttall (Horwich R M I Harriers): U15G_60mH, U15G_LJ
Natachi Nwosu (Sale Harriers Manchester): U15G_60m
Millie O'Hanlon (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_HJ
Christy O'Hare (Middlesbrough & Cleveland Harriers): U15B_800m
Kelsey-lili Ogedengbe (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Zara Ogedengbe (Wirral AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Deborah Onafuwa (Sale Harriers Manchester): U15G_60m
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_200m, U13G_LJ
Sara Pearson (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_SP
Gracie Pell (Chesterfield & District AC): U15G_PV
Joseph Perkins (Birtley Ac): U13B_SP
Gabrielle Phelan (Wirral AC): U15G_800m
Luke Pichler (Blyth Running Club): U13B_200m, U13B_LJ, U13B_SP
Oliver Pickles (Barnsley Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Anastazja Piotrowicz (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
Jennifer Poole (Chorley Athletic and Triathlon Club): U13G_800m
Lucy Poole (Preston Harriers): U15G_200m
Esme Pounder (City of York AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Emily Probert (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
Jayden Rainbow (WESPA Fire Athletics): U13B_60m, U13B_LJ
Emily Rankin (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH
Ryan Rawlinson (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Elliot Reed (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_800m
Arthur Reilly (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Dan Richardson (City of Sheffield and Dearne AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_SP
Daisy Roberts (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m
Isabella Robinson (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Nieve Robinson (Leigh Harriers & AC): U15G_800m
Sofia Rocks (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m
Layla Roden (Rotherham Harriers and AC): U13G_800m
Alice Roe (Wakefield District H & AC): U13G_SP
Julia Rutkowska (Pontefract AC): U13G_200m, U13G_800m, U13G_HJ
Ruby Sayles (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_200m, U15G_LJ
Evie Schofield (Stockport Track & Field): U15G_60m, U15G_60mH
Leni Scott (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_800m
Leonardo Scott (Sale Harriers Manchester): U15B_60m
Noah Scott (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Alistair Sharrock (Horwich R M I Harriers): U13B_60m, U13B_LJ
Luca Sheppard (Stockport Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_HJ
Amelia Sherlock (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Annabelle Sibley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Ben Smith (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Henry Smith (Crewe and Nantwich AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Cecilia Smyth (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60mH
Ayomide Solaru (Leeds City Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Reuben St Ange (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_200m
Harry Stevens (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_SP
Ruben Stovell (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_800m, U13B_LJ
Chloe Sutton (Kingston upon Hull AC): U13G_60m, U13G_200m
Isobel Sutton (Pontefract AC): U15G_60m, U15G_200m
Connor Angus Taggart (Blyth Running Club): U15B_800m, U15B_LJ
Idowu Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m
Corey Tatum (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Abigail Teece (Pontefract AC): U13G_60m, U13G_LJ
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U13G_SP
Mia Thornton (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Madison Toddington (Pontefract AC): U13G_SP
Alice Tolley (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m, U15G_LJ
Keira Tomes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Ellie-ann Tuitt-Williams (Warrington A C): U15G_60m, U15G_200m
Emma Tunstall (Preston Harriers): U15G_60mH
Maya Turner (Blyth Running Club): U13G_60m
Alice Tyrer (Skyrac Athletic Club): U13G_SP
Chinonso Ufondu (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_60m
Lola Unsworth (Stockport Track & Field): U15G_LJ, U15G_SP
Leila Vesey (Wirral AC): U13G_800m
Callum Wain (Macclesfield Harriers & AC): U15B_200m, U15B_LJ
Natalie Walsh (Goole Youth AC): U15G_60m, U15G_200m
George Warburton (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Charley Watson (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
Ewan Watson (WESPA Fire Athletics): U13B_60m
Olivia Weatherstone (City of York AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Imogen Webber (Stockport Harriers & AC): U13G_200m, U13G_LJ
Lucy Webster (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
Jay Whiteside (Preston Harriers): U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Millie Christine Rhoda Wilkinson (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_200m
Kate Williams (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_200m
Alec Williamson (Liverpool Harriers & AC): U13B_200m
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U13G_200m
Lydia-ann Wilson (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Ruby Wisbey (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ
Ella Wright (City of York AC): U15G_200m, U15G_60mH, U15G_SP
2 Postal entries for this event
Teresa Ardidsson (West Cheshire Athletic Club): U13G_60m, U13G_200m
Joey McLaughlan (Holmfirth Harriers AC): U13B_60m