Top: Entries for Gateshead College & Gateshead Harriers Indoor Series - Match 3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

41 online entries for this event
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_SP
Vinny Baker (Gateshead Harriers & AC): U17M_SP
Katherine Bell (Tynedale Harriers & AC): U15G_60m
Steven Bond (Gosforth Harriers & Ac): SM_PV
Lily Bradley (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Lourdes Bradley (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Aimee Broomby (Carlisle Aspatria AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Joel Brown-king (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Hannah Buckton (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Ryan Cook (Birtley AC): U15B_SP
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Lizzie Dyke (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_SP
Gabriella Evans (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m
Matthew Gill (Phoenix Flyers AC): U17M_HJ
Julien Gittens (Leeds City Athletic Club): SM_TJ, SM_60m
Senna Gorvett (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_HJ
Ben Hardie (Sunderland Harriers & AC): U15B_60m
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Abigail Huntly (Blyth Running Club): U13G_60mH, U13G_HJ
Katie Irving (Carlisle Aspatria AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Conrad Kennedy (Durham City Harriers & AC): SM_60m
Markus Lawson (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Ulrich Lawson (Gateshead Harriers & AC): U17M_60m
Stuart Lynn (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Thomas Mann (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Charlie Myers (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SM_PV
Dash Newington (Gateshead Harriers & AC): SW_PV
Joseph Perkins (Birtley Ac): U13B_SP
Luke Pichler (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_60mH
Sofia Risi (Heaton Harriers & AC): U15G_60m
Stuart Ryan (Gateshead Harriers & Ac): SM_SP
George Snow (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m
Trevor Straker (North Shields Polytechnic Club): SM_SP
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U13G_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U17W_SP
Ellen Turner (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
Daniel Upton (Richmond & Zetland Harriers): SM_60m, SM_60mH, SM_SP
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U13B_60m
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U17W_60m