Top: Entries for Gateshead College & Gateshead Harriers Indoor Series - Match1







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

40 online entries for this event
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_SP
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_LJ, U13B_60m
Millie Baker (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH
Vinny Baker (Gateshead Harriers & AC): U17M_SP
Katherine Bell (Tynedale Harriers & AC): U15G_60m
Jessica Bird (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH
Rhys Brunton (North Shields Polytechnic Club): U15B_60m, U15B_LJ
Hannah Buckton (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Ryan Cook (Birtley AC): U15B_SP
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Lizzie Dyke (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_SP
Cameron Fletcher (North Shields Polytechnic Club): U15B_60m
Ben Hardie (Sunderland Harriers & AC): U15B_60m
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_60m, U15B_SP
Ari Hodgson (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_SP
Tsvetozara Ilieva (Sunderland Harriers & AC): SW_60m
Julian Ions (North East Veterans AC): SM_60m
Joel John (Sunderland Harriers & AC): SM_60m
Iyla Karadeniz (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Jordan Latimer (Sunderland Harriers & AC): SM_60m
Stuart Lynn (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Thomas Mann (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Cameron Marshall (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ
Skye Marshall (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_SP
Joao Martins (Sunderland Harriers & AC): SM_60m
Jack Mole (North Shields Polytechnic Club): U15B_60m, U15B_60mH
Zain Nazlie (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_60mH, U13G_HJ
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist AC): SW_60m
Joseph Perkins (Birtley Ac): U13B_SP
Thomas Robson (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_SP
George Snow (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ
Emily Stewart (Gateshead Harriers & AC): SW_60m, SW_SP
Tananthinee Tananmankong (Sunderland Harriers & AC): U20W_60m
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U13G_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U17W_SP
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ