Top: Entries for North East Youth Indoor Series at Gateshead - Meeting 2







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

51 online entries for this event
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ
Lily Angus (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_140m
Charlotte Baker (Hartlepool Youth Athletics Club): U11G_60m, U11G_140m, U11G_Standing_LJ
Millie Baker (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_SP, U13G_140m
Owen Barron (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_HJ
Luke Bazzant (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m
Jessica Bird (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_140m
Emily Bond (North Shields Polytechnic Club): U13G_60mH, U13G_LJ, U13G_HJ
Oscar Burton (Derwentside AC): U11B_60m, U11B_Standing_LJ, U11B_SP
Callum Chambers (Birtley AC): U11B_Standing_LJ, U11B_Vertical_Jump, U11B_SP
Jaye Cox (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_LJ
Eva Cuthbert (Derwentside AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_140m
Hugo Douglas-Reeves (Darlington H & AC): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_160m
Gabriella Evans (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ
Lyla Fenn (Gateshead Harriers): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Heston Floyd (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_HJ
Frankie Foster (Blyth Running Club): U11B_60m, U11B_140m, U11B_SP
Huw Gowdy (Phoenix Flyers AC): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_SP
Sian Gowdy (Phoenix Flyers AC): U11G_Standing_LJ, U11G_Vertical_Jump, U11G_SP
Nieve Greenan (Hartlepool Youth Athletics Club): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Cerys Gregory (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_140m
Phoebe Hall (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Arran Head (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_140m, U13B_LJ
Abigail Huntly (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Isabelle Hurst (North Shields Polytechnic Club): U11G_60m, U11G_140m, U11G_Standing_LJ
Daniel Ianson (Darlington H & AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_140m
Dylan Keogh (Phoenix Flyers AC): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_HJ
Amelia Kochanowska (Phoenix Flyers AC): U11G_60m, U11G_160m, U11G_SP
Ollie McCann (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ
Finley McPeake (Washington Running Club): U11B_60m, U11B_140m, U11B_Vertical_jump
Taylor Jett Miller (Chester Le Street & Dist AC): U11G_60m, U11G_160m, U11G_SP
Whitney Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U11G_60m, U11G_SP
Matthew Onions (Jarrow & Hebburn AC): U13B_60m, U13B_SP
Nia Palmer (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_140m
Luke Pichler (Blyth Running Club): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_HJ
Oscar Pichler (Blyth Running Club): U11B_60m, U11B_Standing_LJ, U11B_SP
Laila Pipe (Derwentside AC): U11G_60m, U11G_Standing_LJ, U11G_SP
Lola Pounder (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m
George Snow (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_140m
Olivia Spurr (None): U11G_60m, U11G_SP
Maeve Taggart (Gateshead Harriers & AC): U11G_60m, U11G_140m, U11G_Standing_LJ
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U13G_LJ, U13G_SP, U13G_160m
Bobby Towndrow (North Shields Polytechnic Club): U11B_60m, U11B_Vertical_jump, U11B_Standing_LJ
Daisy-may Towndrow (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Grace Walker (Skyrac Athletic Club): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Vertical_Jump
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_160m
Neve Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U11G_160m, U11G_Standing_LJ, U11G_Vertical_Jump
Millie Christine Rhoda Wilkinson (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Isabelle Wright (Darlington H & AC): U13G_60m, U13G_140m