Top: Entries for North East Youth Indoor Series at Gateshead - Meeting 1







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

63 online entries for this event
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_HJ
Lily Angus (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Millie Baker (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_160m
Owen Barron (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_HJ
Jessica Bird (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Michaela Blackie (Gateshead Harriers & AC): U11G_60m, U11G_Vertical_jump
Morgan Blackie (Gateshead Harriers & AC): U11G_60m, U11G_Vertical_jump
Emily Bond (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Corey Burrett (Harrogate Harriers & AC): U13B_60m, U13B_160m
Oscar Burton (Derwentside AC): U11B_60m, U11B_SP, U11B_Standing_LJ
Poppy Cawley (Hartlepool Youth Athletics Club): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Vertical_jump
Callum Chambers (Birtley AC): U11B_SP
Taylor Chrisp (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Darcy Clapperton (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Jaye Cox (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_LJ
George Craggs (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U13B_LJ, U13B_SP, U13B_160m
Caitlin Creaby (Blyth Running Club): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Lauren Creaby (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Eva Cuthbert (Derwentside AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Francesca Daley (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Hugo Douglas-Reeves (Darlington H & AC): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_160m
Lyla Fenn (Gateshead Harriers): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Heston Floyd (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_HJ
Oscar Fluen (Darlington H & AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_60mH
Jacob French (Blyth Running Club): U11B_60m, U11B_160m, U11B_Standing_LJ
Martha French (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Huw Gowdy (Phoenix Flyers AC): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_SP
Sian Gowdy (Phoenix Flyers AC): U11G_SP, U11G_Vertical_jump, U11G_Standing_LJ
Nieve Greenan (Hartlepool Youth Athletics Club): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Cerys Gregory (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Phoebe Hall (Gateshead Harriers & AC): U13G_LJ, U13G_HJ
Sophie Harrison (Carlisle Aspatria AC): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Abigail Huntly (Blyth Running Club): U13G_60mH, U13G_LJ, U13G_HJ
Isabelle Hurst (North Shields Polytechnic Club): U11G_60m, U11G_160m, U11G_Standing_LJ
Iyla Karadeniz (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m
Dylan Keogh (Phoenix Flyers AC): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_HJ
Amelia Kochanowska (Phoenix Flyers AC): U11G_60m, U11G_SP, U11G_160m
Ethan Laidler (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_160m
Darcy Lines (Chester Le Street & Dist AC): U13G_LJ, U13G_SP, U13G_160m
Skye Marshall (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Kadenn McBean (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Ollie McCann (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_HJ
Finley McPeake (Washington Running Club): U11B_60m, U11B_160m, U11B_Standing_LJ
Taylor Jett Miller (Chester Le Street & Dist AC): U11G_60m, U11G_SP, U11G_160m
Zain Nazlie (North Shields Polytechnic Club): U13B_LJ, U13B_160m, U13B_60mH
Whitney Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U11G_60m, U11G_160m
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_60mH, U13G_LJ, U13G_SP
Luke Pichler (Blyth Running Club): U13B_60mH, U13B_LJ, U13B_HJ
Oscar Pichler (Blyth Running Club): U11B_60m, U11B_SP, U11B_Standing_LJ
Laila Pipe (None): U11G_60m, U11G_SP, U11G_Standing_LJ
Lola Pounder (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
George Snow (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_160m
Lauren Stoddart (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U13G_LJ, U13G_SP, U13G_160m
Ben Vince (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_160m
Rachel Vince (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Grace Walker (Skyrac Athletic Club): U11G_60m, U11G_SP, U11G_160m
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Neve Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U11G_160m, U11G_Vertical_jump, U11G_Standing_LJ
Millie Christine Rhoda Wilkinson (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U13G_60mH, U13G_HJ, U13G_SP
Isabelle Wright (Darlington H & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_160m