Top: Entries for Manchester Indoor Open Meetings - Meeting 4







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

104 online entries for this event
Finlay Addy-Child (Longwood Harriers AC): U17M_200m, U17M_HJ
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_SP
Libby Anderson (Wirral AC): U15G_HJ
Isabelle Asante (Tipton Harriers): U15G_60m, U15G_200m
Thomas Astbury (Burton AC): U17M_60m
Matt Bailey (West Cheshire Athletic Club): U17M_60m, U17M_60mH
Ellen Barber (Loughborough Students AC): SW_60m, SW_60mH
James Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_60m
Lisa Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U17W_60m
Eliza Barnes (Wirral AC): U15G_HJ
Carly Bates (Coventry Godiva Harriers): SW_60mH
Gabriella Bell (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_200m
Melissa Bills (Border Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_LJ
Isabelle Bloem (Halifax Harriers & AC): U17W_200m
Michael Boateng (junior) (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17M_60m
Alex Botterill (City of York AC): SM_600m
Dominic Bradley (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_200m
Drew Bradley (Crewe and Nantwich AC): U17M_60m, U17M_200m, U17M_60mH
Jacob Brown (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Isabelle Bryan (Salford Harriers & AC): U15G_600m
Amy Carter (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20W_60mH
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Louisa Cole (Preston Harriers): SW_60m, SW_200m
Mike Coogan (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SM_200m
Jay Cook (Bury Athletic Club): U17M_60mH, U17M_LJ, U17M_SP
Emily Coope (Amber Valley And Erewash Athletic Club): SW_60m
Niamh Cox (Tipton Harriers): U15G_60m, U15G_200m
Sean Crowie (Hillingdon AC): SM_60m, SM_200m
Kai Daley (Halifax Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): SM_60m, SM_LJ
Hannah Davies (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Nell Desir (Cardiff Archers): U15G_60m, U15G_200m
Jack Dickinson (Bolton United Harriers & AC): SM_200m
Trinity Dooley-Williams (Doncaster Athletic Club): U15G_60mH
Jad El-Houssami (Newham & Essex Beagles AC): SM_600m
Emily Ford (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Charlotte Gilbody (Chiltern Harriers AC): U17W_200m, U17W_600m
Mark Goldie (Halifax Harriers & AC): SM_600m
Katie Grafton (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Daniela Graham Marti (Stockport Harriers & AC): U15G_200m
Dani Hales (Telford AC): U20W_60mH
Aisha Hammed (Birchfield Harriers): SW_60m
Joe Heeley (Hyndburn AC): U17M_60m, U17M_200m
Jacob Hockin (Harrogate Harriers & AC): U17M_200m
Roman Hodgson (Colwyn Bay AC): U17M_600m
Louis How (City of York AC): U15B_600m
Lisa Revitt Howarth (Doncaster Athletic Club): SW_60mH
Emma Ibbotson (Harrogate Harriers & AC): U17W_200m
Joshua Inpong-Pirard (Shrewsbury AC): U17M_60m, U17M_60mH
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Amelia Jordan (Wirral AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Grace Kyle (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m, U15G_60mH
Jordan Latimer (Sunderland Harriers & AC): SM_600m
Naimh Le Gall (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Rebecca Lister (City of York AC): SW_60mH, SW_LJ, SW_HJ
Mia-rose Llewellyn (Stockport Harriers & AC): U20W_60m, U20W_200m
Demi Locker (Charnwood A C): U17W_600m
Tink Longworth (Sedbergh School Running Club): U15G_60m, U15G_200m
Darcey Lonsdale (Preston Harriers): U20W_600m
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Natalia Luczak (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_LJ
Kacper Matysiak (Tipton Harriers): U17M_200m
Wiktoria Matysiak (Tipton Harriers): U20W_60m, U20W_200m
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Andrew McAslan (Sale Harriers Manchester): SM_600m
Ruari McDonald (Sale Harriers Manchester): U17M_PV
Aisling McHale (Altrincham & District Athletic Club Limited): U15G_600m
Sharlene McIntosh-Walcott (Birchfield Harriers): U20W_60m
George Mills (Brighton Phoenix): SM_600m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U20M_60m, U20M_200m, U20M_60mH
Dash Newington (Gateshead Harriers & AC): SW_LJ, SW_HJ, SW_PV
Pip Nuttall (Horwich R M I Harriers): U15G_60mH, U15G_HJ
Nathan O'Mara (Keighley & Craven AC): SM_200m
Harriet Oma (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
George Orton (Holmfirth Harriers Ac): SM_60m, SM_60mH, SM_LJ
Tamunonengiye O Ossai (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_60m, SM_200m
Zach Prince (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Stephanie Robertson (Southport Waterloo AC): U20W_60m, U20W_200m, U20W_60mH
Letitia Royle (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Mollie Scaramuzza (Holmfirth Harriers AC): U17W_HJ
William Scates (City Of Norwich AC): U15B_60m, U15B_200m
Noah Scott (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Harry Shaw (Challenge Disability Sports Club): U15B_SP
Amelia Sherlock (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH
Hannah Swales (Bolton United Harriers & AC): U15G_600m
Carla Teece (Northern (Isle of Man) AC): U15G_60m
Ellen Turner (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Lola Urey (Preston Harriers): U15G_200m, U15G_600m
Grace Vans Agnew (Crawley AC): SW_200m, SW_600m
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_200m, U17M_600m
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Eleanor Vickers (Oxford University AC): SW_60mH, SW_HJ
Charley Watson (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
Madeleine Whapples (Solihull & Small Heath Athletic Club): U20W_60m, U20W_200m
Megan White (West Cheshire Athletic Club): U15G_600m
Morgan White (Sale Harriers Manchester): U15B_200m, U15B_60mH, U15B_PV
Scarlett Whittaker (Sale Harriers Manchester): U20W_200m, U20W_60mH
James Wilkinson (Wirral AC): U15B_60m, U15B_LJ
Harry Williams (Manchester Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Grace Wright (Tipton Harriers): U15G_60m, U15G_200m
Sophie Yates (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U20W_60m