Top: Entries for Manchester Indoor Open Meetings - Meeting 3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

193 online entries for this event
Henry Ackroyd (Bingley Harriers & AC): SM_60m, SM_200m
Caleb Adenuga (Sale Harriers Manchester): U20M_200m, SM_60m
Oliver Adnitt (Kingston upon Hull AC): U17M_60mH, U17M_LJ, U17M_PV
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_SP
Benjamin Apps (Southport Waterloo AC): U20M_60m, U20M_LJ
Andy Ashurst (Sale Harriers Manchester): SM_PV
Sophie Ashurst (Sale Harriers Manchester): U20W_60m, U20W_PV
Callum Astley-Weah (Birchfield Harriers): U20M_60m, U20M_LJ
Jacob Aubrey (Helm Hill Runners): SM_200m, SM_600m
Kaitlyn Auton (Gateshead Harriers & AC): U17W_200m
Oliver Ball (Lancaster & Morecambe AC): U17M_200m, U17M_LJ
Eden Bates (Northampton AC): SW_600m
Millie Bayman (Salford Harriers & AC): U15G_600m
Corey Beechall (Warrington A C): U15B_60mH, U15B_LJ, U15B_HJ
Lazarus Benjamin (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_PV
Tor Bennett Williams (Wolverhampton & Bilston): SM_200m, SM_600m
Robert Blincoe (Wolverhampton & Bilston): U17M_600m
Isabelle Bloem (Halifax Harriers & AC): U17W_200m
Matthew Blomley (Northampton AC): U20M_600m
Nicholas Blore (Macclesfield Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U17M_200m, U17M_60mH
Dominic Bradley (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_200m
Drew Bradley (Crewe and Nantwich AC): U17M_60m, U17M_200m, U17M_60mH
Rivaldo Brown (Trafford Athletic Club): SM_60m
Joel Brown-king (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Lewis Bryers (Wigan & District H & AC): U17M_600m
Tannika Burgess (Birchfield Harriers): SW_60m, SW_LJ
Lauren Butler (Birchfield Harriers): SW_60m, SW_200m
Kacie Calvert (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_SP
Alfie Carter (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Jacob Clark (West Cheshire Athletic Club): U20M_60m, U20M_200m
Grace Clarke (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Adam Clayton (City of Stoke AC): U17M_60mH, U17M_HJ, U17M_SP
Louis Elliott Cole (Wolverhampton & Bilston): U17M_60m, U17M_200m
Sean Collins (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
Jay Cook (Bury Athletic Club): U17M_60m, U17M_60mH, U17M_LJ
William Cooke (Leeds City Athletic Club): U20M_200m
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U17M_PV, U17M_SP
Niamh Cox (Tipton Harriers): U15G_60m, U15G_200m
Rebecca Cox (Stockport Harriers & Ac): U17W_60mH, U17W_HJ
Melissa Coxon (Rotherham Harriers and AC): U20W_200m, U20W_60mH
Kai Daley (Halifax Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Samuel Dallas (Deeside AAC): U15B_600m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U20W_200m
Neve Davenport (Trafford Athletic Club): U17W_200m, U17W_60mH, U17W_HJ
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): SM_60m, SM_60mH
Adam Day (Chiltern Harriers AC): SM_600m
Steph Driscoll (Liverpool Harriers & AC): SW_600m
Eve Drury (Leeds City Athletic Club): U15G_HJ
Valerio Duah (Telford AC): U20M_60m
Kai Dudfield (Wolverhampton & Bilston): U20M_60m, U20M_200m
Poppy Dunne (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Joe Ferguson (Leeds City Athletic Club): SM_60m
Jonathan Fields (Rotherham Harriers and AC): SM_60m
Charlie Fisher (Telford AC): U20M_60m
Nathan Fitzgerald (Southport Waterloo AC): U15B_60m, U15B_200m
Jack Forrest (Wolverhampton & Bilston): U17M_60m, U17M_200m
George Foster (City of Stoke AC): U17M_200m
Kyle Foster (Kingston Upon Hull Ac): SM_600m
Olivia Fowler (Crewe and Nantwich AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
George Fox (Blackpool Wyre & Fylde Ac): SM_60m
Lucy Fyffe (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_200m, U17W_HJ
Callum Garvey (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_60m, U20M_200m
Erin Grime (Salford Harriers & AC): U17W_200m, U17W_600m
Neve Grimes (Charnwood A C): U20W_600m
Imogen Gush (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m
Alexander Halliwell (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_SP
James Harney (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15B_60mH, U15B_HJ
Samantha Harris (City Of Plymouth AC): U20W_60m, U20W_60mH
Natasha Harrison (Stockport Harriers & AC): U20W_60m, U20W_200m
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Megan Hoad (Kirkby Milers AC): U17W_200m
Jacob Hockin (Harrogate Harriers & AC): U17M_200m
Omar Holness (Birchfield Harriers): U20M_200m
Rebekah Hopper (Wigan & District H & AC): U20W_LJ
Olivia Hopwood (Birchfield Harriers): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_LJ
Kate Elizabeth Horobin (Stockport Track & Field): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Matthew Houlden (Manchester Harriers & AC): U20M_60m
Abigail Howard (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_HJ
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_200m, U17W_60mH, U17W_SP
Esther Hulley (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_HJ, U17W_SP
Eleanor Hunt (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_HJ
Eddie Hunter (Leeds City Athletic Club): U20M_600m
Emma Ibbotson (Harrogate Harriers & AC): U17W_200m
Eesa Idress (Halifax Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m, U17M_LJ
Jeffrey Igbineweka (University of Manchester Ath & XC Club): SM_60m
Finnan Ikin (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_HJ
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Holly Jeffs (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_SP
Tyler Johnson (Birchfield Harriers): U17M_60mH, U17M_HJ, U17M_SP
Lucy Jones (Wrexham AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Stephanie Jones (Stockport Track & Field): U17W_60m, U17W_LJ
Karran Kapur-Walton (Leigh Harriers & AC): U20M_PV
Freya Kesteven (Harrogate Harriers & AC): U17W_200m
Aidan Knights (Skipton AC): SM_60m, SM_200m
Steven Lambourne (Doncaster Athletic Club): SM_60m
Alfie Lane (WESPA Fire Athletics): U15B_60m, U15B_200m
Naimh Le Gall (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Alex Leadbeater (Leigh Harriers & AC): U15B_200m, U15B_60m
Nacardo Lewis (Wolverhampton & Bilston): U15B_200m
Jerel Livingston (Trafford Athletic Club): U17M_60m, U17M_LJ
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Natalia Luczak (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_LJ
Heleanor MacDonald (Halifax Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m
George Mackenzie (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_PV
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U20M_LJ
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV, U15B_SP
Aisling McHale (Altrincham & District Athletic Club Limited): U15G_600m
Josh McKeown (Gateshead Harriers & Ac): U20M_200m
Becca McLynn (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_SP
Kane McWatt (Sale Harriers Manchester): U17M_600m
Jess Miller (Vale Royal AC): U17M_200m
Harry Miller-Reedman (Stockport Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_600m
Chloe Minteh (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Hannah Moat (Scunthorpe & District AC): U20W_HJ
Jessica Moore (Wolverhampton & Bilston): U17W_200m, U17W_600m
Andrew Morgan-Harrison (Kingston upon Hull AC): SM_60m, SM_200m
David Morgan-Harrison (Kingston Upon Hull Ac): U20M_60m, U20M_200m
Amelia-Jay Morley (Lincoln Wellington Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Louis Morrison (Trafford Athletic Club): U17M_60mH, U17M_LJ, U17M_PV
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U20M_60m, U20M_60mH
Dash Newington (Gateshead Harriers & AC): SW_LJ, SW_HJ, SW_PV
Sagesse Nguie (Trafford Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Patrick O'Connor (Wakefield District H & Ac): SM_600m
Millie O'Hanlon (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_HJ
Nathan O'Mara (Keighley & Craven AC): SM_200m
Regan Oconnell (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m
Nifemi Ogunbase (Birchfield Harriers): U17W_60m, U17W_200m
Tommy Oladiti (Sale Harriers Manchester): U20M_600m
Demi Ologbon (Liverpool Harriers & AC): U20M_200m
Chloe Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_SP
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Nathan Petch (Coventry Godiva Harriers): SM_60m, SM_200m
Charlie Peters (Cannock & Stafford AC): SW_60m
James Pickering (Wirral AC): U15B_60m, U15B_LJ
Oliver Pocklington (None): U20M_600m
Lucy Poole (Preston Harriers): U15G_200m
Benjamin Pratley (Cambridge & Coleridge AC): U20M_60m, U20M_200m
Grace Pritchard (Wigan & District H & AC): U17W_60m, U17W_200m
Imogen Pughe (West Cheshire Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Archie Rainbow (Peterborough & Nene Valley AC): U20M_600m
Zainah Rasheed (Birchfield Harriers): U15G_60m, U15G_200m
Caitlin Reeves (Northampton AC): U15G_600m
Emily Reynolds (Preston Harriers): U17W_600m
Abigail Roberts (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_PV
Louise Robinson (Birchfield Harriers): SW_200m
Natalia Piedra Rodriguez (Salford Harriers & AC): SW_60m, SW_600m
Harriett Round (Wreake & Soar Valley): U15G_600m
Lucy Salter (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
La- Taunya Samuels (Wolverhampton & Bilston): U17W_200m
Adam Saul-Braddock (Wolverhampton & Bilston): U20M_200m, U20M_600m
William Scates (City Of Norwich AC): U15B_60m, U15B_200m
Amelia Shackleford (Mansfield Harriers): U17W_60m, U17W_200m
Daniel Shuttleworth (Preston Harriers): U17M_60m, U17M_60mH
Hannah Smith (Deeside AAC): U17W_60m, U17W_600m
George Spain (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_LJ, U17M_PV
Daniel Stanley (Blackpool Wyre & Fylde AC): SM_PV
Isabelle Stanley (Manchester YMCA Harriers): U15G_60m
Daniel Steventon-Box (Wolverhampton & Bilston): U17M_600m
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_SP
Hannah Swales (Bolton United Harriers & AC): U15G_600m
Annabelle Taylor (Carlisle Aspatria AC): U17W_200m, U17W_60mH, U17W_LJ
Thomas Taylor (Manchester Harriers & AC): SM_600m
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U17W_60m
Ruachkuoth Ter (Liverpool Harriers & AC): U17M_200m
Amber Threlfall (Birchfield Harriers): U17W_200m
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Therese Tolan (Harrogate Harriers & AC): U17W_200m
Keira Tomes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Zara Tyas (Holmfirth Harriers AC): U20W_HJ
Grace Vans Agnew (Crawley AC): SW_200m, SW_600m
Archie Varley (Crewe and Nantwich AC): U15B_200m, U15B_LJ, U15B_HJ
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_600m
Joel Vernon (Hallamshire Harriers Sheffield): U17M_60m, U17M_200m
Rebecca Walkden (Wigan & District H & AC): SW_200m
Will Walmsley (Preston Harriers): U17M_200m, U17M_LJ
George Warburton (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Abby Ward (Wakefield District H & Ac): SW_HJ
Lucy Webster (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Megan White (West Cheshire Athletic Club): U15G_600m
Benjamin Whittaker (Blackburn Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
George Whittaker (Blackburn Harriers & Ac): U17M_200m
Shen Wigfield-Turner (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_600m
Harry Williams (Manchester Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Ruby Wisbey (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH
Katy Wyper (Blackpool Wyre & Fylde AC): SW_60m, SW_200m