Top: Entries for Manchester Indoor Open Meetings - Meeting 2







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

198 online entries for this event
Henry Ackroyd (Bingley Harriers & AC): U20M_60m, U20M_300m
Caleb Adenuga (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Chidinma Agwu (Trafford Athletic Club): SW_60m
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_SP
Scarlet Ashton (Wirral AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_HJ
James Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_60m
Lisa Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U17W_60m
Erin Barwell (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_HJ, U15G_PV
Millie Bayman (Salford Harriers & AC): U15G_300m
Corey Beechall (Warrington A C): U15B_LJ, U15B_HJ
Oliver Biddle (Worcester AC): SM_300m, SM_600m
Zac Blackwell (Wigan & District H & AC): U20M_300m, U20M_60m
Isabelle Bloem (Halifax Harriers & AC): U17W_300m
Amelie Bodie (Wirral AC): U15G_60m
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U17M_60m, U17M_60mH
Graham Boreham (Southport Waterloo AC): SM_300m
Keira Brady-Jones (Wirral AC): U17W_300m, U17W_600m
Hannah Brier (Swansea Harriers): SW_300m
Micaela Brindle (Wigan & District H & Ac): SW_LJ
Rivaldo Brown (Trafford Athletic Club): SM_60m
Isabelle Bryan (Salford Harriers & AC): U15G_600m
Finlay Campbell (Wigan & District H & AC): U20M_60m, U20M_LJ
Debra Casson (Longwood Harriers AC): SW_60m, SW_LJ
Ella Chambers (Stockport Track & Field): U17W_60mH, U17W_HJ
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Ash Colvin (Liverpool Harriers & AC): SW_60m, SW_300m
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U17M_300m, U17M_LJ, U17M_HJ
Melissa Cox (Stockport Track & Field): U17W_LJ, U17W_SP
Ben Cronshaw (Wirral AC): U15B_60m, U15B_600m
Daniel Cross (Wirral AC): U17M_300m
Kai Daley (Halifax Harriers & AC): U15B_60m, U15B_300m, U15B_LJ
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U20W_300m
Neve Davenport (Trafford Athletic Club): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_LJ
Hannah Davies (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Jessie Donegan (None): U20W_300m
Anthony Douglas (City of Stoke AC): U20M_60m
Jamie Dumbarton (Wirral AC): U17M_600m
Poppy Dunne (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Summer Eden (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m
Jacqueline Fairchild (Preston Harriers): SW_600m
Georgia Fazakerley (Manchester Harriers & AC): U20W_600m
Ellie Fedzin (Wakefield District H & AC): U17W_HJ
Halle Ferguson (Trafford Athletic Club): U17W_LJ, U17W_HJ
Nathan Fitzgerald (Southport Waterloo AC): U15B_60m
William Foot (Chesterfield & District AC): U17M_PV
Olivia Fowler (Crewe and Nantwich AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
George Fox (Blackpool Wyre & Fylde Ac): SM_60m
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U17W_SP
Shayon Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U20W_60mH, U20W_HJ
Fergus Garland (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_300m
Charlotte Gilbody (Chiltern Harriers AC): U17W_300m, U17W_600m
Zoe Gilbody (Chiltern Harriers AC): U15G_300m, U15G_600m
Ella Gillespie (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Kieran Gillespie (Grimsby Harriers & AC): U20M_600m
Leeroy Golding (Pendle Athletic Club): SM_60m, SM_300m
Katie Grafton (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Lewis Greenhalgh (Wirral AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_HJ
Erin Grime (Salford Harriers & AC): U17W_600m
Lottie Hall (Chesterfield & District AC): U15G_PV
Lisa Halliday (Warrington A C): U17W_60m, U17W_60mH
Alexander Halliwell (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_SP
Scarlet Hamilton (Bury Athletic Club): U17W_300m, U17W_60mH, U17W_SP
Tegan Hamilton-Adams (Halifax Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_HJ
James Harney (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15B_60m, U15B_300m, U15B_SP
Ethan Harrison (Southport Waterloo AC): U20M_60m, U20M_300m
Evie Harrison (Gateshead Harriers & Ac): U17W_300m
Natasha Harrison (Stockport Harriers & AC): U20W_60m, U20W_300m
Lee Henry (South Shields Harriers & AC): SM_300m
Melanie Hepke (Halesowen ACC): SW_PV
Alexandra Hernandez (Trafford Athletic Club): U15G_60m
Laila Herstell (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Jack Hilton (Wigan & District H & AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Aiko Hoshiko (Wirral AC): U15G_60m, U15G_SP
Megumi Hoshiko (Wirral AC): U15G_600m
Matthew Houlden (Manchester Harriers & AC): U20M_60m
Matthew Hughes (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_600m, U17M_300m
Esther Hulley (Stockport Harriers & AC): U17W_SP, U17W_LJ
Eddie Hunter (Leeds City Athletic Club): U20M_600m
Emma Ibbotson (Harrogate Harriers & AC): U17W_300m
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Alice Jones (Manchester Harriers & AC): U20W_600m
James Jones (Deeside AAC): U20M_600m
Amelia Jordan (Wirral AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Nicholas Kanonik (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_300m, SM_600m
Karran Kapur-Walton (Leigh Harriers & AC): U20M_PV
Chloe Kaye (Wakefield District H & AC): U17W_HJ
Daisy Keigher (Stockport Harriers & AC): U17W_LJ, U17W_HJ
Alex Kerfoot (Preston Harriers): U17M_600m
Olivia Kimbowa (Bolton United Harriers & AC): U20W_60m, U20W_300m
Reece Lawrence (Burnley AC): U20M_300m
Naimh Le Gall (Wirral AC): U15G_60m
Rushwan Lewis (Trafford Athletic Club): U20M_600m
William Lewis (Stockport Harriers & AC): U20M_300m
Jessica Lively (North Shields Polytechnic Club): U20W_60m
Darcey Lonsdale (Preston Harriers): U20W_600m
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_SP
Natalia Luczak (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_LJ
Heleanor MacDonald (Halifax Harriers & AC): U17W_60m, U17W_300m
Joe MacDonald (Halifax Harriers & AC): U20M_300m
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U20M_LJ
May Mannion (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m, U15G_LJ
Chloe-leigh Mark (St Helens Sutton AC): U15G_600m
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U17W_300m, U17W_60mH
Neal Mason (Midland Masters AC): SM_PV
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Ruari McDonald (Sale Harriers Manchester): U17M_PV
James McGraw (Stockport Harriers & AC): U15B_300m, U15B_600m
Sophie McIlroy (Skyrac Athletic Club): U17W_600m
William McKay (Vale Royal AC): U20M_600m
Hayden Mercer (Blackburn Harriers & AC): U17M_600m
Harry Miller-Reedman (Stockport Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_600m
Lucy Mills (Halifax Harriers & AC): U20W_300m, U20W_600m
Chloe Minteh (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_LJ
Arif Mohamed (Solihull & Small Heath Athletic Club): SM_60m
Darion Moore (Southport Waterloo AC): U20M_60m
Andrew Morgan-Harrison (Kingston upon Hull AC): SM_60m, SM_300m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U20M_60m, U20M_60mH
Dash Newington (Gateshead Harriers & AC): SW_LJ, SW_HJ, SW_PV
Sagesse Nguie (Trafford Athletic Club): U20M_60m
James Nicholas (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m
Harvey Noble (Preston Harriers): U20M_60m, U20M_LJ
Pip Nuttall (Horwich R M I Harriers): U15G_60mH, U15G_HJ
Henry Nwoke (Liverpool Harriers & AC): U20M_60m, U20M_300m
Millie O'Hanlon (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_HJ
Nathan O'Mara (Keighley & Craven AC): SM_300m
Tommy Oladiti (Sale Harriers Manchester): U20M_600m
Praise Owoeye (Sale Harriers Manchester): U20W_60m
Isaac Parker (Horwich R M I Harriers): U20M_60m, U20M_300m
Bradley Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m
Chloe Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_SP
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist AC): SW_60m, SW_300m
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Gabrielle Phelan (Wirral AC): U15G_600m
Lucy Poole (Preston Harriers): U15G_60m, U17W_300m
James Pratt (Stockport Harriers & AC): SM_60m
Grace Pritchard (Wigan & District H & AC): U17W_60m, U17W_300m
Chiara Ramponi (Trafford Athletic Club): SW_60m
Emily Rankin (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH
Martha Rayner (Preston Harriers): U15G_600m
Catherine Reid (Manx Harriers): SW_300m
Jayden Riley (Blackburn Harriers & AC): U17M_60m, U17M_300m
Jessica Rimmer (Trafford Athletic Club): U15G_60mH
Rebecca Roach (Stockport Track & Field): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_SP
Isabella Robinson (Wirral AC): U15G_60m, U15G_300m, U15G_60mH
Joshua Robinson (Keighley & Craven AC): U20M_300m
Natalia Piedra Rodriguez (Salford Harriers & AC): SW_60m, SW_300m
Letitia Royle (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U17W_60mH, U17W_HJ
Andrew Salmon (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m
William Scates (City Of Norwich AC): U15B_60m, U15B_300m
Luca Sheppard (Stockport Harriers & AC): U15B_600m, U15B_60mH, U15B_HJ
Emily Sherriff (Notts AC): U17W_PV
Jack Shingler (Wigan & District H & AC): U20M_60m, U20M_LJ
Katie Shingler (Wigan & District H & Ac): U20W_60m, U20W_LJ
Daniel Shuttleworth (Kendal Amateur Athletic Club): SM_60m
Hannah Smith (Deeside AAC): U17W_60m, U17W_300m
Isabelle Smith (Harrogate Harriers & AC): U17W_LJ
Amelia Smithers (Warrington A C): U15G_600m
Ruby Spencer (Stockport Track & Field): U17W_300m
Shana Stewardson (Kidderminster and Stourport): U17W_600m
Idowu Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_300m
Taiwo Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U20W_60m
Ava Taperell (Gateshead Harriers & Ac): U17W_300m
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U17W_60m
Anna Thompson (Preston Harriers): U15G_600m
Jacob Thompson (Sale Harriers Manchester): U20M_HJ
Lucy Tickle (Preston Harriers): U17W_600m
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U20M_60m
Therese Tolan (Harrogate Harriers & AC): U17W_300m
Joseph Turnbull (Wirral AC): U20M_300m
Ruth Usher (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_HJ
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_300m
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Benjamin Wallace (Wirral AC): U17M_60m, U17M_300m
Will Walmsley (Preston Harriers): U17M_300m, U17M_600m, U17M_LJ
Matthew Webb (West Cheshire Athletic Club): U20M_300m
Ben Wells (Yate & District AC): SM_300m
Scarlett Whittaker (Sale Harriers Manchester): U20W_60mH, U20W_HJ
James Wilkinson (Wirral AC): U15B_60m, U15B_LJ
Martha Willetts (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_600m
Evan Williams (Wrexham AC): U20M_60m, U20M_LJ
Harry Williams (Manchester Harriers & AC): U20M_60m
Ella Wilson (Sale Harriers Manchester): U20W_60mH, U20W_HJ
Gabriella Wilson (Notts AC): U17W_PV
Julia Winogrodzka (Bolton United Harriers & Ac): U17W_300m, U20W_60mH
Natan Witkowski (Bury Athletic Club): U17M_PV, U17M_60mH, U17M_SP
Katy Wyper (Blackpool Wyre & Fylde AC): SW_60m
Sophie Yates (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U20W_60m