Top: Entries for Manchester Indoor Open Meetings - Meeting 1







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

155 online entries for this event
Nahom Abraham (None): U20M_60m, U20M_300m
Caleb Adenuga (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Chidinma Agwu (Trafford Athletic Club): SW_60m
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_SP
Eddie Alleyne (Liverpool Harriers & AC): U20M_60m
Mohammed Aminu (Telford AC): SM_60m
Lucy Armitage (Sale Harriers Manchester): U17W_300m, U17W_600m
Scarlet Ashton (Wirral AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_HJ
Jemma Atkinson (Seaton Athletic Club): U20W_300m, U20W_600m
Oliver Ball (Lancaster & Morecambe AC): U17M_300m, U17M_LJ
James Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_60m
Erin Barwell (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_HJ, U15G_PV
Abbey Bate (Crewe and Nantwich AC): U15G_300m
Harry Baxter (Lincoln Wellington Athletic Club): SM_600m
Millie Bayman (Salford Harriers & AC): U15G_300m
Rowan Board (Ealing Southall & Middlesex AC): SM_60m, SM_300m
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U17M_60m, U17M_60mH
Graham Boreham (Southport Waterloo AC): SM_600m
Ruby Bowie (Crewe and Nantwich AC): U17W_60m, U17W_HJ
Aimee Broomby (Carlisle Aspatria AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Thea Brown (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ, U15G_HJ
Zara Burns (Trafford Athletic Club): U15G_300m
Debra Casson (Longwood Harriers AC): SW_60m, SW_LJ
Ella Chambers (Stockport Track & Field): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_SP
Eleesha Charnley (Blackburn Harriers & AC): U17W_600m
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Hannah Clemo (Newquay & Par AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Stephen Clemo (Newquay & Par AC): SM_60m, SM_LJ, SM_HJ
Sean Collins (Stockport Harriers & AC): U17M_300m, U17M_600m
Meg Corker (Warrington A C): U17W_60m, U17W_60mH
Melissa Cox (Stockport Track & Field): U17W_LJ, U17W_SP
Kai Daley (Halifax Harriers & AC): U15B_60m, U15B_300m, U15B_LJ
Samuel Dallas (Deeside AAC): U15B_600m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U20W_600m
Isaac Delaney (Preston Harriers): U17M_60m, U17M_SP
Codie Dewhurst (Blackburn Harriers & AC): U15B_600m
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U15G_600m
Jessie Donegan (None): U20W_300m
Valerio Duah (Telford AC): U20M_60m
Jamie Dumbarton (Wirral AC): U17M_300m
James Ellis (Kirkby Milers AC): U15B_600m
Sophie Ellwood (Stockport Harriers & AC): U15G_600m
Lauren Etchells (Durham City Harriers & AC): U17W_300m
Olivia Fowler (Crewe And Nantwich Ac): U17W_60m, U17W_300m, U17W_60mH
Lucy Fyffe (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_HJ
Fergus Garland (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_300m
Jacob Garrity (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_60m, U17M_HJ
Grace Gibson (Bury Athletic Club): U17W_300m, U17W_600m
George Glover (Warrington A C): SM_60m
Leeroy Golding (Pendle Athletic Club): SM_60m, SM_300m
Grace Goodsell (Stockport Track & Field): U20W_60m, U20W_LJ
Kaya Gordon (Wolverhampton & Bilston): U20W_60m
Madeleine Grey (Wirral AC): U17W_60m
Sophia Grey (Wirral AC): U15G_60m
Diane Grimmer (Wirral AC): SW_60m
Imogen Gush (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m
Lisa Halliday (Warrington A C): U17W_60m, U17W_60mH
Nathan Hargreaves (Horwich R M I Harriers): U20M_60m, U20M_300m
Kieran Healy (Unattached): U17M_SP
Charlotte Higgins (Wolverhampton & Bilston): U15G_60m, U15G_60mH
Matthew Houlden (Manchester Harriers & AC): U20M_60m
Lloyd Hudson-Smith (Wolverhampton & Bilston): SM_60m
Matthew Hughes (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_300m
Padraig Ibrahim (Wirral AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Tsvetozara Ilieva (Sunderland Harriers & AC): U20W_60m
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Joel John (Sunderland Harriers & AC): SM_60m
Stephanie Jones (Stockport Track & Field): U17W_300m, U17W_LJ
Chloe Kaye (Wakefield District H & AC): U17W_HJ
Daisy Keigher (Stockport Harriers & AC): U17W_600m
Aidan Knights (Skipton AC): SM_60m, SM_300m
Jordan Latimer (Sunderland Harriers & AC): SM_300m, SM_600m
Reece Lawrence (Burnley AC): U20M_300m
Rebecca Grace Leather (Stockport Track & Field): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_SP
Erin Ledger-Mead (Halifax Harriers & AC): U17W_60m
Nacardo Lewis (Wolverhampton & Bilston): U15B_60m
Steve Linsell (Leeds City Athletic Club): SM_HJ
Heleanor MacDonald (Halifax Harriers & AC): U17W_60m, U17W_300m
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U20M_60m, U20M_LJ
May Mannion (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m, U15G_LJ
Imogen Mansfield (Blackburn Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
Chloe-leigh Mark (St Helens Sutton AC): U15G_600m
Thom Marley (Sunderland Harriers & AC): SM_600m
Karen Marsh (St Helens Sutton AC): SW_60m, SW_60mH
Joao Martins (Sunderland Harriers & AC): SM_60m
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Ruari McDonald (Sale Harriers Manchester): U17M_PV
James McGraw (Stockport Harriers & AC): U15B_300m, U15B_600m
Aisling McHale (Altrincham & District Athletic Club Limited): U15G_600m
Ryan McKay (Liverpool Harriers & AC): SM_300m
Charmaine Melsom (Blackpool Wyre & Fylde AC): SW_60m
Hayden Mercer (Blackburn Harriers & AC): U17M_600m
Chloe Minteh (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_LJ
Thomas Monks (Blackburn Harriers & AC): U15B_60m, U15B_300m
Nicola Moynihan (Clayton-le-Moors Harriers): U20W_600m, U20W_300m
Fawwaz Mustapha (None): U20M_60m
Firdayu Nurazani (Sunderland Harriers & AC): SW_60m
Millie O'Hanlon (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_HJ
Nathan O'Mara (Keighley & Craven AC): SM_300m
Demi Ologbon (Liverpool Harriers & AC): U20M_60m
Zechariah Omagbemi (Manchester Harriers & AC): U20M_60m
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist AC): SW_60m, SW_300m
Abigail Pawlett (Stockport Track & Field): U20W_60mH, U20W_LJ, U20W_HJ
Sara Pearson (West Cheshire Athletic Club): U15G_LJ, U15G_SP
Lewis Penna-Kincell (RAF Athletics): SM_300m
Lucy Poole (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_300m
Emma Powell (West Cheshire Athletic Club): U15G_SP
Macy Preece (Crewe and Nantwich AC): U17W_60m, U17W_HJ
Jasmine Presho (Windsor Slough Eton & Hounslow Ac): U20W_PV
Kevin Pye (Notts AC): SM_300m, SM_600m
Jayden Riley (Blackburn Harriers & AC): U17M_60m
Rebecca Roach (Stockport Track & Field): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_SP
Lucy Robinson (Stockport Track & Field): U17W_600m, U17W_SP
Nieve Robinson (Leigh Harriers & AC): U15G_600m
Natalia Piedra Rodriguez (Salford Harriers & AC): SW_60m, SW_300m
Andrew Salmon (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m
Emily Salmon (Unattached): U17W_600m
Adam Saul-Braddock (Wolverhampton & Bilston): U20M_300m, U20M_600m
Isaac Scott (Lancaster & Morecambe Ac): SM_600m
Shakeeb Shakeeb (Sunderland Harriers & AC): SM_60m
Luca Sheppard (Stockport Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_LJ, U15B_HJ
Daniel Shuttleworth (Kendal Amateur Athletic Club): SM_60m
Ben Smith (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_300m, U15B_LJ
George Spain (Sale Harriers Manchester): U17M_PV
Ruby Spencer (Stockport Track & Field): U17W_300m
Callum Stokes (Huntingdonshire AC): U20M_60m
Tananthinee Tananmankong (Sunderland Harriers & AC): SW_60m
Annabelle Taylor (Carlisle Aspatria AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U20W_300m
Samuel Taylor (Chorley Athletic and Triathlon Club): U20M_600m
Jack Teague (Wolverhampton & Bilston): SM_60m
Rory Teare (Blackburn Harriers & AC): U17M_HJ, U17M_PV
Scott Temple (Hartlepool Youth Athletics Club): U17M_600m
Dygiantae Turner (Wolverhampton & Bilston): U20W_60m
Vizamuje Ujaha (Sale Harriers Manchester): SM_60m
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_300m
Kai Walsh (Wrexham AC): U20M_300m, U20M_600m
Sophie Walton (Horwich R M I Harriers): U17W_60m, U17W_300m
Daniel Webb (Liverpool Harriers & AC): SM_600m
Megan White (West Cheshire Athletic Club): U15G_600m
Martha Willetts (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_600m
Harry Williams (Manchester Harriers & AC): U20M_60m
Julia Winogrodzka (Bolton United Harriers & Ac): U17W_60m, U20W_60mH
Ruby Wisbey (West Cheshire Athletic Club): U15G_LJ, U15G_60m
Elizabeth Wright (Warrington A C): U20W_300m
Jack Young (Chester Le Street & Dist Ac): U20M_60m
Jessica Young-Rogers (Morpeth Harriers & AC): U20W_60m
Moshood Yusuf (Unattached): SM_60m
Basil Zola (Sale Harriers Manchester): U17M_60m
Tim Zola (Sale Harriers Manchester): U15B_60m