Top: Entries for Wigan Harriers Arnold Seddon Open Meeting







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

76 online entries for this event
Lily Mae Ahmed (Liverpool Harriers & AC): U17W_HT
Chidera Ajet (Horwich R M I Harriers): U11B_75m, U11B_LJ
Shaun Ali (Kirkby Milers AC): U11B_75m, U11B_150m, U11B_LJ
Imogen Andreassen (Horwich R M I Harriers): U13G_800m, U13G_70mH
Jess Arnison (Leigh Harriers & AC): U20W_HT, U20W_SP
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_HJ
Abigael Bamber (Southport Waterloo AC): U17W_100m, U17W_200m
Abbey Bate (Crewe and Nantwich AC): U15G_200m, U15G_300m
Rachael Bate (Crewe and Nantwich AC): U15B_100m, U15B_200m
Hayden Blunn (Macclesfield Harriers & AC): U15B_80mH, U15B_HJ, U15B_SP
Grace-Louise Bontoft (Blackburn Harriers & AC): U15G_HT
Fraya-lea Boone (Crewe and Nantwich AC): U13G_150m, U13G_LJ, U13G_SP
Eva Brooks (Wirral AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
Joanne Chamun (Warrington A C): SW_JT, SW_SP
Olivia Chamun (Warrington A C): U15G_SP, U17W_JT
Zak Chamun (Warrington A C): U13B_LJ, U13B_SP
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_100m, U15G_LJ
Leshawn Clifford (Birchfield Harriers): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Naomi Conteh (Altrincham & District Athletic Club Limited): U17W_100m, U17W_200m
Liam Davoren (West Cheshire Athletic Club): SM_400m
Ellie Deavall (Bolton United Harriers & AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_600m
Jena Dickinson (Bury Athletic Club): U15G_75mH, U15G_HJ, U15G_SP
Alfie Dodds (Bolton United Harriers & AC): U11B_150m, U11B_600m, U11B_LJ
Ethan Dowling (Kirkby Milers AC): U11B_150m, U11B_600m, U11B_LJ
Poppy Dunne (Bolton United Harriers & AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_LJ
Tazmin Fayle (Manx Harriers): U17W_DT, U17W_HT, U17W_SP
Charlotte Fisher (Lytham St Annes RR Club): U13G_70mH, U13G_HJ
Rebecca Fisher (Lytham St Annes RR Club): U15G_75mH, U15G_HJ, U15G_DT
Millie Forrest (Wigan & District H & AC): SW_DT, SW_SP
Will Forshaw (Lancaster & Morecambe AC): U17M_100m, U17M_200m
Lewis Forster (Leigh Harriers & AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_JT
Ashley Foster (Wigan & District H & AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_300m
Grace Gannon (Leeds City Athletic Club): U15G_200m, U15G_75mH, U15G_LJ
Jamie Greenhalgh (Bolton United Harriers & AC): U11B_LJ
Luke Greenhalgh (Bolton United Harriers & Ac): U15B_DT, U15B_SP
Derri Henderson (Kirkby Milers AC): U15B_200m, U15B_800m, U15B_LJ
Matthew Heywood (Blackburn Harriers & AC): U17M_DT, U17M_HT, U17M_JT
Jack Hilton (Wigan & District H & AC): U15B_LJ, U15B_HJ, U17M_TJ
Eleanor Hopper (Wigan & District H & AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_SP
Rebekah Hopper (Wigan & District H & AC): U20W_TJ, U20W_DT, U20W_JT
Megan Howarth (Southport Waterloo AC): U17W_JT
Aniekanabasi Inyang (Wigan & District H & AC): U17M_100m
Cerys Jones (Bolton United Harriers & AC): U11G_150m, U11G_600m, U11G_LJ
Harvey Kenny (Horwich R M I Harriers): U13B_800m
Josh Knox (Leigh Harriers & AC): U20M_DT, U20M_JT
Emily Lewtas (Leigh Harriers & AC): U20W_JT
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U17M_LJ, U17M_100m
Chloe-leigh Mark (St Helens Sutton AC): U13G_150m, U13G_800m
Chloe Mason (Crewe and Nantwich AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_LJ
Allyssia May (Bolton United Harriers & AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
Finley McKenna (Kirkby Milers AC): U17M_DT, U17M_SP
Isabella Merritt (Horwich R M I Harriers): U15G_200m, U15G_300m
Scarlett Moss-Turner (Leigh Harriers & AC): U15G_HT, U15G_JT
Bobby Parr (Unattached): U11B_75m, U11B_150m, U11B_LJ
Myles Paul (Salford Metropolitan AC): U15B_LJ
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U15B_100m, U15B_HJ, U17M_TJ
Nicky Saunders (Blackburn Harriers & AC): U15G_DT, U15G_HT, U15G_JT
William Schofield (Sale Harriers Manchester): SM_DT
Olivia Schrimshaw (Deeside AAC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
William Schrimshaw (Deeside AAC): U11B_75m, U11B_150m, U11B_LJ
Luca Sheppard (Stockport Harriers & AC): U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ
Emma Simpson (Altrincham & District Athletic Club Limited): U17W_TJ
Douglas Stewart (Wenlock Olympians): U13B_100m, U13B_800m
Bethany Swift (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_HT, U17W_JT, U17W_SP
Katelyn Swift (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_JT
Nicola Swift (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SW_DT, SW_HT, SW_JT, SW_SP
Idowu Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U15G_200m, U15G_300m
Ruachkuoth Ter (Liverpool Harriers & AC): U15B_100m
Amy Thompson (Challenge Disability Sports Club): U15G_DT, U15G_SP, U17W_JT
Lily Watson (Wigan & District H & AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_HJ
Tom Watson (Wigan & District H & AC): U17M_100m
Layla Westwell (Lancaster & Morecambe AC): U13G_75m, U13G_150m, U15G_200m
Willow Westwell (Lancaster & Morecambe AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
Lauren Williams (West Cheshire Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
Natan Witkowski (Bury Athletic Club): U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_JT
Emma Wright (Leeds City Athletic Club): U15G_DT
3 Postal entries for this event
Luke Atherton (Wigan & District H & AC): U13B_200m, U13B_LJ, U13B_SP
Linden Gaskell (Wigan & District H & AC): U15B_100m, U15B_300m
Evie Neild-Lawton (Wigan & District H & AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ