Top: Entries for Blackpool Wyre & Fylde Open Medal Meeting







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

48 online entries for this event
Katie Beel (Whitemoss Amateur AC): U17W_100m, U17W_200m
Gabriella Bell (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_100m, U15G_200m
Ebony Blackwell (Border Harriers & AC): U15G_800m
Eva Brooks (Wirral AC): U11G_80m, U11G_600m, U11G_LJ
Luke Carrington (Sale Harriers Manchester): U13B_1500m
Aaron Connell (Preston Harriers): U11B_80m, U11B_LJ
Lewis Craigie (Whitemoss Amateur AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_SP
Alison Dale (Bury Athletic Club): SM_HT, SM_JT, SM_SP
Esther George (Whitemoss Amateur AC): U17W_100m, U17W_200m
Leah Harvey (Trawden Athletic Club): U11G_80m, U11G_600m
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U13G_100m, U13G_70mH, U13G_LJ
Lauren Hewitt (Leigh Harriers & AC): U11G_80m, U11G_600m, U11G_LJ
Aaron Holliday (Copeland AC): U15B_HT
Kieran Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_SP
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_80mH, U17W_JT, U17W_SP
Daisie-mae Keane (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_100m, U15G_200m
George Lowe (Preston Harriers): U15B_HT, U15B_JT, U15B_SP
Rhiannan Lowe (Preston Harriers): U20W_HT
Donalia Mbewe (Preston Harriers): U15G_100m, U15G_200m
Jack McNiven (Unattached): U9B_80m, U9B_600m
Jessica McNiven (Lytham St Annes RR Club): U11G_80m, U11G_600m
Saffron Meade (Stockport Harriers & Ac): U13G_1500m, U13G_70mH, U13G_LJ
Harriet Medd (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13G_SP, U15G_DT, U15G_JT
Chloe Minteh (Leeds City Athletic Club): U15G_100m, U15G_300m, U15G_75mH
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_100m, U17M_100mH
Louisa Naylor (Crewe and Nantwich AC): U13G_100m, U13G_70mH
James Nicholas (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_100m, U17M_200m
Toby Nicholson (Lancaster & Morecambe AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_JT
Callum James Osborne (Trawden Athletic Club): U13B_800m
Tamzin Osborne (Trawden Athletic Club): U11G_80m, U11G_600m, U11G_LJ
Ian Ratcliffe (Macclesfield Harriers & AC): SM_200m, SM_HT, SM_JT
Imogen Robinson (Blackburn Harriers & AC): U13G_800m, U13G_LJ
Theo Robinson (Blackburn Harriers & AC): U11B_80m, U11B_600m, U11B_LJ
Frank Shepherd (Lancaster & Morecambe AC): SM_100m
Bailey Stirzaker (Bingley Harriers & AC): U15B_100m, U15B_300m, U15B_SP
Abigail Stratton (Trawden Athletic Club): U15G_1500m
Ben Stratton (Blackburn Harriers & AC): U13B_1500m
Amara Thorpe (Lytham St Annes RR Club): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Daniel Upton (Richmond & Zetland Harriers): SM_DT, SM_HT, SM_SP
Charles Utomi (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_100m, U17M_200m
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_200m, U17M_400m
Kate Williams (Darlington H & AC): U15G_100m, U15G_200m
Nekkisha Wilson (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_100m, U17W_200m
3 Postal entries for this event
Imogen Lemon (Deeside AAC): U13G_200m, U13G_70mH, U13G_SP
Toby Lemon (Deeside AAC): U11B_80m, U11B_600m, U11B_LJ
Layla Wholey (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13G_70mH, U13G_LJ, U15G_200m