Top: Entries for Northern Athletics Under 17 Mens Road Relays







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

31 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
6 athletes, 2 teams

Ethan Barbarewicz, Sam Hodkinson, Matthew James Ramsden, Findlay Sullivan, Jamie Teare, Harry Wilkin.
2 teams6 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
5 athletes, 1 team

William Gordon, Duncan Hughes, Jordan Meikle, Ethan Richards, Jack Slane.
1 team5 athletes
Chesterfield & District AcChesterfield & District Ac
6 athletes, 1 team

Samuel Allen, Oscar Cousins, Joseph Currie, Finlay Grant, Isaac Helps, Tom Spencer.
1 team6 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
6 athletes, 2 teams

Jack Hughes, Daniel Lilley, Thomas Roberts, Sam  Taylor, Ben  Wilson, Luke Wilson.
2 teams6 athletes
Clayton-le-Moors HarriersClayton-le-Moors Harriers
4 athletes, 1 team

Lennon Jackson, Michael Stevens, Peter Stevens, Alfie White.
1 team4 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
3 athletes, 1 team

Daniel Boyer, Adam  Russell, John  Russell.
1 team3 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
4 athletes, 1 team

Jack Davies, Matthew Golder, Cameron Nightingale, Jack Surgay.
1 team4 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
8 athletes, 2 teams

Adam Allam, Conner James Anderson, Henry Cullen, Alex Moseley, Jack Pell, Jordan Poulston, Joe Warren, Ben Watkinson.
2 teams8 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Jack Garrett, Ethan McGlen, David  Race.
1 team3 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Danny Baxter, James Johnson, Ewan Wheelwright.
1 team3 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
4 athletes, 1 team

Alex Durant, James Hartley, Joe McDadd, Dylan Stevens.
1 team4 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
5 athletes, 1 team

Luke Brindle, Matthew Flatters, Matthew Mair, Toby Middleton, Robert Seddon.
1 team5 athletes
Houghton Harriers & ACHoughton Harriers & AC
6 athletes, 2 teams

Will Bellamy, Chris Coulson, Samuel Gibson, Henry Johnson, Luke Pye, Izaak Taylor.
2 teams6 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
4 athletes, 2 teams

Louis Hudson, Fergus Knappy, Rohan Jath Lee, Rhys Watmough.
2 teams4 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
6 athletes, 1 team

Tyler Atack, Benjamin Ayres, Joel Denton, Shea Mellor, Owen Reason, Samuel Wade.
1 team6 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
10 athletes, 3 teams

Hamza Ali, Matthew Brennan, Joseph Byrne, Jamie Ford, Finan Johnston, Conal  McMahon, Harry Sweeney, Charlie Teare, Tom Webster, Mackenzie Woodward.
3 teams10 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
7 athletes, 2 teams

Jake Dickinson, Fletcher Foster, Michael Kain, Se Loughlin, Jared Nicholls, Mark  Roberts, Oliver Sutcliffe.
2 teams7 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Archie Dyer, Joseph  Farrelly, William Finnie.
1 team3 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
9 athletes, 2 teams

Tom Balsdon, Rowan Bennett, Thomas Cunningham, Dylan Davies, Euan Duffin, Dylan  Gooding, Charlie Lane, Ben Walker, Ben Waterfield.
2 teams9 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
5 athletes, 1 team

Aj Barbour, Joshua Collinson, Ryan Robert Eden, Finn McMahon, Oliver Robinson.
1 team5 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
5 athletes, 1 team

Tobey Baker, William Beaton, Samuel Gilson, Elliott  Morton, Joshua Daniel Wragg.
1 team5 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
6 athletes, 2 teams

Daniel Easton, Joshua Gilliard, Max Metcalfe, Harvey Norden, Louie Parker, William Randall.
2 teams6 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
13 athletes, 2 teams

Jotham Benabeni, Ben  Dargan, Zac Gaillemin, Charlie Hobson, Alex James, Emmanuel Johnson, Aidan Lynch, Oscar McCarron, Djavan Pedro, Robbie Rigby, George Safranauskas, Ben Stephen, Ben Wilson.
2 teams13 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
7 athletes, 2 teams

Samuel Bryan, Oliver Cook, Joshua Dutton, Sam Hopkins, Charlie Mansfield, Lucas Milliken, Kristian Walker.
2 teams7 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Harry Ellwood, Alex MacFarlane, Cameron Murdoch, Jacob Wood Doyle.
1 team4 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
13 athletes, 3 teams

Alexander Bailey, Joseph Bentall, Tom Bentall, Alex Brown, Louis Garcon, Bradley Giblin, Max Leech, Joseph  Mangan, Jack McNicol, Seb Patrick, Lewis Royle, Jonathan Stock, Alfie Vesey-Barnes.
3 teams13 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
7 athletes, 2 teams

William Ashfield, Luke Darlington, Wilf Dight, Edward Pettitt, Raif Serif, Sam Stephens, Matthew Tucker.
2 teams7 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
5 athletes, 1 team

Joshua Dawson, Zach Frankish , Callum Gaunt, Samuel Langley, Bailey Mann.
1 team5 athletes
Warrington A CWarrington A C
3 athletes, 1 team

Isaaq  Ataullah, Joel Birchall, Joe Roberts.
1 team3 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
8 athletes, 1 team

Fraser Campbell, Matthew Douglass, Liam Farrell, Joseph Hancock, Aaron Scott, Isaac Tait, Harvey Tegg, William Wright.
1 team8 athletes
Wirral ACWirral AC
6 athletes, 1 team

Daniel Cross, Joseph Fountain, Joshua Hale, Daniel Hayes, Louis Johnston, Joe Spence.
1 team6 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 46
Total athletes: 184