Top: Entries for Northern Athletics Under 15 Boys Road Relays







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

27 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
14 athletes, 3 teams

Stephen Alberts, Sebastian Burton, Isaac David Butler, Codie Dewhurst, David Holman, David Stanley Holman, Hayden Mercer, Jack Paget-Fowler, Umair Rafiq, Saul Sharp, Kyle Taylor Pomfret, Dexta Thompson, Zachary Walmsley, Theo Watson.
3 teams14 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
5 athletes, 1 team

Adam Richards, Tom Slane, Joe  Swanston, Scott Thompson, Leo White.
1 team5 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
3 athletes, 1 team

Josh Geary, Alex Glew, Tom Murphy.
1 team3 athletes
Clayton-le-Moors HarriersClayton-le-Moors Harriers
4 athletes, 1 team

Jenson Bentham, Antoni Ignatiou, Robbie Smedley, William Woodruff.
1 team4 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
4 athletes, 1 team

Elliot Davies-Hayes, Oliver Ibbotson, Isaac Leydon, Kacper Mikulski.
1 team4 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
6 athletes, 2 teams

Charlie Haste, Corey Rose, Samuel Sawczuk-Wood, Edward Smith, Ben Stevenson, Patrick Welsh.
2 teams6 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
8 athletes, 2 teams

Lewis Brown, Zach Conboy, Kane Grant, James Harney, Kayle Herring, Sam Lomas, James McGraw, Sam Rowell.
2 teams8 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
6 athletes, 1 team

George Bottomley, Joshua Carter, Ethan Clarke, James Howard, Ned Hughes, Ben Russell.
1 team6 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
5 athletes, 1 team

Isaac Battye, Lucas Collings , Ben Hall, Cian Healy, Ethan Isaacs.
1 team5 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
5 athletes, 2 teams

Sam Conroy, Aryann Ghafoor, Sam Headley, Luke Meikle, Donnabhan Rudden.
2 teams5 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
5 athletes, 2 teams

Harry Bowen, James Bowen, Thomas  Brailsford, Ben Greenep, Henry Hunter.
2 teams5 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Callum Charlson, Joel Nester, Mihir Patel, Josh Swift, Bartlomiej Wierzba.
1 team5 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
5 athletes, 1 team

Max Cheseldine, Ewan Merrell, Henry Samkin, Jake Taylor, Cameron West.
1 team5 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
6 athletes, 2 teams

Alex Kelly, Liam McCay, Josh Redmond, Ben Roach, Ben Taylor, Iwan Williams.
2 teams6 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
6 athletes, 2 teams

Stanley Benson, Jack Crichton, Oscar  Davidson, Michael Henderson, Thomas Liggat, James Roberts.
2 teams6 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
7 athletes, 2 teams

Ryan Davies, Joe Dixon, Adam Howliston, Bertie Marr, Sam Tate, James Tilley, Matthew Walton.
2 teams7 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
7 athletes, 1 team

Thomas Bird, Joshua Blevins, Oliver Douglass, Dillon Elson-Veale, Matthew Forster, Ross Jardine, Zac Old.
1 team7 athletes
Oldham & Royton H & AcOldham & Royton H & Ac
3 athletes, 1 team

Callum Fricker, Ben Smithies, Toby Webb.
1 team3 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
6 athletes, 1 team

Thomas Bowman, Alexander Brand, Zak Ferguson, Joshua  Gilbert, Nyle Lambert, Luke Parker.
1 team6 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Caden Gorton, James  Langdon, Isaac Wilson.
1 team3 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
14 athletes, 2 teams

Thomas  Boyd, Luke  Chinoy, Joshua Colquhoun-Lynn, Harry  Edmundson, Sam  Jones, James  Kelly, James Knockton, Edward Lord, Archie McCarron, George Noble, William  Parker, Harris Paterson, Jack  Spark, Charlie Tittensor.
2 teams14 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Max Lowrey, Patrick Marsden, Ethan Nation, Freddie Oldfield, Matthew  Russell.
1 team5 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
6 athletes, 2 teams

Frederick Bailey, Jack Catterall, Thomas Manton, Finley Mayoh, Harvey Murphy, Henry Pickard.
2 teams6 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
9 athletes, 3 teams

Dylan Carney, James Dixon, Ben Fisher, Harry Godwin, Patrick Griffith, Oliver Johnson, Oli Washington, Josh Williamson, Jake Wilson.
3 teams9 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
9 athletes, 2 teams

Alexander Bostwick, Euan Gaskin, Daniel George , Ben Hall, James Mc Kinlay-Smith, Zachary Rayner, Jack Todd, Matthew  Wardell, Tristan Wright.
2 teams9 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
12 athletes, 2 teams

Nathan Broomfield, Elliott Bujac, Thomas Duret, Fergus Garland, Leo Green, Sammy Hollins, Charlie McMullan, Jamie Richardson, Henry Robinson, Harley Shakespeare-Wetton, Louis Tegg, Dan Willetts.
2 teams12 athletes
Wirral ACWirral AC
11 athletes, 2 teams

Ethan Brady-Jones, Jamie  Dumbarton , Harry Hollis, Tj Jones, Harry Kaye, Matthew Keenan, Oliver Lea, Josh Parsley, Jack Strickley, William Strickley, William Sutcliffe.
2 teams11 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 43
Total athletes: 179