Top: Entries for Northern Athletics Under 13 Boys Road Relays







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

28 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
12 athletes, 2 teams

Jonathan Brindle, Findlay Carroll, Oliver Gill, Benjamin Ham, Benjamin Livesey, Daniel Nuttall, Evan Potter, George Ramsden, Harry Sambrook, Daniel Smith, Issac Smith, Matthew Smith.
2 teams12 athletes
Bury Athletic ClubBury Athletic Club
8 athletes, 1 team

Jayden Barlow, Finley Collings, Thomas Donnelly, Ben Gardner, Thomas Gibson, Samuel Howard, Jake Norton, Adam Warren.
1 team8 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
4 athletes, 1 team

Lucas James, Jack Lamb, Sam Prince, Ethan Roberts.
1 team4 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
7 athletes, 1 team

Eliott English, Isaac Oliver, William  Platts, Elliott  Reed, Arthur Reilly, George Wallace, Fletcher Wild.
1 team7 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
6 athletes, 2 teams

Callan Ikin, Finnan Ikin, Harry Parker-McLain, Frankie Simpson, Henry  Smith, Archie Varley.
2 teams6 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
6 athletes, 1 team

Alex Boyer, Louis Brett, Ashton Harrison, Elwood  Kelley, Harry Lyons, Josh Scott.
1 team6 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
3 athletes, 1 team

Ethan Buckley, Stanley Lowe, Thomas  Rouse.
1 team3 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
3 athletes, 1 team

Ethan Baker, Hugo Cullen, Adam Jones.
1 team3 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
11 athletes, 3 teams

Oliver Bentley, Alfie Bundy, Bobby Burton, Tim Elgar, Joe Harney, Joe  Lutman, Patrick Mannion, Edward Rankin, Ethan Sykes, Joe Taylor, Cole Wright.
3 teams11 athletes
Holmfirth Harriers ACHolmfirth Harriers AC
2 athletes, 1 team

Declan Levay, Jack  Sunderland .
1 team2 athletes
Houghton Harriers & ACHoughton Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Ryan King, Joseph McGinley, Thomas Pigford.
1 team3 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
4 athletes, 2 teams

Joseph Greening, Archie Peaker, Finlay Petrucci, Robbie Watmough.
2 teams4 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Samuel Barlow, William Cooper, Ethan  Davies, Eddie Sanderson.
1 team4 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
5 athletes, 1 team

Oliver Cooney, Dylan Lee, Ben Patrick, Max Patrick, Finnley Picker.
1 team5 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
9 athletes, 2 teams

Freddie Barden, Bobby Burney, Tom Byrne, James Davis, James Evans, Orlando Hudson, Ben Leatherbarrow, Riley Malone, Max Webster.
2 teams9 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Jack Everett, Dylan McGrath, Oliver  Nettle, Jacob Tidswell, Zach Wilson.
1 team5 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
15 athletes, 2 teams

Isaac Adams, Zac Brannon, Rhys Brunton, Reuben Elsworth, Harry Furness, Luke Haggerty, Olly Hayes, Arran Head, Alistair Leathead, Benjamin Maley, Jonathon Maley, Matthew Maley, Ben Scantlebury, Daniel James Turnbull, George Turner.
2 teams15 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
14 athletes, 3 teams

Danny Beckitt, George  Browne, George Ellis, Owen Haffner, Reece Levitt, Billy Lunn, George Mervill, Alfie Nicholls, Jake Parker, Harry Ryder, Luke Stables, Ben Steel, Joshua Wade, Jack Williams.
3 teams14 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Jonathan McBryer, Adam Miah, Charlie Parker.
1 team3 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
16 athletes, 3 teams

Alfie Clare, Finlay Day, Kai Fallon, Matthew Gardner, Finlay Goddard, Daniel Harrison, Tomas Hobson, Luke Kelly, Jamie McCabe, Finlay McLaughlin, Freddie Meredith, James O'Brien, Alfie Owen, Oscar Schofield, Fraiser Sinclair, Joseph Spark.
3 teams16 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Lewis Bacon, Jamie Barber, Joseph Cammish, Jj O'Brien, Blake Wolstenholme.
1 team5 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
3 athletes, 1 team

William Bailey, Joel Hulley, Ben Sturgess.
1 team3 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
7 athletes, 1 team

Joseph Ellis-Briggs, Charlie Owens, Owen Reekie, Charlie Stanway, James Walton, Josh Watson, Zack Watson.
1 team7 athletes
Trawden Athletic ClubTrawden Athletic Club
6 athletes, 2 teams

Matthew Fleming, Freddie Holland, Callum Osborne, Harry Smith, Stanley Stephenson, Ben  Stratton.
2 teams6 athletes
Vale Royal ACVale Royal AC
16 athletes, 2 teams

Joseph Bland-McKenzie, Rhys Bowden, Thomas Corwood, Will Davies, Jacob Hough, Aaron Leather-Smith, Jake Lee, Alfie Murray, Robbie Price, Daniel Richardson, Oliver Shaw, Edward Smith, Tom Taylor, Theo Wassall, Evan Williams, Ciaren Yates.
2 teams16 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
4 athletes, 1 team

Oliver Bostwick, Cole McAndrew, Ben Shackleton , Lewis  Wright.
1 team4 athletes
Warrington A CWarrington A C
9 athletes, 2 teams

Zak Chamun, Sam Geary, Rory Gregory, Jack Marwood, Jacob Pryor, Max Ryder, Matthew Seddon, Lewis Shaw, Thomas Welsby.
2 teams9 athletes
Wirral ACWirral AC
9 athletes, 2 teams

Christopher Clark, Ben Cronshaw, Ben Grantham, Joseph Griffiths, Louis Hatton, Jack Heap, Oberon Kearney, Jack Talbot, Ben Williams.
2 teams9 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 43
Total athletes: 199