Top: Entries for Masters Grand Prix Sheffield 2019







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

59 online entries for this event
Theresa Tierney-Bugler F35 (Unattached): SW_400mH, SW_LJ
Zoe Doyle F40 (Wycombe Phoenix Harriers & AC): SW_800m, SW_1500m
Lourdes Bradley F45 (North Shields Polytechnic Club): SW_100m, SW_200m, SW_400m
Tracey Milward F45 (Northern Masters AC): SW_100m, SW_200m, SW_400m
Karen Marsh F45 (St Helens Sutton AC): SW_100mH, SW_300mH
Michelle Thomas F45 (Birchfield Harriers): SW_100m, SW_200m, SW_400m
Majella Loftus F45 (Achilles Club): SW_100m, SW_200m
Fiona Steele F50 (Motherwell AC): SW_100m, SW_200m
Clare St John-Coleman F55 (Chelmsford AC): SW_100m, SW_LJ
Jennifer Ibbitson F60 (Wakefield District H & AC): SW_PV, SW_HT, SW_JT, SW_DT
Hilary West F60 (Macclesfield Harriers & AC): SW_400m
James Simms (Wakefield District H & AC): U17M_60m, U17M_100mH, U17M_LJ
Gary Crompton M35 (Scunthorpe & District Ac): SM_1500m
Mark Hampton M35 (Sheffield RC): SM_1500m, SM_3000m
George Perkins M35 (Rotherham Harriers and AC): SM_HT
Keith Hutchinson M35 (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_800m
Matthew Lamb M35 (West Norfolk AC): SM_60m, SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Simon Ross M35 (Steel City Striders RC): SM_1500m
Doug Banks M40 (Steel City Striders RC): SM_400m, SM_800m
Craig Christian M40 (Rugby & Northampton AC): SM_60m, SM_100m, SM_200m, SM_400m
Russell Hingley M40 (Bromsgrove and Redditch): SM_60m, SM_100m, SM_200m
Andrew Parker M40 (West Cheshire Athletic Club): SM_60m, SM_100m, SM_200m, SM_400m
Adam Bellis M40 (Trafford Athletic Club): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Leon Creaney M40 (Northern Masters AC): SM_200m, SM_400m
Carl Foster M40 (Unattached): SM_200m, SM_400m
Robert North M40 (Midland Masters AC): SM_100m, SM_200m
Peter Badger M40 (Doncaster Athletic Club): SM_800m, SM_1500m
Paul Dodds M40 (North Shields Polytechnic Club): SM_100m, SM_200m
Paul North M45 (Midland Masters AC): SM_60m, SM_100m, SM_200m
Simon Matthew Oak M45 (Rotherham Harriers and AC): SM_400m, SM_800m
Alan Keegan M45 (North Shields Polytechnic Club): SM_400m, SM_800m
Steven Marshall M45 (Rotherham Harriers and AC): SM_1500m, SM_3000m
Richard Harris M45 (Rotherham Harriers and AC): SM_800m
Michael Hunt M45 (Rossendale Harriers & AC): SM_800m, SM_1500m
Robert Stewart M45 (Holme Pierrepont RC): SM_800m
Dave Shortridge M45 (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC): SM_100m, SM_400mH
Stephen Terry-Short M45 (Cannock & Stafford Ac): SM_100m, SM_200m
Phil Ryan M50 (Unattached): SM_800m, SM_1500m
Perriss Wilkins M50 (Leamington Cycling and Athletic Club): SM_DT
Leeroy Golding M50 (Pendle Athletic Club): SM_200m, SM_400m, SM_DT
Malcolm McPhail M50 (Northern Masters AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Eli Barnett M50 (Telford AC): SM_100m
John Greig M50 (St Mary's Richmond AC): SM_800m
Mikko Juusola M50 (Unattached): SM_3000m
Anthony Burniston M50 (Doncaster Athletic Club): SM_100m, SM_200m
Steve Linsell M55 (Leeds City Athletic Club): SM_HJ, SM_DT, SM_HT
Terry MacKlin M55 (Liverpool Harriers & AC): SM_200m, SM_400m
Geoff Lowry M55 (Heanor Running Club): SM_800m, SM_1500m
Steve Atkin M55 (Northern Masters AC): SM_HJ
Russell Parkin M55 (Derby Athletic Club): SM_800m, SM_1500m, SM_3000m
Steven Doxey M55 (Swinton Running Club): SM_1500m, SM_3000m
Andy Hunter M55 (Northern Masters AC): SM_100m, SM_200m
Stuart Lynn M55 (North Shields Polytechnic Club): SM_60m, SM_100m, SM_200m
Jed Turner M55 (Sheffield Rc): SM_800m
Bob Sims M60 (Chesterfield & District AC): SM_DT, SM_HT
Chris Corcoran M65 (Leeds City Athletic Club): SM_800m
Steve Peters M65 (Northern Masters AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Geoff Beattie M65 (Sale Harriers Manchester): SM_400m, SM_800m