Top: Entries for Cheltenham & County Harriers Midsummer Open Graded Meetings - 2







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

164 online entries for this event
Monica Aresu (Birchfield Harriers): U20W_100m
James Bagot (Swindon Harriers): U13B_100m, U13B_800m
Gemma Baker (Team Bath Athletic Club): U17W_800m
Toby Baker (Team Bath Athletic Club): U15B_800m
Tom Ball (Abingdon AC): SM_800m, SM_5000m
Mia Bates (Team Bath Athletics Club): U17W_300mH
David Bendle (Stroud & District AC): U20M_800m
Emma Bendle (Stroud & District AC): U17W_800m
Neve Berry (Cheltenham and County Harriers): U20W_DT
Alexander Betts (Oxford University AC): SM_5000m
Maciej Bialogonski (Bristol and West AC): SM_5000m
Ruth Bird (Cheltenham and County Harriers): SW_DT
Tanwen Bird (Stroud & District AC): U17W_800m
Amy Bond (Stroud & District AC): U13G_800m
Themis Bower (Team Bath Athletic Club): SM_5000m
Steve Bradley (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Fiona Brady-Miller (CLC Striders): SW_5000m
Lourens Brand (Stroud & District AC): U13B_100m, U13B_LJ
Darren Broady (Hereford Couriers): SM_5000m
Edward Brooks (Oxford University AC): SM_5000m
Ella Burfitt (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Luke Byrne (Swindon Harriers): SM_800m
Shaun Carr (Almost Athletes): SM_5000m
Chloe Chan (Unattached): U11G_800m, U11G_LJ
Keeleigh Chapman (Swindon Harriers): SW_400mH
Naomi Clarke (Dursley Running Club): U17W_100m
Charles Coomer (Oxford University AC): SM_5000m
Caroline Cotterell (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Malcolm Cowton (Bristol and West AC): SM_800m
William David Crace-Calvert (Stroud & District AC): U17M_800m
Tom Croughan (North Somerset AC): U13B_800m
Harry Cunningham (Swindon Harriers): U17M_800m
Anna Curtis (Swindon Harriers): U20W_100m
Richard Dare (Cheltenham And County Harriers): SM_5000m
Celia Darwent (Cheltenham and County Harriers): U15G_LJ, U15G_HJ
Esme Davenport (Stroud & District AC): U13G_800m
Kian Dee (Highworth RC): U13B_800m
Kiya Dee (Highworth RC): U15G_800m
Taya Dee (Highworth RC): U15G_800m
Simon Dill (Swindon Harriers): SM_400m, SM_800m
Elliot Doughty (Swindon Harriers): U20M_800m
Oliver Doughty (Swindon Harriers): U15B_800m
Andrew Drake (Bristol and West AC): SM_5000m
James Eastwood (Almost Athletes): SM_5000m
Naomi Eaton (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Gareth Edwards (Cheltenham And County Harriers): SM_400m, SM_5000m
Leo Egginton (North Somerset AC): U13B_800m
Christopher Elmer (Team Bath Athletic Club): SM_5000m
John Featherstone (Newent Runners): SM_5000m
Lily Fennessy (Cheltenham and County Harriers): U17W_JT
Emily Field (Stratford Upon Avon AC): U20W_400m, U20W_800m
Oliver Fisher (Stroud & District AC): U13B_800m
Martin Flook (Bristol and West AC): SM_800m
Jonathan Floyd (Cheltenham and County Harriers): SM_800m
Emma Foran (Dursley Running Club): U15G_800m, U15G_HJ
Martin Ford (Cheltenham And County Harriers): SM_5000m
Jacob Forsbrook (North Somerset Ac): U13B_800m
Russell Forsbrook (Cheltenham And County Harriers): SM_800m
Florence Fuller (Stroud & District AC): U17W_800m
Ed Fussi (Worcester AC): SM_100m
Brian Gravelsons (Stratford Upon Avon AC): SM_100m, SM_DT
Harry Gravelsons (Stratford Upon Avon AC): U17M_100m, U17M_DT
Jack Gunning (Swindon Harriers): U17M_800m
Scott Gunning (Swindon Harriers): SM_400m
George Harrhy (Hereford & County AC): U17M_100m, U17M_400mH, U17M_HJ
Zeki Harston (Clevedon AC): U13B_800m
Eleanor Hewitt (Gloucester AC): SW_400m
Matthew Hickman (Almost Athletes): SM_5000m
Laurie Higgins (Worcester AC): U20M_800m
Patrick Hipkiss (North Somerset AC): U13B_800m, U13B_LJ
Nick Hitchings (Worcester AC): SM_800m
Nick Holliday (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Samuel Holloway (North Somerset AC): U15B_800m
Piper Holmes (Cheltenham and County Harriers): U20W_HJ
Ellen Horder (Cheltenham and County Harriers): SW_100m
Freya Howell (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m, U15G_LJ
Georgia Howell (Cheltenham and County Harriers): U13G_800m, U13G_LJ
Mike Hughes (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Hannah Hunt (Cheltenham and County Harriers): U17W_100m
Philip Hunt (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m
Charlie Husbands (Bromsgrove and Redditch): U20M_HJ
India Ibbotson (Team Bath Athletics Club): U17W_800m
Amy Jackson Fawkes (Cheltenham and County Harriers): U15G_300m, U15G_800m
Monique James-Thomas (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)): U15G_LJ, U17W_300m
Andrew Jay (Worcester AC): U20M_HJ
Elliot Jeston (North Somerset AC): U13B_100m, U13B_800m
Amy Jones (Stroud & District AC): U11G_100m, U11G_800m, U11G_LJ
Tom Kabala (CLC Striders): SM_5000m
Baljeev Kandola (Leamington Cycling and Athletic Club): SM_800m
Tim Kelly (Cannock & Stafford AC): SM_5000m
Alfie King (Yate & District AC): U17M_100m
Thomas King (Yate & District AC): U13B_100m, U13B_LJ
Ryan Knight (Hereford Couriers): SM_5000m
Matt Lambourne (Cheltenham and County Harriers): SM_800m, SM_5000m
Jack Latus (Swindon Harriers): U17M_800m
Ben Lees (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Jack Lipman (Abingdon AC): SM_800m
Paul Lockyer (Clc Striders): SM_800m
Michael Mansfield (Gloucester AC): SM_5000m
Holly Massey - Jones (None): U11G_800m
Izzy Merriman (Stroud & District AC): U13G_800m, U13G_HJ
Piotr Michalski (Almost Athletes): SM_5000m
Anna Midgley (Gloucester AC): SW_800m
Katherine Mills (Gloucester AC): U17W_800m
Bella Monk (Stroud & District AC): U13G_800m
Matt Moon (Black Pear Joggers): SM_800m
Beatrice Morley (Stroud & District AC): U13G_100m
Luke Murray (Clevedon AC): SM_5000m
Hannah New (Swindon Harriers): U20W_400mH
Paul Northup (CLC Striders): SM_5000m
Oliver Norvill (Cheltenham and County Harriers): U13B_HJ
Sulaiman Ouiles (Cheltenham and County Harriers): U15B_DT, U15B_JT
Edward Palmer (Cheltenham and County Harriers): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_HJ
William Pearce (CLC Striders): SM_5000m
Matt Powell (Gloucester AC): SM_5000m
Tom Radley (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Oliver Risborough (Cheltenham and County Harriers): U15B_HJ, U15B_JT
Charlie Roberts (Forest of Dean AC): U15B_JT
Sienna Rosewell (Stroud & District AC): U13G_800m
Hannah Sahota (Halesowen ACC): U17W_300mH
Dan Schofield (Cheltenham and County Harriers): SM_400m, SM_5000m
Joshua Schrijver (Bristol and West AC): U15B_DT
Henry Sheffield (Cirencester AC): U13B_800m
Olly Sheppard (Bristol and West AC): SM_5000m
Max Smith (Shetland AAC): U13B_DT, U13B_JT
Sam Smith (Cheltenham and County Harriers): U13B_LJ, U13B_HJ
Storm Smith (Shetland AAC): U13G_100m, U13G_LJ
Tim Smith (Cheltenham and County Harriers): U15B_LJ, U15B_HJ
Leo Soakell (Cheltenham and County Harriers): U11B_800m
Martin Soakell (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Emily Spencer (Cheltenham and County Harriers): U17W_100m
Oliver Spencer (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_LJ
Alice Stalberg (Cheltenham and County Harriers): U13G_800m
Anna Stanley-Jones (Cheltenham and County Harriers): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_HJ
Max Stanley-Jones (Cheltenham and County Harriers): U13B_800m, U13B_HJ, U13B_JT
Rohan Stewart (Worcester AC): U13B_LJ
Amber Sumpter (Stroud & District AC): U15G_800m
Kurt Taylor (Bristol and West AC): SM_5000m
James Terry (Cheltenham and County Harriers): U17M_DT
Markuss Townsend-Ford (Bromsgrove and Redditch): U15B_LJ
Joseph Turner (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Rachel Vines (Clc Striders): SW_5000m
Ben Wade (Cheltenham and County Harriers): U20M_DT
Reuben Wadey (North Somerset AC): U13B_100m, U13B_LJ
Richard Walsh (Worcester AC): SM_5000m
Bailey Ward (Gloucester AC): U11G_100m, U11G_800m, U11G_LJ
Henry Watson (Westbury Harriers): U13B_100m, U13B_DT, U13B_JT
Tracy Watson (Hogweed Trotters): SW_DT, SW_JT
William Watson (Cheltenham and County Harriers): U15B_LJ
Jonathan White (None): SM_100m
Tina Wickens (Gloucester AC): SW_800m
Coco Wickens-Shaw (Gloucester AC): U15G_800m
Douglas Wight (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Jacob Winter (Dudley and Stourbridge Harriers): U15B_LJ
Hayley Winters (Gloucester AC): SW_5000m
Peter Woodward (Forest of Dean AC): SM_5000m
Ellis Woolley (Cheltenham and County Harriers): U13G_800m
39 Postal entries for this event
Dave Aubrey (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Jon Barnes (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Harry Bishop (None): SM_5000m
Chris Cleary (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Gemma Collier (Gloucester AC): SW_5000m
Hannah D'Ambrosio (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Richard De-Camps (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
James Denne (Gloucester AC): SM_5000m
Michael Ede (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Marcus England (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Will Ferguson (CLC Striders): SM_5000m
Jonnathan Floyd (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Bethan Francis (Avon Valley Runners): SW_5000m
Steve Hall (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Dom James (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Henry James (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Mark James (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Callum Jones (Bristol and West AC): SM_5000m
Charlie Jones (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Andrew Kaighin (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Clark Lawson (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Alex Lee (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Steve Linton (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Dan Minors (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Mohamed Daud Mohamed (Coventry Godiva Harriers): SM_5000m
Oliver Mott (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
John Parker (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Jamie Penton (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Felix Rusby (Yeovil Olympiads AC): SM_5000m
Rachel See (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Sarah Sheppard (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Eliot Taylor (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Jonathan Thewlis (Notts AC): SM_5000m
Dan Thomas (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Michael Towler (Avon Valley Runners): SM_5000m
George Watson (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Chloe Wheeler (Forest of Dean AC): SW_5000m
Adam Wilson (Yate & District AC): SM_5000m
Matt Wood (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m