Top: Entries for Run Jump Throw series Sheffield - meeting 3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

43 online entries for this event
James Allison (City of Sheffield and Dearne AC): U15B_PV
Ishmael Anderson (Birchfield Harriers): SM_100m
Steve Atkin (Northern Masters AC): SM_DT
Timothy Atkin (Northern Masters AC): SM_DT
Tom Aveyard (University of Sheffield Union of Students): SM_100m, SM_200m
Erin Barwell (Lincoln Wellington Athletic Club): U13G_JT, U15G_PV
Brian Bowley (Burton AC): SM_DT, SM_JT
Harry Bromley (Goole Youth AC): U13B_800m
Molly Burgess (Retford AC): U20W_3000m
Sophie Burn (Unattached): SW_JT
Rosie Challender (Notts AC): U15G_800m
Orla Conneely (Chesterfield & District AC): U17W_100m
Harrison Cundy (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_TJ
Agnes Flinders (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_800m, U15G_JT
William Foot (Chesterfield & District AC): U17M_PV
Hayley Fox (Lincoln Wellington Athletic Club): SW_PV
Millie French-Harling (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_400m
Daniel Gardiner (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_LJ
Julien Gittens (Leeds City Athletic Club): SM_TJ
Matthew Graham (Manchester Harriers & AC): SM_400m
Molly Gray (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13G_100m
Alice Hadaway (City of York AC): U15G_DT, U15G_JT
Lottie Hall (Chesterfield & District AC): U13G_JT, U15G_PV
Chris Harris (Wakefield District H & AC): SM_TJ, SM_100m
Lilly Hughes (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_100m
Emily Hunter (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_400m
Megan Ledden (City of York AC): SW_400m
Ben Morton (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_100m
Simon Matthew Oak (Rotherham Harriers and AC): SM_800m
Adetunji Omojomolo (University of Sheffield Union of Students): SM_100m, SM_200m
Bill Renshaw (Rotherham Harriers and AC): SM_DT
Finlay Ross (Harmeny Athletic Club): U15B_800m
Amy Scott (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_PV, U15G_JT
Benjamin Seymour (None): U11B_100m, U11B_HJ
George Seymour (City of Sheffield and Dearne AC): U13B_100m, U13B_75mH, U13B_HJ
Emily Sherriff (Notts AC): U15G_PV
Millie Webster (Woodford Green AC with Essex Ladies): U15G_JT
Adrian White (Lincoln Wellington Athletic Club): SM_PV
Lynsie Whyke (Wakefield District H & AC): SW_TJ
Matthew Young (Mansfield Harriers): U13B_JT