Top: Entries for Gateshead Open Meeting







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

120 online entries for this event
Connor Aldridge (Rugby & Northampton AC): SM_400m
Erin Louise Anderson (Blyth Running Club): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_100m
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_100m, U13B_LJ
Cameron Bain (Durham City Harriers & Ac): SM_400m
Vinny Baker (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Theo Barron (Gateshead Harriers & AC): U15B_1500m
Joshua Blevins (North Shields Polytechnic Club): U15B_1500m
Emily Bond (North Shields Polytechnic Club): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SprintHurdles
Daniel Brazukas (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20M_LJ, U20M_HJ
Niamh Brennan (Gateshead Harriers & AC): U17W_JT
Liam Brittle (Darlington H & Ac): U17M_1500m
Tori Buckley (Darlington H & AC): U13G_HJ, U13G_JT, U13G_SP
Aoife Carty (Gateshead Harriers & AC): U13G_JT
Orla Carty (Gateshead Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_JT
Rachel Caygill (Jarrow & Hebburn Ac): U20W_100m, U20W_200m
Craig Charlton (Morpeth Harriers & AC): SM_SP
Mark Collier (Gateshead Harriers & AC): SM_400m
Amy Colling (Durham City Harriers & AC): U17W_100m
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m
Harry Courtney (Tynedale Harriers & AC): U15B_1500m
Tristan Crang (None): U13B_1500m
Juan Carlos Diaz Cuevas (Gateshead Harriers & AC): SM_JT
Oliver Douglass (North Shields Polytechnic Club): U15B_1500m
Amy Ellis (Gosforth Harriers & AC): U17W_1500m
Lucy Errington (North Shields Polytechnic Club): U17W_100m, U17W_LJ
Oliver Ezeoke (Gateshead Harriers & AC): U15B_1500m
Kai Facchini (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Logan Fawcett (Darlington H & Ac): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_SprintHurdles
Anna Fitzpatrick (North Shields Polytechnic Club): U15G_100m, U15G_HJ
Lucy Fitzpatrick (North Shields Polytechnic Club): U13G_200m
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_SP
Jessica Greggs (Houghton Harriers & AC): U13G_1200m
Lara Megan Greggs (Houghton Harriers & AC): U17W_1500m
Bobbie Griffiths (Morpeth Harriers & Ac): U20W_JT
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U17M_SP
Joe Halpin (Gateshead Harriers & AC): U20M_100m, U20M_LJ
Amy Henderson (Gateshead Harriers & AC): U17W_JT
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m, U13B_SP
Jacqui Hodgson (Durham City Harriers & Ac): SW_200m
Jim Holborn (Gateshead Harriers & AC): SM_SP
Euan Hood (Lasswade AAC): U20M_1500m
Jason Hoyle (Oldham & Royton H & Ac): SM_400m
Nikitta Hunter (North Shields Polytechnic Club): SW_100m
Lydia James (Houghton Harriers & AC): U17W_1500m
Ella Jones (Chester Le Street & Dist AC): U13G_1200m, U13G_LJ, U13G_SP
Mikayla Jordens (Gateshead Harriers & AC): SW_1500m
Autumn Joseph (Harrogate Harriers & AC): U17W_HJ
Katie Joslyn (North Shields Polytechnic Club): U15G_1500m
Alan Jukes (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SM_100m, SM_LJ
Conrad Kennedy (Durham City Harriers & AC): SM_200m
Lily Lee (North Shields Polytechnic Club): U15G_100m, U15G_200m
Sonny Lewins (Gateshead Harriers & AC): U13B_1500m
Mia Liddell (Blyth Running Club): U17W_100m, U17W_200m
Aaron Lillistone (Gateshead Harriers & AC): U17M_SprintHurdles
Keeley Llewellyn (Birtley AC): U15G_JT
Heather MacDonald (Blyth Running Club): U17W_200m
Cameron Marshall (Gateshead Harriers & AC): U15B_JT
James Martin (Jarrow & Hebburn AC): U20M_1500m
Grace Meadley (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_200m, U13G_SP
Naomi Metting Van Rijn (Durham University AC): SW_400m
Annabel Milburn (Gateshead Harriers & AC): U13G_1200m
Jessica Milburn (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m, U15G_1500m
Vicky Miller (Richmond & Zetland Harriers): SW_JT, SW_SP
James Mole (North Shields Polytechnic Club): SM_100m, SM_200m
Laura Mole (North Shields Polytechnic Club): SW_100m, SW_200m
Robert Mole (North Shields Polytechnic Club): U20M_100m, U20M_200m
Isabella Montague (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20W_100m, U20W_LJ
Willow Morris (North Shields Polytechnic Club): U15G_1500m
Myles Murray (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20M_400m
Scarlett Newby (Birtley AC): U17W_1500m
Ellie O'halloran (tf38) (Jarrow & Hebburn AC): U17W_JT, U17W_SP
Poppy Old (Elswick Harriers): U13G_1200m
Zak Marcus Old (North Shields Polytechnic Club): U15B_1500m
Jessica Ord (Gateshead Harriers & AC): U15G_1500m
Yasmin Othman (Gateshead Harriers & AC): SW_JT
Charlie Owens (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_LJ
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_100m
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_100m, U13G_LJ
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U17W_100m, U17W_LJ
Daisy Percival (Gateshead Harriers & AC): U17W_200m, U17W_LJ
Nicholas Petrou (Leeds City Athletic Club): SM_400m
Nicole Phillips (Houghton Harriers & Ac): U17W_1500m
Luke Pichler (Wallsend Harriers & AC): U13B_200m, U13B_LJ, U13B_HJ
Sam Pooley (Newcastle University AC): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Alexander Poustie-Williamson (Edinburgh AC): U17M_100m, U17M_200m
Daniel Raper (Hartlepool Youth Athletics Club): U17M_100m, U17M_200m
Jay Rawson (Gateshead Harriers & AC): U15B_100m, U15B_HJ, U15B_SprintHurdles
Daniel Rees (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_400m
Oliver Robinson (Bingley Harriers & AC): SM_400m
Eve Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17W_SP
Louie Russell (Chester Le Street & Dist AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Luke Russell (Chester Le Street & Dist AC): U17M_100m, U17M_200m
Tom Rutherford (Durham City Harriers & AC): U20M_1500m
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U17W_SprintHurdles
Benjamin Savage (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_JT
Tommy Shaw (City of York AC): U17M_1500m
Rob Shipley (City of York AC): SM_400m
Leila Thompson (Alnwick Harriers): U13G_JT, U13G_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_JT, U15G_SP
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_200m
Millie Train (Blyth Running Club): U15G_LJ, U15G_SprintHurdles
Gregory Venyo (Durham City Harriers & Ac): SM_100m, SM_200m
Alix Waites (Sunderland Harriers & AC): SW_400m
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_1500m
Holly Waugh (North Shields Polytechnic Club): U15G_1500m
Daniel Webb (Liverpool Harriers & AC): SM_400m
Lily White (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_100m
Poppy Wilde (Elswick Harriers): U13G_1200m
Corey Williams (Shildon Running & AC): U13B_100m, U13B_200m
Kate Williams (Darlington H & AC): U15G_100m, U15G_200m
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U13G_100m, U13G_HJ
Sam Wiper (Gateshead Harriers & AC): U13B_100m, U13B_200m
Jacob Wood (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_1500m
Phoebe Wood (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_1200m
Lewis York (Gateshead Harriers & AC): SM_SP
Mason York (Gateshead Harriers & AC): U15B_JT