Top: Entries for ERRA MEN's 12 Stage Road Relay Championship 2019







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

8 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
33 athletes, 1 team

Kadar Abdullahi, Omer Ahmed, Ed Banks, Thomas Beasley, Matt Biggs, Jonathan Bradford, Orlando Corea, Peter Dimbleby, Yahye Dirir, Thomas Dodd, Teklay Gebrekidan, Elliot Giles, Jonathan Goringe, Rory Grant, Ben Griffiths, Harry Halford, Jack Hallas, Lee Harris, Sam Johnson, Alex Jolly, Alfie Meade, Matthew Missen, Mike Morley, Alex Parker, Andrew Peat, Jonathon Read, Simon Rhodes, William Richardson, Andrew Ridley, Michael Tanner, Patrick Taylor, Alexander Tovey, Daniel Ullah.
1 team33 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
31 athletes, 1 team

Mark Almond, Karl Billington, Thomas Blaney, Paul Bradshaw, Paul Brindle, John Chaplin, John Cookson, Ben Costello, Christopher G Davies, Ben Fish, John Foster, Joe Gebbie, Paul Guinan, Marc Hartley, Jack Hindle, Joshua Holgate, Calum Holmes, John Horrocks, Joseph Howe, Zachary Howe, Paul Jeffries, James Marchant, Thomas Marchant, Daniel Maynard, Jonny Murphy, Mat Nuttall, Matthew Poole, Tim Raynes, Dominic Walton, Robert Warner, Jacob Watson.
1 team31 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
72 athletes, 2 teams

Harry Allen, David Awde, Peter Bains, Joe Ballard, Jack Bancroft, Jed Bartlett, Kieran Batty, Dave Bedwell, Alberto Beltran, Sam Bentley, Maciej Bialogonski, Matthew Bond, Graham Breen, Niko Brooke, Greg Chance, Michael Chandler, Miles Chandler, William Christofi, Billy Cochrane, Henry Cochrane, Andy Cooke, Sam Cotterell, Andrew Drake, James Dyrda, David Eagon, Mark Edwards, Torran Elson, Luke Evans, Shon Evans, Darren Garman, Neville Gascoigne, Jon Goodland, Steve Goss, Joshua Habgood-Coote, Anthony Hall, Ben Holding, Daniel Hurley, Callum Jones, Owain Jones, Neil Kennedy, Sean  Lee, Peter Legrice, Neil Light, Nathan Lomax-Cooke, Jack Longstaff, Ben Maliphant, Andrew Malloy, Jarlath McKenna, Jack Millar, Otis Mondir, Josh Moody, Tom Newman, Richard Peters, Brad Pontin, Andrew Reynolds, Nick Roberts, Tony Roper, Henry Sly, Dean Smith, Gary Standinger, Robert Stewart, Daniel Studley, Kurt Taylor, Mark Taylor, Daniel Titheradge, Neil Turney, Scott Watkins, Tim Watson, Andrew Watt, Tim White, Michael Wilsmore, Adam Wilson.
2 teams72 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
33 athletes, 1 team

Howard Andersen, Peter Banks, Jeremy Barnes, Amir Batavia, Matthew Battley, Amittai Ben-Israel, James Bennett, Nick Bennett, Andrew Boon, Jason Brotherhood, Martyn Brunt, Tom Burgess, Simon Clarke, Emerson Combstock, David Conway, Peter Eccleston, James Griggs, Scott Hudspith, Matthew Lole, Joseph McLeod, Mohamed Daud Mohamed, Zachary Nolan, Jose Ortiz Gonzalez, Oliver Paulin, Jack Pegler, Rob Richardson, Clark Roberts, Alistair Smith, Harvey Speed, Toby Spencer, Mark Sykes, Adam Walmsley, John Wilson.
1 team33 athletes
Kent AcKent Ac
48 athletes, 2 teams

Jim Allchin, Noah Armitage-Hookes, Stuart Beaney, Roger Beardsworth, Jonathan Beatty, Russell Bentley, James Bowler, Chris Busaileh, Ben Cook, Rowan Crichton, Barnaby Day, Dame Dibaba, Alex Dudney, Michael Eagling, Ian Ellwood, Jake English, Sam Evans, Sean Fitzpatrick, Cameron Forrest, Calum Fraser, John Gilbert, Richard Giles, Christopher Greenwood, Ben Harding, Matthew Harper, Joe Hartley, Owen Hind, Anthony Johnson, Robert Laing, Tim Lawrence, Su Min Lee, Peter Lighting, Tom Marshall, Ben McGeown, Chris Minns, Dave Morgan, Matthew Moroney, Tom Mower, Sam O'Connell, Daniel Pettitt, Neil Phillips, Will Pitt, Ben Reeves, Niall Stewart, Thomas Thain, Jonathan Tipper, Jordan Weaver, Alex Yee.
2 teams48 athletes
Notts ACNotts AC
55 athletes, 2 teams

Ben Abbott, Tom Bailey, Michael Benford, George Birt, Milan  Campion, Anthony Carbutt, Nicholas Clarke, Pete Deacon, James Dickinson, William Dixon, Jake Dyer, Harry Foster, Joshua Gardiner, Sam Godwin, Tim Hartley, Tim Hatton, Freddie Hessian, Jonathan Hiorns, Peter Hodkinson, Sami Ibeggazene, David Keasey, Stuart King, Steven Leek, Gareth Little, Steve Long, Chris McGurk, Samuel Mitchell, Richard Mitson, James Moroney, John Muddeman, Peter Mumford, Douglas Musson, Rob Needham, Alistair Nelson, Ben Norris, David Oxland, Colin Palmer, Jarratt Perkins, Bruce Raeside, John Michael Robinson, Peter Robinson, James Rushton, Cameron Smith, Colin Smith McGloin, Bill Speake, Stuart Spencer, Jonathan Thewlis, Paul Thompson, Patrick Townsend, Alastair Watson, Martin Whitehouse, Andrew Williams, Matthew Williams, Allan  Wilson, Anthony Woodward.
2 teams55 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
26 athletes, 1 team

Rob Andrew, Martin Clutterbuck, Simon Corker, Sam Crawford, Subodh Dave, Dean England, Shaun Evans, Oliver Harradence, Ali Hasip, John Hayman, Ben Horton, Paul Jenkins, Alex Jones, Barry Lloyd, Dean Lucas, Iain MacKie, Steve Marklew, Richard Naylor, Mark Rickards, Oliver Sheppard, Russell Simpson, Matthew Stenson, Chris Taylor, Paul Terleski, Frederic Tremblay, Ian Wood.
1 team26 athletes
Steel City Striders RCSteel City Striders RC
33 athletes, 1 team

Malcolm Baggaley, Chris Bannister, Robert Bishop, Kristoff Boynton, Samuel Brown, Steve Canning, Stuart Carrack, Ronan Charlton, Matt Connell, James Fulcher, Martyn Goldsack, Mark Gray, Chris Guy, James Hogg, Tim Holt, Benjamin Lewis Jones, Tony Ker, Thomas King, John Lea-Wilson, Alasdair Menmuir, Paul Middlemas, Sam Needham, Andrew Norton, Conor O'Boyle, Matt Rimmer, James Rose, Stephen Schubeler, Phil Skelton, James Smith, Luke Smith, Joseph Sweetnam-Powell, Liam Turner, David Whittaker.
1 team33 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 11
Total athletes: 331
(Plus 8 unpaid teams)