Top: Entries for Eastern Combined Events Championship and Open 2019







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

113 online entries for this event
Denzel Achi (Havering AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Theo Adesina (Thurrock Harriers): U20M_200m, U20M_1500m, U20M_LJ, U20M_DT, U20M_JT
Connie Andrews (Stevenage & North Herts AC): U20W_800m, U20W_100mH, U20W_LJ, U20W_HJ, U20W_SP
Holly Aslin (Nene Valley Harriers): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Erin Barwell (Lincoln Wellington Athletic Club): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Hollie Baynes (Huntingdonshire AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Maggie Bean (Great Yarmouth & District AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Alice Bennett (Peterborough AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Donncha Blake (Biggleswade AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Teagan Blake (Biggleswade AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Maddie Booty (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Jonty Bridger (Cambridge & Coleridge AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Sophia Bridle (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Lucca Bussetil (Huntingdonshire AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Libby Bycroft (Huntingdonshire AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Christen Campion (Gloucester AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Alicia Carchedi (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Roy Chambers (Woking AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Lucy Chapelhow (Thurrock Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Stefan Chirita (Exeter Harriers): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Liam Chivers (Thurrock Harriers): U20M_200m, U20M_1500m, U20M_LJ, U20M_DT, U20M_JT
Liam Clare (Ryston Runners): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Samuel Clarke (Cambridge & Coleridge AC): U20M_200m, U20M_1500m, U20M_LJ, U20M_DT, U20M_JT
Fletcher Collins-Shirley (Cambridge & Coleridge AC): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Sebastiano Corbo (Shaftesbury Barnet Harriers): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Ronnie Davey (Grantham AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Micha Dornan (Basildon AC): SW_800m, SW_100mH, SW_LJ, SW_HJ, SW_SP
Mary Drewett (Vale Of Aylesbury AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Ella Grace Edwards (Gloucester AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Ollie Ellis-Holmes (Stevenage & North Herts AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Will Farndale (The HAWCS): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Anna Farrow (Rugby & Northampton AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Daniel Fielding (The HAWCS): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Pearl Ford (Peterborough AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Emma Fowler (Crewe and Nantwich AC): SW_800m, SW_100mH, SW_LJ, SW_HJ, SW_SP
Neil Fowler (Crewe and Nantwich AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Olivia Fowler (Crewe And Nantwich Ac): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Maisie Fulker (Chelmsford AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Charlotte Gilding (City Of Norwich AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Beth Greenwood (Great Yarmouth & District AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Maddie Greenwood (West Suffolk AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Louise Grenfell (Herts Phoenix AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Sara Henderson (City Of Norwich AC): SW_800m, SW_100mH, SW_LJ, SW_HJ, SW_SP
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Jessica Hill (Dacorum & Tring AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Louise Hirst (Sleaford Striders AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Moria Howard (Huntingdonshire AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Tyler Johnson (Birchfield Harriers): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Maddy Jones (Huntingdonshire AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Phoebe Jones (Gloucester AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Heinrich Kotzenberg (Cambridge & Coleridge AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Isla Kotzenberg (Cambridge & Coleridge AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Matthew Lamb (West Norfolk AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Alasdair Large (Huntingdonshire AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Harriet Lawrence (Basildon AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Jay Liczbinski (Ryston Runners): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Sammy Lok (Corby AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Olivia London (Vale Of Aylesbury AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Jack Lugo (Ipswich Harriers): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Nicolas Maczugowski (Tavistock AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Isabelle Mardle (City Of Norwich AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Eliza Mardon (Nene Valley Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Katie Marsh (Nene Valley Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Daniel Martin (Giffnock North AAC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Sophie Matthews (Thurrock Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Patrick McBride (Shrewsbury AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Phoebe Melia (Liverpool Harriers & AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Ula Mohammed (Gloucester AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Tilly Monk (Thurrock Harriers): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Kyle Neal (Gloucester AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Jack Nicholls (Cambridge & Coleridge AC): U20M_200m, U20M_1500m, U20M_LJ, U20M_DT, U20M_JT
Ogechukwu Nzekwe (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Daisy O'Brien (Stevenage & North Herts AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Stephanie Okoro (Havering AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Hannah Pain (City Of Norwich AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Carl Paxman (Harlow AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Glen Paxman (Harlow AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Luca Prior (West Suffolk AC): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Jessica Pugh (Braintree & District AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Ethan Rattenbury (City Of Norwich AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Nathan Reeves (Herts Phoenix AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Elena Rivetti (Peterborough AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Jessica Robertson-Dover (Derby Athletic Club): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Niamh Rushton (Nene Valley Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Salaam Salaam (Havering AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Sara Sardi (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Luke Sayer (Newark Ac): U20M_200m, U20M_1500m, U20M_LJ, U20M_DT, U20M_JT
Jessica Seago (Braintree & District AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Kayleigh Seago (Braintree & District AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Eljay Secker (Nene Valley Harriers): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Jodie Self (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Asha Soanes (Thetford AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Lucy Stanier (Peterborough AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Daniel Steel (Biggleswade Ac): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Joe Stone (Paddock Wood AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Stuart Street (Notts AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Grace Louise Thomas (Doncaster Athletic Club): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Grace Tidman (Nene Valley Harriers): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Rosie Townley (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Leah Wagstaff (Cambridge & Coleridge AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Gwynn Wallace (Radley Athletic Club): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
William Watts (Thurrock Harriers): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Sadie Werrett (Bedford & County AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Fletcher Wild (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Conrad Winter (City Of Norwich AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Sotia Zachariou (Vale Of Aylesbury AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
8 Postal entries for this event
Harry Bradley (Newport Harriers): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Leonie Brunning (Biggleswade AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Orlagh Brunning (Biggleswade AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_SP
Nathan Cant (Biggleswade AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Tamzin Digpal-Race (Huntingdonshire AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Jack Huddlestone (Cambridge & Coleridge AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
William Lamprell (Ipswich Harriers): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Amy Moses (City Of Norwich AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP