Top: Entries for Lancashire AA 27th Track & field Championships - Day 2







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

71 online entries for this event
Harrison Allcock (Blackburn Harriers & AC): U13B_200m, U13B_LJ
Cerys Allen (Preston Harriers): U13G_200m
Talia Armstead (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_HJ, U15G_PV
Rhys Ashton (Lancaster & Morecambe Ac): U17M_3000m
Alesha Azonubi (Preston Harriers): U17W_200m
Gabriella Bell (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_200m
Imogen Blackwell (Preston Harriers): U15G_800m
Liam Blackwell (Preston Harriers): U17M_800m
Zac Blackwell (Wigan & District H & AC): U17M_200m
Mary-jayne Broomhead (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_200m
Elliott Callow (Western Athletic Club (Isle of Man)): U20M_200m
Kacie Calvert (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_DT
Jasmine Carey (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_PV
James Clark (Preston Harriers): U15B_200m
Jack Coates (Northern (Isle of Man) AC): U17M_LJ
Phoebe Coates (Northern (Isle of Man) AC): U20W_800m
Louisa Cole (Preston Harriers): SW_200m
Ash Colvin (Liverpool Harriers & AC): SW_200m
Charlotte Corrigan (Hyndburn AC): U17W_3000m
Will Critchley (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_800m
Andrew Curphey (Northern (isle Of Man) Ac): U20M_200m
Jack Dee-Ingham (Preston Harriers): U20M_800m
Tazmin Fayle (Manx Harriers): U17W_DT, U17W_HT, U17W_SP
Jamie Gorry (Western Athletic Club (Isle of Man)): U17M_1500mSC, U17M_JT
Arthur William Greenhalgh (Wesham Road Runners & AC): SM_200m
Olivia Hanby (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20W_200m, U20W_TJ
Matthew Harwood (Lancaster & Morecambe AC): U13B_800m
Keira Haxton (Blackburn Harriers & AC): U15G_800m
Kieran Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_JT
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_200m, U17W_HJ, U17W_SP
Joshua Ingham (Preston Harriers): SM_200m
Alex Kerfoot (Preston Harriers): U17M_800m
Louise Kneen (Western Athletic Club (Isle of Man)): SW_DT, SW_HT, SW_SP
Kate Lawler (None): SW_800m
Jack Lemaire (Western Athletic Club (Isle of Man)): SM_200m
Darcey Lonsdale (Preston Harriers): U17W_800m
George Lowe (Preston Harriers): U15B_LJ, U15B_JT
Rhiannan Lowe (Preston Harriers): U20W_HT
Charlotte Mahoney (Preston Harriers): U15G_800m
Megan Mahoney (Preston Harriers): U20W_3000m
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U17M_LJ
Kyle Mashiter (Blackburn Harriers & AC): U17M_200m
Kitty Mason (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_200m, U15G_SP
Thomas McGrattan (Lancaster & Morecambe AC): U15B_3000m
Kelly Mitchell (Wigan & District H & Ac): SW_TJ
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_200m
Harvey Noble (Preston Harriers): U20M_LJ, U20M_JT
Eleanor Noblet (Preston Harriers): U15G_200m, U15G_HT, U15G_SP
Evie Noblett (Preston Harriers): U15G_200m, U15G_HJ, U15G_SP
Macy Noblett (Preston Harriers): U17W_200m, U17W_HJ, U17W_SP
Lucy Poole (Chorley Athletic and Triathlon Club): U15G_200m, U15G_800m
Kianna Proctor (Preston Harriers): U17W_200m
Emily Rankin (Preston Harriers): U15G_200m, U15G_HJ
Imogen Reader (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_200m
Anita Saunders (Pendle Athletic Club): SW_200m
Nicky Saunders (Blackburn Harriers & AC): U15G_DT, U15G_HT
Ciaran Scroggie (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_200m
Alistair Sharrock (Horwich R M I Harriers): U13B_200m, U13B_LJ
Scott Sinclair (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_LJ
Hollie Suffolk (Preston Harriers): U20W_200m
Luke Suffolk (Preston Harriers): U17M_1500mSC, U17M_PV
Tobias Swarbrick (Lancaster & Morecambe AC): U15B_3000m
Michael Taubman (Manx Harriers): SM_200m
Declan Taylor (Preston Harriers): SM_200m
Keoghan Taylor (Manx Harriers): U20M_200m, U20M_LJ
Clemmie Tierney (Lytham St Annes RR Club): U13G_200m
Caroline Warden (Preston Harriers): SW_TJ
Sophie Warden (Preston Harriers): SW_400mH
Charlotte Williams (Blackburn Harriers & Ac): U20W_HT
Poppy Wilson (Lancaster & Morecambe AC): U17W_HJ