Top: Entries for Eastern Athletic Association Track & Field Championships







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

430 online entries for this event
Jo Abel (Huntingdonshire AC): SW_LJ, SW_TJ
Mazen Aboelnour (Cambridge & Coleridge AC): U13B_100m
Tobias Achampong (Watford Harriers): U13B_100m, U13B_LJ
Jordan Ackuaku (Bedford & County AC): U17M_SP
Indea Adams-Burnett (Shaftesbury Barnet Harriers): SW_400m
John Adekoya (Cambridge & Coleridge AC): SM_100m, SM_200m
Ermeas Afewerki (Colchester Harriers AC): U20M_1500m
Matthew Ajayi (Watford Harriers): U13B_100m, U13B_200m, U13B_SP
Leyla Akay (Biggleswade AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Akeem Akintokun (Havering AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Serena Akomah (City Of Norwich AC): U13G_100m, U13G_200m
Lauren Aldridge (Stevenage & North Herts AC): SW_HT
Jake Allen (West Suffolk AC): SM_DT, SM_HT
Brandon Alves (Huntingdonshire AC): U17M_100m
Janice Amber (Huntingdonshire AC): U20W_400m
Sophie Anderson (Southend On Sea AC): U17W_100m, U17W_300m
Ryan Apps (Bedford & County AC): U20M_100m, U20M_200m
Arya Ariasa-Surrey (Dacorum & Tring AC): U15B_80mH, U15B_TJ
Alice Arslanova (Cambridge & Coleridge AC): U15G_100m, U15G_LJ
Shane Asante-O'Neill (Cambridge & Coleridge AC): U13B_200m
Hugh Aubrey (Cambridge & Coleridge AC): U15B_JT
Tony Bacon (Haverhill Running Club): SM_1500m, SM_3000m
Mia Bailey (City Of Norwich AC): U15G_100m, U15G_300m, U15G_75mH
Archie Baker (Watford Harriers): U13B_200m
Krystle Balogun (Ilford AC): SW_200m, SW_400m
Sophie Bambridge (Huntingdonshire AC): U15G_100m, U15G_300m, U15G_LJ
Jan Barnard (Basildon AC): SM_100m, SM_200m
Kai Beadle (City Of Norwich AC): U20M_400m
Abeni Beckham (Waveney Valley AC): U17W_TJ
Vaughan Beckham (Waveney Valley AC): U15B_LJ, U15B_TJ, U15B_HT
Willow Bedding (Huntingdonshire AC): U15G_DT, U15G_HT, U15G_SP
Alice Bennett (Peterborough AC): U15G_75mH, U15G_TJ, U15G_HJ
Eliza Betts (Colchester Harriers AC): U17W_LJ
Gaby Bilbie (Chelmsford AC): U13G_800m
Tyler Bilyard (Great Yarmouth & District AC): U20M_800m
Matthew Blacklock (Havering AC): U15B_1500m
Serena Blackwood (Cambridge & Coleridge AC): U15G_100m, U15G_LJ
Heather Blacoe (Ipswich Harriers): U15G_100m, U15G_LJ
Alex Blake (Cambridge & Coleridge AC): U15B_800m
Donncha Blake (Biggleswade AC): U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Teagan Blake (Biggleswade AC): U15G_75mH, U15G_TJ, U15G_HJ
Thomas Blake (Cambridge & Coleridge AC): U17M_800m, U17M_1500m
Chelsie Bole (Nene Valley Harriers): U15G_1500m
Joshua Bones (Scunthorpe & District AC): SM_TJ
Lily Bradley (City Of Norwich AC): U13G_100m, U13G_200m
Kieran Brady (Cambridge & Coleridge AC): SM_3000m
Lily Brand (Chelmsford AC): U15G_HT, U15G_JT, U15G_SP
Harry Bridge (Dacorum & Tring AC): U15B_300m
Charlotte Bridger (Cambridge & Coleridge AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_JT
Jonty Bridger (Cambridge & Coleridge AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ
Thomas Bridger (Cambridge & Coleridge AC): U17M_800m, U17M_400mH
Luella Brookes (Diss and District AC): U15G_DT, U15G_HT
Maximilian Brookes (Diss and District AC): U13B_SP
Alastair Brown (West Suffolk AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_SP
Janet Browne (Stevenage & North Herts AC): SW_HJ
Stephanie Browne (Cambridge & Coleridge AC): U17W_DT, U17W_HT, U17W_SP
William Browne (City Of Norwich AC): U17M_1500m
Luke Burford (Dacorum & Tring AC): U20M_400m
James Burgess (Waveney Valley AC): U13B_800m
Joel Burgess (Waveney Valley AC): U15B_200m, U15B_LJ, U15B_TJ
Penny Butcher (Bedford & County AC): SW_LJ
Emily Butler (Thurrock Harriers): U15G_HT, U15G_SP, U15G_DT
Ceci Cafferkey (Cambridge & Coleridge AC): U15G_100m, U15G_200m
Daniel Cafferkey (Cambridge & Coleridge AC): U15B_DT
Katie Callcut (Nene Valley Harriers): U17W_80mH, U17W_LJ
Matilda Canty (Havering AC): U15G_1500m
Donovan Capes (Nene Valley Harriers): U15B_DT, U15B_SP
Alicia Carchedi (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_75mH, U15G_HJ
Simon Carty (Ryston Runners): SM_100m
Mica Carus (City Of Norwich AC): U17W_100m, U17W_HT
Theo Carus (City Of Norwich AC): U13B_100m, U13B_LJ
Debbie Castle (Braintree & District AC): SW_DT, SW_HT, SW_JT, SW_SP
Joseph Chamberlain (Dacorum & Tring AC): U17M_800m, U17M_1500m
Louise Chance (Peterborough AC): U17W_LJ, U17W_JT, U17W_SP
Ella Chantree (Chelmsford AC): U17W_DT, U17W_HT, U17W_SP
Mia Chantree (Chelmsford AC): U20W_400mH, U20W_HJ
Kye Charlton Brown (Bedford & County AC): U20M_SP
Kai Chilvers (Nene Valley Harriers): U15B_800m
William Chin (Cambridge & Coleridge AC): U15B_100m
Lydia Church (Nene Valley Harriers): SW_SP
Liam Clare (Ryston Runners): U15B_100m, U15B_200m, U15B_80mH
Jessica Clark (Cambridge & Coleridge AC): U17W_100m, U17W_200m
Barney Clarke (City Of Norwich AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_75mH
Emma Clarke (Cambridge & Coleridge AC): U20W_400mH
Seb Clatworthy (Chelmsford AC): U17M_HJ
Abigail Clouston (Thetford AC): U15G_1500m
Daniel Clouston (Thetford AC): U13B_800m
Cameron Clowes (The HAWCS): U15B_200m
Grace Cluskey (Chelmsford AC): U17W_HJ
Freya Coley (Chelmsford AC): U13G_100m, U13G_LJ
Thomas Coley (Chelmsford AC): U17M_400m
Jay Collett (Ipswich Harriers): U17M_200m, U17M_400m, U17M_LJ
Zak Collett (Ipswich Harriers): U13B_100m, U13B_SP
Rhys Collings (Chelmsford AC): SM_400mH
Fletcher Collins-Shirley (Cambridge & Coleridge AC): U17M_400m
Archie Connolly (Bedford & County AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Daniel Connor (The HAWCS): U15B_100m, U15B_200m
Arthur Cooke (Cambridge & Coleridge AC): U15B_1500m
Jessica Cooke (Huntingdonshire AC): U17W_300m
Lucy Cowman (Thurrock Harriers): U17W_HT, U17W_JT, U17W_SP
Charlie Crane (City Of Norwich AC): U15B_80mH
Tia-Lily Crane (City Of Norwich AC): U15G_800m
Kelly Crawford (Huntingdonshire AC): SW_3000m
Abigail Crisp (Braintree & District AC): U13G_100m, U13G_LJ
Oliver Crome (The HAWCS): U15B_800m
Adam Cross (Cambridge & Coleridge AC): U20M_100m, U20M_200m
Alex Crouch (West Suffolk AC): U17M_100m, U17M_200m
Regan Cuthbert (Thurrock Harriers): SM_HJ
Katie Daniels (City Of Norwich AC): U20W_100mH, U20W_HJ, U20W_JT
Jack Darch (Cambridge & Coleridge AC): U20M_TJ
Sophia Davies (Basildon AC): U20W_400mH
Lawrence Davis (Woodford Green AC with Essex Ladies): SM_TJ
Liam Davison (Ipswich Harriers): U13B_800m
Gracie Dean (Great Yarmouth & District AC): U13G_200m, U13G_70mH, U13G_LJ
Sophia Delville-Jones (Cambridge & Coleridge AC): U13G_100m
Caleb Des-Ruisseaux (Cambridge & Coleridge AC): U17M_100m, U17M_200m
Dylan Doggett (Cambridge & Coleridge AC): SM_800m
Moira Doleman (City Of Norwich AC): U15G_HJ, U15G_JT, U15G_SP
Micha Dornan (Basildon AC): SW_100mH, SW_400mH, SW_LJ, SW_JT, SW_SP
Innocent Doru (Southend On Sea AC): U13B_100m, U13B_LJ
Omatsola Dudu (Watford Harriers): U15B_100m, U15B_LJ
Cara Duncan (Braintree & District AC): U15G_100m, U15G_200m
Zachary Dunne (City Of Norwich AC): U13B_800m
Charlotte Dunstone (Peterborough AC): U17W_80mH
Olivia Edwards (Dacorum & Tring AC): U15G_800m
Ethan Ellis (City Of Norwich AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_LJ
Jayne Elvin (Thurrock Harriers): U15G_800m
Katie Ennis (Havering AC): U15G_DT
Jack Exley (Thurrock Harriers): U20M_800m
Rose Fairhurst (City Of Norwich AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Emily Fall (Thurrock Harriers): U17W_800m
Will Farndale (The HAWCS): U17M_400m
Harriet Fenton (Peterborough Ac): U20W_100m, U20W_HJ, U20W_SP
Aiden Fernando (Woodford Green AC with Essex Ladies): U17M_200m
Holly Field (Braintree & District Ac): U20W_TJ, U20W_SP
Rosie Field (Braintree & District AC): U17W_200m, U17W_SP
Daniel Fielding (The HAWCS): U17M_100m, U17M_200m, U17M_LJ
Elizabeth Finch (Chelmsford AC): U17W_HT
Mark Fitzgerald (City Of Norwich AC): U20M_400m
Lola Fletcher (Nene Valley Harriers): U13G_800m
Molly Fletcher (Peterborough AC): U17W_200m, U17W_300mH
Sophie Forbes-Laird (Shaftesbury Barnet Harriers): U15G_300m
Alexa Forster (The HAWCS): U15G_300m
Grace Forster (City Of Norwich AC): U17W_1500m
Skye Foster (The HAWCS): U13G_100m, U13G_LJ
Dana Fraser (Cambridge & Coleridge AC): U15G_800m
Elena Fraser (Cambridge University AC): U13G_800m
Jessica Frost (Bedford & County AC): U15G_200m, U15G_LJ
Emmie Fulker (Chelmsford AC): U13G_200m, U13G_800m
Maisie Fulker (Chelmsford AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_SP
Abigail Fuller (Huntingdonshire AC): U15G_300m
Aidan Gaffey (Luton Athletic Club): U13B_100m, U13B_200m
Mackinley Gall (Southend On Sea AC): U13B_200m, U13B_800m, U13B_LJ
Scarlett Gammell (Watford Harriers): U15G_75mH, U15G_LJ
Sean Garmory (Nene Valley Harriers): SM_200m, SM_400m
Oliver Gibbons (Cambridge & Coleridge AC): U20M_100m
Harry Gillon (Colchester Harriers AC): U13B_800m
Olivia Gillon (Colchester Harriers AC): U15G_100m, U15G_200m
Keira Gilman (Nene Valley Harriers): U17W_100m, U17W_200m
Ella Goldring (Ryston Runners): U13G_100m, U13G_800m
Evie Goldring (Ryston Runners): U15G_200m, U15G_800m
Jordan Gombas (Southend On Sea AC): SM_100m, SM_400m
Paul Grange (Ilford AC): SM_800m
George Green (Cambridge & Coleridge AC): U15B_1500m, U15B_JT
Rose Green (Cambridge & Coleridge AC): U13G_800m
James Greenhalgh (City Of Norwich AC): SM_400m, SM_400mH
Beth Greenwood (Great Yarmouth & District AC): U17W_80mH, U17W_LJ
Maddie Greenwood (West Suffolk AC): U15G_HJ, U15G_LJ
Scott Greeves (City Of Norwich AC): SM_800m
Zack Grinsted (Luton Athletic Club): U15B_DT, U15B_SP
Maxim Hall (Dartford Harriers AC): SM_DT, SM_JT
Okeri Hambira (Ipswich Harriers): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Jasmine Hardy (Dacorum & Tring AC): U15G_100m, U15G_200m
Daniel Harrison (Great Yarmouth & District AC): U17M_800m
Dylan Harrod (Thurrock Harriers): U17M_1500m
Rachel Harvey (The HAWCS): U13G_100m, U13G_LJ
Isaac Hayes (Huntingdonshire AC): U17M_TJ
Emma Hayward (Cambridge & Coleridge AC): U17W_TJ
Ruben Hedman (Braintree & District AC): U17M_100mH
Freddie Henderson (Harlow AC): U17M_100m, U17M_200m
Adam Herring (Blackheath & Bromley Harriers AC): SM_400m
Shanara Hibbert (Luton Athletic Club): SW_TJ
Louise Hirst (Sleaford Striders AC): U15G_300m, U15G_TJ
Naomi Holder (Harrow AC): U17W_100m
Ben Holdgate (Braintree & District AC): SM_1500m
Lauren Holmes (Cambridge University AC): SW_800m
Jessica Hopkins (Chelmsford AC): U20W_100mH, U20W_SP
Maegan Hopkins (Chelmsford AC): U15G_JT, U15G_SP
Moria Howard (Huntingdonshire AC): U13G_200m, U13G_70mH, U13G_LJ
Kerstin Howe (Cambridge & Coleridge AC): U15G_HJ, U15G_JT
Liam Hunt (City Of Norwich AC): SM_110mH
Roisin Hurley (The HAWCS): U15G_800m
Khadijah Hyjazy (The HAWCS): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_HJ
Sandra Ingham (Biggleswade AC): SW_JT, SW_SP
Joel Isaac (Huntingdonshire AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Maisie Isaac (Huntingdonshire AC): U17W_TJ, U17W_HJ
Sabrina Jansen (Watford Harriers): U15G_800m, U15G_TJ
Leah Jay (Luton Athletic Club): U15G_300m, U15G_800m
Maddy Jones (Huntingdonshire AC): U15G_1500m
Matthew Jones (West Suffolk AC): U17M_JT
Nicole Kaszczak (City Of Norwich AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_75mH
George Keen (Cambridge & Coleridge AC): U15B_800m
Madison Kelly (City Of Norwich AC): U15G_200m, U15G_800m
Chantelle Kilpatrick (Ipswich Harriers): SW_100m, SW_200m, SW_LJ
Amelia King (Chelmsford AC): U13G_800m
Millie King (Ipswich Harriers): U15G_200m
Ellie Kingsley (Stevenage & North Herts AC): U15G_HT
William Kong (Nene Valley Harriers): U17M_400m, U17M_400mH, U17M_LJ
Paul Lambrecht (Cambridge & Coleridge AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Daniel Lammas (Havering AC): U13B_200m, U13B_800m
Alasdair Large (Huntingdonshire AC): U13B_200m, U13B_800m, U13B_SP
Josephine Larkins (Colchester Harriers AC): U17W_HT
Megan Larkins (Colchester Harriers AC): SW_HT
Holly Lawrence (Basildon AC): U17W_80mH
Eleanor Lennon (Thurrock Harriers): U15G_800m
Eloise Lewis (Southend On Sea Ac): U20W_100m, U20W_200m
Billy Life (North Norfolk Harriers Athletics Club): U17M_3000m
Olivia Lindsay (Stevenage & North Herts AC): U17W_LJ
Katie Liptrot (The HAWCS): U20W_400m
Nathan Litchfield (Bedford & County AC): U17M_DT, U17M_HT
Alice Lord (Cambridge & Coleridge AC): U17W_DT, U17W_JT
Joe MacHin (City Of Norwich AC): U13B_800m, U13B_LJ
David MacQueen (Ryston Runners): U15B_LJ, U15B_TJ
Robert MacQueen (Ryston Runners): U17M_200m, U17M_400m
Daisy Mainwaring (Watford Harriers): U15G_1500m, U15G_DT
Will Mallen (Cambridge & Coleridge AC): U20M_TJ
Eliza Mardon (Nene Valley Harriers): U13G_800m, U13G_LJ
Katie Margarson (Cambridge & Coleridge AC): SW_800m
James Marsh (Nene Valley Harriers): U20M_100m, U20M_200m
Katie Marsh (Nene Valley Harriers): U15G_75mH, U15G_LJ
Daisy Marshall (The HAWCS): U15G_100m, U15G_200m
Eva Marshall (West Suffolk AC): U15G_800m
Gregory Martin (Chelmsford AC): U13B_800m
Lawrence Martin (Chelmsford AC): U15B_800m
Thomas Martin (Braintree & District AC): U15B_100m, U15B_200m
Hollie Martin-Whymark (Colchester Harriers AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Gabriel Mason (Braintree & District AC): U17M_100m, U17M_200m
Isabel Matthews-Clark (Great Yarmouth & District AC): U17W_300mH
Molly May (Huntingdonshire AC): U17W_100m
Sophie Mayor (Braintree & District AC): U17W_100m, U17W_LJ
Joshua Mayston (Waveney Valley AC): U20M_100m, U20M_200m, U20M_LJ
Chanel Mba (Colchester Harriers AC): U17W_TJ
Murron McCulloch (Cambridge & Coleridge AC): U13G_100m, U13G_70mH, U13G_SP
Joe McGrath (Basildon AC): SM_800m, SM_1500m, SM_TJ, SM_HJ
Luca McGrath (Cambridge & Coleridge AC): U15B_800m
Sarah McGrath (Cambridge & Coleridge AC): SW_DT, SW_SP
Lennon McKenzie (Braintree & District AC): U15B_1500m, U15B_TJ
Olivia Mead (Nene Valley Harriers): U17W_1500m
Alexander Melloy (Cambridge & Coleridge AC): U17M_1500m
Benjamin Miller (Colchester & Tendring AC): SM_1500m
Thomas Mitson (West Suffolk AC): U20M_JT
Christian Mkandawire (Southend On Sea AC): U15B_100m
Alex Moore (Ipswich Harriers): U15B_JT
Charlie Moore (Ipswich Harriers): U20W_TJ
Mia Moore (Ryston Runners): U17W_200m, U17W_300m
Ryan Morgan (Braintree & District Ac): SM_LJ, SM_TJ
Alex Mortimer (Huntingdonshire AC): U13B_75mH, U13B_SP
Amy Moses (City Of Norwich AC): U15G_LJ, U15G_TJ, U15G_HJ
Alexander Munoz Davey (The HAWCS): U17M_100m
Taylor Newell (Thurrock Harriers): U20M_800m
Ricky Nicholls (Ipswich Harriers): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Evan Nimmons (Huntingdonshire AC): U15B_HJ
Jed Noblett (Luton Athletic Club): U20M_3000m
Jessica Norkett (Thetford AC): U17W_800m
Alexander Nunn (Southend On Sea AC): U15B_100m, U15B_200m
Harry Nunn (Southend On Sea AC): U15B_100m, U15B_200m
Liam O'Dell (City Of Norwich AC): SM_100m, SM_200m
Amy O'Reilly (The HAWCS): U13G_100m, U13G_LJ
Ronan O'Reilly (The HAWCS): U15B_200m, U15B_LJ
Thomas O'Reilly (Dacorum & Tring AC): U17M_800m, U17M_HJ
Tomi Ogunyoye (Nene Valley Harriers): U20M_200m, U20M_LJ, U20M_HJ
Azuka Okoh (Chelmsford AC): U13B_800m
Gideon Okoh (Nene Valley Harriers): SM_100m, SM_200m
Nneka Okoh (Chelmsford AC): U15G_300m
Onyekachukwu Okoh (Chelmsford AC): U15B_HJ
Kosi Okonyia (Thurrock Harriers): U15B_100m, U15B_200m, U15B_SP
Toyin Olufemi (Thurrock Harriers): SW_200m, SW_SP
Samson Onilogbo (Basildon AC): U13B_100m, U13B_200m
Ayo Opaleye (Huntingdonshire AC): U17M_TJ
Yinka Opaleye (Huntingdonshire AC): SM_100m
Funbi Osunsami (Newham & Essex Beagles AC): U13B_200m, U13B_75mH
Kirstie Overfield (Basildon AC): SW_200m, SW_100m
Oliver Park (Cambridge & Coleridge AC): SM_800m, SM_1500m
Richard Park (Cambridgeshire): SM_800m
Ashton Parkes (Luton Athletic Club): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_SP
Gabriel Parmenter (Cambridge & Coleridge AC): U15B_800m
Lily Parris (Chelmsford Ac): U17W_80mH, U17W_300mH
Daisy Partridge (Braintree & District AC): U20W_JT
Evie Patrick (City Of Norwich AC): U15G_100m, U15G_200m
Maisie Patrick (City Of Norwich AC): U13G_100m, U13G_200m
Alex Patten (The HAWCS): SM_400mH
Natalie Pepper (Braintree & District AC): U13G_70mH
James Petty (Harlow Ac): U17M_400m
Rhiannon Philps (Lincoln Wellington Athletic Club): SW_200m, SW_400m
Beni Postenyi (Cambridge & Coleridge AC): U13B_100m, U13B_800m
Jacob Preston (Huntingdonshire AC): U15B_800m
Nathan Protheroe (West Norfolk AC): U20M_LJ
Emily Purbrick (Huntingdonshire AC): U20W_LJ
Joe Purbrick (Huntingdonshire AC): U17M_100m, U17M_100mH, U17M_LJ
Kaia Purdie (Cambridge & Coleridge AC): U15G_100m, U15G_LJ
Leila Querns (Cambridge & Coleridge AC): U17W_300m, U17W_800m
Ethan Rattenbury (City Of Norwich AC): U13B_100m, U13B_800m
Emma Rattle (Chelmsford AC): U17W_HJ
Bradley Reed (Chelmsford AC): SM_110mH
Ella Reed (Huntingdonshire AC): U17W_LJ, U17W_TJ
Adam Reid (Braintree & District AC): U20M_200m, U20M_400m
Hattie Reynolds (North Norfolk Harriers Athletics Club): U15G_1500m
Becky Richards (Orion Harriers): U17W_300mH
Jack Richards (West Suffolk AC): U20M_LJ, U20M_TJ
Phoebe Richardson (Basildon AC): U15G_DT, U15G_SP
Sophie Rickner (Southend On Sea AC): SW_100m
Hannah Ridley (Huntingdonshire AC): SW_800m
Francesca Riley (Biggleswade AC): SW_400m
Elena Rivetti (Peterborough AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_300m
Jasper Roberts-Fox (Cambridge & Coleridge AC): U15B_100m
Ella Robinson (Nene Valley Harriers): U17W_800m
Emily Ross (Watford Harriers): U17W_DT, U17W_SP
Mia Rowan (Harlow AC): U15G_75mH, U15G_LJ
Kirsty Sait-Stewart (City Of Norwich AC): U17W_80mH
Sara Sardi (Thurrock Harriers): U15G_200m, U15G_LJ
Marley Sarling (Harlow AC): U17M_100m, U17M_200m
William Scates (City Of Norwich AC): U15B_200m, U15B_300m
Jessica Scotchmer (Colchester Harriers AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Charlie Seago (Thurrock Harriers): U15B_80mH, U15B_HJ
Jessica Seago (Braintree & District AC): U13G_LJ
Kayleigh Seago (Braintree & District AC): U13G_LJ
Natalie Sewell (Havering AC): U15G_1500m
Rebecca Sharpe (Cambridge & Coleridge AC): SW_3000m
Abigail Sharples (Lincoln Wellington Athletic Club): U20W_DT, U20W_SP
Bethany Shaw (St Albans AC): U20W_100m
Georgia Shephard-Gazely (Stevenage & North Herts AC): U20W_JT
Charlie Shingleton (Braintree & District AC): SM_400m
Samuel Shippey (Colchester Harriers AC): U17M_200m
Dave Shortridge (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC): SM_400mH
Jimi Sijuwola (Colchester Harriers AC): U17M_100m, U17M_200m
Natalie Simmons (Bedford & County AC): U15G_1500m
Stephen Simmons (Bedford & County AC): U17M_100mH
Olivia Simon (Colchester Harriers AC): U15G_HT
Megan Sims (Peterborough AC): U20W_400mH
Ben Slayman (Braintree & District AC): SM_100m, SM_200m
Elliot Sly (Huntingdonshire AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Abigail Smith (Cambridge & Coleridge AC): U17W_100m, U17W_200m
Calvin Smith (City Of Norwich AC): U15B_300m, U15B_200m
Hannah Smith (Braintree & District Ac): U20W_100mH, U20W_LJ
Matthew Smith (Cambridge & Coleridge AC): U13B_800m
Megan Smith (Thurrock Harriers): U20W_DT, U20W_HT, U20W_JT
Thomas Smith (Huntingdonshire AC): U17M_DT, U17M_HT, U17M_SP
Aliyah Soames (Colchester Harriers AC): U17W_JT
Victoria Staines (Southend On Sea AC): SW_100m, SW_200m
Ellis Stewart (Great Yarmouth & District AC): U17W_100m, U17W_80mH, U17W_TJ
Kieran Still (None): U13B_800m
Callum Stokes (Huntingdonshire AC): U20M_400m
Jake Sutton (Stevenage & North Herts AC): U15B_80mH
Kurtis Swan (Braintree & District AC): SM_3000m
Memphis Symonds (City Of Norwich AC): U15G_800m
Patryk Szpryngiel (Peterborough AC): U20M_400m
Elizabeth Taylor (Peterborough AC): U17W_200m, U17W_300m
Adelaide Thatcher-Gray (Havering AC): U17W_JT
Ashton Thatcher-Gray (Havering AC): U17M_HJ
Karis Thomas (Braintree & District AC): U15G_100m, U15G_200m
Mya Thomas (Braintree & District AC): U13G_100m, U13G_LJ
Christopher Thompson (Newham & Essex Beagles AC): U13B_LJ, U13B_200m
Erin Thompson (Bedford & County AC): U17W_LJ
Zoe Thompson (Newham & Essex Beagles AC): U20W_200m
Lewis Thorn (Braintree & District AC): SM_100m, SM_200m
Jude Thorne (Braintree & District AC): U17M_800m, U17M_400mH
Georgia Tombs (Chelmsford AC): U17W_300m, U17W_800m
William Trangmar (West Suffolk AC): U15B_100m, U15B_200m
Grace Tremelling (Chelmsford AC): U15G_100m, U15G_LJ
Talia Turay (Dacorum & Tring AC): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_HJ
Zaina Turay (Dacorum & Tring AC): U13G_100m, U13G_200m
Ella-Jade Twyman (Watford Harriers): U17W_DT, U17W_SP
Milly Unsworth (Cambridge & Coleridge AC): U15G_100m, U15G_200m
Michael Van Haren (Waveney Valley AC): U17M_DT, U17M_SP
Maya Vandermark (Cambridge & Coleridge AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_SP
Sunny Vehit (Thurrock Harriers): U17M_1500m
Gemma Vickery (City Of Norwich AC): SW_HT
Joshua Walker (West Suffolk AC): U20M_400m
Lester Ward (Southend On Sea AC): U13B_200m, U13B_800m
Tom Waterworth (Huntingdonshire AC): U13B_800m
Katie Webb (Shaftesbury Barnet Harriers): U17W_DT
Millie Webster (Woodford Green AC with Essex Ladies): U15G_JT
Morgan Webster (Huntingdonshire AC): SM_400m
Jessica Welham (Cambridge & Coleridge AC): U15G_DT, U15G_HT, U15G_JT
Sadie Werrett (Bedford & County AC): U15G_75mH, U15G_TJ, U15G_JT
Jack Wheatley (Peterborough AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_75mH
Sam Wheatley (Southend On Sea AC): U20M_800m
Billy White (Cambridge & Coleridge AC): U15B_HT, U15B_SP
Reuben White (Herts Phoenix AC): U13B_100m, U13B_200m
Ryan Whitehead (Enfield and Haringey A C): U20M_DT
Robyn Whitehouse (Southend On Sea AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Stella Whitlum (Dacorum & Tring AC): U15G_800m
Hollie Willeard (Great Yarmouth & District AC): U15G_75mH, U15G_TJ, U15G_JT
Dawn Williams (Luton Athletic Club): SW_LJ, SW_JT
Freddy Williams (City Of Norwich AC): SM_100m
Hugh Williams (Woodford Green AC with Essex Ladies): SM_SP
Jimmy Williams (Ipswich Harriers): U15B_100m, U15B_80mH, U15B_TJ
Ralph Williams (Dacorum & Tring AC): U20M_110mH
Meredith Winship (City Of Norwich AC): U20W_400mH
Conrad Winter (City Of Norwich AC): U15B_LJ, U15B_TJ
Kyra Wirz (Southend On Sea AC): U15G_100m, U15G_200m
Corban Wood (Cambridge & Coleridge AC): U17M_3000m, U17M_HJ
Curtis Wood (Cambridge & Coleridge AC): SM_LJ, SM_HJ
Oliver Woods (Havering AC): U20M_JT
Beatrix Wraith (The HAWCS): U17W_800m
Eve Wright (Braintree & District AC): U20W_100m
Talia Wynter (Colchester Harriers AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Hannah Yexley (Havering Ac): U15G_DT
Oliver Yexley (Havering AC): U15B_JT
Alexandra Young (Cambridge & Coleridge AC): U20W_LJ
38 Postal entries for this event
Louis Albrow (City Of Norwich AC): U20M_100m, U20M_200m
Claire Bentley (Watford Harriers): SW_1500m
Rachel Bentley (Watford Harriers): SW_400mH
Hannah Brunning (Biggleswade AC): U15G_DT, U15G_JT, U15G_SP
Leonie Brunning (Biggleswade AC): U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ
Orlagh Brunning (Biggleswade AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ
Dominic Buckland (Stevenage & North Herts AC): U20M_DT
Emily Cann (Ipswich Harriers): U15G_100m, U15G_200m
Maxwell Chisholm (Herts Phoenix AC): U13B_200m, U13B_SP
Poppy Coker (Woodbridge Wolves AC): U13G_LJ
Jaiden Dean (City Of Norwich AC): U15B_100m, U15B_80mH
Tamzin Digpal-Race (Huntingdonshire AC): U15G_HT, U15G_JT, U15G_SP
Mia Edwards (West Suffolk AC): U15G_DT, U15G_SP
Elisha Elliston (Braintree & District AC): U17W_100m, U17W_200m
Faith Harrison (Huntingdonshire AC): U13G_100m, U13G_200m
Lizzy Harrison (Huntingdonshire AC): U15G_100m, U15G_200m
Marli Jessop (Dacorum & Tring AC): U17W_100m, U17W_80mH
Remi Jessop (Dacorum & Tring AC): U20W_100m, U20W_200m
Theo Keen (Watford Harriers): U13B_800m
William Lamprell (Ipswich Harriers): U15B_HJ, U15B_DT, U15B_SP
Gina Luckhurst (Watford Harriers): U13G_800m
Declan Manning (City Of Norwich AC): SM_DT, SM_HT, SM_SP
Freddie Martin (Braintree & District AC): U20M_200m
Barney McCallum (Ipswich Harriers): U15B_100m, U15B_80mH, U15B_JT
Mia McIntosh (Dacorum & Tring AC): U15G_75mH
Omaserichi Moneke (Watford Harriers): U13G_100m, U13G_200m, U13G_70mH
Elizabeth Moorhouse (Nene Valley Harriers): U17W_DT, U17W_SP
Isaac Morris (Cambridge & Coleridge AC): U15B_1500m
Alex Mortimer (City Of Norwich AC): U17M_200m
James O'Neill (Ryston Runners): SM_800m, SM_1500m, SM_3000m
Emily Quinn (Braintree & District AC): U20W_200m, U20W_LJ
Francesca Rollison (Watford Harriers): U13G_800m
Lauren Rule (Stevenage & North Herts AC): SW_400m
Libby Taylor (Stevenage & North Herts AC): U20W_HT
Stuart Thurgood (Herne Hill Harriers): SM_HT
Millie Webster (Woodford Green AC with Essex Ladies): U15G_JT
Alana Wilson (West Norfolk AC): U20W_JT, U20W_SP
Sasha Wilson (West Suffolk AC): U15G_HT, U15G_JT, U15G_SP