Top: Entries for WSEH Graded Open Meeting







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

73 online entries for this event
Julian Abass (Bracknell AC): U15B_1500m
Eugenio Abruzzini (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17M_HJ
Ethan Adisi-Musgrove (Windsor Slough Eton & Hounslow Ac): U17M_200m, U17M_300m
Luke Angell (Team Kennet Triathlon & Ac): SM_JT
Anna Babis (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Samuel Babis (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U11B_75m, U11B_800m, U11B_LJ
Finlay Baker (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U11B_75m, U11B_LJ
Sebastian Baker (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_100m, U15B_HJ
Nina Balut (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_SP
Emily Barrett (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SW_300m
Kennedy Bays (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SW_100m, SW_200m
Luke Birdseye (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_1500m
Ethan Bolter (Avon Valley Runners): U17M_800m
Lucas Boyt (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U20M_800m
Jake Brech (Slough Junior AC): U20M_400m, SM_LJ
Max Brech (Slough Junior AC): U17M_800m, U17M_1500m
Joseph Caesar (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_100m, U15B_SP
Nathalie Camp (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_1500m
Shanice Canniegieter-Jackson (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_100m
Lilli Clark-Pratt (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_DT
Ben Dewar (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13B_800m
Charlotte Dewar (Windsor Slough Eton & Hounslow Ac): U15G_1500m
Georgina Ellis (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SW_300m
Jessica Emery (Shaftesbury Barnet Harriers): SW_DT
Gerard Evans-Rodriguez (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U11B_LJ
Noah Fletcher (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17M_1500m
Alice Flint (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SW_800m
Lucy Griffiths (Bracknell AC): U17W_LJ
Demara Gumbs (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13G_75m
Demari Gumbs (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_100m, U15B_LJ
Monty Gurney (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_200m, U15B_JT
Jasmine Hatch (Bracknell AC): U15G_100m, U15G_LJ
Jessica Hatch (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_300m, U15G_1500m
Cami Ho (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_SP
Danny Hodge (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_300m
Jardae Hodge-Spencer (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_JT, U17W_SP
Amy Holder (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SW_DT
Sophie Hutchings (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13G_75m, U13G_LJ
Lucy James (Bracknell AC): U17W_DT, U17W_SP
Samuel Johnston (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_1500m
Hershel Joshi (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_100m, U15B_200m
Aaron Lawrence (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U20M_100m, U20M_200m
Oliver Lewis (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_1500m
Samuel Lindsey-Halls (Reading AC): U13B_200m, U13B_800m
Owen Lythell (Avon Valley Runners): U17M_400m, U17M_800m
Victory Mabungu (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_200m, SM_300m
Eliza Mardon (Nene Valley Harriers): U13G_150m, U13G_HJ, U15G_1500m
Holly Newman (Avon Valley Runners): SW_300m, SW_800m
Richard Newman (Avon Valley Runners): SM_100m, SM_200m
Damilola Ogunlana (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15G_100m, U15G_LJ
Erin Oliver (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_DT
Lionel Owona (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17M_HJ
Cerys Price (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13G_75m, U13G_LJ
Zach Richardson (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_100m
Ella Robinson (Nene Valley Harriers): U17W_800m
Nathan Rollins (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13B_800m
Abigail Rylance Sneddon (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17W_100m
Louie Seamons (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U15B_100m, U15B_200m
Naman Sharma (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U20M_300m, U20M_DT
George Smith (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U20M_JT
Jodie Smith (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U20W_100m, U20W_200m
Alexander Stirzaker (Maidenhead AC): U15B_100m, U15B_DT, U15B_JT
Hannah Stone (Bracknell Ac): U17W_300m
Dominic Tatham (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17M_HJ
Katie Webb (Dacorum & Tring AC): U17W_DT
Millie Wellington (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U13G_800m
George Whincup (Vale Of Aylesbury Ac): U15B_200m, U15B_300m
Hannah Whitby (Vale Of Aylesbury AC): U15G_100m, U15G_JT
Clive Wickham (Hillingdon AC): SM_800m, SM_LJ
Oscar Wiking (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): U17M_LJ, U17M_HJ
Daniel Wood (Avon Valley Runners): U17M_800m
Louise Wood (Avon Valley Runners): U15G_800m