Top: Entries for Macclesfield Harriers & AC Open Meeting







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

157 online entries for this event
Amelia Ashmore (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Isaaq Ataullah (Warrington A C): U17M_1500m
Amelia Atkinson (Crewe and Nantwich AC): U20W_HJ, U20W_HT
Oliver Atkinson (Crewe and Nantwich AC): U15B_800m, U15B_HJ, U15B_JT
Oliver Bailey (Macclesfield Harriers & AC): U13B_200m, U13B_1500m, U13B_LJ
Jacob Baron (Macclesfield Harriers & AC): U13B_100m, U13B_800m, U13B_75mH
Faye Barraclough (Leeds City Athletic Club): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Abbey Bate (Crewe and Nantwich AC): U15G_200m, U15G_300m
Lara Battersby (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_75mH
Joel Birchall (Warrington A C): U17M_1500m
Charlotte Bird (Macclesfield Harriers & AC): SW_HJ, SW_HT, SW_JT
Amelia Blakeley (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Nicholas Blore (Macclesfield Harriers & AC): U20M_100m, U20M_200m
Hayden Blunn (Macclesfield Harriers & AC): U15B_HJ, U15B_80mH
Madeleine Blunn (Macclesfield Harriers & AC): U17W_DT, U17W_HT, U17W_SP
Tom Boam (High Peak Athletic Club): U13B_100m, U13B_HJ, U13B_JT
Dot Bodimeade (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_70mH
Ruby Bowie (Crewe and Nantwich AC): U15G_100m, U15G_200m
Ella Brookes (High Peak Athletic Club): U13G_100m, U13G_70mH
Gabriella Brown (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Jack Brown-Schofield (Stockport Harriers & AC): U20M_100m, U20M_200m
Matthew Browne (Macclesfield Harriers & Ac): U20M_800m
David Budden (City Of Salisbury AC & RC): SM_SP
Isabelle Burke (Sale Harriers Manchester): U15G_1500m
Mark Burley (Macclesfield Harriers & AC): SM_3000m
April Cheetham (Macclesfield Harriers & AC): U13G_70mH
Luke Chinoy (Sale Harriers Manchester): U15B_1500m
Jon Clarke (West Cheshire Athletic Club): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Bella Clayton (Macclesfield Harriers & AC): U15G_HJ, U15G_JT
Oliver Clayton (Macclesfield Harriers & AC): U13B_100m, U13B_LJ
Florence Cooke (Macclesfield Harriers & AC): U15G_1500m
Phoebe Davidson (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Hattie Davies (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_1500m
Lucie Davies (Warrington A C): U15G_800m
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U15G_300m, U15G_800m
Georgia Donald (Crewe and Nantwich AC): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_JT
Eliza Duffy (Macclesfield Harriers & AC): U13G_200m, U13G_HJ, U13G_800m
James Edgerton (Cambridge University AC): SM_3000m
Millie Egerton (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Harry Ellwood (Stockport Harriers & AC): U17M_800m
Sophie Ellwood (Stockport Harriers & AC): U13G_800m
Jack Farrall (Macclesfield Harriers & AC): U17M_400m, U17M_1500m
Luke Farrant (Stockport Harriers & AC): U20M_800m, U20M_1500m
Poppy Fletcher (Macclesfield Harriers & AC): U13G_LJ, U13G_JT, U13G_SP
Sophie Fletcher (Macclesfield Harriers & AC): U15G_75mH, U15G_HJ, U15G_200m
Alan Flood (Macclesfield Harriers & AC): SM_3000m
Neil Fowler (Crewe and Nantwich AC): SM_800m
Olivia Fowler (Crewe And Nantwich Ac): U17W_80mH, U17W_JT, U17W_SP
Abbie Fryer-Winder (Buxton AC): U17W_800m
Zac Gaillemin (Sale Harriers Manchester): U17M_800m
Heather Galloway (Macclesfield Harriers & AC): SW_1500m, SW_3000m
Peter Goodfellow (Macclesfield Harriers & AC): U20M_800m
Philip Goodfellow (Macclesfield Harriers & AC): U15B_1500m
Helen Gowin (Macclesfield Harriers & AC): SW_400m, SW_JT
Lynne Graves (Macclesfield Harriers & AC): SW_100m, SW_200m
Libby Greeney (Macclesfield Harriers & AC): U17W_200m, U17W_800m
Archie Grindey (Macclesfield Harriers & AC): U17M_HJ
Libbie Grindey (Macclesfield Harriers & AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Sophie Harding (Vale Royal AC): U13G_1200m
Sophie Haslam (West Cheshire Athletic Club): U13G_100m, U13G_70mH, U13G_HJ
Billy Hicks (Macclesfield Harriers & AC): SM_3000m
Robert Holt (Sale Harriers Manchester): U20M_100m
Ruby Howe (High Peak Athletic Club): U13G_1200m
Darcie Hudson (Vale Royal AC): U13G_1200m
Ellie Hudson (Vale Royal AC): U15G_1500m
Esther Hulley (Stockport Harriers & AC): U17W_200m, U17W_800m, U17W_JT
Emma Jackson (Stockport Harriers & AC): U17W_SP
Eva Karalius (Sale Harriers Manchester): U13G_800m
Daisy Keigher (Stockport Harriers & AC): U17W_200m, U17W_SP
Arthur Kennedy (Stockport Harriers & AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_SP
Marianne Knuckey (Macclesfield Harriers & AC): U13G_1200m, U13G_LJ, U13G_HJ
Jessica Lark (West Cheshire Athletic Club): U13G_800m
David Larkin (Macclesfield Harriers & AC): SM_1500m, SM_3000m, SM_DT
Freya Lester (Matlock Athletic Club): U13G_1200m
Summer Ludlam (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_1500m
Rebecca Main (Macclesfield Harriers & AC): U17W_800m
Hannah Martin (Halton & Frodsham Harriers): U13G_LJ, U13G_HJ, U13G_DT
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U15G_75mH
Eve Matthews (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_75mH, U13B_PV
Caitlin McCloy (Matlock Athletic Club): U13G_1200m
Thomas McKean (Warrington A C): U17M_200m, U17M_TJ, U17M_100m
Jessie McLean (Halton & Frodsham Harriers): U13G_DT, U13G_JT, U13G_SP
Harry Miller-Reedman (Stockport Harriers & Ac): U17M_1500m, U17M_HJ, U17M_JT
Emily Misantoni (Stockport Harriers & AC): U17W_200m, U17W_HJ, U17W_SP
Cameron Mitchard (Sale Harriers Manchester): U17M_TJ
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U15G_200m, U15G_75mH, U15G_JT
Yasmin Morgan (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_70mH
Keith Mulholland (Macclesfield Harriers & AC): SM_3000m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_100mH
Oli Nettle (Macclesfield Harriers & AC): U13B_100m, U13B_800m
Will Nettle (Macclesfield Harriers & AC): U15B_1500m
Daniel Newman (Warrington A C): SM_1500m
Alice Nicholson (Warrington A C): U13G_800m
Joseph Nwankwo (Macclesfield Harriers & AC): U13B_JT
James O'Brien (Sale Harriers Manchester): U13B_100m, U13B_800m
Kathleen O'Donnell (Macclesfield Harriers & AC): SW_100m, SW_200m, SW_400m, SW_3000m
Lily Oldale (Sale Harriers Manchester): U13G_70mH, U13G_HJ, U13G_SP
Angelica Oparinde (Derby Athletic Club): U17W_200m, U17W_300m
Charlie Orphanides (Macclesfield Harriers & AC): U13B_800m
Evie Owen (Warrington A C): U13G_800m
Madelaine Parkinson (Stockport Harriers & AC): U17W_800m
Ed Parry (Rushcliffe AC): U17M_JT
Myles Paul (Salford Metropolitan AC): U15B_100m, U15B_200m
Geoff Pettengell (Macclesfield Harriers): SM_200m, SM_400m, SM_800m, SM_1500m
Macy Preece (Crewe and Nantwich AC): U15G_100m
Ruby Prior (Macclesfield Harriers & AC): U15G_75mH
Finley Proffitt (Macclesfield Harriers & Ac): U17M_3000m
Ben Pucill (Warrington A C): U15B_200m, U15B_800m
Mimi Rankin (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_800m, U13G_LJ
Thea Rankin (Macclesfield Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m
Seren Redfern (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_HJ, U13G_SP
Robbie Rigby (Sale Harriers Manchester): U17M_1500m
Joe Roberts (Warrington A C): U17M_3000m
Thomas Roberts (Macclesfield Harriers & AC): U17M_3000m, U17M_JT
William Roberts (Macclesfield Harriers & AC): U13B_800m, U13B_DT, U13B_JT
Lucy Robinson (Stockport Harriers & AC): U17W_80mH, U17W_JT
Claudia Rodriguez (Macclesfield Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m, U17W_LJ
Nathaniel Rowe (City of Stoke AC): U13B_800m
Raif Serif (Vale Royal AC): U17M_1500m
Georgia Kathleen Smethurrst (Warrington A C): U15G_300m
Amelia Smithers (Warrington A C): U15G_800m
Scarlett Stapleton (Vale Royal AC): U15G_100m, U15G_LJ
Ellie Stockdale (Macclesfield Harriers & AC): U17W_800m, U17W_80mH
Isaac Stockdale (Macclesfield Harriers & AC): U13B_200m, U13B_800m
Ruby Stockdale (Macclesfield Harriers & AC): U15G_300m, U15G_800m
Ruby Styler (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Mitch Taylor (Midland Masters AC): SM_DT, SM_JT, SM_SP
Frederick Thompson (Macclesfield Harriers & AC): U13B_100m, U13B_75mH, U13B_HJ
Jacob Thompson (Macclesfield Harriers & AC): U17M_HJ
Jacob Tidswell (Macclesfield Harriers & AC): U13B_100m, U13B_800m, U13B_LJ
Bethany Tittensor (Sale Harriers Manchester): U13G_1200m
Charlie Tittensor (Sale Harriers Manchester): U15B_1500m
Alice Tolley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Ellie-ann Tuitt-Williams (Warrington A C): U15G_100m, U15G_200m
Ellen Turnbull (Warrington A C): U17W_800m
Craig Turner (Manchester Harriers & AC): SM_3000m
Lola Unsworth (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_SP
Callum Wain (Macclesfield Harriers & AC): U15B_100m, U15B_80mH, U15B_LJ
Hayden Wain (Macclesfield Harriers & AC): U13B_100m, U13B_1500m
Jonah Wall (Stockport Harriers & AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ
Michael Walton (Macclesfield Harriers & AC): SM_3000m
Hilary West (Macclesfield Harriers & AC): SW_100m, SW_200m, SW_400m
Evie Wild (Stockport Harriers & AC): U17W_800m, U17W_JT
Martha Willetts (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m
Katie Williams (City of Stoke AC): U15G_1500m
Amelia Wilson (Macclesfield Harriers & AC): U15G_1500m, U15G_75mH
Jake Wilson (Vale Royal AC): U15B_1500m
Zach Wilson (Macclesfield Harriers & AC): U13B_75mH, U13B_JT, U13B_SP
Bethany Windscheffel (Macclesfield Harriers & AC): U15G_200m, U15G_300m, U15G_SP
Beth Wootton (Macclesfield Harriers & AC): U13G_100m, U13G_800m, U13G_LJ
Molly Wormald (Warrington A C): U15G_300m, U15G_800m
Elizabeth Wright (Warrington A C): U20W_400m