Top: Entries for Mile Night (Shildon) GRADED RACES







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

80 online entries for this event
Andrew Alderson (Blaydon Harriers & AC): SM_Mile
Nicola Alderson (Blaydon Harriers & AC): SW_Mile
Cameron Allan (Houghton Harriers & AC): SM_Mile
Paul Allan (Darlington H & AC): SM_Mile
Benjamin Asquith (Gateshead Harriers & AC): U15B_Mile
Steven Asquith (Gateshead Harriers & AC): SM_Mile
Ian Barnes (Darlington H & AC): SM_Mile
Graham Bell (Darlington H & AC): SM_Mile
Ethan Bond (Gosforth Harriers & AC): U15B_Mile
Ian Bond (Quakers Running Club): SM_Mile
Erin Bowyer (Blackhill Bounders): U17W_Mile
Hannah Bowyer (Blackhill Bounders): U15G_Mile
Guy Bracken (North Shields Polytechnic Club): SM_Mile
Victor Brudenell (North York Moors AC): SM_Mile
Tori Buckley (Darlington H & AC): U13G_Mile
Mike Burrett (Leeds City Athletic Club): SM_Mile
Max Butler (Billingham Marsh Hse H & AC): U15B_Mile
Richard Campbell (Aycliffe Running Club): SM_Mile
Jason Catterall (Durham City Harriers & AC): SM_Mile
George Cawkwell (Crook & Dist Sports AC): SM_Mile
John Clifford (New Marske Harriers Club): SM_Mile
Will Collinson (Blaydon Harriers & AC): U15B_Mile
Michael Cooper (Darlington H & AC): SM_Mile
Andrew Davies (Elvet Striders): SM_Mile
Matthew Diment (Blyth Running Club): SM_Mile
Tony Dunn (Blyth Running Club): SM_Mile
Rachelle Falloon (Morpeth Harriers & AC): SW_Mile
Iain Girard (Darlington H & AC): SM_Mile
Pauline Gorman (Darlington H & AC): SW_Mile
Andy Graham (Wallsend Harriers & AC): SM_Mile
Gemma Harcombe-Moore (Hartlepool Burn Road Harriers): SW_Mile
Adam Harker (Darlington H & AC): SM_Mile
Andy Harrison (Darlington H & AC): SM_Mile
Ashton Harrison (Darlington H & AC): U13B_Mile
Richard Harvey (Aycliffe Running Club): SM_Mile
Andrew Heaviside (Crook & Dist Sports AC): SM_Mile
Gerry Hehir (Crook & Dist Sports AC): SM_Mile
Geoff Hewitson (Crook & Dist Sports AC): SM_Mile
Mick Hill (Leeds City Athletic Club): SM_Mile
Alex Hird (Crook & Dist Sports AC): SM_Mile
Duncan Hughes (Blackhill Bounders): U17M_Mile
Karl Hume (Darlington H & AC): SM_Mile
Daniel Jeffery (Shildon Running & AC): SM_Mile
Dave Jones (Quakers Running Club): SM_Mile
Zara patsy Jones (Darlington H & AC): U13G_Mile
Mark Lowe (Lonely Goat RC): SM_Mile
Howard MacLennan (Claremont Road Runners): SM_Mile
Shaun Marshall (Darlington H & AC): SM_Mile
Emma Matthews (Darlington H & AC): SW_Mile
Derek McGirl (Durham City Harriers & AC): SM_Mile
Julie McGrath (Hartlepool Burn Road Harriers): SW_Mile
Steven Medd (Gateshead Harriers & AC): SM_Mile
Mark Milner (Darlington H & AC): SM_Mile
Caitlin Minns (Darlington H & AC): U17W_Mile
Adam Mitchell (Darlington H & AC): SM_Mile
David Nalder (Darlington H & AC): SM_Mile
Danny Oakley (Unattached): SM_Mile
Garry Reay (Jarrow & Hebburn AC): SM_Mile
Joseph Reeve (Richmond & Zetland Harriers): U15B_Mile
Kimberley Reeve (Richmond & Zetland Harriers): SW_Mile
Leon Reeve (Richmond & Zetland Harriers): SM_Mile
Dillon Revell (Sunderland Harriers & AC): U15B_Mile
Tom Rutherford (Durham City Harriers & AC): U20M_Mile
Phil Ryan (Unattached): SM_Mile
Dave Smith (Darlington H & AC): SM_Mile
Bailey Spence (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_Mile
Darren Stockdale (Darlington H & Ac): SM_Mile
John Surtees (Aycliffe Running Club): SM_Mile
Tracey Surtees (Aycliffe Running Club ): SW_Mile
Andrew Talbot (Aycliffe Running Club): SM_Mile
Caroline Teasdale (Crook & Dist Sports Ac): SW_Mile
Robert Teasdale (Crook & Dist Sports Ac): SM_Mile
Robert Teasdale (Crook & Dist Sports Ac): SM_Mile
Cameron Thomas (Durham City Harriers & AC): U20M_Mile
Harry Whitehouse (Scarborough Athletic Club): SM_Mile
Dylan Wilson (Darlington H & AC): U15B_Mile
Harry Wilson (Darlington H & AC): U17M_Mile
Tony Winward (Darlington H & AC): SM_Mile
Nicola Woodward (Sunderland Harriers & AC): SW_Mile
11 Postal entries for this event
David Bracken (Darlington H & AC): SM_Mile
Sophie Burnett (Birtley AC): SW_Mile
Shona Haston (Teesdale AC): SW_Mile
Danielle Hodgkinson (Wallsend Harriers & AC): SW_Mile
Lucy-erin Hunter (Darlington H & AC): U20W_Mile
Gregory Jayasuria (Middlesbrough & Cleveland Harriers): SM_Mile
Jordan Middlemist (Wallsend Harriers & AC): SM_Mile
Sparrow Morley (Tyne Bridge Harriers): SM_Mile
Dean Newton (New Marske Harriers Club): SM_Mile
Welsey Tarn (Darlington H & AC): SM_Mile
Chloe Wellings (Gateshead Harriers & AC): U20W_Mile