Top: Entries for Midland Counties Cross Country Championships 2019 - U20 Men







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

23 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
3 athletes, 1 team

Silas Goshawk, Alex Jolly, Ben Prince.
1 team3 athletes
Burton ACBurton AC
1 athletes, 1 team

Callum Abberley.
1 team1 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
1 athletes, 1 team

Euan Wilson.
1 team1 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
3 athletes, 1 team

Connor Bentley, James Condlyffe, Jordan Thomas.
1 team3 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
2 athletes, 1 team

Edward Griffiths, Adam Walmsley.
1 team2 athletes
Grantham AcGrantham Ac
1 athletes, 1 team

William Tucker.
1 team1 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
2 athletes, 1 team

Kristian Bayley, Matthew Wilkinson.
1 team2 athletes
Harborough ACHarborough AC
1 athletes, 1 team

Thomas Fortnum.
1 team1 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
3 athletes, 1 team

Ryan Baker, Rayniklas Ball, Adam Houghton.
1 team3 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
1 athletes, 1 team

Dominic Priest.
1 team1 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
6 athletes, 1 team

Pascal Bouttier-Butler, Ben Dijkstra, Joel Dungworth, Oliver Maxwell Thoma Freer, Thomas Hughes, Wais Kaire.
1 team6 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
1 athletes, 1 team

Luke Duffy.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
4 athletes, 1 team

Jacob Droogmans, James Fradley, Jordan Nixon, Lee-j Watson.
1 team4 athletes
Notts ACNotts AC
3 athletes, 1 team

Milan  Campion, James Dickinson, Sami Ibeggazene.
1 team3 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
1 athletes, 1 team

Sam Howard.
1 team1 athletes
Owls ACOwls AC
3 athletes, 1 team

Matt Bailey, Geoffrey Pugsley, Jake Smith.
1 team3 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ben Horton.
1 team1 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
4 athletes, 1 team

Abedom Beyene, Muss-ab Hassan, Adrian Kaczmarek, Adam Searle.
1 team4 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
2 athletes, 1 team

Keelan Hopewell, Christopher McLeod.
1 team2 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
5 athletes, 1 team

Jerome Boyd, Thomas Bury, Callum Davis, Noah Lambert, Thomas Mortimer.
1 team5 athletes
Telford AcTelford Ac
1 athletes, 1 team

Adam Tatton.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Louie Boot.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
1 athletes, 1 team

Jack Pickett .
1 team1 athletes
9 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
George Beardmore (Worcester AC), 
Ben Burnham (Sutton in Ashfield Harriers & AC), 
Matthew Chronicle (Milton Keynes Distance Project), 
Tom Corby (Owls AC), 
Dylan George (Mansfield Harriers), 
George Hatton (Grantham AC), 
Baljeev Kandola (Leamington Cycling and Athletic Club), 
Samuel Moakes (Sutton in Ashfield Harriers & AC), 
Conor Smith (Bromsgrove and Redditch).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 23
Total athletes: 60