Top: Entries for Midland Counties Cross Country Championships 2019 - U17 Women







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

25 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Banbury Harriers AcBanbury Harriers Ac
1 athletes, 1 team

Katie Pamphlett.
1 team1 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
5 athletes, 1 team

Savannah Causer, Chloe Pettitt, Ella Semple, Ellen Taylor, Megan Taylor.
1 team5 athletes
Buxton ACBuxton AC
1 athletes, 1 team

Heather Wilshaw.
1 team1 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
1 athletes, 1 team

Maisie Tinwell.
1 team1 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
2 athletes, 1 team

Freya Bennett, Alice Hillary.
1 team2 athletes
Grantham ACGrantham AC
1 athletes, 1 team

Isabel Hobday.
1 team1 athletes
Harborough AcHarborough Ac
3 athletes, 1 team

Lizzie Clapp, Eilidh MacLean, Bethany Wallis.
1 team3 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Emily Williams.
1 team1 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
3 athletes, 1 team

Rosie Cale, Rositsa Gugutkova, Georgina Hurt.
1 team3 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
1 athletes, 1 team

Lauren McNeil.
1 team1 athletes
Newark ACNewark AC
1 athletes, 1 team

Tilly Owens.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
4 athletes, 1 team

Elizabeth Clarkson, Scarlett Cotton, Nadine Tomkinson, Misha Twardochleb.
1 team4 athletes
Notts ACNotts AC
3 athletes, 1 team

Yasmin Nutt, Ava Remzi, Abigail  Simpson.
1 team3 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
5 athletes, 1 team

Emma Barker, Abigail Pearce, Isabelle Rippon, Lucy Stevens, Holly Walker.
1 team5 athletes
Rushcliffe ACRushcliffe AC
1 athletes, 1 team

Sarah Maston.
1 team1 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
1 athletes, 1 team

Emma Richards.
1 team1 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
3 athletes, 1 team

Georgina Campbell, Daisy Musk, Abbie Wootton.
1 team3 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
6 athletes, 1 team

Lydia Attwell, Inca Padfield, Isobel Parnaby, Anaya Powis, Grace Tavner, Annie Testar.
1 team6 athletes
Tamworth ACTamworth AC
2 athletes, 1 team

Charlotte Perry, Sophie Perry.
1 team2 athletes
Telford ACTelford AC
1 athletes, 1 team

April Tatton.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
5 athletes, 1 team

Maria Calleia, Jessica Humphreys, Abigail Preston, Holly Sides, Lydia Silk.
1 team5 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
2 athletes, 1 team

Rachel Nealon, Rosie Timlock.
1 team2 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Sophia Malpass.
1 team1 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Cameron-ellie Mander.
1 team1 athletes
Yate & District ACYate & District AC
1 athletes, 1 team

Ellie Hobbs.
1 team1 athletes
6 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Mia Atkinson (Charnwood A C), 
Savannah Brook (Grantham AC), 
Holly Love (Worcester AC), 
Eden Schiller (Staffs Moorlands AC), 
Grace Smith (Leicester Coritanian AC), 
Ellie Wilson (Buxton AC).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 25
Total athletes: 62