Top: Entries for Midland Counties Cross Country Championships 2019 - U15 Boys







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

31 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
8 athletes, 1 team

Christian  Chapajong, Alex Dickson, Daniel Hawes, Leo Merritt, Max Price, Josh Robins, Isaac Searle, James Vaughan.
1 team8 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
7 athletes, 1 team

Jay Akbar, Tom Beech, Will  Chapman, Cole Edmonds, Beck Harding-Hill, Joseph Hull, Amos Kingston.
1 team7 athletes
Burton ACBurton AC
1 athletes, 1 team

Max Wrigley.
1 team1 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
8 athletes, 1 team

Alex Coleston-Shields, Ethan Day, Thomas Dixon, Colin Foord, Sean McCann, Luca Michalowski, Max Potter, Luke Talbot.
1 team8 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
6 athletes, 1 team

Oliver Booth, Joseph Bunn, Fynn Churton, Daniel Collins, Gianni Loska, Sebastian Rowe.
1 team6 athletes
Corby ACCorby AC
1 athletes, 1 team

Sebastian Beckwith.
1 team1 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
1 athletes, 1 team

Daniel Paston.
1 team1 athletes
Harborough AcHarborough Ac
1 athletes, 1 team

Adam Barber.
1 team1 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
1 athletes, 1 team

Noah O'Connell.
1 team1 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
2 athletes, 1 team

Sam Crouchley, Eoin Hankinson.
1 team2 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
8 athletes, 1 team

Ben Brooker, Joshua Clutton, Luke Cole, Callumn Cox, Joshua Geddes, Aidan Ielapi, Idayi  Jumbe, Ryan Raulia.
1 team8 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
3 athletes, 1 team

Ruben Siemon-Kleba, Jai Sispal, Ruairc Winston.
1 team3 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
1 athletes, 1 team

Cole Beck.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
2 athletes, 1 team

Thomas Ellis, Finlay Wilson.
1 team2 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
1 athletes, 1 team

Sam Yates.
1 team1 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
5 athletes, 1 team

George Hope, Jack Newman, George O'Connor, Ethan Patel, Jack Wakefield.
1 team5 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
7 athletes, 1 team

Jake Hope, Finbar Myers, Aidan O'Brien, Lewis Panter, Tom Tyler, Finlay Ward, Ben Willison.
1 team7 athletes
Rushcliffe ACRushcliffe AC
1 athletes, 1 team

Tate Emery Peters.
1 team1 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
3 athletes, 1 team

Ashley Butler, Lachlan Finch, Samuel Wright.
1 team3 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
4 athletes, 1 team

James Dunleavy, Henry Faizey, Jay Fletcher, Jenson Williams.
1 team4 athletes
Sparkhill HarriersSparkhill Harriers
1 athletes, 1 team

Ben Frost.
1 team1 athletes
Stafford HarriersStafford Harriers
1 athletes, 1 team

Matthew Hilsdon.
1 team1 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
5 athletes, 1 team

Cameron Black, Ned Campbell, Harry Gravelsons, James Mucklow, Cameron Thomas.
1 team5 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
2 athletes, 1 team

William Crave-Calvert, Jamie Stacey.
1 team2 athletes
Tamworth ACTamworth AC
1 athletes, 1 team

Ben Edwards.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
3 athletes, 1 team

Thomas Bentley, Benjamin Ferguson, Cameron Lomax.
1 team3 athletes
Wellingborough & District AcWellingborough & District Ac
1 athletes, 1 team

Stanley Taylor.
1 team1 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Seamus Robinson.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
6 athletes, 1 team

Tyler Francis, Cian Gopal, Tyler Hawley, Dylan Illidge, Daniel Steventon-Box, Zac Taylor.
1 team6 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
1 athletes, 1 team

Lucas Spence.
1 team1 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Joshua French.
1 team1 athletes
12 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Zac Cale (Leamington Athletics Academy), 
Harry Denton (Grantham AC), 
Daniel Galloway (Bridgnorth AC), 
Edward Holdsworth (Cheltenham And County Harriers), 
Jack Johnson (Cheltenham and County Harriers), 
Reuben Kite (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)), 
Solomon Okrafo-Smart (Absolute Tri), 
Ed Parry (Rushcliffe AC), 
Ewan Rodell (Grantham AC), 
Oliver Rowles (Ivanhoe Robins Junior Athletics Club), 
Ben Squire (Rushcliffe AC), 
James Wardle (Rushcliffe AC).
1 postal entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Leamington Athletics AcademyLeamington Athletics Academy
1 athletes, 1 team

Samuel Littell.
1 team1 athletes
No postal individual entries for this event
Total teams: 32
Total athletes: 107