Top: Entries for Midland Counties Cross Country Championships 2019 - U13 Girls







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

29 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Banbury Harriers AcBanbury Harriers Ac
2 athletes, 1 team

Tilly Lainchbury, Freya Pamphlett.
1 team2 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
5 athletes, 1 team

Katie Collis, Amira Hamilton, Tulah Searle, Belle Skidmore, Tilli-beau Tyson.
1 team5 athletes
Burton ACBurton AC
4 athletes, 1 team

Paige Barrker, Amelie Brown, Caitlin McCarney, Maisie Trueman.
1 team4 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
8 athletes, 1 team

Amy Blythe, Alice McDermott, Rachel Newport, Savana Smith, Erin Suart, Mia Sutton, Emilia Unwin, Gracie-rose Walters.
1 team8 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
8 athletes, 1 team

Aria Abberley-Barker, Ciara Barker, Niamh Bould, Phoebe Dawson, Lucy Donnelly, Patience Lamb, Scarlett Lowe, Ciara Yates.
1 team8 athletes
Corby ACCorby AC
4 athletes, 1 team

Sofia Barrett, Zennor Coombs, Elisa Mayes, Lexi Wilkinson.
1 team4 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
2 athletes, 1 team

Krista Bennett, Emma Jackson.
1 team2 athletes
Harborough AcHarborough Ac
2 athletes, 1 team

Zoe Morgan-Williams, Aisha  Redhead.
1 team2 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
3 athletes, 1 team

Holly Lynas, Breesha Ward, Amber Wilkins.
1 team3 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
2 athletes, 1 team

Isabella Brockway, Magdalena Gancheva.
1 team2 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
5 athletes, 1 team

Hannah  Cooper, Isabelle Goold, Ila Lane, Megan Marsh, Marielle Proctor.
1 team5 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
4 athletes, 1 team

Holly Chapman, Lucy Donaghey, Aaliyah  Hallick, Grace  Stretton.
1 team4 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
6 athletes, 1 team

Alex Foster, Beth Hamilton, Ella Kennedy, Grace Manson, Ruby Milnes, Jemina Waller.
1 team6 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
1 athletes, 1 team

Lucy Brownsword.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
4 athletes, 1 team

Rosie Challender, Abigail Nicholson, Emily  Rawson, Gaby Sutton.
1 team4 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
11 athletes, 1 team

Francesca Allen, Olivia Allen, Bethan Homer, Eva Kelly, Mante Nausedaite, Charlotte Prince, Lucy Rigby, Emily Symes, Amaya Tisdale, Sammy Wakefield, Martha Wood.
1 team11 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
10 athletes, 1 team

Ruby Curtis-Free, Georgia Gercs, Madeleine Jacks, Jessica Kempton, Jemima Lambert, Emily Langley, Isabelle Smith, Lara Turner, Olivia Willison, Zineb Zbirou.
1 team10 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
3 athletes, 1 team

Poppy Adkin, Matilda McGrath, Eve Rowley.
1 team3 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
3 athletes, 1 team

Mia Conduit, Typhaine Jardine, Queta Taylor.
1 team3 athletes
Sparkhill HarriersSparkhill Harriers
1 athletes, 1 team

Lola-may Smeulders.
1 team1 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
9 athletes, 1 team

Caitlin Boyle, Tilly Campbell, Ruby Edwards, Niamh Hillard, Maddie Linfoot, Ella Peeke, Martha Peters, Olivia Robinson, Lucy Thomas.
1 team9 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
6 athletes, 1 team

Amy Bond, Beth Collins, Esme Davenport, Olivia  Larkman, Freya  McFadden, Sienna Rosewell.
1 team6 athletes
Tamworth ACTamworth AC
5 athletes, 1 team

Freya Cole, Natasha Lee, Kirsten McLaren, Lottie McLaren, Phoebe O'Connor.
1 team5 athletes
Telford ACTelford AC
1 athletes, 1 team

Caitlyn Disley.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Evie Tromans.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
6 athletes, 1 team

Zena Asbury, Zoe Gilbody, Isobelle Jones, Ava Kind, Rosie Kind, Isabelle Price.
1 team6 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
11 athletes, 1 team

Rosie Ashmore, Lyla Bryan, Cassandra  Dodge, Sophie Dunbobbin, Lillie Holford, Lucy Hurst, Jessica Keller, Florence Lissaman, Olivia McFarlane, Rebecca Van Aardt, Isabella Wrightam.
1 team11 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Caitlyn Mander.
1 team1 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Lydia Lane-Craddock.
1 team1 athletes
11 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Leonie Childs (Wenlock Olympians), 
Aimee Craven (Wenlock Olympians), 
Molly Dibden (Cheltenham and County Harriers), 
Emily Gapper (Wenlock Olympians), 
Lucy Gapper (Wenlock Olympians), 
Abigail George (Leamington Athletics Academy), 
Seren Jones (Cheltenham and County Harriers), 
Ellie Langham (Leamington Athletics Academy), 
Eve Malloy (Wellingborough & District AC), 
Sienna Phillips (Buxton AC), 
Scarlett Williams (Wolverhampton & Bilston).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 29
Total athletes: 140