Top: Entries for North of England Indoor Championships 2019 - U13&U15







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

281 online entries for this event
Finlay Addy-Child (Longwood Harriers AC): U15B_200m, U15B_LJ, U15B_HJ
Chanelle Akpede-Aiyenoria (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_SP
Cerys Allen (Preston Harriers): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Annabel Amadin (Sale Harriers Manchester): U15G_SP
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ
Mehitabelle Angelo (Leeds City Athletic Club): U15G_60m
Royce Angelo (Leeds City Athletic Club): U13B_60m, U13B_LJ
Libby Arnett (Cleethorpes and District AC): U15G_60mH, U15G_LJ
Amelia Ashmore (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Scarlet Ashton (Wirral AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Niamh Atkinson (Pontefract AC): U15G_200m, U15G_800m
Chloe Bagshaw (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60mH, U15G_LJ
Maddie Barbour (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_200m
Ellie Barnes (Doncaster Athletic Club): U13G_LJ, U13G_HJ
Faye Barraclough (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Ava Barrett (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Chloe Barrowclough (Barnsley Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ
India Barwell (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_PV
Jodi Bemand (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_60mH
Imogen Blackwell (Preston Harriers): U15G_800m
Joshua Blevins (North Shields Polytechnic Club): U15B_800m
Hayden Blunn (Macclesfield Harriers & AC): U15B_200m, U15B_60mH, U15B_HJ
Amelie Bodie (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m
Nicole Bonser (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U15B_60mH
Ruby Bowie (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m, U15G_200m
Drew Bradley (Crewe and Nantwich AC): U15B_60mH
Christopher Bradley-Njai (Blyth Running Club): U13B_LJ
Carmen Brooks (City of York AC): U15G_200m, U15G_SP
Aurora Brown (Leeds City Athletic Club): U15G_HJ
Gabriella Brown (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Thea Brown (Sale Harriers Manchester): U13G_60m, U13G_200m, U13G_HJ
Joel Brown-king (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Rhys Brunton (North Shields Polytechnic Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_200m
Corey Burrett (Harrogate Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Adam Byrne (Southport Waterloo AC): U13B_HJ, U13B_SP
Lauren Byrne (Southport Waterloo AC): U13G_60m, U13G_HJ, U13G_SP
Kresten Calvert (Wirral AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Alicia Carchedi (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ
Alisha Carroll (Liverpool Harriers & AC): U13G_800m
Lily Cassidy (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m, U15G_LJ
Isabel Causer (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Joshua Chrisp (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ
Kathryn Clague (City of York AC): U13G_800m, U13G_HJ, U13G_SP
James Clark (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_200m
Alexander Clarke (Cleethorpes and District AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Grace Clarke (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Matthew Cockings (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_60m, U13B_SP
George Connelly (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_60m, U13B_LJ
Jay Cook (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_HJ
Dean Corcoran (Allerton Junior Athletics Club): U13G_60m, U13G_LJ
Aodhan Corr (Wirral AC): U15B_60mH, U15B_LJ
Regan Corrin (Manx Harriers): U13B_60m, U13B_200m, U13B_HJ
Connie Cotgrave (WESPA Fire Athletics): U13G_200m, U13G_LJ
Fenic Couzens (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m
Melissa Cox (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_SP
Ollie Cox (Stockport Harriers & AC): U13B_LJ, U13B_HJ
Rebecca Cox (Stockport Harriers & Ac): U15G_800m, U15G_60mH, U15G_HJ
Ben Cronshaw (Wirral AC): U13B_200m, U13B_800m
Joanna Crulley (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_200m
Isabelle Cunningham (Rossendale Harriers & AC): U15G_800m
Thomas Danson (Macclesfield Harriers & Ac): U15B_60m, U15B_LJ
Isaac Delaney (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_SP
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U15G_800m
Jo Dixon (Rotherham Harriers and AC): U13G_60m, U13G_200m
Georgia Donald (Crewe and Nantwich AC): U15G_60mH
Jack Doodson (Stockport Harriers & AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Trinity Dooley-Williams (Doncaster Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Anya Dunne (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Poppy Dunne (Bolton United Harriers & AC): U13G_200m, U13G_LJ
Success Eduan (Sale Harriers Manchester): U15G_200m
Ebiosereme Ekhuemelo (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m
Daniel Elliott (Liverpool Harriers & AC): U13B_LJ
Lexie Ellis (Gateshead Harriers & AC): U15G_SP
Millie Everett (Stockport Harriers & AC): U15G_60m
Ruby Farrell (Blyth Running Club): U13G_200m, U13G_LJ
Ellie Fedzin (Wakefield District H & AC): U15G_200m, U15G_HJ
Halle Ferguson (Trafford Athletic Club): U15G_200m, U15G_HJ
Anna Fitzpatrick (North Shields Polytechnic Club): U15G_HJ, U15G_200m
Lucy Fitzpatrick (North Shields Polytechnic Club): U13G_800m
Noel Ford (WESPA Fire Athletics): U13B_800m
Alfie Forsyth-Wisbey (WESPA Fire Athletics): U13B_LJ
Ashley Foster (Wigan & District H & AC): U15B_60m, U15B_200m
Matthew France (Rotherham Harriers and AC): U15B_60m, U15B_200m
Mia Franco (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_200m, U15G_60mH, U15G_LJ
Anna Fraser (Wirral AC): U15G_800m
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U15G_HJ, U15G_SP
Grace Gannon (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_SP
Darcey Garbutt (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Fergus Garland (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Alice Geoghegan (Morpeth Harriers & AC): U15G_60mH
Miya Gladwin (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_200m
Scarlet Gledden (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Alexa Gordon (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ
Charlotte Graham (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
Daniela Graham Marti (Stockport Harriers & AC): U13G_800m, U13G_LJ
Molly Gray (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13G_60m
Fergus Green (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_60m, U15B_200m
Lewis Greenhalgh (Wirral AC): U13B_60m, U13B_200m
Leah Gregory (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Tia Grover (Sale Harriers Manchester): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Lola Guy (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ
Libby Hakney (Kingston upon Hull AC): U15G_60m, U15G_200m
Isobel Hall (Bolton United Harriers & AC): U13G_LJ
Millie Hardy (Wombwell Sporting AC): U15G_800m, U15G_LJ
Evie Harrison (Gateshead Harriers & Ac): U15G_60m, U15G_200m
Samuel Harrison (Liverpool Harriers & AC): U15B_60m
Eve Hastie (City of York AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Jaime Hemsworth (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_200m
Derri Henderson (Kirkby Milers AC): U15B_800m
Grace Hendrick (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m
Laila Herstell (Sale Harriers Manchester): U13G_60m, U13G_LJ
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Joshua Hickson (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Macy Hillier (WESPA Fire Athletics): U15G_800m, U15G_LJ
Albert Hoey (Longwood Harriers AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Frances Hogg (City of York AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Emma Holmes (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Jacob Hopkin (City of York AC): U15B_200m
Kate Elizabeth Horobin (Stockport Harriers & AC): U15G_60m
Chad Horsman (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_200m
Aiko Hoshiko (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m
Megumi Hoshiko (Wirral AC): U13G_200m, U13G_800m
Louis How (City of York AC): U15B_800m
Abigail Howard (Bury Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Katelyn Howden (Cleethorpes and District AC): U15G_800m, U15G_SP
Charlotte Hughes (Southport Waterloo AC): U13G_800m, U13G_SP
Amy Hunt (Wakefield District H & Ac): U15G_PV
Erin Hunt (Wakefield District H & Ac): U15G_PV
Emma Ibbotson (Harrogate Harriers & AC): U15G_200m
Emma Jagger (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_60m
Adam Javed (Rotherham Harriers and AC): U13B_60m, U13B_200m
Viktoria Jelonkiewicz (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_60mH
Hollie John (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Cosmo Johnson (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_800m, U15B_60mH, U15B_HJ
Maxim Johnson (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_800m
Porscha Johnson (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Adam Jones (WESPA Fire Athletics): U13B_200m
Ava Jones (Doncaster Athletic Club): U15G_200m
Hannah Jones (Liverpool Harriers & AC): U15G_800m
Keira Jones (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ
Amelia Jordan (Wirral AC): U15G_200m, U15G_60mH
Katie Joslyn (North Shields Polytechnic Club): U15G_800m
Favour Jospeh (Sale Harriers Manchester): U15G_60m
Oberon Kearney (Wirral AC): U13B_800m, U13B_LJ
Katie Kelly (Pontefract AC): U13G_60m, U13G_800m
Arthur Kennedy (Stockport Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_LJ
Harvey Kenny (Bolton United Harriers & AC): U13B_800m
Freya Kesteven (Harrogate Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Evie Kett (Preston Harriers): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Ella Kynoch (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_SP
William Lane (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Lily Lee (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_200m
Gabriel Li La-Vigars (Kingston upon Hull AC): U15B_60m, U15B_LJ
Madeleine Liddell (Blyth Running Club): U13G_200m
Erin Lobley (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60mH, U15G_LJ
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_HJ
George Lowe (Preston Harriers): U15B_HJ, U15B_SP
Summer Ludlam (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Thomas Mann (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Thomas Manton (Stockport Harriers & AC): U15B_800m
Emily Marley (Liverpool Harriers & AC): U13G_800m
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH
Charlotte Maude (City of York AC): U15G_LJ
Emily Maude (City of York AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Joseph McGinley (Houghton Harriers & AC): U13B_200m, U13B_800m
Alfie McGowan (WESPA Fire Athletics): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Becca McLynn (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_800m, U15G_PV
Saffron Meade (Stockport Harriers & Ac): U13G_800m, U13G_HJ
Hayden Mercer (Blackburn Harriers & AC): U15B_800m
Madelaine Mercer (West Cheshire Athletic Club): U13G_60m, U13G_HJ, U13G_200m
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Hannah Moody (Chesterfield & District AC): U15G_PV
Lucy Moore (Wirral AC): U15G_200m
Casey Musgrave (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_200m, U13G_800m, U13G_LJ
Tilly Mycroft (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_LJ, U15G_SP
Patricija Nemanyte (Derby Athletic Club): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Eleanor Noblet (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Evie Noblett (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_SP
Connor Norman (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13B_60m, U13B_200m
Natachi Nwosu (Sale Harriers Manchester): U15G_200m
Cameron Oliver (Kirkby Milers AC): U15B_800m
Uzezi Onomerike (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Freya Paddon (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_60mH, U15G_LJ
Olivia Paddon (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_60mH, U15G_LJ
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_200m, U13G_HJ
Myles Paul (Salford Metropolitan AC): U15B_60m, U15B_200m
Gabrielle Phelan (Wirral AC): U15G_800m
Rosie Philbin (Stockport Harriers & AC): U13G_800m
Luke Pichler (Wallsend Harriers & AC): U13B_200m, U13B_LJ, U13B_SP
Nina Pickavance (Wirral AC): U15G_60m
Oliver Pickles (Barnsley Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Katie Piercy (Southport Waterloo AC): U15G_60mH, U15G_SP
Daniel Poole (Wirral AC): U15B_60m, U15B_200m
Olivia Poskitt (Doncaster Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ
Katie Potts (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U15G_LJ, U15G_SP
Esme Pounder (City of York AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_HJ
Grace Pritchard (Wigan & District H & AC): U15G_60m
Niamh Procter (Southport Waterloo AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Imogen Pughe (West Cheshire Athletic Club): U15G_800m
Jayden Rainbow (WESPA Fire Athletics): U13B_60m, U13B_200m
Isabelle Randles (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Emily Rankin (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_60mH
Ryan Rawlinson (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Jay Rawson (Gateshead Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_HJ
Eleanor Rayner (Wakefield District H & AC): U15G_200m
Seren Redfern (Stockport Harriers & AC): U13G_800m, U13G_HJ, U13G_SP
Jasmine Richardson (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_SP
Brooke Robinson (Lincoln Wellington Athletic Club): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Isabella Robinson (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Layla Jane Robinson (Lincoln Wellington Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Sofia Rocks (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m
Alice Emily Roe (Wakefield District H & AC): U13G_SP
Julia Rutkowska (Pontefract AC): U13G_200m, U13G_800m
Lucy Salter (Crewe and Nantwich AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
William Saunders (Vale Royal AC): U13B_60m, U13B_LJ
Leni Scott (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_800m
Leonardo Scott (Sale Harriers Manchester): U15B_60m
Luca Sheppard (Stockport Harriers & AC): U13B_LJ, U13B_HJ
Jacey Shillito (Wombwell Sporting AC): U15G_60mH
Emma Shipley (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Annabelle Sibley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Luka Sidebotham (Liverpool Harriers & Ac): U15B_200m
Ruby Simpson (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Kian Slatter (Wakefield District H & AC): U13B_60m, U13B_SP
Ben Smith (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Daniel Smith (Cleethorpes and District AC): U15B_60m, U15B_SP
Cecilia Smyth (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Reuben St Ange (Wakefield District H & AC): U13B_60m, U13B_200m
Marta Starczewska (Liverpool Harriers & AC): U15G_800m
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U15G_200m, U15G_60mH, U15G_SP
Rachel Stone (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Matilda Stringer (Scarborough Athletic Club): U13G_800m
Ozzy Stringer (Scarborough Athletic Club): U15B_800m
Ruby Styler (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Ellie Sumner (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m
Isobel Sutton (Pontefract AC): U13G_60m, U13G_SP
Idowu Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m
Madeleine Tatham (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Lily Thompson (Darlington H & AC): U15G_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Mia Thornton (Leeds City Athletic Club): U15G_60mH, U15G_HJ
Madison Toddington (Pontefract AC): U13G_60m, U13G_SP
Rosella Togo (Bury Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Therese Tolan (Harrogate Harriers & AC): U15G_200m, U15G_60mH
Alice Tolley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Keira Tomes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_HJ
Charley Topping (WESPA Fire Athletics): U13G_800m
Millie Train (Wallsend Harriers & AC): U15G_60mH
Maya Turner (Blyth Running Club): U13G_60m
Alice Tyrer (Skyrac Athletic Club): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Lucy Tyrer (Skyrac Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ
Chinonso Ufondu (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_200m
Lola Unsworth (Stockport Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Freya Vidal (Kingston upon Hull AC): U13G_60m, U13G_200m
Isabella Vinter (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_800m, U15G_LJ
Georgia Wall (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
George Wallace (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_200m, U13B_800m
Natalie Walsh (Goole Youth AC): U15G_60m, U15G_200m
Ewan Watson (WESPA Fire Athletics): U13B_60m, U13B_200m
Lily White (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_60m
Morgan White (Sale Harriers Manchester): U15B_60m, U15B_HJ, U15B_PV
Elizabeth Williamson (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_LJ
Julia Winogrodzka (Bolton United Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_LJ
Natan Witkowski (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_LJ
Ellie Wolfenden (Sale Harriers Manchester): U15G_PV
Emma Wright (Leeds City Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_SP
Sophia Yates (Pontefract AC): U15G_60m, U15G_LJ
28 Postal entries for this event
Daphney Adebayo (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Ewan Bailey (Wakefield District H & AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Erin Barwell (u13) (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_PV
Gabriella Bell (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Maisie Brown (Halifax Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Logan Campbell (Preston Harriers): U13B_60m, U13B_LJ
Hattie Davies (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Rachel Don (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Lottie Hall (u13) (Chesterfield & District AC): U15G_PV
Kiley Harrison (Preston Harriers): U15B_SP
Eleanor Hartley (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13G_60m, U13G_200m
James Ince (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Sophie Ince (Preston Harriers): U13G_LJ, U13G_HJ
Ella Jones (Chester Le Street & Dist AC): U13G_800m
Nandy Kihuyu (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_200m
Niamh Le'Gall (Wirral AC): U13G_60m
Rudi May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_HJ
Rudi May (u13) (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Lydia Moore (Kingston upon Hull AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_SP
Kelsey-lili Ogedengbe (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Zara Ogedengbe (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
William Reid (Harrogate Harriers & AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Daniel Shuttleworth (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_60mH
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U15G_60m
Izzy Watts (Kingston upon Hull AC): U15G_60m, U15G_SP
Isobel White (Longwood Harriers AC): U15G_200m
Emma Wood Doyle (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_HJ
Polly Woodhouse (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_LJ, U15G_HJ