Top: Entries for NECAA Cross Country Championships - U15 Boys







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

23 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Alnwick HarriersAlnwick Harriers
7 athletes, 1 team

Gregor Batley, James Carragher, Owen Douglas, Joseph Godden, Jude Hall, Finlay Telfer, Finlay Wilde.
1 team7 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
4 athletes, 1 team

Max Butler, Alan Edwards, Lewis  Reed, Rohan Teasdale.
1 team4 athletes
Birtley ACBirtley AC
3 athletes, 1 team

Rowan Mason, Robbie Mumford, Christopher Perkins.
1 team3 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
3 athletes, 1 team

Duncan Hughes, Adam Richards, Leo White.
1 team3 athletes
Blaydon Harriers & AcBlaydon Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Will Collinson, Alex Wallace.
1 team2 athletes
Chester Le Street & Dist ACChester Le Street & Dist AC
1 athletes, 1 team

Fraser Young.
1 team1 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
3 athletes, 1 team

Adam  Russell, John  Russell, Harry Wilson.
1 team3 athletes
Derwentside AcDerwentside Ac
1 athletes, 1 team

Jacob Davinson.
1 team1 athletes
Durham City Harriers & ACDurham City Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Peter Cook, Ben Dowsett, Oscar Littlewood, Callum Wilkinson, Joshua Wraith, Thomas Wraith.
1 team6 athletes
ElswickElswick
1 athletes, 1 team

Zak Old.
1 team1 athletes
Elswick HarriersElswick Harriers
1 athletes, 1 team

Zak Marcus Old.
1 team1 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Theo Barron, Jack Garrett, Ethan McGlen, David  Race, Will Seager Rooke, Matthew  Walker.
1 team6 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
8 athletes, 1 team

Joseph Anderson, Gautham Chauham, Silas Christie, Wesley Croom, Lewis Miller, Keiron Thomas Mutch, Thomas Spreadbury, Luis White.
1 team8 athletes
Houghton Harriers & AcHoughton Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Chris Coulson.
1 team1 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
5 athletes, 1 team

Dylan Appleby, Max Creasey, Benjamin Johnson, Harvey Kaid, William Simpson.
1 team5 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
8 athletes, 1 team

Dylan Davies, Euan Duffin, Dylan  Gooding, Alex Porteous, Sam Tate, Ben Walker, Matthew Walton, Ben Waterfield.
1 team8 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
2 athletes, 1 team

Tom Halton, Seb Pearson.
1 team2 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
3 athletes, 1 team

Joshua Blevins, Oliver Douglass, Ryan Robert Eden.
1 team3 athletes
Sedgefield HarriersSedgefield Harriers
3 athletes, 1 team

William Craggs, Thomas Rowe, Vincent Shepherdson.
1 team3 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Jamie Ayre, Matthew Burton, Ewan Heron, Ryan Stewart, Benjamin Weston.
1 team5 athletes
Sunderland Harriers & AcSunderland Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Marcus  Fish, Connor Prior, Dillon Revell.
1 team3 athletes
Tynedale Harriers & ACTynedale Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Harry Courtney, Charlie Daley, Marcus Laws, Ralph Robson.
1 team4 athletes
Wallsend Harriers & AcWallsend Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Logan Haslam.
1 team1 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 23
Total athletes: 81