Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 6







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

167 online entries for this event
Sam Akerman (Leeds City Athletic Club): U20M_600m
Ben Akin (None): SM_600m
Trevor Alexanderson (Birchfield Harriers): SM_LJ
Christie Allen (Trafford Athletic Club): U17W_300m, U17W_600m
Annabel Amadin (Sale Harriers Manchester): U15G_SP
Charlie Argyros (Vale Royal AC): U17M_60m, U17M_LJ
James Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_60m, U20M_300m
Lisa Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U17W_60m, U17W_300m
Ava Barrett (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Ashleigh Beaven (Bromsgrove and Redditch): SW_60m
Jodi Bemand (West Cheshire Athletic Club): U15G_60mH
Abbie Birchenough (Crewe and Nantwich AC): U15G_300m
Amelie Bodie (Wirral AC): U15G_60m
Graham Boreham (Southport Waterloo AC): SM_300m
Adam Brooks (Skyrac Athletic Club): SM_600m
Rivaldo Brown (Trafford Athletic Club): SM_60m
Alisha Carroll (Liverpool Harriers & AC): U15G_600m, U15G_LJ
Sebastian Chiarella (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_HJ
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Grace Clarke (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Jon Clarke (West Cheshire Athletic Club): SM_60m
Sean Collins (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_300m
David Cooper (Warrington A C): SM_60m
Joseph Cooper (Kingston Upon Hull Ac): SM_60m
Daniel Cope (Kirkby Milers AC): U20M_60m, U20M_LJ
Meg Corker (Warrington A C): U15G_60m
Paul Corker (Warrington A C): SM_60m
Aodhan Corr (Wirral AC): U15B_60mH, U15B_LJ
Iona Cossens (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m
Leon Creaney (Liverpool Harriers & AC): SM_60m, SM_300m
Soraya Crodden (Longwood Harriers AC): U17W_60m, U17W_300m
Daniel Cross (Wirral AC): U17M_300m, U17M_LJ, U17M_60m
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_LJ
Erin Doyle (Liverpool Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_300m
Josie Driver (Stockport Harriers & AC): U17W_600m, U17W_LJ
Nathaniel Dyas (Hallamshire Harriers Sheffield): U17M_60m, U17M_LJ
Abigail Earnshaw (Preston Harriers): U17W_600m
Isaac Earnshaw (Preston Harriers): U15B_600m
Luke Farrant (Stockport Harriers & AC): U20M_600m
Erin-marie Flynn (Wirral AC): U20W_60m, U20W_LJ
Olivia Fowler (Crewe And Nantwich Ac): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_HJ
Anna Fraser (Wirral AC): U15G_300m, U15G_600m
Lucy Fyffe (Chorley Athletic and Triathlon Club): U17W_60m, U17W_HJ
Mollie Gaddas (Keighley & Craven AC): SW_60m, SW_300m
Gabrielle Garber (Leeds City Athletic Club): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Grace Gibson (Bury Athletic Club): U15G_300m, U15G_600m
Kieran Gillespie (Grimsby Harriers & AC): U20M_60m, U20M_60mH, U20M_HJ
Mark Goldie (Halifax Harriers & AC): SM_300m, SM_600m
Nikita Gotthardt-Mills (Bromsgrove and Redditch): U17W_60m, U17W_300m
Elizabeth Greenall (St Helens Sutton AC): U17W_60mH, U17W_HJ
Luke Greenhalgh (Bolton United Harriers & Ac): U15B_SP
Eve Greenway (Birchfield Harriers): U20W_60mH, U20W_LJ
Chloe Griffith (Menai Track and Field): U17W_300m
Erin Grime (Salford Harriers & AC): U17W_600m
Lisa Halliday (Warrington A C): U15G_60m, U15G_60mH
Rebecca Hardy (Warrington A C): U20W_60m, U20W_60mH
Katelyn Emily Henry (Deeside AAC): U17W_300m
Aimee Higson (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_SP
Russell Hingley (Bromsgrove and Redditch): SM_60m
Megan Hoad (Kirkby Milers AC): U17W_600m
Jacqui Hodgson (Durham City Harriers & Ac): SW_300m
Hannah Hope (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_300m
Aiko Hoshiko (Wirral AC): U15G_60m
Matthew Houlden (Stockport Harriers & Ac): U17M_60m
Esther Hulley (Stockport Harriers & AC): U17W_300m, U17W_60mH, U17W_LJ
George Hurst (Trafford Athletic Club): U20M_60m, U20M_300m
James Ince (Preston Harriers): U15B_300m, U15B_60mH, U15B_LJ
Maddie Jackson (Deeside AAC): U17W_60mH
Megan Jackson (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_60mH
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Keira Jones (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_LJ
Autumn Joseph (Harrogate Harriers & AC): U17W_HJ
Kaspars Kazemaks (Woking AC): SM_60m, SM_300m, SM_60mH
Conrad Kennedy (Durham City Harriers & AC): SM_300m
Wendy Laing (Leigh Harriers & AC): SW_HJ
William Lander (Holmfirth Harriers Ac): SM_60m, SM_300m
Megan Lasseter (Stockport Harriers & AC): U20W_HJ
Alex Leadbeater (Leigh Harriers & AC): U15B_60m, U15B_300m
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_SP
William Lewis (Stockport Harriers & AC): U17M_300m
Alan Littler (West Cheshire Athletic Club): SM_HJ
Matthew Lloyd (Preston Harriers): SM_600m
Brooke Long (Leeds City Athletic Club): U15G_60m
Emily Lowery (Vale Royal AC): U20W_600m
Miriam Luft (Preston Harriers): SW_HJ
Olivia MacCormack (Liverpool Harriers & AC): SW_60m, SW_LJ
Terry MacKlin (Liverpool Harriers & AC): SM_300m
Carl Marchant (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_600m
Karen Marsh (St Helens Sutton AC): SW_60m, SW_60mH
Libby Martin (Stockport Harriers & AC): U15G_600m, U15G_LJ, U15G_SP
Daniel McCann (Stockport Harriers & AC): U15B_600m, U15B_SP
Ryan McKay (Liverpool Harriers & AC): SM_LJ
Kane McWatt (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_300m
Phoebe Melia (Liverpool Harriers & AC): U15G_HJ
Arantxa Middleton (Tamworth AC): U15G_60m, U15G_300m
Gabriel Mikoleizik (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m
Harry Miller-Reedman (Stockport Harriers & Ac): U17M_600m, U17M_60mH, U17M_LJ
Tracey Milward (Northern Masters AC): SW_60m, SW_300m
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Harvey Murphy (Stockport Harriers & AC): U15B_600m, U15B_LJ
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_60m, U17M_60mH
Sagesse Nguie (Trafford Athletic Club): U20M_60m
Harvey Noble (Preston Harriers): U20M_60mH, U20M_PV
Eleanor Noblet (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Patrick O'Connell (Oldham & Royton H & AC): U15B_HJ
Nathan O'Mara (Keighley & Craven AC): SM_60m, SM_LJ, SM_300m
Cameron Oliver (Kirkby Milers AC): U15B_600m
Tamunonengiye O Ossai (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_60m
Isaac Parker (Horwich R M I Harriers): U20M_300m
Alex Parkinson (Kingston AC And Poly Harriers): SM_60m
Caitlin Parr (Kirkby Milers AC): U17W_60m
Katie Parr (Wirral AC): U15G_60m
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist AC): SW_60m
Matthew Poole (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_60m
James Pratt (Stockport Harriers & AC): SM_60m
Macy Preece (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m
Charlotte Radcliffe (Dacorum & Tring AC): SW_60m
Chiara Ramponi (University of Manchester Athletics and Cross Country Club): SW_60m
Emily Rankin (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Greg Richards (Tamworth AC): SM_60m
Rebecca Roach (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_SP
Isabella Robinson (Wirral AC): U15G_60m
Joshua Robinson (Keighley & Craven AC): U17M_60m, U17M_300m
Catherine Ross (None): SW_60m, SW_LJ
Louise Royston (Halifax Harriers & AC): SW_60m, SW_300m
Trinity Salisbury (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH
Anita Saunders (Pendle Athletic Club): SW_60m
Jo Schmiz (Loughborough Students AC): SM_600m
Evie Schofield (Warrington A C): U15G_60m
Gus Schofield (Warrington A C): U17M_60m, U17M_HJ
Morgan Senior (Wolverhampton & Bilston): U20M_60m
Mary Seymour (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_600m, U15G_LJ
Daniel Shuttleworth (Kendal Amateur Athletic Club): SM_60m
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_LJ
Kamalpreet Singh (Wolverhampton & Bilston): U15B_60m
Giare Skervin (Notts AC): SW_60m
Alex Slater (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_HJ, U17M_SP
Georgia Smethurst (Warrington A C): U15G_300m
Ozzy Stringer (Scarborough Athletic Club): U15B_600m
Hollie Suffolk (Preston Harriers): U20W_300m, U20W_600m
Luke Suffolk (Preston Harriers): U17M_PV, U20M_600m
Michael Taubman (Manx Harriers): SM_60m
Ella Taylor (Stockport Harriers & Ac): U17W_600m, U17W_SP
Grace Taylor (Stockport Harriers & Ac): U15G_600m, U15G_SP
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U20M_60m
Frederic Tremblay (Royal Sutton Coldfield Athletic Club): SM_600m
Ellie-ann Tuitt-Williams (Warrington A C): U15G_60m, U15G_300m
Ellen Turnbull (Warrington A C): U17W_300m
Daniel Ullah (Birchfield Harriers): SM_600m
Joanne Upton-Fletcher (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_300m
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_300m, U17M_600m
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Jonah Wall (Stockport Harriers & AC): U15B_600m, U15B_60mH, U15B_SP
Brook Whyatt (Sale Harriers Manchester): U17M_PV
Hannah Williams (Bristol and West AC): SW_60m
Harry Williams (Stockport Harriers & AC): U20M_60m
Corey Wilson (Liverpool Harriers & AC): SW_300m
Poppy Wilson (Lancaster & Morecambe AC): U17W_60mH, U17W_HJ
Billy Wright (Lincoln Wellington Athletic Club): U15B_60m, U15B_300m
Sophie Yates (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): SW_60m