Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 5







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

127 online entries for this event
Henry Ackroyd (Bingley Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Sam Akerman (Leeds City Athletic Club): U17M_600m
Rian Alex (Sale Harriers Manchester): SM_600m
Benjamin Apps (Southport Waterloo AC): U20M_LJ
Alesha Azonubi (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_200m
James Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_60m, U20M_200m
Lisa Barlow (Kendal Amateur Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Gabriella Bell (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Zac Blackwell (Wigan & District H & AC): U17M_60m, U17M_200m
Graham Boreham (Southport Waterloo AC): SM_600m
Ewan Bradley (West Cheshire Athletic Club): U20M_60m, U20M_60mH
Louis Briscall-Slack (Stockport Harriers & AC): U17M_60m
Aurora Brown (Leeds City Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ
Lewis Bryers (Wigan & District H & AC): U17M_600m
Chloe Burgess (Wigan & District H & AC): U20W_200m, U20W_LJ
Tyler Cartlidge (Deeside AAC): U17M_600m
Alice Cashin (Northern (Isle of Man) AC): U17W_600m, U17W_HJ
Kate Cashin (Northern (Isle of Man) AC): U17W_600m, U17W_LJ
Sebastian Chiarella (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_HJ
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Sean Collins (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Meg Corker (Warrington A C): U15G_200m
Paul Corker (Warrington A C): SM_200m
Melissa Cox (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ
Leon Creaney (Liverpool Harriers & AC): SM_60m, SM_200m
Daniel Cross (Wirral AC): U17M_200m, U17M_LJ
Andrew Curphey (Northern (isle Of Man) Ac): U20M_60m, U20M_200m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_200m
Elinor Davies (Colwyn Bay AC): SW_200m
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U20M_LJ
Lacey Dutton (Birchfield Harriers): U15G_200m, U15G_LJ
Gabrielle Dyson (Wakefield District H & AC): U20W_PV
Jacob Edghill (Colwyn Bay AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Olivia Firth (Harrogate Harriers & AC): SW_200m
Harry Flanagan (Southport Waterloo Ac): SM_60m, SM_200m
Joe Fuggle (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Lucy Fyffe (Chorley Athletic and Triathlon Club): U17W_60m, U17W_200m, U17W_HJ
Mollie Gaddas (Keighley & Craven AC): SW_60m, SW_200m, SW_LJ
Gabrielle Garber (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Miya Gladwin (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_200m
Hilary Gode (Leeds City Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Luke Greenhalgh (Bolton United Harriers & Ac): U15B_SP
Chloe Griffith (Menai Track and Field): U17W_200m
Erin Grime (Salford Harriers & AC): U17W_600m
Samuel Harrison (Liverpool Harriers & AC): U15B_200m
Thomas Hart (Leeds City Athletic Club): U17M_60m, U17M_LJ
William Heath (Skipton AC): U15B_SP
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Aimee Higson (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_SP
Roman Hodgson (Colwyn Bay AC): U15B_600m, U15B_200m
Maddie Jackson (Deeside AAC): U17W_60mH
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Alice Jones (Manchester Harriers & AC): U17W_600m
Cameron Jones (Menai Track and Field): U20M_60m, U20M_200m
James Jones (Deeside AAC): U17M_600m
Keira Jones (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ
Karran Kapur-Walton (Leigh Harriers & AC): U20M_PV
Daisie-mae Keane (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m
Alex Kerfoot (Preston Harriers): U17M_600m
Wendy Laing (Leigh Harriers & AC): SW_HJ
Anna Lashley (Northern (Isle of Man) AC): U17W_60m, U17W_200m
Taavo Leon (Leeds City Athletic Club): SM_60m
Matthew Liu (Liverpool Harriers & AC): U15B_LJ
Erin Lobley (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_HJ
Brooke Long (Leeds City Athletic Club): U15G_60m
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ
Emily Lowery (Vale Royal AC): U20W_600m
Zoe Lucas (Notts AC): SW_60mH
Carl Marchant (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_600m
James Margrave (Northern (isle Of Man) Ac): U17M_60m, U17M_HJ
Callum McManus (City of York AC): U20M_60m, U20M_LJ
Kane McWatt (Sale Harriers Manchester): U17M_60m
James Melhuish (Rushcliffe AC): SM_200m
Hayden Mercer (Blackburn Harriers & AC): U15B_600m
Gabriel Mikoleizik (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m
Rocksan Minkeng (Bury Athletic Club): U17M_200m
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_60m, U17M_60mH
Uzezi Onomerike (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m
Jonathan Osbourne (Colwyn Bay AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m, SM_200m
Bradley Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m
Chloe Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist AC): SW_60m, SW_200m
Jack Perks (Northern (Isle of Man) AC): U17M_60m, U17M_200m
Charlie Peters (Cannock & Stafford AC): U20W_60m
Rion Pierre-Forde (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_60m
Katie Pimblett (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_200m
Catrin Powell Jones (Menai Track and Field): U17W_200m
James Pratt (Stockport Harriers & AC): SM_60m
Macy Preece (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m
Kevin Pye (Notts AC): SM_200m, SM_600m
Chiara Ramponi (University of Manchester Athletics and Cross Country Club): SW_60m
Imogen Reader (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_200m
Rebecca Roach (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_SP
Holly Roberts (Colwyn Bay AC): U20W_600m
Helena Robinson (Sale Harriers Manchester): U17W_HJ
Katy Robinson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_60m, SW_600m, SW_60mH
Catherine Ross (None): SW_60m
Anita Saunders (Pendle Athletic Club): SW_60m, SW_200m
William Saunders (Vale Royal AC): U15B_60m, U15B_LJ
Rukayatu Shonibare (Sale Harriers Manchester): U20W_200m
Daniel Shuttleworth (Kendal Amateur Athletic Club): SM_60m
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_60m, U17W_200m
Scott Sinclair (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_LJ
Alex Slater (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_HJ, U17M_SP
Hannah Smith (Deeside AAC): U17W_600m
Amelia Smithers (Warrington A C): U15G_600m
Scarlett Stapleton (Vale Royal AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Hollie Suffolk (Preston Harriers): U20W_600m
Michael Taubman (Manx Harriers): SM_60m, SM_200m
Beth Taylor (Rotherham Harriers and AC): SW_600m
Declan Taylor (Preston Harriers): SM_60m, SM_200m
Megan Taylor (Leeds City Athletic Club): U17W_60mH
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U17W_60m
Nathan Teece (Northern (Isle of Man) AC): U20M_60m, U20M_200m
Lee Thompson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_600m
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
David Vaughan (Bury Athletic Club): U17M_60m, U17M_600m
Thomas Walley (Wrexham AC): SM_60m, SM_PV
Evie Wild (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_HJ, U17W_SP
Natan Witkowski (Bury Athletic Club): U15B_60mH, U15B_HJ
Emily Wyman (Liverpool University AC): U20W_60m