Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

207 online entries for this event
Cynthia Agbor (Wolverhampton & Bilston): U20W_200m
Christie Allen (Trafford Athletic Club): U17W_200m, U17W_600m
Morgan Amed (Coventry Godiva Harriers): SM_60m, SM_200m
Olivia Ashdown (Sale Harriers Manchester): U17W_200m
Scarlet Ashton (Wirral AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Sophie Ashurst (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_PV
Alesha Azonubi (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_200m
Chloe Bagshaw (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Jacob Baker (Rugby & Northampton AC): SM_60m, SM_LJ
Ruby Bell (Sale Harriers Manchester): U17W_600m
Jodi Bemand (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_60mH
Rachel Bennett (City of York AC): U20W_60m
Tor Bennett Williams (Wolverhampton & Bilston): SM_60m, SM_200m
Lottie Bentley (Worcester AC): U15G_60m, U15G_200m
Zac Blackwell (Wigan & District H & AC): U17M_200m
Isabelle Bloem (Halifax Harriers & AC): U17W_600m
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U15B_60mH
Ruby Bowie (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m, U15G_200m
Dominic Bradley (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_200m
Drew Bradley (Crewe and Nantwich AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_60mH
Gabrielle Broni-Phillips (Wolverhampton & Bilston): U17W_600m
Mary-jayne Broomhead (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_LJ
Joshua Brown (Cardiff AAC): SM_60m, SM_200m
Jack Brown-Schofield (Stockport Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Bria Bullard (Sale Harriers Manchester): U20W_60m
Chloe Burgess (Wigan & District H & AC): U20W_LJ
Charles Burke (Manchester Harriers & AC): SM_60m
Alwayne Campbell (Birchfield Harriers): U20M_60m, U20M_200m
Alicia Carchedi (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Michail Charalampous (Gateshead Harriers & Ac): SM_60m
Sebastian Chiarella (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_200m, U15B_HJ
Joshua Chrisp (Blyth Running Club): U15B_200m, U15B_LJ
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Dijana Clarke (Worcester AC): U20W_200m
Jamie Clowes (City of Stoke AC): U20M_60m, U20M_200m
Jasper Cole (Wolverhampton & Bilston): U20M_600m
Louis Cole (Wolverhampton & Bilston): U15B_200m
Ash Colvin (Liverpool Harriers & AC): SW_60m, SW_200m
Ellina Connor (Trafford Athletic Club): U17W_200m
Jay Cook (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_HJ
Mark Cottam (Bristol and West AC): SM_60m, SM_200m
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U17M_60mH, U17M_SP
Rebecca Cox (Stockport Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Leon Creaney (Liverpool Harriers & AC): SM_60m, SM_200m
Harry Cresswell (Wolverhampton & Bilston): SM_600m
Daniel Cross (Wirral AC): U17M_60m, U17M_200m
Sean Crowie (Hillingdon AC): SM_60m
Maya Curry (Sale Harriers Manchester): U17W_60m
Alison Dale (Bury Athletic Club): SM_600m
Sian Dale (City Of Stoke Ac): U17W_200m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_200m
Georgia Donald (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m, U15G_60mH
Jack Doodson (Stockport Harriers & AC): U15B_200m, U15B_HJ
Matthew Douthwaite (Durham City Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Simon Downs (Kingston upon Hull AC): SM_60m, SM_200m
Kai Dudfield (Wolverhampton & Bilston): U20M_200m
Cameron Duff (Sale Harriers Manchester): U20M_60m
Emily Dye (Kingston Upon Hull Ac): U17W_60m, U17W_LJ
Connor Eastlake (City of Stoke AC): U20M_60m, U20M_200m
Dominic Ellis (Warrington A C): SM_200m
Sarah Elsden (Wigan & District H & AC): U20W_600m
Sophie Elsden (Wigan & District H & Ac): SW_600m
Lauren Etchells (Durham City Harriers & AC): U17W_200m
Millie Everett (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Halle Ferguson (Trafford Athletic Club): U15G_200m, U15G_HJ
Jonathan Fields (Hallamshire Harriers Sheffield): SM_60m
George Foster (City of Stoke AC): U17M_60m, U17M_200m
Emma Fowler (Crewe and Nantwich AC): SW_LJ
Olivia Fowler (Crewe And Nantwich Ac): U17W_60mH, U17W_LJ
Mia Franco (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_600m, U15G_60mH, U15G_LJ
Tyrese Frederick-James (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
Lucy Fyffe (Chorley Athletic and Triathlon Club): U17W_60m, U17W_HJ
Amy Garroch (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_60mH
Callum Garvey (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_60m, U20M_200m
Ben Glencross (Carlisle Aspatria AC): U17M_60m, U17M_200m
Lauren Glencross (None): SW_600m
Leeroy Golding (Pendle Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Luke Greenhalgh (Bolton United Harriers & Ac): U15B_SP
Erin Grime (Salford Harriers & AC): U17W_600m
Cody Hall (Shildon Running & Ac): U15G_60m, U15G_200m
Tegan Hamilton-Adams (Halifax Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Hermione Hamilton-Smith (Holmfirth Harriers AC): U15G_60m
Camille Hargreaves (City Of Stoke Ac): U20W_200m, U20W_LJ
Ben Healy (Knutsford Harriers & Athletics Club): U20M_200m
Amy Hewitt (Leigh Harriers & AC): U15G_LJ
Roman Hodgson (Colwyn Bay AC): U15B_600m
Kate Elizabeth Horobin (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Aiko Hoshiko (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Megan Hoult (Kingston Upon Hull Ac): SW_60m, SW_200m
Abigail Howard (Bury Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_200m, U17W_60mH, U17W_LJ
Amber Hughes (Southport Waterloo AC): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Esther Hulley (Stockport Harriers & AC): U17W_600m
Amy Hunt (Charnwood A C): U20W_60m
P J (Sale Harriers Manchester): U20M_200m
Maddie Jackson (Deeside AAC): U17W_60mH
Joshua James (City of Sheffield and Dearne AC): U17M_PV
Sam Johnson (Stockport Harriers & AC): U20M_60m, U20M_600m
Tyler Johnson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17M_60m, U17M_SP
Alice Jones (Manchester Harriers & AC): U17W_600m
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ
Makoye Kampengele (Cardiff AAC): SM_60m, SM_200m
Daisie-mae Keane (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m
Rory Keen (Sale Harriers Manchester): SM_600m
Angela Kelly (Giffnock North AAC): SW_60m, SW_200m
Ellie Larkin (Wolverhampton & Bilston): U20W_600m
Megan Lasseter (Stockport Harriers & AC): U20W_60mH, U20W_LJ
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
William Lewis (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
Cai Lewis Jones (Menai Track and Field): U17M_60m, U17M_200m
Madeleine Liddell (Blyth Running Club): U15G_60m, U15G_200m
Mia Liddell (Blyth Running Club): U17W_200m, U17W_60m
Steve Linsell (Leeds City Athletic Club): SM_HJ
Yasmin Liverpool (Coventry Godiva Harriers): SW_200m
Erin Lobley (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Natalia Luczak (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_200m, U17W_LJ
Heather MacDonald (Blyth Running Club): U17W_60m, U17W_200m
Joe MacDonald (Halifax Harriers & AC): U17M_600m
Leigha Manser (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m, U15G_200m
Ben Manton (Stockport Harriers & AC): U20M_60m, U20M_200m
Carl Marchant (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_600m
Stewart Marshall (Coventry Godiva Harriers): SM_60m, SM_200m
Ria Marwaha (None): SW_60m, SW_200m
Ali McLellan (Deeside AAC): SW_60m, SW_LJ
Becca McLynn (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Jake Minshull (Coventry Godiva Harriers): U15B_200m, U15B_60mH
Hannah Moat (Scunthorpe & District AC): U20W_HJ
Darian Moore (Worcester AC): U17M_60m, U17M_200m
Jessica Moore (Wolverhampton & Bilston): U17W_600m
Venus Morgan (Kingston Upon Hull Ac): U20W_60m, U20W_60mH
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m
Stephanie Moss (Sale Harriers Manchester): U20W_600m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_60m, U17M_60mH
Eleanor Noblet (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Patrick O'Connell (Oldham & Royton H & AC): U15B_HJ
Osarumen Odemwengie (Sale Harriers Manchester): U17W_60m
Uzezi Onomerike (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
George Orton (Holmfirth Harriers Ac): SM_60mH
Marcus Overend (Liverpool Harriers & AC): SM_60m, SM_200m
Michelle Owusu (Wolverhampton & Bilston): U20W_200m
Myles Paul (Salford Metropolitan AC): U15B_60m, U15B_200m
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Nathan Petch (Coventry Godiva Harriers): SM_60m, SM_200m
Katie Piercy (Southport Waterloo AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_SP
Dalton Powell (Notts AC): SM_60m, SM_200m
Macy Preece (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m, U15G_200m
Grace Pritchard (Wigan & District H & AC): U15G_60m
Nicholas Pryce (Royal Sutton Coldfield Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Imogen Pughe (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U17W_600m
Kevin Pye (Notts AC): SM_200m, SM_600m
Emily Rankin (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_60mH
Benjamin Read (Preston Harriers): SM_600m
Imogen Reader (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_200m
Erika Reid (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m
Daniel Richardson (Warrington A C): SM_200m
Sophie Riley (Wigan & District H & AC): SW_60m, SW_200m
Rebecca Roach (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_SP
Psalm Roberts-Nash (Wolverhampton & Bilston): SM_200m, SM_600m
Brett Rund (Blackpool Wyre & Fylde AC): SM_200m
La- Taunya Samuels (Wolverhampton & Bilston): U17W_200m
William Saunders (Vale Royal AC): U15B_60m, U15B_LJ
Rukayatu Shonibare (Sale Harriers Manchester): U20W_200m
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_200m, U17W_LJ
Alex Slater (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_HJ, U17M_SP
Joseph Smith (Rothwell Harriers & AC): U20M_600m
Ruby Smith (Warrington A C): U15G_SP
Owen Sproston (City Of Stoke Ac): U17M_60mH, U17M_HJ, U17M_SP
Will Stapleton (Sheffield Hallam University Athletics Club): U20M_600m
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH
Fraser Stewart-McCarrison (Wakefield District H & AC): U17M_60m, U17M_200m
Stuart Street (Notts AC): SM_LJ
Hollie Suffolk (Preston Harriers): U20W_200m
Ava Taylor (Sale Harriers Manchester): U17W_600m
Beth Taylor (Rotherham Harriers and AC): SW_600m
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U17W_60m
Bradley Tenuta (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_60m, SM_200m
Shireen Timmis (Lincoln Wellington Athletic Club): SW_200m
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m, SM_200m, SM_60mH
Eleanor Townsend (Kingston Upon Hull Ac): U17W_60m, U17W_LJ
Lucy Townson (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SW_200m
Ellen Turnbull (Warrington A C): U17W_200m
Aidan Twomey (Coventry Godiva Harriers): SM_60m
Harriet Vaughan (Bury Athletic Club): U20W_60m, U20W_PV
Gregory Venyo (Durham City Harriers & Ac): SM_60m, SM_200m
Adam Walker-Khan (City of Sheffield and Dearne AC): SM_600m
Benjamin Wallace (Wirral AC): U17M_200m
Callum Webb (Wolverhampton & Bilston): U20M_200m, U20M_600m
Steven Wheater (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20M_HJ
Evan Williams (Wrexham AC): U17M_60m, U17M_200m
Nekkisha Wilson (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_60m, U17W_200m
Ryan Wilson (Barrow & Furness Striders AC): U17M_60m, U20M_200m
Natan Witkowski (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Ellie Wolfenden (Sale Harriers Manchester): U15G_PV
Reuben Woodford (Colwyn Bay AC): SM_600m
Andrew Woodhouse (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m, U20M_200m
Daisy Worthington (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_HJ
Elizabeth Wright (Warrington A C): U20W_200m
Katy Wyper (Blackpool Wyre & Fylde AC): SW_60m, SW_200m