Top: Entries for Gateshead College & Gateshead Harriers Indoor Series. Match 4







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

50 online entries for this event
Erin Louise Anderson (Blyth Running Club): U17W_60m
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ
Jason Archer (Blaydon Harriers & AC): U17M_SP
Vinny Baker (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Lourdes Bradley (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Niamh Brennan (Gateshead Harriers & AC): U17W_HJ
Corey Burrett (Harrogate Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Craig Charlton (Morpeth Harriers & AC): SM_SP
Ryan Cook (Unattached): U15B_SP
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Paul Donaghy (Durham City Harriers & AC): SM_60m
Kaitlin Enderwick (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SW_SP
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_SP
Hugo Fletcher (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_SP
Divine Gogua (Gateshead Harriers & AC): U17W_SP
Milly Gosling (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_60mH
Isabel Hanley (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U13G_60mH, U13G_HJ
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_SP
Ari Hodgson (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_LJ
Emily Hodgson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17W_60m
Chad Horsman (Blyth Running Club): U13B_60m
Julian Ions (North East Veterans AC): SM_60m
Joel John (Sunderland Harriers & AC): SM_60m, SM_LJ
Grace Johnson (Blaydon Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_SP
Charlotte Kelsey (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17W_60m
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m, U17M_60mH
Joao Martins (Sunderland Harriers & AC): SM_60m, SM_LJ
Grace McDonald (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_SP
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Leoni Pye (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Naiomi Pye (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Jay Rawson (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Daisy Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Stuart Ryan (Gateshead Harriers & Ac): SM_SP
Eric Smart (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Emily Stewart (): SW_60m, SW_SP
Lily Thompson (Darlington H & AC): U15G_SP
Rosie Thompson (Darlington H & AC): U17W_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Daniel Upton (Richmond & Zetland Harriers): SM_60m, SM_60mH, SM_SP
Alfie Ward (Wallsend Harriers & AC): U17M_LJ, U17M_SP
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U17W_60m, U17W_60mH
Hannah Wilson (Blyth Running Club): U13G_60mH, U13G_HJ