Top: Entries for Gateshead College & Gateshead Harriers Indoor Series. Match 3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

57 online entries for this event
Erin Louise Anderson (Blyth Running Club): U17W_60m
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m
Jason Archer (Blaydon Harriers & AC): U17M_HJ
Vinny Baker (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Harry Berry (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_60m
Curtis Bingham (Jarrow & Hebburn AC): U17M_PV
Martha Bowens (Wallsend Harriers & AC): U15G_HJ
Lily Bradley (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m
Lourdes Bradley (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Niamh Brennan (Gateshead Harriers & AC): U17W_HJ
Joel Brown-king (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Tori Buckley (Darlington H & AC): U13G_60m, U13G_SP
Orla Carty (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Lily Cassidy (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
Craig Charlton (Tynedale Harriers & AC): SM_SP
Ryan Cook (Unattached): U15B_SP
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Kaitlin Enderwick (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SW_SP
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_SP
Ruby Farrell (Blyth Running Club): U13G_HJ
Hugo Fletcher (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
George Forrest (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Darcey Garbutt (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_TJ
Alice Geoghegan (Morpeth Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Julien Gittens (Leeds City Athletic Club): SM_TJ
Milly Gosling (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_60mH
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U13G_60mH, U13G_HJ
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_SP
Chad Horsman (Blyth Running Club): U13B_60m
Fred Hunt (Allerton Junior Athletics Club): U17M_60m, U17M_SP
Julian Ions (North East Veterans AC): SM_60m
Grace Johnson (Blaydon Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Charlotte Kelsey (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17W_60m
Conrad Kennedy (Durham City Harriers & AC): SM_60m
Matthew Lumb (Gateshead Harriers & AC): U17M_60m
Georgina Mabbott (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Elliot Mavir (Morpeth Harriers & AC): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_HJ
Patrick McBride (Shrewsbury AC): SM_60mH, SM_HJ
Charlie Myers (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SM_PV
Ellie O'halloran (tf38) (Jarrow & Hebburn AC): U17W_SP
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_60m, U13G_HJ
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Luke Pichler (Wallsend Harriers & AC): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_SP
Hannah Pringle (Gateshead Harriers & AC): SW_TJ
Jay Rawson (Gateshead Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_HJ
Daisy Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Eric Smart (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U20M_60mH, U20M_HJ
Emily Stewart (): SW_60m, SW_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m, SM_60mH
Millie Train (Wallsend Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U17W_60m, U17W_60mH