Top: Entries for Gateshead College & Gateshead Harriers Indoor Series. Match 2







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

51 online entries for this event
Erin Louise Anderson (Blyth Running Club): U17W_60m
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m
Jason Archer (Blaydon Harriers & AC): U17M_HJ, U17M_SP
Nathan Bailey (Blyth Running Club): No Events
Steven Beattie (Glasgow University AC): SM_60m
Laura Bevington (Durham City Harriers & AC): U20W_60m
Joel Brown-king (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Tori Buckley (Darlington H & AC): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_SP
Benjamin Coffer (Durham City Harriers & AC): U15B_60m
Ryan Cook (Unattached): U15B_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Aiden Dempsey (Blyth Running Club): U13B_60m
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_60m, U15B_SP
Joy Eze (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
George Forrest (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Darcey Garbutt (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Alice Geoghegan (Morpeth Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m, U17W_SP
Milly Gosling (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Fergus Green (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_60m
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U17M_SP
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U13G_60mH, U13G_LJ
Joshua Hickson (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_SP
Ari Hodgson (Gateshead Harriers & AC): SM_60m
Grace Johnson (Blaydon Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ
Charlie Lawson (Unattached): U13B_60m
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m, U17M_60mH
Jessica Lively (North Shields Polytechnic Club): U17W_60m, U17W_LJ
Matthew Lumb (Gateshead Harriers & AC): U17M_60m
Malcolm McPhail (Northern Masters AC): SM_60m
Saveena Mullin (Morpeth Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist Ac): SW_60m
Charlotte Richardson (Durham City Harriers & AC): U17W_60m
Luke Russell (Chester Le Street & Dist AC): U17M_60m
Scott Russell (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_LJ
Eric Smart (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U20M_60mH, U20M_HJ
Emily Stewart (): U20W_60m, U20W_SP
Lily Thompson (Darlington H & AC): U15G_SP
Rosie Thompson (Darlington H & AC): U17W_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Louie Tyers (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Daniel Upton (Richmond & Zetland Harriers): SM_60m, SM_60mH, SM_SP
Alex Wallace (Blaydon Harriers & AC): U15B_60m, U15B_HJ
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U17W_60m, U17W_60mH