Top: Entries for Gateshead College & Gateshead Harriers Indoor Series. Match 1.

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

56 online entries for this event
Joseph James Anderson (Blyth Running Club): U13B_60m
Caitlin Beattie (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_60m, U15G_60mH
Harry Berry (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_60m
Laura Bevington (Durham City Harriers & AC): U20W_60m
Kate Bower (Darlington H & AC): U20W_60m
Jonathan Bull (Durham City Harriers & AC): SM_60m
Joshua Chrisp (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ
Benjamin Coffer (Durham City Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ
Amy Colling (Durham City Harriers & AC): U17W_60m
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Fenic Couzens (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m
Aiden Dempsey (Blyth Running Club): U13B_60m
Fynn Errington (Birtley Ac): U15B_60m, U15B_SP
Darcey Garbutt (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Olivia Gent (Morpeth Harriers & AC): U15G_60m
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m, U17W_SP
Leon Hall (Tynedale Harriers & AC): U15B_60m
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U13G_60mH
Ethan Hill (Tynedale Harriers & AC): SM_LJ
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_SP
Ari Hodgson (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_LJ
Oliver Hunter (Tynedale Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Grace Johnson (Blaydon Harriers & AC): U15G_60mH
Charlotte Kelsey (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17W_60m
Mollie Kettrick (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & AC): U17M_60mH, U17M_LJ
Amy McLellan (Chester Le Street & Dist AC): U15G_SP
Saveena Mullin (): U13G_60m, U13G_60mH
Sadie Parker (Blyth Running Club): U13G_HJ, U13G_SP
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist Ac): SW_60m
Daisy Percival (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Luke Pichler (Wallsend Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_SP
Abigail Pountain (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17W_60m, U17W_60mH
Jay Rawson (Gateshead Harriers): U15B_60mH, U15B_LJ
Daisy Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Louie Russell (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m
Luke Russell (): U17M_60m
Scott Russell (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U17W_HJ
Noah Scott (Low Fell RC): U13B_60m, U13B_LJ
Eric Smart (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U20M_60mH, U20M_LJ
Emily Stewartt38 (): U20W_60m, U20W_SP
Scott Temple (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_60m, U15B_LJ
Lily Thompson (Darlington H & AC): U15G_SP
Rosie Thompson (Darlington H & AC): U17W_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Chloe Tiffen (Chester Le Street & Dist AC): U15G_60m
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60mH
Maya Turner (Blyth Running Club): U13G_60m
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_SP
Ruby Wilbor (Allerton Junior Athletics Club): U15G_60m
Kate Williams (Darlington H & AC): U15G_60m
Hannah Wilson (Birtley AC): U13G_60m, U13G_HJ, U13G_SP