Top: Entries for ERRA Young Athletes Road Relay Championships - U17 Men







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

51 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
4 athletes, 1 team

Alfie Clay, Kie Francis, Tom Miller, Alexander Pennington.
1 team4 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
25 athletes, 3 teams

Elliott Allin, Will Barnicoat, Joe Blacknell, Xavier Booth, Eoin Canning, Max  Chitty, Theo Doran, Adam Duke, Nathan Fitzpatrick, Joshua Genco-Russo, Aaron Gill, Oliver Harris, Luke Hillary, Nathan Holmes, Dan Howells, Jack Johnson, Ethan Kendall, Charlie Kershaw, George Manolis, Sam Perryman, Elliot Pocock, Dylan Spencer, Charlie Turner, Luke Van Oudtshoorn, Daniel Weston.
3 teams25 athletes
Bedford & County AcBedford & County Ac
9 athletes, 1 team

Kiro Bakhcha, Ed Blythman, Harry Brodie, Jack Goodyear, Jake Harrison, Gregory Herring, Aiden Killeen, Isaac Lunn, Jamie Webster.
1 team9 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
9 athletes, 3 teams

Nathan Casey, Hugo Finigan, Michael Gayle, Dylan King, Jared Malcolm-Roberts, Sam McFall, Ryan Shields, Alex Stapleton, Daniel Swain.
3 teams9 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
17 athletes, 3 teams

Harvey Blanden, Oliver Bright, Alex Davis, Henry Fisher, Matthew Francis, Benjamin Gardiner, Joesph Georgiadis, James Gregory, Peter Guy, Jake Leng, Bailey Marks-Belaon, Carlos Ohler, Joel Rooney, Justin Strover, Robert Suckling, Cameron Swatton, Jacob Wibe.
3 teams17 athletes
Bracknell ACBracknell AC
8 athletes, 2 teams

Max Borgnis, Cameron Enser, Henry Fieldsend, Oliver Hall, Alasdair Poll, Ben Rowe, Danny Wessely, Harry Withers.
2 teams8 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
7 athletes, 2 teams

Flynn Baker , James Casling, Fred Hawker, Luke Iles, Robert Kiekuth, Otto Kingston, Nathan Marchant.
2 teams7 athletes
bromsgrove and redditchbromsgrove and redditch
4 athletes, 1 team

Ty Adkins, Joe Hamilton, Harrison Mayne, Trenten Roberts.
1 team4 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
15 athletes, 3 teams

Liam Bell, Thomas Blake, Thomas Bridger, Fletcher Collins-Shirley, David Dow, Hugh Dow, Max Godfrey, Nicolas Harhalakis, Matt  Magin, Samuel Myers, William Newcombe, Olle-joseph Parmenter, Matthew Pinney, Ethan  Seal, Jack Stanton-Stock.
3 teams15 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
9 athletes, 3 teams

Kieran Coleman-Smith, Vincent Dawson, Jamie Day, Ryan  Elston, Marcus Francis, Seamus Hurst, Luke Nuttall, Ethan O'Shea, Lucas Wolf-Pudney.
3 teams9 athletes
Chesterfield & District AcChesterfield & District Ac
6 athletes, 2 teams

Samuel Allen, Michael Brown, Oscar Cousins, Ewan Spencer, Tom Spencer, William Tighe.
2 teams6 athletes
Chiltern Harriers AcChiltern Harriers Ac
13 athletes, 2 teams

Alex Aldred, Rhys Arnold, Matthew Clifford, Tommy Davies, Joe Day, Cameron Hathaway-Enright, Ben Howell, Tom Hunter, Thomas Job, Alex Johnson, Cameron Reid, Edward Watson, Angus Williams.
2 teams13 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
7 athletes, 2 teams

James Atkin, Aidan Banfield, William Browne, William Mahoney, Kieron McFarlane, James Price, Will Simm.
2 teams7 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
3 athletes, 1 team

Daniel Cripps, Callum Crook, Joshua Goldfinch.
1 team3 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
7 athletes, 1 team

Lucas Bennett, Pierce Clisham, Patrick Dunckley, Thomas Keenan, Christian Roberts, Soud Soud, Liam Wood.
1 team7 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
10 athletes, 2 teams

Ethan Barr, Geo Benny, Jude Bush, Ewan Carson, Matthew Golder, Jack Greville, Sam Haste, Jake Martin, Jack Surgay, Thomas Wright.
2 teams10 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
4 athletes, 1 team

Conner James Anderson, Alex Moseley, George Rowland, Joe Warren.
1 team4 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
6 athletes, 1 team

Elias Ahmed, Mohamed Ali, Tom Barry, Chauncey Edwards, Matteo Lamagna, Arun Manget.
1 team6 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
4 athletes, 1 team

Sam Marsh, Myles O'Hanlon, Ethan Rowley, Kyle Rowley.
1 team4 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
8 athletes, 2 teams

Hanad Ahmed, Tariq Arieff, Adam  Ireland, Abdifatah Khalif, Josh Lee, Max McGarvie, Ross McGarvie, Eyoel Meslin.
2 teams8 athletes
Houghton Harriers & ACHoughton Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Will Bellamy, Samuel Gibson, Henry Johnson, Jack Seeney, Izaak Taylor.
1 team5 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
5 athletes, 2 teams

Louis Hudson, Fergus Knappy, Harvey Lewis, Arthur Peel, Laurie Petrucci.
2 teams5 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
9 athletes, 3 teams

Sam Akerman, Joseph Clancy, William Cooke, Tom Cooper, Tommy Dawson, Eddie Hunter, Ethan Hussey, Thomas Mills, George Sutcliffe.
3 teams9 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Joel Denton, Shea Mellor, Nathan Myers, Owen Reason, Josef Short.
1 team5 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
3 athletes, 1 team

Lewis Budgen, Joseph Green, Luke Stonehewer.
1 team3 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Matthew Chauman, Ethan Flaherty, Sam Flaherty, Jamie Ford, Jack Gilland, Mackenzie Woodward.
1 team6 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
5 athletes, 1 team

Samuel Bentley, Jenson Connell, Michael Hopkins, Cameron Mason, Ben Smith.
1 team5 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
9 athletes, 1 team

Tom Balsdon, Rowan Bennett, Sam Bradley, Ross Charlton, Thomas Cunningham, Daniel Dixon, James Gilhome, Andrew Hudspith, Daniel Melling.
1 team9 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
3 athletes, 1 team

Thomas Mogg, Lewis Nagington, Elliot Smith.
1 team3 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
9 athletes, 1 team

Louis Carr, William Cheek, Callum Day, Theo Edwards, Benjamin Hamblin, Alfie Hocking, Matthew Howard, Oliver Lock, Jamie Van-De-velde.
1 team9 athletes
Notts ACNotts AC
7 athletes, 1 team

Matthew Barnes, Harley Beech-McPhilbin, Emilian  Bowry, Morgan Davies-Brown, Alex Irvine, Sam Smith McGloin, Anton Stoger.
1 team7 athletes
Reading AcReading Ac
9 athletes, 2 teams

Leon Bradshaw, Joe Jeffery, Sam Kral-Waters, Alfred McGlennon, Oliver Moor, Joseph Mott, Matthew Raynor, Tom Rickards, Ben Rollings.
2 teams9 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
4 athletes, 1 team

William Beaton, Oliver Jervis, Elliott  Morton, Jack Steele.
1 team4 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
4 athletes, 1 team

Joshua Anderson, Lewis Duval, Tom Lloyd, Joseph Martin.
1 team4 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
9 athletes, 1 team

Matthew Blomley, Adam Caulfield, James Fletcher, Ben Hope, Cian Hutton, Jake Louis, Myles Martin, Fergus Scott, Joseph Vaughan.
1 team9 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
2 athletes, 1 team

Charlie Combey, Jack Hurst.
1 team2 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
9 athletes, 1 team

Alexander Armstrong-Bond, Joseph Blakemore, Jacob Corrie, Samuel Heyworth, Charlie Hobson, Oscar McCarron, Lewis Rowlinson, George Safranauskas, Matthew Thomas.
1 team9 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
7 athletes, 1 team

Oliver Cook, Kamran Dodman, Joshua Dutton, Joseph Foster, Daniel Lewis, Charlie Thomas, Jacob Yates.
1 team7 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
17 athletes, 3 teams

Jonathan Boardman, Laurance Edwards, Daniel Greenstein, Matti Harris, Finn Harvey, Joe Heather, Dylan Hepworth, Kristian Imroth, Ben Kelly, Matthew McAteer, Jude Miranda, Mittio Mohammadian, Conor O'Keeffe, Benjamin Oubridge, Freddie Shiret, Alex Stapleton, David Stone.
3 teams17 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
3 athletes, 1 team

David Bendle, Liam Dailey, Jake Warner.
1 team3 athletes
Telford ACTelford AC
11 athletes, 2 teams

Caleb Adams, Ross Corbett, Matthew Holmes, James Ingram, Tom Jackson, William Kay, Thomas Lote, Luke Moses, Benjamin Naudi, Matthew Vaughan, Josh Williams.
2 teams11 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
6 athletes, 2 teams

Sunny Dhaliwal, Stephen Hogan, Lynden Hunt, Will Jones, Andrew Prole, Haydn Watson.
2 teams6 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
17 athletes, 2 teams

Alexander Beeston, Lucas Beghein, James Crawley, Toby Emm, Fraser Gordon, Tom Gray, Ingmar Gunn, Zac Jones, Djamel Kacimi-Hassani, James Kingston, Joshua O'Brien, Alexander Sandberg, Daniel Seaton, Joseph Sparke, Alex Thompson, Adam Van Der Plas, Elliot White.
2 teams17 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
12 athletes, 3 teams

Alexander Bailey, Joseph Bentall, Andrew Hill, Joseph  Mangan, Seb Patrick, Lewis Royle, Harry Sinclair, Theo Symons Treacher, Ben Turner, Alfie Vesey-Barnes, Cynog Williams, Ben Wolstencroft.
3 teams12 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
9 athletes, 2 teams

Alfie Bould, Aaron Doyle, Samuel Evans, William McKay, Edward Pettitt, Nathan Stapleton, Sam Stephens, Matthew Tucker, Sam Washington.
2 teams9 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
4 athletes, 1 team

Charlie Cook, Matthew Quarterman , Leo Stockham, James White.
1 team4 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
2 athletes, 1 team

Oscar Hedge, Callum Long.
1 team2 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
9 athletes, 1 team

James Bennett, Brynmor Davies, James Harrod, Abdifataah Hasan, Greg Hayward, Johan Hobbs, Joshua Morland, Oliver Shrewsbury, Jack Strange.
1 team9 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
7 athletes, 2 teams

Jordi Evans-Rodriguez, Zain Kothari, Pavit Kullar, Dominic McDougall, Joshua Patteson, Sam Southall, Ross Van Heerde.
2 teams7 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
7 athletes, 2 teams

Thomas Adolphus, Kieran Allgood, Kai Boggon, Rhys Edwards, Ben Sloan, Sam Sloan, Videsh Weerakkody.
2 teams7 athletes
Wreake & Soar ValleyWreake & Soar Valley
6 athletes, 2 teams

Henry Herries, Odhran Palmer-Holmes, Xavi Salcedo, Zach Spence, Lucca Watson Quilter, Roman Watson Quilter.
2 teams6 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 83
Total athletes: 395