Top: Entries for ERRA Young Athletes Road Relay Championships - U15 Girls







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

49 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
27 athletes, 3 teams

Abby Barton, Charlotte Borgars, Emma Boswell, Katy Bowler, Anna Buckmaster, Lois Carty, Nicole Chamberlain, Freya Daines, Maddie Eldridge-Head, Rachel Gillett, Tia Hansford, Sadie Harris, Jessica Hayward, Tamara Hibbins, Ruby Horton, Rosie Kelly, Ella Manning, Niamh McLoughlin, Alison Moore, Poppy Parry, Megan Potter, Pippa Roessler, Mia Smith, Freya Sutton, Izzy Vaz, Kiki Webb, Hannah Woolley.
3 teams27 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
6 athletes, 2 teams

Alicia Athersmith, Amelia Baker, Grace Flemons, Josie Nicholls, Sofia Perusko, Natalie Simmons.
2 teams6 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
12 athletes, 3 teams

Emilie Bullock, Caitlin Casey, Emmeline Grace, Anisa Hamilton, Amy Harland, Hope Kendall, Anya Korpal, Ria Nahar, Olivia Scott, Lucy Semple, Alyia Westwood, Maya Whitehouse.
3 teams12 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
26 athletes, 3 teams

Alexia Araujo, Olivia Berry, Hannah Clark, Ella Deighton, Ellie Dolby, Heidi Forsyth, Parris French, Imogen Hadley, Daniella Harper, Cameron Kelly-Gordon, Isabella Louth, Lara Mannes, Lily Meers, Amelia Middleton, Zakia Mossi, Sylvie Plaskow, Kate Price, Kelsey Pullin, Amarisa Sibley, Abigail Smith, Ella Smith, Holly Sutton Trott, Anwen Thomas, Naomi Toft, Olivia Wauters, Amelie Willars.
3 teams26 athletes
Bracknell ACBracknell AC
15 athletes, 3 teams

Amber Bailey, Abigail Baines, Mia Benneyworth, Ella Benson, Nathalie Camp, Darcey Cooper, Manisha Dave, Jemima Davies, Maddison Grandin, Lucy Hall, Jessica Hatch, Millie Jackson, Leah Jennings, Kitty Mair, Melina Stark.
3 teams15 athletes
bromsgrove and redditchbromsgrove and redditch
9 athletes, 2 teams

Alex Caldicott, Emily Farr, Sophie Groom, Natalie Hatfield, Esme Ranger, Kyra-leigh Rice, Quincy Roberts, Lauren Sykes, Lucy Young.
2 teams9 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
8 athletes, 2 teams

Olive Cooke, Innes Dunlop, Dana Fraser, Emma Lewis, Amelie Maris, Lelia Querns, Camilla  Robson, Rebecca West.
2 teams8 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
10 athletes, 3 teams

Olivia Bonshor, Isabel  Edwards, Demi Locker, Amelie McCann, Lexie McLoughlin, Lucy Morrison, Gemma Newport, Isabel Oakland, Mar Ruiz-Monserrat, Alice Walton .
3 teams10 athletes
Chiltern Harriers AcChiltern Harriers Ac
11 athletes, 2 teams

Carys Arnold, Alice Brown, Alicia Bushell, Olivia Conner, Abbie Henderson, Holly  Henderson, Jinaan Lockwood, Gabriella Nero, Isabelle Nero, Katie Repper, Orla Williams.
2 teams11 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
13 athletes, 3 teams

Madelene Bacon, Holly Bunn, Tia-lily Crane, Alice Daniels, Grace Daniels, Grace Forster, Niamh Hernon, Grace Jermy, Leilani King, Eleanor Phillips, Madeline Short, Memphis Symonds, Meg Willis.
3 teams13 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
9 athletes, 3 teams

Aaliyah Arkell, Jemima Batty, Isabelle Brydon, Bella Digby, Emily Dunkley, Olivia East, Poppy Edwards, Sophie Newsom, Natalya Smith.
3 teams9 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
11 athletes, 2 teams

Valentina Costa, Megan Emerton, Annabelle Ita, Daise Jefferies-Williams, Lillie Jefferies-Williams, Evie Jones, Poppy Mead, Imogen Morland, Anna Norman, Amy Rouse, Leah Thomas.
2 teams11 athletes
Gloucester ACGloucester AC
3 athletes, 1 team

Matilda Ashley, Jess Hill, Katherine Mills.
1 team3 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
8 athletes, 1 team

Amelia Hartshorn, Keriann Huxley, Falan Malone-Priest, Ryley Malone-Priest, Katie-may Sheppard, Eleanor Stark, Ella Von-Schaxmann, Lauren Walker.
1 team8 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
3 athletes, 1 team

Amy Allcard, Zena Hartley, Emily Hunter.
1 team3 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
15 athletes, 2 teams

India Adams, Jemima Anson, Phoebe Bowen, Maisie Collis, Anna Duffy Markovic, Maggie Fairn, Imogen Fenner Scally, Iris Forster, Eva Holland, Hebe Hunter, Sabrina Jones, Poppy McFeely, Mathilda Stevens-Cox, Layla Wilkinson, Sophie  Williams.
2 teams15 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
7 athletes, 3 teams

Eva Baldwin, Hannah Camden, Lucy Dixon, Georgia Heath, Alyssia Jackson, Milly Lever, Isabella Merritt.
3 teams7 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
11 athletes, 4 teams

Sebastianna Bairstow, Tui Brook, Lilli Carr, Niamh Conroy, Daisy Dimitrijevic, Harisah Ghafoor, Hannah Jackson, Emma Lloyd, Scarlett Metcalfe, Emma Peel, Mia Petrucci.
4 teams11 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
5 athletes, 1 team

Eva Fitzpatrick, Melanie Gould, Ana Lovett, Emily Lovett, Molly Minshull.
1 team5 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Jessica Barlow, Lucy Hulme, Melissa Ince, Charlotte Kilgallon, Megan Short.
1 team5 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
2 athletes, 1 team

Lucy Allan, Emily Crookes.
1 team2 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
10 athletes, 2 teams

Isobel Blakemore-Clark, Isabelle Dallas, Tamzin Dentith, Amber Escoffrey, Olivia Holmes, Isobel Leadbetter, Isabel Leyland, Caitlin O'Brien, Faye O'Hare, Grace Tobin.
2 teams10 athletes
Longwood Harriers AcLongwood Harriers Ac
6 athletes, 1 team

Holly Brewster, Neve Hardcastle, Roisin McGrath, Amy  Mourne, Lucy Price, Gina Speakman.
1 team6 athletes
Newport HarriersNewport Harriers
5 athletes, 1 team

Alyssa Baker, Elin Griffiths, Ashleigh Steer, Emily Wilcox, Lily Williams.
1 team5 athletes
Notts ACNotts AC
8 athletes, 2 teams

Esme Bell, Ruby Connell, Jessamine Hughes, Ela-nur Kocacik, Jessica Purvis, Emily Rycroft, Emily Sherriff, Ashlee Taylor.
2 teams8 athletes
Reading ACReading AC
9 athletes, 2 teams

Katie Barnes, Beau Burton, Hollie Cranmer, Jemima Crocker, Camilla Linton, Anna MacKlin, Clara Maynard, Talia Painting, Scarlet Taplin.
2 teams9 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
5 athletes, 1 team

Hayley Butcher, Megan Harpham, Romany Tune, Lahanna Vardy, Katie Viggars.
1 team5 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
12 athletes, 2 teams

Elsa Buchanan, Zara Buchanan, Lucy Carey, Sian Duval, Freya Edmunds, Maddie Elize Hammond, Harriet Martin, Tessa Morris, Leila Rahmati, Caitlin Ralph, Hope Stirland, Talu Yildirim.
2 teams12 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
9 athletes, 1 team

Alice Bates, Georgia Eversden, Flora Goatley, Isobel Haynes, Sophia Hill, Megan Palmer, Claudia Searle, Elspeth Unitt, Olivia Williams.
1 team9 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
5 athletes, 2 teams

Florance Hagger, Eleanor Harwood, Ysa Murdey, Elsie  Robinson, Mckenzie Smith-Byrne.
2 teams5 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
4 athletes, 1 team

Ellie Colquhoun-Lynn, Akira Edgson, Isabel Key, Katie Stringer.
1 team4 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
13 athletes, 2 teams

Christie Allen, Lucy Aplin, Lauren Birchall, Amelia Bratt, Isobel Cammish, Claudia Cook, Maya Croasdaile, Erin Grime, Nicola Mason, Anna Potter, Emily Russell, Natalya Russell, Jessica West.
2 teams13 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
9 athletes, 1 team

Sydney Allen, Joanne Miranda, Jessica Moore, Rachel Pearlman, Eleanor Rachel, Maayan Radus, Elena Roncarati, Natasha Tanner, Aimi Weightman.
1 team9 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
9 athletes, 1 team

Emily Eva, Sarah Gahan, Grace Golinski, Abbie Llewelyn, Esther McGrath, Lily Saxon, Abigail Steele, Abigail Wheelhouse, Sophie Williams.
1 team9 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
1 athletes, 1 team

Isabelle Hinkley.
1 team1 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
8 athletes, 1 team

Emeline Brown, Orla Foley, Antonia Jubb, Sara Laitner, Sarah McGrath, Scarlett  Parkes, Mia Pullan, Lily Tse.
1 team8 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
10 athletes, 2 teams

Emma Bendle, Tanwen Bird, Gaia Bowerman, Ruby Brook, Lexie Bull, Izzy Cook, Florence Fuller, Freya Gregory, Isla Gregory, Hannah Tavner.
2 teams10 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
6 athletes, 1 team

Angel Acheampong, Madeleine Casey, Olivia Colegrave, Lily Dafter, Zenia Gordon, Jasmine Palmer.
1 team6 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
3 athletes, 1 team

Jade Charlton, Isobel Eagle, Rosa Shadforth-Groucutt.
1 team3 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
9 athletes, 1 team

Amber Crush, Taliyah Dahdi, Alex Evans, Annabelle Hales, Aimee Holdstock, Lily Stewart, Angela Ward, Madeleine Wise, Elizabeth Wooff.
1 team9 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
10 athletes, 3 teams

Emily Bevan, Faye Conboy, Cerys Dingle, Tilly Gibbs, Ellie Hudson, Rebecca Nixon, Grace Roberts, Kate Sherry, Thea Smith, Holly Weedall.
3 teams10 athletes
Wakefield District H & ACWakefield District H & AC
8 athletes, 1 team

Brodie Ashton, Suzanne Brooke, Sophie Hall, Harriet Metcalfe, Ellie Owens, Emily Plimmer, Eleanor Rayner, Holly Walker.
1 team8 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
9 athletes, 3 teams

Sophie Allen, Lila Battell, Lorna Coull, Molly Howell, Lydia Marshall, Rebecca Morley, Marnie Sillitoe, Libby Stinson, Amber Walton.
3 teams9 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
6 athletes, 1 team

Amelia  Honor, Grace Horswell, Kate Howard, Dalis Jones, Tilly Spinney, Eva Ward.
1 team6 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
8 athletes, 2 teams

Charlotte Dewar, Charlotte Green, Eloisa Harris, Isabel Haycock, Holly Landon, Isabelle Spencer, Imogen Tattersall, Jasmine Young.
2 teams8 athletes
Wirral ACWirral AC
8 athletes, 1 team

Keira  Brady-Jones, Emily Constable, Emma Fildes, Ella  Heap, Ellen -mary Kearney, Elyse Kedzior-MacDonough, Scarlett Liddy, Zara White.
1 team8 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
4 athletes, 1 team

Zahara Malcolm, Hollie McArdell, Miya Meada, Ellen Savidge.
1 team4 athletes
Worcester ACWorcester AC
9 athletes, 1 team

Katherine Burgess, Poppy Elton, Evie Hawkesford-Johnson, Ruby Jarman, Emma Pound, Maya  Stewart, Abi Timmington, Claudia Williamson, Elisabeth Williamson.
1 team9 athletes
Wreake & Soar ValleyWreake & Soar Valley
11 athletes, 3 teams

Olivia Bailey, Aoife Brotherton, Rebecca Cullen, Indienne King, Flora Miskin-Young, Isobel Orencas, Katie Parker, Isla Stuart, Eliza Weselby, Isabelle Wilson, Holly Wright.
3 teams11 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 88
Total athletes: 430