Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships 2019 - Senior Women







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

251 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
1 athletes, 1 team

Cordelia Parker.
1 team1 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
14 athletes, 1 team

Georgie Bruinvels, Laura Gent, Emelia Gorecka, Lauren Hall, Emily Hosker Thornhill, Bethan Hubbard, Ruth Jones, Bryony Proctor, Sally Ratcliffe, Louise Small, Emma Stevens, Katie Stevens, Georgia Tuckfield, Anna Weston.
1 team14 athletes
Aldridge RcAldridge Rc
10 athletes, 1 team

Louise Berry, Louise Booker, Joanne Dulson-Cox, Anne Kelsall, Karen Kiteley, Laura Malsbury, Claire O'Brien, Judith Toase, Karen Waple, Abigail Wright.
1 team10 athletes
Alnwick HarriersAlnwick Harriers
1 athletes, 1 team

Diana Weightman.
1 team1 athletes
Altrincham & District Athletic Club LimitedAltrincham & District Athletic Club Limited
3 athletes, 1 team

Danielle Beard, Lora Blann, Carole Harrison.
1 team3 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
6 athletes, 1 team

Rebecca Beck, Veryan Cranston, Bethan Francis, Gemma Lawton, Jacqueline Rockliffe, Jill Westwood.
1 team6 athletes
Baildon RunnersBaildon Runners
10 athletes, 1 team

Kirsty Allen, Sarah Anderton, Nikki Binks, Ali Boyle, Nicola Empson, Jennie Guard, Tara Phillips, Anna Smith, Susanna Walters, Emma Wilkins.
1 team10 athletes
Baildon RunnersBaildon Runners
3 athletes, 1 team

Alice Buttle, Denise Johnson, Melanie West.
1 team3 athletes
Barnet & District ACBarnet & District AC
7 athletes, 1 team

Clare Janette Boutle, Sarah Boxer, Helen Hoyle, Joanne Kent, Karen Murphy, Joanne Squire, Mandy Violet.
1 team7 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
3 athletes, 1 team

Anne Bennett, Kerry Storrar, Linda Westlake.
1 team3 athletes
Barnsley HarriersBarnsley Harriers
3 athletes, 1 team

Helen Andrews, Jo Bissell, Katie Marie Roberts.
1 team3 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
2 athletes, 1 team

Freya Davis, Charlotte Earl.
1 team2 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
10 athletes, 1 team

Sue Bosher, Madeleine Brodie, Alice Burgin, Emma Coombes (keech), Ruth Kerr, Sarah Kerr, Rebecca Murray, Claire Perusko, Hayley Vinnicombe, Carla Whitmore.
1 team10 athletes
Beeston ACBeeston AC
9 athletes, 1 team

Christine Bexton, Caitlin Bradbury, Sophie Eadsforth, Lucy Grant, Salome Maybanks, Ndiarka Mbodji, Holly McCain, Evgeniya Mihaylova, Catherine Simkins.
1 team9 athletes
Belgrave HarriersBelgrave Harriers
9 athletes, 1 team

Mimi Corden-Lloyd, Ioana Cousland, Geogina Fenn, Lizzie Goldie-Scot, Saron Haileselase, Mhairi Hall, Emma Howsham, Fiona Maddocks, Rochelle Sceats-Basil.
1 team9 athletes
Belper HarriersBelper Harriers
2 athletes, 1 team

Karolina Kucharek, Clare Sheldon.
1 team2 athletes
Beverley Athletic ClubBeverley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Fiona Oakes.
1 team1 athletes
Bexley AcBexley Ac
3 athletes, 1 team

Victoria Croucher, Sarah Dodds, Geraldine Legon.
1 team3 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
3 athletes, 1 team

Sally Dack, Rosie Dawson, Sarah  Roe.
1 team3 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
14 athletes, 1 team

Jo Buckley, Maria Del Sol Carrera Vivar, Sarah Dewhirst, Sarah Flaherty, Caroline Francis, Alana Gill, Joanne  Henry, Catherine Holmes, Rebecca Holmes, Stephanie Robson, Shona Stone, Ruth Thackray, Rebecca Weight, Victoria Wilkinson.
1 team14 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
10 athletes, 1 team

Hayley  Carruthers, Sarah Conway, Jessie Lutwyche, Chloe Richardson, Nicola  Ross, Kathryn Salt, Sarah Travis, Frances Vickers, Elizabeth Watters, Samantha Watters.
1 team10 athletes
Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRAT)
6 athletes, 1 team

Molly Browne, Rachel Farquhar, Rosie Forster, Eloise Lee, Hannah Ludford, Katrina Rye.
1 team6 athletes
Birtley ACBirtley AC
5 athletes, 1 team

Kelly Bentley, Lorna Graham, Rebecca Pottinger, Lisa Short, Kirsty Walker.
1 team5 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
5 athletes, 1 team

Jane Bradshaw, Niamh Bridson-Hubbard, Jennie Butler, Melody Kane, Carole Penlington.
1 team5 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
3 athletes, 1 team

Elizabeth Mitchell, Amanda Phillips, Lauren Young.
1 team3 athletes
Blackpool Wyre & Fylde AcBlackpool Wyre & Fylde Ac
1 athletes, 1 team

Claire Elizabeth Irons.
1 team1 athletes
Blaydon Harriers & AcBlaydon Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Eleanor Bradbury, Claire Collinson, Jennifer McDonald, Joanne Ramshaw, Elaine Small.
1 team5 athletes
Blyth Running ClubBlyth Running Club
7 athletes, 1 team

Anita Brabazon, Anne Craddock, Gwen Forster, Gemma Harmon, Claire Mason, Helen Morris, Sandra Watson.
1 team7 athletes
Bolton United Harriers & ACBolton United Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Laura Lombard.
1 team1 athletes
Border Harriers & ACBorder Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Rachel Brown, Kathryn Douglas, Clare McKeown, Teresa Medley, Rhiannon Silson, Fiona Smith.
1 team6 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
1 athletes, 1 team

Fiona Taylor .
1 team1 athletes
Bournville HarriersBournville Harriers
14 athletes, 1 team

Caroline Ankcorn, Monica Baptista, Jess Bond, Suzanne Bunn, Laura Gale, Jude Glynn, Jo Green, Linda Howell, Rhian Littlewood, Alison Price, Lesley Pymm, Sarah Rock-Webster, Nicola Sykes, Pauline Wright.
1 team14 athletes
Bracknell ACBracknell AC
1 athletes, 1 team

Laurie Marlow.
1 team1 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
1 athletes, 1 team

Martha Coyle.
1 team1 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
9 athletes, 1 team

Amelia Atkinson , Daniella Bailey, Katrina Entwistle, Natalie Griffiths, Ellen Harrison, Kate Maltby, Catie O'Donoghue, Isabelle Talbot Price, Charlotte Taylor-Green.
1 team9 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
4 athletes, 1 team

Charlotte Ball, Tamara Freeman, Natasha Newton, Caroline Warrington.
1 team4 athletes
Buxton ACBuxton AC
1 athletes, 1 team

Kate Ledin.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
19 athletes, 1 team

Justine Anthony, Holly Archer, Hope Bretscher, Karen Cameron, Charlotte Christensen, Lucy  Dowsett, Emma Etheridge, Rebecca Frake, Helen Grant, Kelly  Grant, Chloe  Haines, Becky Hair, Fiona  Hughes, Ruth  Jones , Victoria Knight, Sian-marie Lucas, Zoe MacDonald, Charis Taylor, Deborah Williams.
1 team19 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
3 athletes, 1 team

Christine Bond, Natasha Sinha, Megan Williams.
1 team3 athletes
Central Park AthleticsCentral Park Athletics
2 athletes, 1 team

Rebecca Watson, Renee-marie  Young.
1 team2 athletes
Centurion RCCenturion RC
2 athletes, 1 team

Clare Colquhoun, Samantha Horsfall.
1 team2 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
9 athletes, 1 team

Elsie Butler, Natalie Egginton, Hollie Elliot, Mariam Getachew, Katie Lomas, Jane Potter, Juliet Potter, Gemma Steel, Catherine Tinker.
1 team9 athletes
Chester Triathlon ClubChester Triathlon Club
2 athletes, 1 team

Traci Shipley, Rosemary Symms.
1 team2 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
1 athletes, 1 team

Bethany Garland.
1 team1 athletes
Chorlton RunnersChorlton Runners
15 athletes, 1 team

Hannah Ahle, Ann Carney, Madeleine Dickson, Lois Garner, Liz Greenwood, Olivia Kempsey, Katie McInnes, Jacqueline Perrot, Sarah Renshaw, Emma Tollefson, Alison Wainwright, Rosalyn Webster, Amy Welch, Chloe Wilkinson, Andreja Zevnik.
1 team15 athletes
City of Hull ACCity of Hull AC
5 athletes, 1 team

Natalie Curgenven, Whitney Larkin, Sophie Lee, Corinna Turner, Niki Whitaker.
1 team5 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
5 athletes, 1 team

Sarah Astin, Mabel Beckett, Lauren Howe, Iona Lake, Danielle Nimmock.
1 team5 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
4 athletes, 1 team

Beth Ansell, Donna Claridge, Eleanor Curran, Caroline Fuller.
1 team4 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
4 athletes, 1 team

Louise Dawson, Joanne Donnelly, Katie Holt, Victoria Hughes.
1 team4 athletes
Clapham ChasersClapham Chasers
12 athletes, 1 team

Eleanor Andrews, Kat Baldwyn, Laura Boehm, Gemma Brierley-Rutter, Lucy Butt, Alison Caldwell, Rebecca Dobson, Anna Jurkiewicz, Olivia Matthews, Libby Morrison-Jones, Adele Potts, Hayley Shearman.
1 team12 athletes
Clayton-le-Moors HarriersClayton-le-Moors Harriers
8 athletes, 1 team

Michelle Abbott, Donna Airey, Susan Allen, Rebecca Bradshaw, Cassie Darling-Smedley, Helen Harrison, Christine Leathley, Julia Rushton.
1 team8 athletes
Congleton HarriersCongleton Harriers
2 athletes, 1 team

Joanne Moss, Lucy Rusbridge.
1 team2 athletes
Corby AcCorby Ac
2 athletes, 1 team

Rebecca Hall, Alice Smyth.
1 team2 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
4 athletes, 1 team

Sally Boon, Mistianne Feeney, Myshola Kirkham, Jayne Mumford.
1 team4 athletes
Crook & Dist Sports AcCrook & Dist Sports Ac
4 athletes, 1 team

Sharon Bridge, Jane Henderson, Joanne Raine, Elizabeth Wood.
1 team4 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
1 athletes, 1 team

Stevie Lawrence.
1 team1 athletes
Dacorum & Tring ACDacorum & Tring AC
5 athletes, 1 team

Kerry Ardley, Hannah Bennett, Kelly Dubuisson, Samantha Fawcett, Louise Flower.
1 team5 athletes
Darlington H & AcDarlington H & Ac
6 athletes, 1 team

Catherine Anderson, Janice Foster, Anneli Jane MacKenzie-Brown, Lesley Miller, Sue Philips, Nicola Young.
1 team6 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
1 athletes, 1 team

Cas Wright.
1 team1 athletes
Denby Dale Athletics ClubDenby Dale Athletics Club
6 athletes, 1 team

Jennifer Esty, Clara Ong, Katie Sharp, Elizabeth Willoughby, Samara Wood, Joanne Worboys-Hodgson.
1 team6 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
3 athletes, 1 team

Rebecca Miller, Lisa Palmer, Emily Weeks.
1 team3 athletes
Derwent Valley Trail RunnersDerwent Valley Trail Runners
1 athletes, 1 team

Lynne Michelson.
1 team1 athletes
Derwentside AcDerwentside Ac
3 athletes, 1 team

Sharon Barton, Fiona Sharron Gilchrist, Sam Redgate.
1 team3 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Rose James.
1 team1 athletes
Dulwich Runners ACDulwich Runners AC
2 athletes, 1 team

Clare Elms, Michelle Lennon.
1 team2 athletes
Ealing Eagles Running ClubEaling Eagles Running Club
5 athletes, 1 team

Liz Ainsworth, Sophie Foxall, Jessica Hood, Hayley Kandt, Olivia Parker-Scott.
1 team5 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
1 athletes, 1 team

Louise Prince.
1 team1 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
2 athletes, 1 team

Angela Oldham, Hayley Simpson.
1 team2 athletes
East Hull Harriers & AcEast Hull Harriers & Ac
9 athletes, 1 team

Mary Carrick, Carole Fee, Alison Hayes, Linda Huart, Sarah Padfield, Katie Seddon, Jan Suddaby, Kirsty Wilson, Magdalena Zaremba.
1 team9 athletes
East London RunnersEast London Runners
1 athletes, 1 team

Zoila Gilham-Fernandez.
1 team1 athletes
Eden RunnersEden Runners
1 athletes, 1 team

Kerry Davies.
1 team1 athletes
Elvet StridersElvet Striders
10 athletes, 1 team

Stephanie Barlow, Elaine Bisson, Fiona Brannan, Susan Davis, Sarah Fawcett, Camilla Lauren-Maatta, Nina Mason, Fiona Shenton, Alison Smith, Jan Young.
1 team10 athletes
Ely RunnersEly Runners
4 athletes, 1 team

Celine Prescott, Lisa Redman, Beth Runciman, Rebecca Sharpe.
1 team4 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
4 athletes, 1 team

Isabel Brinsden, Alice Germana, Naomi Lenane, Diana Norman.
1 team4 athletes
Eton Manor ACEton Manor AC
10 athletes, 1 team

Rachel Brittle, Hayley Dalton, Janine Durrant, Claire Fisher, Sarah Flanagan, Jenny Heymann, Jane Rukin-White, Mala Singh, Louise Vacher, Zoe Woodward.
1 team10 athletes
Fitmums and FriendsFitmums and Friends
6 athletes, 1 team

Samantha Barlow, Allison English, Fiona  Griffiths, Rebecca Joyce, Michelle Kilgarrif, Lisa Seamark-Cooke.
1 team6 athletes
Fleet & Crookham ACFleet & Crookham AC
1 athletes, 1 team

Helen Hall.
1 team1 athletes
Fulham Running ClubFulham Running Club
13 athletes, 1 team

Helen Burke, Judith Clarkson, Daphne Dadzie, Hannah Farrow, Louise Garlick, Katherine Gow, Nat Grace, Faye Lynam, Jessica Saunders, Amy Tayler, Liberty Thompson, Rose Waddington, Joanne Walker.
1 team13 athletes
Garden City RunnersGarden City Runners
1 athletes, 1 team

Martha Hall.
1 team1 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
13 athletes, 1 team

Lisa Atkinson, Brigid Dennehy, Katherine Downie, Jane Giles, Roseanne Jones, Maggie Loraine, Aife McSheffrey, Elizabeth Oconnor, Charlotte Perkins, Mairead Power, Elizabeth Raven, Kim Simpson, Lucie Wilkinson.
1 team13 athletes
Gloucester ACGloucester AC
3 athletes, 1 team

Helen Haines, Anna Midgley, Kirsty Reid.
1 team3 athletes
GoodGym Race TeamGoodGym Race Team
5 athletes, 1 team

Leanne Allsopp, Egg Cameron, Sally Jones, Sarah Moore, Tracey Taylor.
1 team5 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Floor Christie-De Jong, Susan Driscoll, Sarah Gartside, Helen Warburton.
1 team4 athletes
Great Bentley Running ClubGreat Bentley Running Club
2 athletes, 1 team

Vicky Presland, Meera Rajoo-Oakley.
1 team2 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
6 athletes, 1 team

Helen Attwood, Anna Cosimetti, Kerri James, Simone Jones, Rebecca Moore, Samantha Morton.
1 team6 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Hazel Berrett, Katrina Oddy.
1 team2 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
12 athletes, 1 team

Hatti Archer, Ellie Crownshaw, Hannah Fletcher, Julia Jagger, Rachael Lundgren, Rachel Poole, Charlotte Slack, Nicola Squires, Charlotte Ward, Hannah Whitelam Hodges, Lexie Wilson, Zanthe Wray.
1 team12 athletes
Harborough ACHarborough AC
3 athletes, 1 team

Jacquie Hanmer, Tracey Southwell, Marise Taylor.
1 team3 athletes
Harrogate Harriers & ACHarrogate Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Coralin Harrison.
1 team1 athletes
Harrow ACHarrow AC
2 athletes, 1 team

Eilish O'Grady, Rosa Smart.
1 team2 athletes
Hastings ACHastings AC
4 athletes, 1 team

Katie Arnold, Suzi Frost, Abby Kirsopp, Casey Ralph.
1 team4 athletes
Havering ACHavering AC
6 athletes, 1 team

Ginte Bailey, Morgan Campbell, Clare Davies, Una English, Robyn Matson, Vicky Smith.
1 team6 athletes
Headington RRHeadington RR
1 athletes, 1 team

Sandra Harding-Brown.
1 team1 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
6 athletes, 1 team

Samantha Jane Crowe, Jayne Lynas, Kelsey Moloney, Joanne Potter, Paige Roadley, Elaine Wilkins.
1 team6 athletes
Heaton Harriers & AcHeaton Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Marie Bennett, Jenny Friend, Danielle Smythe.
1 team3 athletes
Helsby Running ClubHelsby Running Club
5 athletes, 1 team

Rachel Arnold, Jane Ashbrook, Hannah Cowley, Jackie Keasley, Susie  Woodward-Moor .
1 team5 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
3 athletes, 1 team

Alex Binley, Suzie Slemeck, Eileen Toomer.
1 team3 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
13 athletes, 1 team

Jordan  Foster, Georgie Grgec, Aimee-louise Hargreaves, Katie Kedward, Lara Langston, Steph McCall, Evie McDermott, Katie Moore, Shannon Sinclair, Suzanne Swaine, Stacey Ward, Julia Wedmore, Olivia Zeltner.
1 team13 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
4 athletes, 1 team

Alicia Found, Isabel Found, Sally Judd, Deborah Rushman.
1 team4 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
7 athletes, 1 team

Sarah Bailey, Natasha Cendrowicz, Louise Faherty, Rebecca Johnson, Molly Renfer, Tessa Strain, Hannah Viner.
1 team7 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
5 athletes, 1 team

Gemma Barry, Zoe Dobbs, Freya Hollingsworth, Hannah Wells, Natalie Wickings.
1 team5 athletes
Holme Pierrepont RcHolme Pierrepont Rc
9 athletes, 1 team

Janet Atkinson, Ruth Brandon, Lisa Chan, Sue Chicken, Emma Cupitt, Christine Heaton, Aimee Palace, Hannah Sampson, Carly Stretton.
1 team9 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
8 athletes, 1 team

Helen Berry, Cara Bintcliffe, Deborah Hall, Lucy Hall, Claire Leaver-Hewitt, Zoe Storr, Ruby Sykes, Katie Walshaw.
1 team8 athletes
Horsforth HarriersHorsforth Harriers
8 athletes, 1 team

Bev Elliott, Emma Harrop, Marie Hart, Molly Savill, Naakesha Seth, Carroll Tracy, Aisling Wall, Jane Webster.
1 team8 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
1 athletes, 1 team

Janet Rashleigh.
1 team1 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
9 athletes, 1 team

Caroline Archer, Kelly Crawford, Georgia Hill, Ieva Klavina, Elaine Livera, Eleanor Smith, Polly Smith, Sarah Smith, Pauline Stocker.
1 team9 athletes
Ilkeston Running ClubIlkeston Running Club
2 athletes, 1 team

Cathy Ayton, Jessica Denman.
1 team2 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
13 athletes, 1 team

Alison Bennett, Petra Bijsterveld, Rachel Carter, Hilda Coulsey, Caroline Howe, Diane  Kitchen, Beth Massey, Pauline Munro, Anna Pickering, Sally Pickering, Helen Thurston, Lucy Williamson, Helen Wood.
1 team13 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
2 athletes, 1 team

Amy Old, Gabija Rasiukeviciute.
1 team2 athletes
Istead & Ifield HarriersIstead & Ifield Harriers
4 athletes, 1 team

Sally Dawodu-Talabi, Helen Fooks, Jacqueline King, Janet Murray.
1 team4 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
3 athletes, 1 team

Georgia Campbell, Heather Robinson, Vicki Thompson.
1 team3 athletes
Jesmond JoggersJesmond Joggers
7 athletes, 1 team

Kate Black, Laura Cheetham , Beth Deutsch, Emma Glover, Molly Pace, Lottie  Rhodes , Kate Winstanley.
1 team7 athletes
Keighley & Craven ACKeighley & Craven AC
5 athletes, 1 team

Francesca Coulthread, Hinda Hardaker, Lorna Hubbard, Sarah O'Sullivan, Angela Paxton.
1 team5 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
13 athletes, 1 team

Helen Barker, Sue Booth, Paula Bowen, Hazel Clark, Annie Conway, Helen Greenep, Carolyn Kevan, Jacqueline Nowell, Joanne Pennington, Dianne Priestley, Rebecca Robinson, Sarah Tunstall, Lucy Varney.
1 team13 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
2 athletes, 1 team

Pauline Dable, Pamela Grimwade.
1 team2 athletes
Kent ACKent AC
13 athletes, 1 team

Eloisa Brown, Victoria Buck, Abby Clyndes, Sarah Dowling, Susie Fairbrass, Eliza Grant, Sarah Hanley, Teresa Murphy, Alexa Parker, Katie Rowland, Jennifer Smith, Georgina Wiley, Kate Williams.
1 team13 athletes
Kimberley & District StridersKimberley & District Striders
1 athletes, 1 team

Michelle Tilbury.
1 team1 athletes
Kimberley & District StridersKimberley & District Striders
1 athletes, 1 team

Claire  Minoprio .
1 team1 athletes
Kimberworth StridersKimberworth Striders
7 athletes, 1 team

Vicki Beckitt, Michelle Bridgewater, Rebecca Hunt, Adelle Marsden, Claire  Moxon, Louise Taylor, Helen Wade.
1 team7 athletes
Kings Heath Rc - The LionsKings Heath Rc - The Lions
4 athletes, 1 team

Rebecca Bridgman, Angharad Bullward, Nicola Hawtin, Kate Shephard.
1 team4 athletes
Knaresborough StridersKnaresborough Striders
4 athletes, 1 team

Julie Elmes, Sima Lowery, Catherine Morland, Isabelle Rowe.
1 team4 athletes
Knowle & Dorridge RCKnowle & Dorridge RC
4 athletes, 1 team

Nicola Evans, Rachel Gifford, Amy Larsson, Jessica Woolley.
1 team4 athletes
Lancaster & Morecambe ACLancaster & Morecambe AC
1 athletes, 1 team

Jennie Hodgson.
1 team1 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
17 athletes, 1 team

Leila Armoush , Harriet Buswell, Emma Clayton, Lucy  Crookes, Celia De Maria, Claire Duck, Rachael Dyson, Rachel Friend, Sarah Hodgson, Heather Langham, Alice  Leake, Amicia Lee, Georgia Malir, Bronwen Owen, Claudia Stanton, Jennifer Walsh, Charlotte Wills.
1 team17 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Dianne Denney, Rachel Hodgkinson, Laura Riches, Brenda Wane.
1 team4 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
2 athletes, 1 team

Alison Bell, Amy Inchley.
1 team2 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
6 athletes, 1 team

Abbie Donnelly, Amy Grocock, Holly Haywood, Laura Kaye, Anna Vinter, Sophie Wallis.
1 team6 athletes
Lingfield RCLingfield RC
1 athletes, 1 team

Theresa Donohue.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Hannah Delaney, Elizabeth Egan, Hannah Hughes, Charlotte  Wilson - Dewhurst.
1 team4 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
1 athletes, 1 team

Kirsty Longley.
1 team1 athletes
Loftus & Whitby ACLoftus & Whitby AC
5 athletes, 1 team

Kyah Hall, Izzy Mastrolonardo, Julie Mastrolonardo, Grace Rodgers, Hope Rodgers.
1 team5 athletes
London FrontrunnersLondon Frontrunners
3 athletes, 1 team

Kirsty Fitzgerald, Olivia  Poole, Hazel Reade.
1 team3 athletes
London HeathsideLondon Heathside
16 athletes, 1 team

Julia Bijl, Kimberli Butler, Ula Cartwright-Finch, Estibaliz Guijarro Puente, Josie Hinton, Fiona Holland, Annabel Litchfield, Rebecca Piggott, Louisa Pointon, Rosa Serafini, Tara Shrestha Carney, Samantha Taylor, Catrin Tyler, Jessica Vinluan, Emma Watson, Genevieve Weston.
1 team16 athletes
Long Eaton Running ClubLong Eaton Running Club
3 athletes, 1 team

Elizabeth  Lakin, Valerie Lindsey, Charlotte Little.
1 team3 athletes
Lordshill Road RunnersLordshill Road Runners
5 athletes, 1 team

Claire Cannon, Lucy Fraser, Charlotte Keeler, Diane Mattingly, Kirsty Wood.
1 team5 athletes
Low Fell RcLow Fell Rc
7 athletes, 1 team

Vicki Halse, Wendy J Lynch, Clare Magrath, Hayley Mainman, Cheryl Parkin, Cheryl Stanley, Hannah Wood.
1 team7 athletes
Lymm RunnersLymm Runners
3 athletes, 1 team

Tracy Quinn, Gaynor Seymour, Carolyn Smith .
1 team3 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Lindsey Farrelly, Emma Tolond.
1 team2 athletes
Manchester YMCA HarriersManchester YMCA Harriers
2 athletes, 1 team

Emma Bedford, Heather Hughes.
1 team2 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
8 athletes, 1 team

Sharon Armitage, Beverley Armstrong, Michelle Baxter, Sarah Bradbury, Tomassina Copcutt, Amanda Hardy, Hannah Hardy, Alice Mortiboy.
1 team8 athletes
Manx HarriersManx Harriers
2 athletes, 1 team

Rachael Franklin, Elissa Morris.
1 team2 athletes
Marple RunnersMarple Runners
9 athletes, 1 team

Jenny Brown, Amanada Collinge, Ann-marie Fairclough, Taylor Giacoma, Sian Griffiths, Sarah Mears, Emma Mooney, Alison Stephenson, Catherine Tombs.
1 team9 athletes
Marshall Milton Keynes ACMarshall Milton Keynes AC
5 athletes, 1 team

Diane Baldwin, Lara Bromilow, Alice Ritchie, Rachel Robinson, Melanie Wood.
1 team5 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
2 athletes, 1 team

Alaina Bond, Nicky Dick.
1 team2 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
5 athletes, 1 team

Cecilie Andersen, Dani  Chattenton, Helene Greenwood, Claudia Kelsall, Hannah Plaschkes.
1 team5 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Rachelle Falloon, Jane Hodgson, Emma Holt, Morag Stead.
1 team4 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
2 athletes, 1 team

Emma Randall, Alison Staines.
1 team2 athletes
Newbury ACNewbury AC
1 athletes, 1 team

Catherine Tuttle.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
16 athletes, 1 team

Maxine Bickerton, Nicola Brownsword, Jan Cassidy, Olivia Cunningham, Lindsay Dixon, Cheryl Everard, Lisa Hawkins, Hannah Jones, Kerry Marchant, Helen Ranford, Stacy Sharman, Sharon Tomkinson, Rachel  Trpeski, Susan Twardochleb, Rachel Wakefield, Amy Whitehurst.
1 team16 athletes
Newcastle University ACNewcastle University AC
3 athletes, 1 team

Rebecca Charlton, Lauren Davies-Beckett, Aoife Smith.
1 team3 athletes
North Derbyshire RCNorth Derbyshire RC
5 athletes, 1 team

Kerry Anderson, Hannah Barnett, Rachel Burton, Emma Holt, Sarah Witham.
1 team5 athletes
North Leeds Fell RunnersNorth Leeds Fell Runners
2 athletes, 1 team

Jenny Cooper, Helen Freeman.
1 team2 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
10 athletes, 1 team

Adrienne Bishop, Abbie Cresswell , Louise Hayes, Karen Loughney, Carla Maley, Claire McManus, Alison Smith, Michelle Thompson, Michelle Thomson, Natalie Thorburn.
1 team10 athletes
Northbrook Athletic ClubNorthbrook Athletic Club
7 athletes, 1 team

Sara Boot, Julie Cozens, Catherine Fenn, Jean Noonan, Catherine Shepherd, Pia Singh, Eleanor  Townsend.
1 team7 athletes
Norwich Road RunnersNorwich Road Runners
5 athletes, 1 team

Jo Bygrave, Kelly Cornish, Laura Latimer, Rachel  Miller, Stephanie Wenn.
1 team5 athletes
Notts ACNotts AC
7 athletes, 1 team

Kirsty Bradshaw, Catherine Charlton, Lisa Deacon, Samantha Harrison, Becca Peach, Rebecca Pritchard, Hannah Robinson.
1 team7 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
2 athletes, 1 team

Eleanor Fowler, Simone Wilson.
1 team2 athletes
Otley ACOtley AC
10 athletes, 1 team

Victoria Binks, Madeleine Delucchi, Sara Elliott, Laura Ellis, Rebecca Harpur, Sharon Kenyon, Laura McCabe, Caron Ralph, Victoria Stainburn, Kirsty Wicks.
1 team10 athletes
Oxford University Cross Country ClubOxford University Cross Country Club
4 athletes, 1 team

Natalie Haarer, Claire Hammett, Amy Kent, Natalie Woods.
1 team4 athletes
Penistone Footpath Runners & Athletic ClubPenistone Footpath Runners & Athletic Club
11 athletes, 1 team

Jacqueline Armitage, Ashleigh Bowskill, Dawn Broom, Julia Cobham, Myfanwy Cross, Julia Johnson, Jude Matthews, Rachael Mayston, Alison Nockels, Rebecca  Timms, Sarah Walch.
1 team11 athletes
Pensby RunnersPensby Runners
5 athletes, 1 team

Kate Brown, Samantha Cox, Helen Measures, Lucy Partridge, Alexandra Royden.
1 team5 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
4 athletes, 1 team

Sarah Caskey, Chloe Finlay, Louise Morgan, Maggie Skinner.
1 team4 athletes
Poole AcPoole Ac
2 athletes, 1 team

Nicola Cornes, Laura Horswill.
1 team2 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
6 athletes, 1 team

Eleonor Davis, Emma Essex-Crosby, Vicki Sherrington, Sue Wickham, Olga Wiggins , Jenny Wren .
1 team6 athletes
Prestwich ACPrestwich AC
5 athletes, 1 team

Louise Daniels, Hilary Herman, Jo Houghton, Linzi Lloyd-Henry, Ciara Wilder.
1 team5 athletes
Pudsey & Bramley AcPudsey & Bramley Ac
1 athletes, 1 team

Claire Green.
1 team1 athletes
Pudsey Pacers RCPudsey Pacers RC
4 athletes, 1 team

Faye Birkby, Dveirel Kovalsky, Kezzie Medford, Tracey Wilman.
1 team4 athletes
Quakers Running ClubQuakers Running Club
3 athletes, 1 team

Rebecca Howard, Julie Russell, Louise Trainor.
1 team3 athletes
Radcliffe ACRadcliffe AC
7 athletes, 1 team

Susanne Andrew, Amanda Callan, Kate  Holden, Caroline Malone, Caroline Mullineaux, Katie Percival, Jenny Yates.
1 team7 athletes
Ranelagh HarriersRanelagh Harriers
9 athletes, 1 team

Laura Blazey, Kate Brook, Rebecca Curtis-Hall, Estelle Damant, Marianne Malam, Eugenie McLachlan, Rebecca Northmore, Fanny Vein, Lara Werrett.
1 team9 athletes
Ribble Valley HarriersRibble Valley Harriers
5 athletes, 1 team

Helen Glover, Kirsty Hall, Nichola Jackson, Louisa  Powell-Smith, Hannah Stroud .
1 team5 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
3 athletes, 1 team

Nicki Buckett, Pauline Whittaker, Fiona Wilson.
1 team3 athletes
Ripley Running ClubRipley Running Club
3 athletes, 1 team

Alison Butlin, Sarah Hill, Joanne Wharton Howett.
1 team3 athletes
Rochdale Harriers & ACRochdale Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Jill Barton, Colette Cooke, Janice Needham, Joanne Walsh.
1 team4 athletes
Rochdale Tri ClubRochdale Tri Club
1 athletes, 1 team

Danielle Dignan.
1 team1 athletes
Rodillian RunnersRodillian Runners
1 athletes, 1 team

Jo-anne Langley.
1 team1 athletes
Rolls Royce HarriersRolls Royce Harriers
1 athletes, 1 team

Gillian Whiteside.
1 team1 athletes
Rossendale Harriers & AcRossendale Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Lynne Berbatiotis, Anne Marie Hindle, Sissel Lundberg-Bury, Ann-marie McGilvray.
1 team4 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
11 athletes, 1 team

Jenny Blizard, Sophie Cowper, Nicola Devine, Lori Handbury , Natasha Hatswell, Hannah Holmes, Samantha  Hughes , Emma Parkinson, Keri Pearson, Jenny Reed, Georgina  Weston.
1 team11 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
10 athletes, 1 team

Paula Brook, Carole Clifford, Sandra Edwards, Joanne Hawden, Hayley Kenny, Lynne Metcalfe, Denise Ramsden, Rowena Skelhorn, June Stakes, Sarah Waite.
1 team10 athletes
Roundhay RunnersRoundhay Runners
12 athletes, 1 team

Ann Chivers, Louisa Clarke, Leanne Clayman, Emma Dransfield, Laura Dransfield, Nikki Eastwood , Sara Elson, Niamh Jackson, Susan Lewis, Julia Say, Helen Underwood, Claire Young.
1 team12 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
2 athletes, 1 team

Cheralynne Todd McIntyre, Vivienne Wardle.
1 team2 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
15 athletes, 1 team

Carly Appleby, Hayley Ashby, Anne Chinoy, Ellen Downs, Jenny Evans, Danielle Fegan, Sinead Ferguson, Sarah Goulden, Katie Hewison, Sian Rowley, Sonia Samuels, Georgia Taylor-Brown, Jane Thomas, Emma Tilley, Caroline Wheeler.
1 team15 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
9 athletes, 1 team

Amelia Beaman, Sinead Bent, Sarah Carroll, Carla Davies, Ruth Jones, Lis Kilcourse, Hayley Kuter, Becki Robinson, Jaymie Shenton.
1 team9 athletes
Salford Metropolitan AcSalford Metropolitan Ac
4 athletes, 1 team

Jaine Brocklehurst, Rhianna Parkinson, Georgina Powell, Megan Powell.
1 team4 athletes
Sedgefield HarriersSedgefield Harriers
4 athletes, 1 team

Lisa Darby, Jayne Freeman, Abigail Hearmon, Jane Spink.
1 team4 athletes
Serpentine RCSerpentine RC
21 athletes, 1 team

Ahlem Ben Gueblia, Jo Burkett, Emma Cannings, Maria Carreira, Joanna Conn, Maria David, Natalia Eddy, Elvira Gonzalo, Laura Hamilton, Katie Hickling, Anna Hollingsworth, Nicola Kaye, Margaret King, Sarah MacKenzie, Nicola McGlennon, Rhiannon Needham, Sonia Pignorel, Megan Roberts, Natasha Sheel, Eleana Stayer, Stephanie Vaatz.
1 team21 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
5 athletes, 1 team

Natalie Connor, Elana Dimmer, Rebekah Gardiner, Vicky Pritchard, Naomi Taschimowitz.
1 team5 athletes
Sheffield RCSheffield RC
10 athletes, 1 team

Alexa Dale, Heather Fisher, Sally Kilner, Sarah Kimpton, Ellen McLeod, Emma Raine, Rachel Rose, Louise Woffindin, Claire Wolstenholme, Jane Wright Saunders.
1 team10 athletes
Shrewsbury ACShrewsbury AC
2 athletes, 1 team

Grace Hough, Lauren Morley.
1 team2 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
10 athletes, 1 team

Gina Coulson, Patricia Howard, Ruth Hutton, Pamela Iannella, Linda Ingram, Mary James, April James-Welsh, Lin  Skinner, Sara  Thomas, Jo Vickers.
1 team10 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
13 athletes, 1 team

Jemma  Amin, Linda Bone, Rachel Breheny, Melanie Cooke-Dunlop, Gayle Eglintine , Summer Gatens, Rachel Hawdon, Carly Henderson, Kim Lancaster, Jackie Murdy, Nicola Myers, Claire O'Callaghan, Sarah Swales.
1 team13 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
9 athletes, 1 team

Nicci Blandford, Laura Brenton, Kelly Hewitson, Miriam Jones-Walters, Sarah Kingston, Anna Sharp, Lucy Short, Hannah Willson, Sarah Winstone.
1 team9 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
4 athletes, 1 team

Sarah Jeffery, Natasha Lagden, Hayley Lamkin, Rebecca Taylor.
1 team4 athletes
Southport Waterloo ACSouthport Waterloo AC
1 athletes, 1 team

Amanda Crook.
1 team1 athletes
Sparkhill HarriersSparkhill Harriers
5 athletes, 1 team

Vicki Bone, Emma Donnelly, Pauline  Hygate, Manisha Pearce, Jennifer Price.
1 team5 athletes
Sphinx AcSphinx Ac
10 athletes, 1 team

Lisa Abbott, Victoria Brewin, Susan Gough, Victoria Hand, Helen King, Victoria O'Brien, Laura Pibworth, Jackie Stuart, Kathryn Stuart, Sally-anne  Tully.
1 team10 athletes
Springfield Striders RCSpringfield Striders RC
2 athletes, 1 team

Elizabeth  Davies, Isobel Gowers.
1 team2 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
3 athletes, 1 team

Mandy Attree, Carole Jack, Deborah Steer.
1 team3 athletes
St Helens Sutton ACSt Helens Sutton AC
2 athletes, 1 team

Gemma Connolly, Jade Smith.
1 team2 athletes
Steel City Striders RcSteel City Striders Rc
13 athletes, 1 team

Caroline Brock, Helen Burgess, Gillian Burgon, Fran Cummins, Nicola Galley, Caroline Greenough, Claire Grisdale, Laura Howarth, Naomi Rabin, Frances Roberts, Kate Scott, Dawn Short, Poppy Tovey.
1 team13 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Elizabeth Apsley.
1 team1 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Lesley Sinclair, Ruth Emily Sinclair.
1 team2 athletes
Stopsley StridersStopsley Striders
2 athletes, 1 team

Katicia Blanchard, Barbora Uhrakova.
1 team2 athletes
Stourbridge RCStourbridge RC
5 athletes, 1 team

Grace Allen, Phoebe Packham, Chloe Pearson, Lara Pentreath, Tabatha Trigg.
1 team5 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
5 athletes, 1 team

Philippa Abrams, Emily Adams, Emma Bexson, Suzie Graham, Cadie Hibberd.
1 team5 athletes
Stubbington Green RunnersStubbington Green Runners
4 athletes, 1 team

Lara Evans, Penny Forse, Kelley Haniver , Lucy May.
1 team4 athletes
Sunderland Harriers & ACSunderland Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Alice Smith .
1 team1 athletes
Sunderland Harriers & AcSunderland Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Vicky Haswell, Alice Smith , Judith Thirlwell, Nicola Woodward.
1 team4 athletes
Sunderland StrollersSunderland Strollers
6 athletes, 1 team

Jill Cadwgan, Suzanne Davey, Jenna Maynard, Julie Pescod, Jan Prater, Kelly Rosborough.
1 team6 athletes
Sutton RunnersSutton Runners
7 athletes, 1 team

Suzanne Belcher, Natasha Cook, Felicidade Gunn, Lauren Murray, Linda North, Olga Reading, Anna Wisniewska.
1 team7 athletes
Swinton Running ClubSwinton Running Club
5 athletes, 1 team

Sara Das, Wendy Doxey, Lauren Marsden, Rebecca Mills, Helen Nation.
1 team5 athletes
Taunton ACTaunton AC
2 athletes, 1 team

Kirsty Booth, Kate Drew.
1 team2 athletes
Teesdale ACTeesdale AC
1 athletes, 1 team

Shona Haston.
1 team1 athletes
Telford AcTelford Ac
4 athletes, 1 team

Lisa Blagden, Claire Martin, Alison Preece, Lucie Tait-Harris.
1 team4 athletes
Thames Hare & HoundsThames Hare & Hounds
9 athletes, 1 team

Victoria Barthelmess, Jessica Davies, Rebekah Edgar, Vicki Filsell, Amy Groeneveld, Katy Hedgethorne, Lauren Major, Bethanie Murray, Ruby Woolfe.
1 team9 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
8 athletes, 1 team

Stephanie Ainley, Tracy Barlow, Victoria Carter, Lisa Da Silva, Siana Jones, Joanna Mobed, Christine Munden, Katie Olding.
1 team8 athletes
The Stragglers Running ClubThe Stragglers Running Club
1 athletes, 1 team

Helen Davies.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
7 athletes, 1 team

Penelope Barber, Katie Briggs, Susannah Davies, Larna Partridge, Linsey  Swinburne, Rebecca Turton, Kate Williams.
1 team7 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
24 athletes, 1 team

Elle Baker, Melissa Berry, Chloe Bird, Deniz Bowart, Megan Brickell, Annabel Carter, Charlotte Cohen, Alex Crockford, Kim Cross, Angie Crush, Rachel Fagg, Ashley Gibson, Edina Hellyer, Maria Heslop, Olivia Lucas, Grazia Manzotti, Kirandeep Marsh, Ellen Pitcairn-Knowles, Lucy Pitcairn-Knowles, Lucy Reid, Charlotte Richardson, Sian Robertson, Nicole Taylor, Alice Wood.
1 team24 athletes
Totley ACTotley AC
4 athletes, 1 team

Claire Conway, Jenny Featherstone, Aritri Mandal, Yvonne Twelvetree.
1 team4 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
8 athletes, 1 team

Amy-rose Cauley, Vicki Cronin, Nicole Davenport, Beth Donnelly, Sue Exon, Louise Mangan, Rachel McDonnell, Melanie Monks.
1 team8 athletes
Trawden Athletic ClubTrawden Athletic Club
1 athletes, 1 team

Jenny McAndrew.
1 team1 athletes
Trent Park Running ClubTrent Park Running Club
3 athletes, 1 team

Cynthia Cano, Emily Jeanes, Jessica Prior.
1 team3 athletes
Trentham RcTrentham Rc
5 athletes, 1 team

Jayne Dickens, Kerry Dixon, Joanne Stanfield, Deborah Thomas, Mandy Vernon.
1 team5 athletes
Tyne Bridge HarriersTyne Bridge Harriers
14 athletes, 1 team

Charlotte Carpenter, Justine Carrion-Weiss, Mairi Clancy, Catherine Eaton, Min Na Eii, Rachel Gill, Sara James, Annette Kelly, Morag Kerry, Sophie Marr, Lucy Matheson, Emma Moir, Victoria Nicholsan, Rebecca Parkin.
1 team14 athletes
Tynedale Harriers & ACTynedale Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Kirstie Anderson, Jeannie Brady.
1 team2 athletes
UTS Running ClubUTS Running Club
4 athletes, 1 team

Lynzie Fleming, Jo Irvin, Deborah Pink, Nadine Weeks.
1 team4 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
5 athletes, 1 team

Chloe Broad, Sarah Murphy, Amelia Pettitt, Clara Pettitt, Carole Williams.
1 team5 athletes
Valley Striders ACValley Striders AC
19 athletes, 1 team

Elizabeth Adams, Liz Ball, Rachel Bentley, Claire Capper, Sara Dyer, Pascale Fotherby, Stephanie Gledhill, Jenny Hall, Samantha Harris, Chloe Hudson, Myra Jones, Leila Kara, Rachel MacKie, Sarah Mann, Fiona Robins, Carole Schofield, Amanda Spencer, Emma Wallace, Ruth Warren.
1 team19 athletes
Vegan Runners UKVegan Runners UK
4 athletes, 1 team

Katie Bonner, Clare Burdell, Clare Coombes, Anna Jaques.
1 team4 athletes
Wakefield District H & ACWakefield District H & AC
6 athletes, 1 team

Helen Beck, Joanne Biltcliffe, Sarah Bostwick (beevers), Rosie Boughton, Julie Briscoe, Hayley Newbound.
1 team6 athletes
Wallasey Athletic ClubWallasey Athletic Club
5 athletes, 1 team

Julie Barbat, Sharon Lamont, Louise Marsden, Jan McArd, Mary Rees.
1 team5 athletes
Wallsend Harriers & AcWallsend Harriers & Ac
8 athletes, 1 team

Danielle Hodgkinson, Emily James, Sarah Robson, Crystal Skeldon, Christine Stretesky, Donna Thompson, Kerri Turner, Julie Williams.
1 team8 athletes
Waverley HarriersWaverley Harriers
2 athletes, 1 team

Madeleine Charbine, George Lyle.
1 team2 athletes
Wellingborough & District AcWellingborough & District Ac
1 athletes, 1 team

Kelly Barnett.
1 team1 athletes
Wesham Road Runners & ACWesham Road Runners & AC
2 athletes, 1 team

Helen Lawrenson, Anne Mayers-Smith.
1 team2 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
3 athletes, 1 team

Claire Harris, Eleanor Robinson, Angela Tegg.
1 team3 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
13 athletes, 1 team

Tamsin Chick, Robyn Ellis, Abigail Hall, Kirstie Hamilton James, Maria Hobbs, Katie Hughes, Eithne Noonan, Marilyn Palmer, Alison Rogers, Helen Sawyer, Floren Scrafton, Sandra Sforza, Emma Woodworth.
1 team13 athletes
Wigan & District H & ACWigan & District H & AC
9 athletes, 1 team

Lorraine Cunliffe, Michelle Grimshaw, Diane Hill, Jacqueline Jones, Michelle Jones, Rachel Lawton, Denise Ryley, Jayne Salloum, Kelly Anne Towns.
1 team9 athletes
Wilmslow Running ClubWilmslow Running Club
5 athletes, 1 team

Janine Ellis, Katy Green, Julie Lucas, Catriona Marshall, Katherine Sutton.
1 team5 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
7 athletes, 1 team

Jennifer Ball, Dani Barnes, Charlotte Firth, Alice Flint, Hannah Novakovic, Alex Slotwinska, Natalie Thompson.
1 team7 athletes
Wirral ACWirral AC
1 athletes, 1 team

Anne Rosbottom.
1 team1 athletes
Wolds Veteran RCWolds Veteran RC
8 athletes, 1 team

Joanne Morrow Bray, Barbara Brown, Karen Hames, Lizzie Lamming-Fursman, Tanya MacKie , Rachel Portlock, Helen Robinson, Joanne Yates.
1 team8 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
6 athletes, 1 team

Joy Bailey, Danni Braine, Jen Charlwood, Joanne Hackett, Tina Smith, Abbie Thompson.
1 team6 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
5 athletes, 1 team

Alicia McArdell, Suzanne Phillips, Jenny Thomas, Alex Wardle, Georgina Warren.
1 team5 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
3 athletes, 1 team

Claire Bryan, Kelly Parker, Kathryn Russell.
1 team3 athletes
Wreake RunnersWreake Runners
1 athletes, 1 team

Emily Hollis.
1 team1 athletes
Wrekin Road RunnersWrekin Road Runners
2 athletes, 1 team

Charlotte Foxall, Deborah Millington.
1 team2 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & ACWycombe Phoenix Harriers & AC
7 athletes, 1 team

Alex Cook, Zoe Doyle, Jess Gray, Jenny Roberts, Lucy Rogers, Laura Street, Philippa Woolven.
1 team7 athletes
York Knavesmire HarriersYork Knavesmire Harriers
21 athletes, 1 team

Emily Baines, Aoife Burke, Caitlin Clark, Mandy Clarke, Maddie  Foot, Natalie  Greaves, Anna Marshall, Liz Matthews, Jane Morby, Jane Nodder, Becky Penty, Lucy Pinder, Cassie Read, Clare Rowntree, Katie Smith, Abbie Spence, Jenny Steele, Hannah Strange, Nik Tarrega, Edwina Wilcox, Della Wilson.
1 team21 athletes
163 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Frances Arnott (University of Leicester Running & Athletics Club), 
Tara Bage (Brighton Phoenix), 
Donna Bailey (Ackworth Road Runners), 
Emma Ballantyne (City of York AC), 
Caroline Bartholomew (Oldham & Royton H & AC), 
Alexandra Bell (Pudsey & Bramley AC), 
Heather Bell (Thirsk & Sowerby Harriers), 
Alannah Birtwistle (Macclesfield Harriers & AC), 
Carol Blower (Leamington Cycling And Athletic Club), 
Zara Blower (Leamington Cycling and Athletic Club), 
Karen Boardman (Kirkstall Harriers), 
Monica Boland (Saddleworth Runners Club), 
Sarah Bright (Wharfedale Harriers), 
Diane Brown (Thirsk & Sowerby Harriers), 
Rachel Ann Brown (St Albans Striders), 
Sophie Brown (Cleethorpes and District AC), 
Kirsty Bryan-Jones (Sheffield Triathlon Club), 
Rebecca Carman (Nidd Valley Road Runners), 
Emma Carter (Winchester & District AC), 
Sarah Chalmers (Nidd Valley Road Runners), 
Hannah Chapman (Peterborough AC), 
Amy Clark (Buxton AC), 
Corinne Clark (Cirencester AC), 
Denise Clark (Ackworth Road Runners), 
Caroline Clarke (Pudsey Pacers RC), 
Joan Clarke (Cobra Running & Triathlon Club), 
Alexandra Coomber (Liss Runners), 
Caroline Copeland (Ackworth Road Runners), 
Amy Coulson (University of Leicester Running & Athletics Club), 
Helen Cross (York Knavesmire Harriers), 
Jane Crossley (Kirkstall Harriers), 
Robin Culshaw (Hyde Park Harriers), 
Louise Damen (Winchester & District AC), 
Alexis Dinsmor (Stockport Harriers & AC), 
Alexandra Door (Egdon Heath Harriers), 
Chrissie Dover (Derby Athletic Club), 
Rachel Dowle (Buxton AC), 
Ella Eadon (City of York AC), 
Carly Edwards (Blackburn Harriers & Ac), 
Sarah Edwards (Ilkley Harriers AC), 
Heather Fallaize (Vale Of Aylesbury AC), 
Claire Farrell (Cleethorpes and District AC), 
Jo Fleming (Spa Striders), 
Ruth Ford (Washlands Women Runners), 
Sandrine Fraisse (Saddleworth Runners Club), 
Sue Francis (Ackworth Road Runners), 
Helen Freeman (North Leeds Fell Runners), 
Heather Fryer-Winder (Buxton AC), 
Eleanor Gallon (Kirkstall Harriers), 
R Gatenby (Thirsk & Sowerby Harriers), 
Natasha Geere (Spenborough & Dist Ac), 
Louise Geldart (Stockport Harriers & AC), 
Dawn Gibbs (York Acorn Running Club), 
Sarah Gill (Harrogate Harriers & AC), 
Sharon Glenister (Westbourne R C), 
Alyson Glover (Kirkstall Harriers), 
Laura Gould (Leamington Cycling and Athletic Club), 
Ruth Gowers (Buxton AC), 
Ailish Graham (Wharfedale Harriers), 
Lisa Grantham (Pensby Runners), 
Emma Green (Bingley Harriers & AC), 
Sian Gulliver (Macclesfield Harriers & AC), 
Annabel Gummow (Winchester & District AC), 
Heather Haggis (London City Athletics Club), 
Jane Halloran (Skyrac Athletic Club), 
Caroline Harding (Pudsey & Bramley Ac), 
Eve Harrison (Kimberley & District Striders), 
Saranya Hasler (Macclesfield Harriers & Ac), 
Jane Hill (Cleethorpes and District AC), 
Mary Hodgson (Lancaster & Morecambe AC), 
Debbie Hope (Cheadle RC), 
Kayleigh Hopkinson (Ackworth Road Runners), 
Michelle Howe (Nidd Valley Road Runners), 
Cloe Hubbard (Newark Ac), 
Sarah Hughan (Nidd Valley Road Runners), 
Alice Hughes (Stockport Harriers & AC), 
Joanne Ison (Team Derby Runner), 
Catherine James (Kirkstall Harriers), 
Molly Johnson (Sutton in Ashfield Harriers & AC), 
Ann-marie Jones (Macclesfield Harriers & AC), 
Christine Jones (Nidd Valley Road Runners), 
Claire Jones (Harrogate Harriers & AC), 
Jessica Judd (Blackburn Harriers & AC), 
Hannah Kallenberg (Wharfedale Harriers), 
Gaynor Keane (Saddleworth Runners Club), 
Katherine Kirkham (Wharfedale Harriers), 
Bridget Lancashire (Saddleworth Runners Club), 
Phoebe Law (Kingston AC And Poly Harriers), 
Annette Lewis (Poole Runners), 
Su-wan Lewis (Blaydon Harriers & AC), 
Jill Libby (Thirsk & Sowerby Harriers), 
Rebekah Livsey (Stockport Harriers & AC), 
Katie Lomas (Trawden Athletic Club), 
Rebecca Luxton (Chelmsford AC), 
Sharon Lynn (York Acorn Running Club), 
Louise Marsh (Leamington Cycling and Athletic Club), 
Sophie Martin (Wharfedale Harriers), 
Charlotte Mason (City of York AC), 
Helen Mason (Newcastle (Staffs) Tri Club), 
Jemma McConville-Roe (Kirkstall Harriers), 
Shevonne McLarnon (Kirkstall Harriers), 
Terry Mottram (Ackworth Road Runners), 
Rebecca Moylett (Pocklington Runners), 
Marion Muir (Kirkstall Harriers), 
Hayley Munn (Northampton Road Runners), 
Jenni Muston (Spenborough & Dist AC), 
Lesley Needham (Ackworth Road Runners), 
Lucy Needham (Wharfedale Harriers), 
Hannah Newman (Kirkstall Harriers), 
Elizabeth Nocton (Buxton AC), 
Louise O'Brien (Horsforth Fellandale Club), 
Chloe Ogley (Cleethorpes and District AC), 
Jane Oughton (Abbey Runners), 
Monica Padilla (Wharfedale Harriers), 
Samantha Parkinson (Winchester & District AC), 
Lisa Pearson (Bingley Harriers & AC), 
Hannah Pettersson (Ipswich Harriers), 
Rachael Phelps (Lewes AC), 
Rebecca Pierce (Team Bath Athletics Club), 
Rachel Pilling (Pudsey & Bramley AC), 
Melanie Power (Macclesfield Harriers & AC), 
Sophie Ralston (University of Manchester Ath & XC Club), 
Elizabeth Renondeau (Vale Royal AC), 
Elly Roberts (Ackworth Road Runners), 
Sally Robinson (Bingley Harriers & AC), 
Helen Roden (Abbey Runners), 
Alice Rogers (Abbey Runners), 
Ellen Sagar-Hesketh (Blackburn Harriers & AC), 
Katharine Scott (Abbey Runners), 
Suzanne Sharman (Pudsey & Bramley AC), 
Rachel Sheldrake (Notfast RC), 
Tamsin Simmonds (Winchester & District AC), 
Susan Simpson (Nidd Valley Road Runners), 
Nadina Skinner (Scunthorpe & District Ac), 
Harriet Smailes (University of Leicester Running & Athletics Club), 
Charlotte Smith (Ackworth Road Runners), 
Emma Smith (Ackworth Road Runners), 
Laura Smith (Cheltenham and County Harriers), 
Michelle Smith (Nidd Valley Road Runners), 
Sarah Soles (Buxton AC), 
Willow Stacey (Grantham Running Club), 
Alice Steele (Dallam Running Club), 
Louise Street (Nidd Valley Road Runners), 
Sophie Tarver (Wirral AC), 
Michelle Tenwick (Pudsey & Bramley AC), 
Fliss Tournant (Saffron Striders RC), 
Lucy Vamplew (Ackworth Road Runners), 
Charlotte Van Zelst (Harrogate Harriers & AC), 
Ruth Walker (Ackworth Road Runners), 
Sarah Ward (Kirkstall Harriers), 
Jane Wassell (Stroud & District AC), 
Lesley Watson (Bingley Harriers & AC), 
Isobel Webster (Kirkstall Harriers), 
Elizabeth Willis (Abbey Runners), 
Stephanie Wilson (Pudsey & Bramley AC), 
Georgia Wood (Bournemouth AC), 
Gail Wrangles (Ackworth Road Runners), 
Denise Wright (Bingley Harriers & AC).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 251
Total athletes: 1516