Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships 2019 - U20 Women







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

108 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
6 athletes, 1 team

Fiona Bunn, Mollie Darwent, Cordellia Halfhead, Katharine Harris, Lottie Siddle, Florence Wiggins.
1 team6 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
10 athletes, 1 team

Katriona Brown, Niamh Brown, Maisie Grice, Evie Higton, Tilly Horton, Megan Newton, Niamh Reid-Smith, Nancy Scott, Elizabeth Squibbs, Lucy Wagstaff.
1 team10 athletes
Amber Valley and Erewash Athletic ClubAmber Valley and Erewash Athletic Club
2 athletes, 1 team

Steffi Luker Edwards, Tamsin McGraw.
1 team2 athletes
Basildon AcBasildon Ac
1 athletes, 1 team

Meg Rapley.
1 team1 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
4 athletes, 1 team

Rebecca Bullock, Maddie Deadman, Rebecca Poole, Macy Watson.
1 team4 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
4 athletes, 1 team

Lauren Nichols, Maisie Relton, Josie Smith, Anna Vinnicombe.
1 team4 athletes
Beverley Athletic ClubBeverley Athletic Club
2 athletes, 1 team

Eleanor Ball, Jordan Peacock.
1 team2 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
1 athletes, 1 team

Amy  Farrow.
1 team1 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Eliza Findlay, Victoria Merrick, Anna Whitehead.
1 team3 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Phoebe Francis.
1 team1 athletes
Birtley ACBirtley AC
2 athletes, 1 team

Hannah Short, Kate Waugh.
1 team2 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
6 athletes, 1 team

Yasmin Austridge, Lucy Elms, Jessica Keene, Amy Leach, Eloise O'Shaunessey, Millie Smith.
1 team6 athletes
Blackpool Wyre & Fylde AcBlackpool Wyre & Fylde Ac
1 athletes, 1 team

Jessica Rogers.
1 team1 athletes
Bolton United Harriers & ACBolton United Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Rachel Bailey.
1 team1 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
1 athletes, 1 team

Abigail Cooper.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
6 athletes, 1 team

Hannah Barnard, Marie Halliday, Emily Jones, Amelia Quirk, Emily Spencer-Jones, Amelia Wilks.
1 team6 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
1 athletes, 1 team

Zoe Wassell.
1 team1 athletes
Camberley & District AcCamberley & District Ac
1 athletes, 1 team

Charlotte Dannatt.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
5 athletes, 1 team

Kathryn Bell, Belinda Dow, Chloe  Loosley, Evie Morris-Gray, Sophie Pedder.
1 team5 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
1 athletes, 1 team

Sabrina Sinha.
1 team1 athletes
Cambridge University Hare and Hounds Club Cambridge University Hare and Hounds Club
1 athletes, 1 team

Emily Bradley.
1 team1 athletes
Cannock & Stafford ACCannock & Stafford AC
3 athletes, 1 team

Rebecca Brown, Giorgia Chattwood, Allegra Soutar.
1 team3 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
5 athletes, 1 team

Amy Hammersley, Eleanor Here, Aimee Seager, Hannah Seager, Paige Stevenson.
1 team5 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
1 athletes, 1 team

Rachel Broome.
1 team1 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
1 athletes, 1 team

Sophie Morton.
1 team1 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Liberty Bryan.
1 team1 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Liberty Bryan.
1 team1 athletes
City of Hull ACCity of Hull AC
1 athletes, 1 team

Becky Briggs.
1 team1 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
2 athletes, 1 team

Ella Sharrock, Millie Solway.
1 team2 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
2 athletes, 1 team

Bethany Sharpley, Elizabeth Stanyer.
1 team2 athletes
Cornwall ACCornwall AC
2 athletes, 1 team

Grace Brock, Imogen Wood.
1 team2 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
2 athletes, 1 team

Isobel Davis, Amelia Starling.
1 team2 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
1 athletes, 1 team

Jessica Moore.
1 team1 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
2 athletes, 1 team

Lucy-erin Hunter, Jade Hutchinson.
1 team2 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
1 athletes, 1 team

Holly Page.
1 team1 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
3 athletes, 1 team

Jasmine Cooper, Bethan Hudson, Alexandra  Kiltie.
1 team3 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Molly Butterworth.
1 team1 athletes
Dorking & Mole Valley AcDorking & Mole Valley Ac
1 athletes, 1 team

Hannah Morris.
1 team1 athletes
Dulwich Runners ACDulwich Runners AC
1 athletes, 1 team

Lucy Elms.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
3 athletes, 1 team

Angel Grimes-McTavish, Jessica Leane, Nicola Ravenhill.
1 team3 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
1 athletes, 1 team

Lily McGuiness.
1 team1 athletes
Eden RunnersEden Runners
2 athletes, 1 team

Esme Davies, Eve Pannone.
1 team2 athletes
Fleet & Crookham ACFleet & Crookham AC
1 athletes, 1 team

Claire Read.
1 team1 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Elisha Tait.
1 team1 athletes
Gloucester ACGloucester AC
1 athletes, 1 team

Briony Bishop.
1 team1 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Sophie Jane Mutch, Rhian Purves.
1 team2 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
1 athletes, 1 team

Lily Higgins.
1 team1 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Laura Knowles.
1 team1 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
4 athletes, 1 team

Lilly Fletcher, Mary McCarthy, Katie Palfreeman, Imani Wilson.
1 team4 athletes
Hastings ACHastings AC
1 athletes, 1 team

Lizzie Clarke.
1 team1 athletes
Havering ACHavering AC
2 athletes, 1 team

Jessica Mitchell, Kate O'Neill.
1 team2 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
1 athletes, 1 team

Danielle Smith.
1 team1 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
7 athletes, 1 team

Katie Balme, Alex Brown, Kate Brown, Jemina Hayward-Bhikha, Ella Newton, Olivia Stillman, Zoe Tompkins.
1 team7 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
3 athletes, 1 team

Hannah Booth, Khahisa Mhlanga, Lottie Rowedder.
1 team3 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
3 athletes, 1 team

Erica Byram, Lucy Byram, Olivia Sykes.
1 team3 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
2 athletes, 1 team

Amelia Darnell, Katie Lawrence.
1 team2 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
2 athletes, 1 team

Jemima Elgood, Sarah Pickering.
1 team2 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
1 athletes, 1 team

Sarah Hall.
1 team1 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Claudia Nevett.
1 team1 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
1 athletes, 1 team

Beane Moores.
1 team1 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Olivia Stones, Eve Williams.
1 team2 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
1 athletes, 1 team

Laura Wilkinson.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Jessica Cook, Emily Gray, Faye Ireland, Jade Morgan, Millie Raine.
1 team5 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
2 athletes, 1 team

Harriet Foley, Tiffany Penfold.
1 team2 athletes
Loftus & Whitby ACLoftus & Whitby AC
1 athletes, 1 team

Maddelena Mastrolonardo.
1 team1 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Katie Cooper, Emily Hughes.
1 team2 athletes
Manx HarriersManx Harriers
1 athletes, 1 team

Laura Dickinson.
1 team1 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
1 athletes, 1 team

Alexandra Shipp Shipley.
1 team1 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Robyn Anne Bennett, Kay Errington, Gracie Hufton.
1 team3 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
3 athletes, 1 team

Megan Ellison, Josephine Fortune, Ellie Piccaver.
1 team3 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
1 athletes, 1 team

Eli Barnbrook.
1 team1 athletes
Newbury ACNewbury AC
1 athletes, 1 team

Isobel Fry.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
3 athletes, 1 team

Alexandra Oakley, Grace Ranford, Rebecca Twardochleb.
1 team3 athletes
North York Moors AcNorth York Moors Ac
1 athletes, 1 team

Paige McLeod.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
4 athletes, 1 team

Megan Clarke, Becky Harris, Katie Lord, Elizabeth Pennington.
1 team4 athletes
Oldham & Royton H & AcOldham & Royton H & Ac
1 athletes, 1 team

Sulekha  Mukhopadhyay .
1 team1 athletes
Oxford University Cross Country ClubOxford University Cross Country Club
1 athletes, 1 team

Hannah Dingemans.
1 team1 athletes
Poole RunnersPoole Runners
1 athletes, 1 team

Megan Hocking.
1 team1 athletes
Ribble Valley HarriersRibble Valley Harriers
2 athletes, 1 team

Eleanor Bolton , Helen Thornhill.
1 team2 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
1 athletes, 1 team

Rachael Smith.
1 team1 athletes
Rossendale Harriers & AcRossendale Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Emily Morgan.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
1 athletes, 1 team

Cyane Robinson.
1 team1 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
1 athletes, 1 team

Mia Hoejbjerg.
1 team1 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
1 athletes, 1 team

Megan Rowley.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
8 athletes, 1 team

Francesca Brint, Alice Bruce, Claudia Cowan, Aine Cunningham, Juliet Downs, Olivia Green, Zara Thompson, Chiara Young.
1 team8 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Beth Barlow, Alarna Brockley-Langford, Liberty Haywood-Percival, Catherine Hooper.
1 team4 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
1 athletes, 1 team

Gabriella Kyriacou.
1 team1 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
1 athletes, 1 team

Julia Tomczak.
1 team1 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
1 athletes, 1 team

Polden Hannah.
1 team1 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
2 athletes, 1 team

Joanna Elizabeth Rimmington, Jennna Williams.
1 team2 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
2 athletes, 1 team

Jessica Laitner, Hannah Rayden.
1 team2 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
1 athletes, 1 team

Edie Hutchinson.
1 team1 athletes
Sunderland Harriers & AcSunderland Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Hayley Dobinson, Sarah Knight, Eve Quinn, Madeline Squires.
1 team4 athletes
Thanet Roadrunners AcThanet Roadrunners Ac
1 athletes, 1 team

Ailsa MacRae.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
3 athletes, 1 team

Rosa Lewis, Eve Mulvaney, Bethany Walker.
1 team3 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
4 athletes, 1 team

Phoebe Barker, Emilia Hope, Polly Pitcairn-Knowles, Lucy Thompson.
1 team4 athletes
University of Leicester Running & Athletics ClubUniversity of Leicester Running & Athletics Club
1 athletes, 1 team

Aiste Razmaite.
1 team1 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
6 athletes, 1 team

Esme Bridge, Chloe Dooley, Cara Gibbons, Emily Lowery, Katelyn Mooney, Sophie Smith.
1 team6 athletes
Wakefield District H & ACWakefield District H & AC
1 athletes, 1 team

Poppy Hailey Thorpe.
1 team1 athletes
Wallsend Harriers & AcWallsend Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Erin Prior.
1 team1 athletes
Warrington A CWarrington A C
1 athletes, 1 team

Rachel McQuillan.
1 team1 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Phoebe Gould.
1 team1 athletes
White Horse HarriersWhite Horse Harriers
1 athletes, 1 team

Lucy Rycroft.
1 team1 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
1 athletes, 1 team

Grace Copeland.
1 team1 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
4 athletes, 1 team

Betina Hanlon, Meg Ormond, Lily Porter, Juliet Soane.
1 team4 athletes
Wirral ACWirral AC
2 athletes, 1 team

Erine Davies, Juliet Hodder.
1 team2 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
2 athletes, 1 team

Lucy Evans, Bethany Tabor.
1 team2 athletes
Yate & District ACYate & District AC
1 athletes, 1 team

Hannah Hobbs.
1 team1 athletes
23 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Laura Bates (Newark AC), 
Phoebe Crawford (Wetherby Runners Ac), 
Stella Cross (Wetherby Runners Ac), 
Beth Grogan (Goole Youth Ac), 
Jenny Hannah (Oxford City AC), 
Katie Hopkins (Woking AC), 
Katie Hughes (Cornwall AC), 
Saskia Huxham (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Jade Littlechild (Team Bath Athletics Club), 
Olivia Mathias (Newark Ac), 
Jenny Milne (Oxford City AC), 
Serena O'Connor (Poole Runners), 
Emily Oakshott (Erme Valley Harriers), 
Holly Pan (University of Leicester Running & Athletics Club), 
Georgia Rothwell (City Of York Ac), 
Chloe Sharp (Central Park Athletics), 
Lita Short (Poole Runners), 
Isabel Starkey (Richmond & Zetland Harriers), 
Philippa Unthank (Ipswich Harriers), 
Ellie White (Newark AC), 
Louisa Whittingham (Macclesfield Harriers & AC), 
Joni Wildman (Holme Pierrepont RC).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 108
Total athletes: 250