Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships 2019 - U15 Boys







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

139 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abbey RunnersAbbey Runners
1 athletes, 1 team

Freddie Roden.
1 team1 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
16 athletes, 1 team

Ted Barnicoat, Max Duckworth, Harry Hyde, Barney Jackman, Woody Jerome, Finlay Kirk, Ryan Martin, Rudi Morrell, Alfred Packett, Bailey Roberts, Alastair Rushforth, Ethan Scott, Riley Speake, Alfie Spear, Liam Stone, Charlie Wagstaff.
1 team16 athletes
Ashford ACAshford AC
2 athletes, 1 team

Jack Small, Louis  Small.
1 team2 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
1 athletes, 1 team

Malin Cranston.
1 team1 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
1 athletes, 1 team

Aidan Leavey.
1 team1 athletes
Bedford & County AcBedford & County Ac
9 athletes, 1 team

Alexander Alston, Ethan Cairns, Noah Campion, Tristan Cook, Sam Dawes, Tom Deardon, Ayman Siad, James Vinnicimbe, Harry West.
1 team9 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
6 athletes, 1 team

Max Butler, Alan Edwards, Ben Hodgson, Nathan Nicholson, Lewis  Reed, Rohan Teasdale.
1 team6 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Theo Clay, Alex Flaherty, Samuel Mantle, Owen Pacey, Ben Rees, Joseph Smith.
1 team6 athletes
Birtley ACBirtley AC
1 athletes, 1 team

Christopher Perkins.
1 team1 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
15 athletes, 1 team

Will Andrews, Jake Anthony, Tom Brash, Ben Campbell, Frederick Georgiou, Max Gregson, Ted Marston, Nicholas Paddington, Samuel Reardon, Pablo Seema Roca, George Shaw, Matthew Smith, Sam Stuart, Thomas Sugden, Alessio Tutt.
1 team15 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
3 athletes, 1 team

Duncan Hughes, Scott Thompson, Leo White.
1 team3 athletes
Blaydon Harriers & AcBlaydon Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Will Collinson, Alex Wallace.
1 team2 athletes
Border Harriers & ACBorder Harriers & AC
1 athletes, 1 team

James Dickson.
1 team1 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
1 athletes, 1 team

Alex Galpin.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
7 athletes, 1 team

Joshua Alexander, Oliver Barratt, Charlie Borgnis, Torin Brooks, Edward Enser, Max Stevens, James Winship.
1 team7 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
3 athletes, 1 team

Jay Akbar, Amos Kingston, Joe Mead.
1 team3 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
2 athletes, 1 team

Sebastian Purvis, Luke Richardson.
1 team2 athletes
Burton ACBurton AC
1 athletes, 1 team

Max Wrigley.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
9 athletes, 1 team

Jorge Aguilar-Agon, Miles Benyan, George  Keen, Alexander Melloy, Gabe Parmenter, Isaac  Rothwell, Joseph Wheeler, Corban  Wood, Daniel Zailer-Fletcher.
1 team9 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
1 athletes, 1 team

Ethan Fiore.
1 team1 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
7 athletes, 1 team

Alex Coleston-Shields, Ethan Day, Thomas Dixon, Colin Foord, Luca Michalowski, Max Potter, Luke Talbot.
1 team7 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
1 athletes, 1 team

Alexander Wall.
1 team1 athletes
Chesterfield & District ACChesterfield & District AC
1 athletes, 1 team

Harry Cocking.
1 team1 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
5 athletes, 1 team

Matthew Aldred, Laurie Gawne, Nathan Hackley, Woody Jackson, Louis Peterson.
1 team5 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
3 athletes, 1 team

Josh Geary, Jack Hughes, Daniel Lilley.
1 team3 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
3 athletes, 1 team

Josh Geary, Jack Hughes, Daniel Lilley.
1 team3 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
4 athletes, 1 team

Danny Adams, Zak Houghton, Jeya Kandola, Toby Nelson.
1 team4 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
1 athletes, 1 team

William Campbell.
1 team1 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
1 athletes, 1 team

Adam Hirst.
1 team1 athletes
City Of York AcCity Of York Ac
4 athletes, 1 team

Jack Bratley, Edward Hanley, Joe O'Brien, Charlie Wright.
1 team4 athletes
Clayton-le-Moors HarriersClayton-le-Moors Harriers
4 athletes, 1 team

Theo Burfield, Lennon Jackson, Jackson McKay, William Nicholls.
1 team4 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
5 athletes, 1 team

Charlie Burrell, Joseph Carrotte, George Gale, William Parker, Matthew Spendlove.
1 team5 athletes
Cookham Running ClubCookham Running Club
4 athletes, 1 team

Callum Du Preez, Edwin Isted, Frank McGrath, Euan Russell.
1 team4 athletes
Corby ACCorby AC
1 athletes, 1 team

Elliot Dee.
1 team1 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
1 athletes, 1 team

Daniel Paston.
1 team1 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
2 athletes, 1 team

Elliot Davies-Hayes, Liam Prestwich.
1 team2 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
4 athletes, 1 team

Douglas Aikman, Chizoba Nkamuo, Chukwuebuka Nkamuo, Imran Salim.
1 team4 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
2 athletes, 1 team

Adam  Russell, John  Russell.
1 team2 athletes
Dartford Harriers AcDartford Harriers Ac
2 athletes, 1 team

Aaron Gray, Daniel Moulton.
1 team2 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
7 athletes, 1 team

Drew  Birkett, Ernie Creswell, Charlie Haste, Lorcan Hatton, William  O Sullivan, Corey Rose, Patrick Welsh.
1 team7 athletes
Derwentside AcDerwentside Ac
1 athletes, 1 team

Jacob Davinson.
1 team1 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
3 athletes, 1 team

Henry Cullen, Jack Pell, Edward Phillips.
1 team3 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
4 athletes, 1 team

Vitaly Bender, Finn Combe, Seweryn Czapka, Mohamed Ibrahim.
1 team4 athletes
Eden RunnersEden Runners
4 athletes, 1 team

Charlie Hudson, Ben O'Dowd, Oliver Saxon, George  Sidaway.
1 team4 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
3 athletes, 1 team

Louis Chamberlain, Samuel Mills, Billy Turl.
1 team3 athletes
Fitmums and FriendsFitmums and Friends
4 athletes, 1 team

Oliver  Barlow, Ben Gibson, Oliver Scanlan, Benjamin Urding.
1 team4 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Theo Barron, Ethan McGlen, David  Race, Will Seager Rooke.
1 team4 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Silas Christie, Wesley Croom, Keiron Thomas Mutch, Thomas Spreadbury, Luis White.
1 team5 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
1 athletes, 1 team

James Johnson.
1 team1 athletes
Harrogate Harriers & ACHarrogate Harriers & AC
3 athletes, 1 team

George Couttie, Joseph Harris, Tom Midwood.
1 team3 athletes
Harrow ACHarrow AC
1 athletes, 1 team

Christopher Hudson.
1 team1 athletes
Hastings ACHastings AC
1 athletes, 1 team

Carlos Nieto-Parr.
1 team1 athletes
Havering AcHavering Ac
2 athletes, 1 team

Matthew Blacklock, Alex Ford.
1 team2 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
2 athletes, 1 team

Noah O'Connell, Billy Wallbank.
1 team2 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
1 athletes, 1 team

Morgan Rennie.
1 team1 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
4 athletes, 1 team

David Aisa Miller, Harvey Kande, Joe Roberts, Jacob Taylor.
1 team4 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
5 athletes, 1 team

Jack Bailey, Jesse Hopkins, Theo  MacHin-Paley, Finlay Sleeman, Monte  Watson.
1 team5 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
2 athletes, 1 team

Isaac Battye, Toby Middleton.
1 team2 athletes
Houghton Harriers & AcHoughton Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Chris Coulson.
1 team1 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
1 athletes, 1 team

Nathan Coy.
1 team1 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
2 athletes, 1 team

Thomas Hutton, Jamie Keir.
1 team2 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
4 athletes, 1 team

Sam Headley, Rohan Jath Lee, Finlay Ramsden, Jake Thompson.
1 team4 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
8 athletes, 1 team

Harry Bowen, James Bowen, Thomas Brailsford, Ben Greenep, Henry Hunter, Daniel  Sanderson, Ben Smith, Fraser Sproul.
1 team8 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
3 athletes, 1 team

Billy Doxey, Ryan Hill, Kyran Kirk.
1 team3 athletes
Kent AcKent Ac
4 athletes, 1 team

Seth Maxwell, Jude Weekly, Lucas Zurdo, Oscar Zurdo.
1 team4 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
7 athletes, 1 team

Ben Brooker, Joshua Clutton, Callumn Cox, Joshua Geddes, Aidan Ielapi, Idayi  Jumbe, Ryan Raulia.
1 team7 athletes
Lancaster & Morecambe AcLancaster & Morecambe Ac
1 athletes, 1 team

Luke Leadbeatter.
1 team1 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
1 athletes, 1 team

Jai Sispal.
1 team1 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ethan Hodgson.
1 team1 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
1 athletes, 1 team

Josh McBride.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Matthew Brennan, Alex Kelly, Gabriel Meehan, Ben Roach, Harry Sweeney, Charlie Teare.
1 team6 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
1 athletes, 1 team

Michael Henderson.
1 team1 athletes
London HeathsideLondon Heathside
12 athletes, 1 team

Thomas Archer, Karl Beaumont Epstein, Jack Davis-Black, Bedo Draskoczy, Raymond Edwin, Sam Ingram, Lucas MacNair, Lucas  Maher, Ruairi McGonagle, Kit Naylor, Oliver O'Connor, Arthur Reed.
1 team12 athletes
Longwood Harriers AcLongwood Harriers Ac
2 athletes, 1 team

Sam Heaton, Jack White.
1 team2 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Laurence Manley, Thomas Roberts.
1 team2 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Archie Dyer, Joseph Farrelly, Fraser MacKie.
1 team3 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
3 athletes, 1 team

Callum Featherstone, Cameron Featherstone, Ethan Gear.
1 team3 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
4 athletes, 1 team

Dylan Appleby, Max Creasey, Benjamin Johnson, William Simpson.
1 team4 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Dylan Davies, Euan Duffin, Sam Tate, Ben Walker.
1 team4 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
6 athletes, 1 team

Seth Cardew, Joe Garner, Harry  Hewitt, Sam  Hughes, Joseph Reindel, Dylan Tomaselli.
1 team6 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
1 athletes, 1 team

Tom Halton.
1 team1 athletes
Newark AcNewark Ac
1 athletes, 1 team

Tom Braithwaite.
1 team1 athletes
Newbury ACNewbury AC
1 athletes, 1 team

George Ferguson.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
1 athletes, 1 team

Louis Wakefield.
1 team1 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
1 athletes, 1 team

John Pritchard.
1 team1 athletes
NoneNone
7 athletes, 1 team

Euan Ashmore, Miles Brown, Ben Carpenter, Nicholas  Jones , Dillon Quirici, Harry Ryall, Michael  Warne.
1 team7 athletes
North Norfolk Harriers Athletics ClubNorth Norfolk Harriers Athletics Club
1 athletes, 1 team

Innes O'Malley.
1 team1 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
2 athletes, 1 team

Joshua Blevins, Oliver Douglass.
1 team2 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
10 athletes, 1 team

Oliver Andrews, Max Brean, Louie Brunsdon, Ollie Campbell, Stan Hemmings, William Maine, Ben Morgan, Adam Ray, William Sandiford, William Scott.
1 team10 athletes
Notts ACNotts AC
2 athletes, 1 team

Tom Ellis, Finlay Wilson.
1 team2 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
1 athletes, 1 team

Sam Yates.
1 team1 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
1 athletes, 1 team

Belfacem  Bella.
1 team1 athletes
Penistone Footpath Runners & Athletic ClubPenistone Footpath Runners & Athletic Club
1 athletes, 1 team

Hugh MacKie.
1 team1 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
4 athletes, 1 team

Thomas Barnes, Tom Durney, Ethan Warren, Ben Withers.
1 team4 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
1 athletes, 1 team

Vladimir  Wiggins.
1 team1 athletes
Radley Athletic ClubRadley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Rowan Miell-Ingram.
1 team1 athletes
Reading AcReading Ac
5 athletes, 1 team

Laurie Baker, Oliver Craggs, Aryan Gupta, Benjamin McCabe, Bradley West.
1 team5 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
6 athletes, 1 team

Matthew Cole, Daniel Francis, Thomas O'Mahoney, Kyle Rabjohn, Joseph Reeve, Charlie Stephenson .
1 team6 athletes
Rossendale Harriers & AcRossendale Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Jo Hopley .
1 team1 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
5 athletes, 1 team

Tobey Baker, Alexander Brand, Joshua  Gilbert, Samuel Gilson, Joshua Daniel Wragg.
1 team5 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
3 athletes, 1 team

James  Langdon, Louie Parker, Torin Rickerby.
1 team3 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
6 athletes, 1 team

Noah Bennett, Jake Hope, Jude Kelly, Finbar Myers, Finlay Ward, Ben Willison.
1 team6 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
6 athletes, 1 team

Adam Bayley, Toby Bowles, Tate Emery Peters, Edward Parry, Ben Squire, James Wardle.
1 team6 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
3 athletes, 1 team

Ashley Butler, Lachlan Finch, Samuel Wright.
1 team3 athletes
Saint Edmund PacersSaint Edmund Pacers
1 athletes, 1 team

Lewis Sullivan.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
11 athletes, 1 team

Luke  Chinoy, Ben Dargan, Harry  Edmundson, Zac Gaillemin, Alex James, James Kelly, James Knockton, William  Parker, Robbie Rigby, William  Stanway, Charlie Tittensor.
1 team11 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Samuel Bryan, Sam Hopkins, Charlie Mansfield.
1 team3 athletes
Sedgefield HarriersSedgefield Harriers
2 athletes, 1 team

Thomas Rowe, Vincent Shepherdson.
1 team2 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
6 athletes, 1 team

Theo Boden, Samuel Greenstein, Mahiis Hersi, Dylan Michel, Mukhtar Musa, Luca Stubbs.
1 team6 athletes
Sleaford Striders ACSleaford Striders AC
1 athletes, 1 team

William Bentley.
1 team1 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
1 athletes, 1 team

Henry Faizey.
1 team1 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
4 athletes, 1 team

Ben Harrison, Jacob Harrison, Brandon Morrell, Felix Vaughan.
1 team4 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Ewan Heron, Ryan Stewart, Benjamin Weston.
1 team3 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
2 athletes, 1 team

Luke  Randall, William Samuels.
1 team2 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
1 athletes, 1 team

Alex  Fine.
1 team1 athletes
St Helens Sutton ACSt Helens Sutton AC
5 athletes, 1 team

Joseph Byrne, Michael Dobson, Mathew Dodd, Michael Duffy, Andrew Worthington.
1 team5 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Jack Catterall, Harry Ellwood, Finley Mayoh, Cameron Murdoch, Jonah Wall.
1 team5 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
3 athletes, 1 team

Cameron Black, Ned Campbell, Harry Gravelsons.
1 team3 athletes
Taunton ACTaunton AC
2 athletes, 1 team

Ben Dayer, Joe Ponter.
1 team2 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
1 athletes, 1 team

Louis Hodge.
1 team1 athletes
Thetford AcThetford Ac
1 athletes, 1 team

James Peck.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
2 athletes, 1 team

Thomas Bentley, Benjamin Ferguson.
1 team2 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
11 athletes, 1 team

George Burbage, Fin Croll, Huxley Crush, Angus Currie, Fenton Davoren, Matthew Dubery, Olukorede Fasina, Ananjan Ganguli, Adam Singleterry, Henry Taylor, Matthew Taylor.
1 team11 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
3 athletes, 1 team

Tom Bentall, Jack McNicol, Jonathan Stock.
1 team3 athletes
Tynedale Harriers & ACTynedale Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Charlie Daley, Ralph Robson.
1 team2 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
4 athletes, 1 team

William Ashfield, Dylan Carney, Patrick Griffith, Jake Wilson.
1 team4 athletes
Valley Striders ACValley Striders AC
2 athletes, 1 team

Reuben Hill, Isaac Rose.
1 team2 athletes
Victoria Park Harriers and Tower Hamlets ACVictoria Park Harriers and Tower Hamlets AC
1 athletes, 1 team

Oliver Baty.
1 team1 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
1 athletes, 1 team

Alexander Bostwick.
1 team1 athletes
Wellingborough & District AcWellingborough & District Ac
1 athletes, 1 team

Stanley Taylor.
1 team1 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
4 athletes, 1 team

Joseph Hancock, Sammy Hollins, Henry Robinson, Isaac Tait.
1 team4 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Artie Savage-Swaine.
1 team1 athletes
Wharfedale HarriersWharfedale Harriers
1 athletes, 1 team

Alexander Thompson.
1 team1 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
1 athletes, 1 team

Oliver Rawles.
1 team1 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
7 athletes, 1 team

Connor Dutton, Dominic Exworthy, Harry Harvey, James Medley, Samuel Roberts, Douglas Scally, Ben Schofield.
1 team7 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
5 athletes, 1 team

Luke Birdseye, William Goddard, Sam Hodgson, Luke Hynes, Matthew Knight.
1 team5 athletes
Wirral ACWirral AC
7 athletes, 1 team

Ethan Brady-Jones, Daniel Hayes, Tj Jones, Harry Ross-Hughes, Jack Strickley, William Strickley, William Sutcliffe.
1 team7 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
3 athletes, 1 team

Tyler Francis, Dylan Illidge, Noah Sandland.
1 team3 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Joshua French.
1 team1 athletes
53 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Freddie Adams (Ipswich Harriers), 
Oliver Adnitt (Kingston upon Hull AC), 
Tom Armstrong (Ranelagh Harriers), 
Harry Barker (Barton & District AC), 
Daniel Bentham (Luton Athletic Club), 
Max Binner (Wetherby Runners AC), 
Jenson Brogden (Otley AC), 
Sebastian Burton (Blackburn Harriers & AC), 
Zac Cale (Leamington Athletics Academy), 
Theo Cheshire (Guildford & Godalming AC), 
Dana Colbourne (City Of Portsmouth AC), 
Jack Collett (Lancaster & Morecambe AC), 
Finley Corkill (Leven Valley AC), 
Joseph Currie (Chesterfield & District AC), 
Joseph Davison (Ipswich Harriers), 
Oliver Donkin (Barton & District AC), 
Timothy Egdell (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Oliver Emment (Walton AC), 
Liam Escott (Nidd Valley Road Runners), 
Connor Fletcher (Wigan & District H & AC), 
Tom Fox (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Daniel Galloway (Bridgnorth AC), 
Jack Gemmell (Walton AC), 
Jack Gunning (Swindon Harriers), 
Isaac Helps (Chesterfield & District AC), 
David Stanley Holman (Blackburn Harriers & AC), 
Ross Hurst (Walton AC), 
Henry Jonas (North Norfolk Harriers Athletics Club), 
Brad Keay (North Norfolk Harriers Athletics Club), 
Louie Knudsen (Cleethorpes and District AC), 
Daniel Linstrum (Wetherby Runners AC), 
Gianni Loska (City of Stoke AC), 
Thomas Marriott (Chesterfield & District AC), 
Gianluca Mastrolonardo (City of York AC), 
Thomas McGrattan (Lancaster & Morecambe AC), 
Jakob Nelson (Leven Valley AC), 
Will Nettle (Macclesfield Harriers & AC), 
Arthur Pease (Stroud & District AC), 
Zachary Quin (Otley AC), 
Raphael Rivero-Stevenet (Guildford & Godalming AC), 
Seamus Robinson (Yate & District AC), 
Ewan Rodell (Grantham AC), 
Sebastian Rowe (City of Stoke AC), 
Tommy Shaw (City of York AC), 
Sam Smith (Wharfedale Harriers), 
Dylan Stevens (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Martin Sunderland (Woking AC), 
Tobias Swarbrick (Lancaster & Morecambe AC), 
Charlie Turner (Ipswich Harriers), 
Jack Villiers (Barlick Fell Runners), 
Kian Wiles (Barton & District AC), 
Oliver Woodmason (City Of Plymouth AC).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 139
Total athletes: 510